تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدام سرويس بهتر است ؟

راي دهنده
53. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 2 مگ شاتل

25 47.17%
  • 1 مگ پارس آنلاين

28 52.83%
صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 58

نام تاپيک: نظر سنجي : 2 مگ شاتل يا 1 مگ پارس آنلاين

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

می شه منظورتو واضح تر بگی ؟؟ سرعت آپلود رو می گی یا اینکه سرویس من با سرورهای خارجی اونم شبا مشکل داره ؟؟؟ چون در هر دو صورت حرف شما اشتباهه ... چون پارس آنلاین تماس گرفتم گفتن ADSL2+ یعنی نا متقارن ...
    پس 1mb دانلود و 1mb آپلود بی معنیه ... اگرهم مشکل بنده با سرورهای خارجی رو می فرمایید که بازهم فرمایشتون غلطه !! اگرنه چرا روزا مشکلی وجود نداره ؟؟؟؟
    درست گفته Adsl2+ نامتقارنه می تونه تا 24 مگابیت دانلود و تا 3.5 مگابیت آپلود داشته باشه واسه همین میگن نامتقارن ولی می تونن هم سرعت آپلود و هم دانلود شما رو روی 2 مگ ببندن در اینصورت شما فکر می کنید متقارن هست درصورتی که تعریف رو اصل تکنولوژی هست نه خط شما . ببنید به نظر من شاتل تو سرویس شبانه یک بلک لیست داره که بیشتر سرورهایی که کاربرا از روش دانلود می کنند سرعتش رو محدود میکنه که این عین کم فروشی و دزدی هست. حالا اگر شما مشکلت اینه و واقعا می خوای ببینی که اینها سرعت دانلود رو محدود می کنند برید تاپیک زیر شاید جواب داد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی میگم اینها همش مسکنه هر لحظه ممکنه از کار بیافته پس بهتره به فکر یک شرکت درست و حسابی بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه NOjAN.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

درست گفته Adsl2+ نامتقارنه می تونه تا 24 مگابیت دانلود و تا 3.5 مگابیت آپلود داشته باشه واسه همین میگن نامتقارن ولی می تونن هم سرعت آپلود و هم دانلود شما رو روی 2 مگ ببندن در اینصورت شما فکر می کنید متقارن هست درصورتی که تعریف رو اصل تکنولوژی هست نه خط شما . ببنید به نظر من شاتل تو سرویس شبانه یک بلک لیست داره که بیشتر سرورهایی که کاربرا از روش دانلود می کنند سرعتش رو محدود میکنه که این عین کم فروشی و دزدی هست. حالا اگر شما مشکلت اینه و واقعا می خوای ببینی که اینها سرعت دانلود رو محدود می کنند برید تاپیک زیر شاید جواب داد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی میگم اینها همش مسکنه هر لحظه ممکنه از کار بیافته پس بهتره به فکر یک شرکت درست و حسابی بود.

این بلک لیست رو خوب اومدی ... بعید نیست همچین چیزی باشه ... ولی من از هر سروری که بگی دانلود کردم ...
    سرورهایی که flagfox اونهارو ایرانی نشون می ده = عالی سرورهایی که غیر ایرانی نشون می ده = آفتضاح

نیم ساعت پیش هم زنگ زدم پشتیبانی شاتل که دوستان می گن خیلی عالیه !!! این قضیه ی خارجی و داخلی رو بهشون گفتم . طرف خودشو می زد به کوچه علی چپ . می گفت چون کاربرای دیگه دارن دانلود می کنن اینجوریه !!
    (در حالی که بخش فروش شاتل گفت که حداقل سرعت شما سرعتیه که در قرارداد ذکر می شه !!) بعد می گفتم پس چرا سرعت از سرورهای ایرانی افت نداره ؟؟؟ باز بحث رو عوض می کرد ..
    در هر صورت با شما موافقم باید دنبال یه ISP خوب بود ....

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من یک مگ پارس آنلاین را دارم
    سرعتم دانلود مستقیم من معمولا 400 کیلو بایته
    ولی شبا افتضاح میشه میرسه به 200 کیلوبایت

.

4. این کاربر از mortezaon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali9095's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با تشكر از نظرات همه عزيزان خواهشمندم درباره موضوعات غير مرتبط در تاپيك هاي مربوط بحث نماييد.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من یک مگ پارس آنلاین را دارم
    سرعتم دانلود مستقیم من معمولا 400 کیلو بایته
    ولی شبا افتضاح میشه میرسه به 200 کیلوبایت

.

با تشكر از نظر شما در صورت امكان يك تست از (speedtest.net) قرار دهيد

کـاربـر بـاسـابـقـه ali-07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

من 256 پارس آنلاين توي شركت دارم ، و سرعتم هميشه بين 150 تا 250 متغيره يعني هيچ وقت كمتر از 150 كيلوبايت نميشه
    قبلا برا خونه 128 شاتل داشتم و خيلي ناراض بودم ،الانم كه براي خونه ميخوام از پارس نلاين سرويس بگيرم خيلي خوبه پشتيبانيشون خيلي خوبه
    نتيجه:بنظر من شما 1 مگ پار رو بگيري قطعا به نفعت هست
    حساب كن من با 256 پارس آنلاين معمولا تا 200 كيلو بايت دان ميكنم ،پس 1 مگش قطعا بايد سرعت خوب و پينگ پاييني داشته باشه
    اما اينم بگم كه تا حالا شب از پارس دانلود نكردم

8. این کاربر از ali-07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من 256 پارس آنلاين توي شركت دارم ، و سرعتم هميشه بين 150 تا 250 متغيره يعني هيچ وقت كمتر از 150 كيلوبايت نميشه
    قبلا برا خونه 128 شاتل داشتم و خيلي ناراض بودم ،الانم كه براي خونه ميخوام از پارس نلاين سرويس بگيرم خيلي خوبه پشتيبانيشون خيلي خوبه
    نتيجه:بنظر من شما 1 مگ پار رو بگيري قطعا به نفعت هست
    حساب كن من با 256 پارس آنلاين معمولا تا 200 كيلو بايت دان ميكنم ،پس 1 مگش قطعا بايد سرعت خوب و پينگ پاييني داشته باشه
    اما اينم بگم كه تا حالا شب از پارس دانلود نكردم

با تشكر از نظر شما در صورت امكان يك تست از (speedtest.net) قرار دهيد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تست از 2 مگ شاتل

11. 2 کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

1 مگ پارس آنلاين - (1024kbps down -1024kbps up) این درست نیست ضمنا نه شاتل نه پارس هیچکدوم متقارن نیستند الا داتک که متفارنه. یعنی ضمن این که با حداکثر سرعت دانلود میکنی با حد اکثر سرعت هم هم زمان میتونی آپلود کنی.
    بالاترین سرعت آپلود هم مال داتکه.

13. این کاربر از reb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

1 مگ پارس آنلاين - (1024kbps down -1024kbps up) این درست نیست ضمنا نه شاتل نه پارس هیچکدوم متقارن نیستند الا داتک که متفارنه. یعنی ضمن این که با حداکثر سرعت دانلود میکنی با حد اکثر سرعت هم هم زمان میتونی آپلود کنی.
    بالاترین سرعت آپلود هم مال داتکه.
    داتک فقط نامحدود داره یه مگ 237 هزار تومن ولی از نظر کیفیت احتمالا حرف اول رو بزنه.

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

ضمنا burs برای 1 مگ حجمی پارس رو 3 مگ بسته شده (384 کیلوبایت در ثانیه ) ولی پینگ شاتل پایینتره.

15. این کاربر از Exir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •