تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 149

نام تاپيک: بررسی لپ تاپ های لمسی یا Tablet PC ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه sisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرد جهان و در درون خود

پيش فرض

با نظر دوستمون که فرمودن توی سری Tm2 بهترین مدل 1030 هست مخالفم.
    بهترین و جدیدترین مدل در این سری درحال حاضر 2090ee هست که مزایاش در مقایسه با مدل قبلی رو عرض می کنم خدمتتون:
    - سی پی یو: 1.2 GHz Intel Core i3-330UM Processor
    - گرافیک: ATI Mobility Radeon HD 5450 Graphics
    - وزن: 1.89 kg ( 250 گرم کمتر از مدل قبل)
    - وجود یک دی وی دی رایتر اکسترنال در بسته بندی.
    - ابعاد ظریفتر

این دستگاه با توجه به قیمتش در حال حاضر بهترین نمونه موجود در بازاره.
    حق با شماست
    شاید تا حدودی سلیقه ای باشه
    امکاناتی که شما گفتید درسته مخصوصا تو cpu که خیلی قوی تره
    منتها برای سنجش کارت گرافیک باید اونو تا اجرا و کارایی بازیهای گرافیکی دید
    برای مثال میتونید برید تو سایت زیر و مشخصات سیستمتون رو برای این بازی بدید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که گرافیک tm2-1030 31%
    و tm2-2090 39%
    نمره گرفتن

تو cpu هم
    1030 = 45%
    2090 = 67%
    و من حرفم رو پس میگیرم
    و حق رو به شما میدم

منتها من هنوز جایی ندید که صفحه نمایش 2090، led باشه
    هستش ؟
    و آیا ورودی hdmi داره ؟
    اگه کسی میدونه به منم بگه
    Last edited by sisa; 13-08-2010 at 14:21.

2. این کاربر از sisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با نظر دوستمون که فرمودن توی سری Tm2 بهترین مدل 1030 هست مخالفم.
    بهترین و جدیدترین مدل در این سری درحال حاضر 2090ee هست که مزایاش در مقایسه با مدل قبلی رو عرض می کنم خدمتتون:
    - سی پی یو: 1.2 GHz Intel Core i3-330UM Processor
    - گرافیک: ATI Mobility Radeon HD 5450 Graphics
    - وزن: 1.89 kg ( 250 گرم کمتر از مدل قبل)
    - وجود یک دی وی دی رایتر اکسترنال در بسته بندی.
    - ابعاد ظریفتر

این دستگاه با توجه به قیمتش در حال حاضر بهترین نمونه موجود در بازاره.
    الان قیمتش چنده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرد جهان و در درون خود

پيش فرض

قیمت tm2-2090 احتمالا حدود 1.200.000 هستش

5. این کاربر از sisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این دستگاه صفحه نمایش LED و خروجی HDMI داره. من با هزینه پست و گارانتی کلاً 1300000 تومن پرداخت کردم. حدوداً 100 تومن از مدل 1030 گرون تره.

7. این کاربر از mmiinnaa2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه raahi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

این دستگاه صفحه نمایش LED و خروجی HDMI داره. من با هزینه پست و گارانتی کلاً 1300000 تومن پرداخت کردم. حدوداً 100 تومن از مدل 1030 گرون تره.
    تو صفحه اول همین تاپیک در مورد خصوصیات این سری از HP یعنی TM2 نوشتم. می تونید مراجعه کنید و ببینید.
    Display :
    30.7 cm (12.1") Diagonal WXGA High-Definition LED HP
    BrightView Widescreen Display, with integrated Multi Touch-screen
    (finger and digitizer pen optimized)
    Display Resolution: 1280 x 800

Ports :
    3 USB 2.0, 1 HDMI connector, 1 VGA port, 1 RJ45 ethernet
    connector, headphone/mic combo jack

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

چند روز پیش رفتم بازار موبایل ایرانیان تو خیابون حافظ نرسیده به میدان حسن آباد.
    اونجا شرکتهای مختلف هستند و جای خیلی وسیعی هم دارند و اکثرا به صورت شو روم هست. یه تبلت پی سی HP دیدم مدلش رو اینطور نوشته بود : TX2z-1300
    روشن کرد یه 15 دقیقه ای باهاش کار کردم و بهش ور رفتم . با اون همه ذوقی که داشتم برای استفاده از تبلت پی سی ، می دونید چی شد؟
    اساسی حالم گرفته شد.
    خیلی با اون چیزی که تصور می کردم فرق داشت و بی کیفیت تر بود.
    چیز بدریخت و قیافه ای بود.
    صفحه اسکرینش وقتی روشن کردم مثل مانیتوری بود که روش خاک گرفته و دون دون نشون می ده ، اونطوری بود . سرعتش زیاد خوب نبود. خواستم حالت تاچ و مولتی تاچشو امتحان کنم زیاد خوب جواب نمی داد یعنی دیر عمل می کرد. یا موقع روتیت و زوم درست عمل نمی کرد و بعضا عمل نمی کرد. اون ظرافت و آزادی و کیفیت عملی که فکرشو می کردم نداشت.
    خیلی زده شدم.
    نمی دونم این یکی اینطوری بود یا بقیه تبلت پی سی ها هم همینطوریه؟
    البته TM2رو که تو پایتحت دیدم و دست گرفتم (البته خاموش) ظریفتر و قشنگ تر بود اما نمی دونم عملکردش مثل همینه یا نه؟
    تازه این AMD torion 2.2Gh 1mb بود. این TM2 ها که 1.2 و 1.3Gh هستند.؟؟؟؟؟!!!!!

برای این مدل که باهاش کارکردم این خصوصیات درج شده بود:
    processor :
    AMD torion 64x2 (2.2ghz 1mb)

Memory:
    4GB ddr2 800Mhz

HDD:
    320 GB (5400 RMP) serial ATA

Graphic:
    ATI radeon (320-1980)

Video port :
    RGB/HDMI

Weght :
    4.47 lbs

battery 4800mah (6cell)

mmiinnaa2
    شما یه کم درمورد TM2 که خریدی توضیح بده .
    ازش راضی هستی؟
    سرعتش خوبه؟
    همزمان وقتی چند تا برنامه رو باز می کنی و بینشون سوییچ می کنی خوب جواب می ده؟ کم نمیاره؟
    کیفیت مانیتورش خوبه؟
    حالت تاچ و مولتی تاچش خوب جواب می ده؟
    کلا یه ریویو ازش بزار تا بیشتر بدونیم.
    ممنون می شم.
    Last edited by raahi; 15-08-2010 at 23:37.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این ریویویی هست که من توی یکی دیگه از فروم ها در مورد این دستگاه نوشتم. اگه سؤال دیگه ای داشتید در خدمت هستم. راستی امکانات ریکاوری این دستگاه هم فوق العاده ست.

من فکر می کنم این مدل نسبت به قیمتش در مقایسه با نمونه های دیگه که قیمت بالای 2 میلیون دارند واقعاً عالیه. اما توصیه می کنم حتماً همین مدل 2090 رو بگیرید. این مدل در مقایسه با مدل 1030 که الان تو بازار ایران هست گرافیک خیلی بهتری داره، ظریف تره و وزنش هم 250 گرم کمتره. ضمناً یه دی وی دی رایتر اکسترنال هم توی پکش موجوده و با همه ی این تفاسیر اختلاف قیمتش هم با مدل 1030 فقط 100 تومنه.
    عملکرد دستگاه رضایت بخشه. یک مقدار سرعتش کمه اما نه اونقدری که به چشم بیاد. قابلیت های گرافیکیش تقریباً عالیه. البته من گرافیست نیستم اما محیط تخصصی نقاشی و حساسیت قلم دستگاه فوق العاده به نظر می رسه. وزن این نوت بوک یک مقدار کمتر از دو کیلوگرمه. حملش اصلاً دشوار نیست هرچند نمی شه مثل نت بوک های کوچیک برای مدت طولانی با یک دست نگهش داشت. رفلکس بودن صفحه نمایش توی ذوق نمی زنه و با نور معمولی اتاق کیفیت تصویر قابل قبوله. در عوض کنتراست و کیفیت رنگها عالیه و توی نور کم یا زاویه ی دید مناسب کیفیت تصویر چند برابر بهتر از لپ تاپ هائیه که صفحه مات دارند. عمر باطری چندان فوق العاده به نظر نمی رسه اما همونقدر که از یک باطری 6 سل معمولی توقع می ره می شه روش حساب کرد. دستگاه 2 تا گرافیک داره و به محض جدا کردن سیم برق گرافیک ضعیف تر به طور اتوماتیک فعال می شه و اینجوری دوام باطری بیشتر می شه. البته در صورت تمایل می تونید از همون گرافیک قوی با باطری هم استفاده کنید.
    این دستگاه اصلاً مشکل داغ شدن غیر طبیعی نداره و داغ شدنش در حد لپ تاپ های نرماله. از طرفی چون کانورتیبله می تونید به صورتی توی دست بگیریدش که قسمت مربوط به فن با جایی تماس نداشته باشه و در این صورت اصلاً داغ نمی شه. در حین کار فن دستگاه هیچ صدایی نداره و انقدر ساکته که متوجه نمی شید روشنه و مثل مدل های قبلی سر و صداش باعث آزار نمی شه.
    ظاهر دستگاه محکم و مقاوم به نظر می رسه و آدم احساس نمی کنه یه اسباب بازی حساس دستش گرفته.
    کیفیت وبکم خیلی خوبه و از نظر تنظیم نور و افکت ها تقریباً هوشمند به نظر می رسه! تشخیص دستخط انگلیسی عالیه. توی محیط های پینت و کوئیک نوت هم می شه به راحتی یادداشت های فارسی نوشت. تاچ دستگاه قوی و چند لمسیه و حساسیت خوبی هم در مقابل قلم و هم انگشت داره.
    در ارتباط با کانورتیبل بودن صفحه نمایش هم باید بگم سبک ترین و جمع و جور ترین نوت بوک هم نمی تونه حسی رو که موقع کتاب خوندن یا فیلم دیدن توی رختخواب با این دستگاه دارید بهتون بده!
    ضمناً این لپ تاپ یه سیستم عامل ام ودد خیلی کاربردی هم داره که بدون نیاز به بالا اومدن ویندوز می تونه کلیه امکانات مالتی مدیا، مرور وب و چک کردن ایمیل رو برای کاربر فراهم کنه.

زمانی که می خواستم این دستگاه رو خریداری کنم برام به صورت یک ریسک بود و زیاد روش حساب باز نمی کردم اما الان در یک جمله می تونم بگم که این دستگاه خیلی فوق العاده و فراتر از حد انتظاره. به نظر من رویوو های ویدیوئیه این دستگاه رو حتماً ببینید چون توی تصمیم گیری می تونه خیلی تأثیر گذار باشه.

11. 3 کاربر از mmiinnaa2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام mmiinnaa2

رفتم سیر تحقیقاتت برای خرید تبلت پی سی رو تو اون فاروم دیدم.
    آخه رد پای خود من هم اونجا هست و من هم گهگداری اونجا می رم.

از اینکه بالاخره تصمیمت رو گرفتی و خرید کردی خوشحالم و امیدوارم از انتخابت راضی باشی و راضی بمونی.

از این ریویو هم که گذاشتی ممنون.

اما توقع نداشته باش که به همین یک پستی که دراین مورد زدی راضی بشیم. انشاءالله به مرور که بیشتر با این تبلت پی سی کار کردی و زوایای مختلف عملکردی و کیفیتیش دستت اومد، بیشتر برامون توصیفش کنی.
    جالب اینجاست که مواردی که می خوای ازش استفاده کنی و شرایطت خیلی به من شباهت داره . چون من هم منتظر اعلام نتایج ارشد آزاد هستم و یکی از دلایل رو آوردن به این دیوایس همینه. می تونی تو این تاپیک ببینی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بگذریم.
    عمر باطری چندان فوق العاده به نظر نمی رسه اما همونقدر که از یک باطری 6 سل معمولی توقع می ره می شه روش حساب کرد.
    می شه دقیقا بگی در هنگام استفاده چند ساعت باطریش دوام میاره؟
    آخله مثلا سی پی یو این دستگاه ها ulv هست که باید مصرف کمی داشته باشند.

ضمناً این لپ تاپ یه سیستم عامل ام ودد خیلی کاربردی هم داره که بدون نیاز به بالا اومدن ویندوز می تونه کلیه امکانات مالتی مدیا، مرور وب و چک کردن ایمیل رو برای کاربر فراهم کنه.
    می شه راجع به این ، بیشتر توضیح بدی ؟ چون تا در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم.

در آخر هم اگه نظرتو در مورد پست قبلیم و تجربه ای که از کار کردن با یک تبلت پی سی مدل TX2 داشتم بنویسی خیلی ممنون می شم.
    در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

می شه دقیقا بگی در هنگام استفاده چند ساعت باطریش دوام میاره؟
    آخله مثلا سی پی یو این دستگاه ها ulv هست که باید مصرف کمی داشته باشند.
    من هنوز تست باطری روی این دستگاه انجام ندادم. اما فکر می کنم با یه استفاده ی متعادل 7 ساعت رو بدون مشکل کار کنه. من اکثر مواقع باطری رو در میارم و با برق کار می کنم. چون این روزا همه ش خونه هستم.

می شه راجع به این ، بیشتر توضیح بدی ؟ چون تا در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم.
    یک چیزی شبیه سیستم عامل ام ودد مک بوکهای اپل. یا مثلاً یه چیزی شبیه لینوکس البته با امکانات کمتر. وقتی دستگاه رو روشن می کنی بلافاصله یه صفحه میاد که این امکان رو فراهم می کنه که بدون وارد شدن به ویندوز از خیلی امکانات لپ تاپ استفاده کنی. یعنی به اینترنت وصل شی، ایمیل چک کنی، به وسیله ی اسکایپ و کلیه ی مسنجرها چت کنی، فیلم و عکس ببینی و آهنگ گوش کنی و ... این امکان تحت یه سیستم عامل ام ودد فراهم شده که اسمش دقیق یادم نیست. اچ پی نت ، اچ پی وب یا یه همچین چیزی اسمشه. اگه موقع روشن شدن دستگاه به هیچ دکمه ای دست نزنی یا روی صفحه کلیک نکنی بعد از 12 ثانیه شمارش معکوس از این محیط خارج می شه و ویندوز بالا میاد. کلاً کار باهاش هم راحته هم سریع و هم بدون ریسک چون مثل لینوکس ویروس هم نمی گیره.

در آخر هم اگه نظرتو در مورد پست قبلیم و تجربه ای که از کار کردن با یک تبلت پی سی مدل TX2 داشتم بنویسی خیلی ممنون می شم.
    من شنیده بودم که سری تی ام 2 در مقایسه با تی ایکس 2 ارتقاء نسبتاً زیادی داشته. به ویژه در زمینه داغ شدن دستگاه، صدای فن و سرعت پردازش. نوشته ی شما باعث شد به این قضیه اطمینان پیدا کنم. تجربه ای که شما داشتید با چیزی که من از تی ام 2 می بینم متفاوته. سرعت دستگاه شاید فوق العاده نباشه اما نمی شه گفت کنده. برای مثال من دیروز از طریق بلوتوث گوشی یک سری آهنگ روی دستگاه اجرا کردم که از اسپیکر پخش می شد، همزمان برنامه فتوشاپ رو نصب می کردم، بازی هم انجام می دادم، وایرلس هم روشن بود ضمناً لپ تاپ هم داشت از طریق اینترنت آپدیت می شد. با همه ی این اوصاف سرعت هیچ افت چشمگیری نداشت.

راستی این دستگاه یه نرم افزار با عنوان Windows journal داره که کاملاً برای جزوه نوشتن تخصصی سازی شده. من با سایز A4 چند صفحه مطلب نوشتم و بعد پرینت گرفتم. نتیجه خیلی رضایت بخش بود. این برنامه به جز فرمت خاص خودش نوشته ها رو در قالب ایمیج و صفحه ی IE هم سیو می کنه.

14. این کاربر از mmiinnaa2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

mmiinnaa2 از اینکه مزاحم شما می شم و شما هم پاسخ می دید تشکر می کنم.

ممنون می شم اگه باز هم اطلاعاتی بود ارائه کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •