تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 29 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 288

نام تاپيک: جشنواره تابستان 89 ايرانسل و طرحهاي جديد/تمامی مباحث مربوطه در این تاپیک

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

خیلی عالیه.یه لحظه به p30 world وصل شدم ببینم چجوره.حدود 300 کیلوبایت بود که در جا آورد.بالای 20 بود سرعتش.البته مهم اینه همیشه اینطور باشه و قطعی نداشته باشه که نمیدونم چجوریه.برای من که شهرستانم و سرعت دیال آپ حدود 4-5 کیلوبایته خیلی عالیه.1ماهش روزی 300 تومن میفته.
    جالبه بگم حدود 2 دقیقه با تعرفه آزاد وصل شدم حدود 300 کم کرد.
    دوستان چجوری میشه از اینترنت گوشی برای کامپیوتر استفاده کرد؟؟؟آموزشش رو دارید؟؟ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه irankingworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوشبختانه ایرانسل از edge هم تو مشهد ساپورت میکنه . سرعتش که عالیه بین 35 تا 20 متغیره . فقط خدا کنه با بالا رفت یوزرها سرعتش کم نشه .

به قول دوستمون همراه اول باید بمیره . با بسته های مثلا رویایی همراه اول بیشتر از 7 تا نمی تونستم بگیرم .
    Last edited by irankingworld; 22-06-2010 at 14:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

یه خبر مهم.این بسته یک روزه اونچنان نامحدود هم نیست.1024 مگابایت یا معادل یک گیگ هست.

4. این کاربر از zoorg2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

خیلی عالیه.یه لحظه به p30 world وصل شدم ببینم چجوره.حدود 300 کیلوبایت بود که در جا آورد.بالای 20 بود سرعتش.البته مهم اینه همیشه اینطور باشه و قطعی نداشته باشه که نمیدونم چجوریه.برای من که شهرستانم و سرعت دیال آپ حدود 4-5 کیلوبایته خیلی عالیه.1ماهش روزی 300 تومن میفته.
    دوستان چجوری میشه از اینترنت گوشی برای کامپیوتر استفاده کرد؟؟؟آموزشش رو دارید؟؟ممنون
    برای استفاده از اینترنت روی کامپیوتر دو راه دارید:

1- استفاده از کابل USB همراه گوشی
    بسته به نوع گوشیتون یک کابل USB باید تهیه کنید یا احتمالا همراه گوشی بهتون دادن، بازم بسته به گوشی باید نرم افزار مربوطه رو برای اضافه کردن درایورها به ویندوز داشته باشید، مثل نوکیا سویت یا نرم افزار سونی اریکسون... بعد که نرم افزار نصب شد یا با استفاده از خود نرم افزار یا با استفاده از کانکشنهای ویندوز به شبکه وصل میشید، موقع کانکت شدن توی هر اپراتور باید شماره خاصی رو دایال کنید - من در این روش اصلا وارد نیستم چون از روش دوم استفاده مینم! دوستان دیگه بیشتر توضیح میدن.

2- استفاده از بلوتوث و ایجاد شبکه PAN:
    اگه لپ تاپ دارید که بلوتوث روش نصبه که هیچ، اما گه سیستم دارید یا روی لپ تاپیتون بلوتوث نیست باید یک آداپتور بلوتوث از بازار بخرید (قیمت از 3 هزار تومان تا 15 هزار تومان) بعد به درگاه USB وصل کنید. بعد برای خلاصی از دردسر، برنامه ی blueSoleil رو دانلود میکنید و نصب میفرمایید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا با روشن کردن بلوتوث گوشی و تنظیم پروفایلتون توی گوشی میتونید توی برنامه گوشی رو ببینید و وصل بشید، به این ترتیب یک اتصال PAN دارید و نیاز نیست هر بار که میرید بیرون و بر میگردید سیم وصل کنید، همینطور تا حدود 8 متر گوشیتون رو میتونید جا به جا کنید و از امکانات دیگه ی بلوتوث (مثل هدست و کنترل مدیاپلیر...) استفاده کنید.

6. این کاربر از moslem-visual بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه irankingworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه خبر مهم.این بسته یک روزه اونچنان نامحدود هم نیست.1024 مگابایت یا معادل یک گیگ هست.
    دوست عزیز خداییش ما ایرانی ها خیلی بیشتر از این ها حقمونه ولی خودت انصاف بده یک کارت 30 ساعته دایال اپ باید می گرفتی 2700 ت اون وقت بیشتر از 30 میگ نمی تونستی دان کنی حالا 1000 تومن میدی 24 ساعت می تونی ان باشی و 1 گیگ هم دان کنی . من الان دو سه ساعته ان لاینم 200 و خورده ای دان کردم . انصافا از adsl خیلی بهتره . فقط می گم خدا کنه با بالا رفتن یوزرها سرعت پایین نیاد .

8. این کاربر از irankingworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

اگه اینجوری باشه بازم میرزه! البته یک روزه رو نمیگما، نامحدود ماهیانه - الان ترافیک ADSL اینجا هر گیگ 5500 میفروشن - ترافیک عادیشون 10 گیگ ماهیانه هست یعنی یک سوم این نوع اتصال - بازم عالیه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

دوستان سلام

میگم من این طرح رو فعال کردم همه چی اولش خوب بود مخصوصا سرعت ولی دفعه های بعدی دیگه حتی یه سایت هم به زور باز میکرد و سرعت دانش هم حداکثر 5 کیلو هست !!!

حالا میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟

یه سوال دیگه :

چطوری میشه کاری کرد که وقتی میخوایم به اینترنت وصل بشیم فقط از EDGE استفاده کنیم؟

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما اون موقعا که gprs ایرانسل برا بعضی شماره ها رایگان بود کارمون همین بود! شب تا صبح گوشی را وصل می کردیم کبه کامپیوتر و حالا دانلود نکن کی بکن!!!!!

12. این کاربر از amini_bio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این از کجا میدونید
    سرویس های هفتگی نامحدود به چه شکل مثلا 7 روزه میشه 7 گیک یا نامحدود هم میشه 30 گیگ درست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه maxoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من الان با نا محدود 1 ماهه اینجام : دی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •