تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: کسی از آموزش زبان نصرت استفاده کرده؟؟ لطفا" راهنمایی کنید

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

سلام من جند تا از درسهاي نصرت رو گوش دادم واقعا كسي كه بخواهد مكالمه انگليسي رو ياد بگيره به نظر من بهترين گزينه آموزش نصرته البته آموزش نصرت 2 هم اومده كه خيلي بهتره، هدف نصرت تكراره و شما وقتي كه تكرار مي كنيد البته هر روز با متدهاي جديد انگليسي آشنا مي شيد البته مزيتي كه آموزشهاي نصرت دارند اينه كه گويندگانش آمريكاييند و اين باعث ميشه كه شما كاملا با لهجه آمريكايي آشنا بشيو
    اگه خواستار يادگيري مكالمه ايد نصرت 2 بهترين راهشه

سلام دوست عزيز من خودم در حال استفاده از نصرت 2 هستم به نظر من اگه مي خواهي واقعا مكالمت فول شه نصرت بهترين روشه
    هدف نصرت فراگيري مكالمه در كوتاهترين زمانه كه با متد تكرار فراوان اونه ملكه ذهنت ميكه
    نصرت 3 و 2 و 1 ادامه همديگه نيستند و فقط بهخ روز شدند در واقعه نصرت واسه اينكه بتونه تو بازار رقابت كه آموزشه شو به روز ميكنه
    سلام
    شما یا احیانا نمی دونید معنی فول شدن مکالمه یعنی چی، یا اینکه خودتون سی دی نصرت می فروشید.

این همه در مورد این سی دی ها بحث شده. به نظر من که برای یادگیری اساسی واقعا افتضاحه. شما فقط یک سری جمله حفظ می کنید. برای اینکه در کوتاه مدت یک مقدار زبانتون قوی بشه خوبه. ولی فول شدن مکالمه، یا پیشرفت زبان خیلی زیاد، تقریبا محاله

2. 6 کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nice Devil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    It makes no difference , wherever i am

پيش فرض

منم با Archi-Girl موافقم تو این مدت فقط میشه که زبانو مثل زبان مادری یاد گرفت یا بهتره که بگم فقط میشه ادای اینو درآورد که زبان بلدیم ولی یادگیری اساسی زبان یه چیز دیگست و به چندین سال زحمتو تمرین احتیاج داره.و در ضمن هیچ کی زبانو فول نیست من که فکر نمیکنم تو دنیا کسی وجود داشته باشه که زبانو 100% بلد باشه و مثلاً ما الان ادعا داریم که فارسی بلدیم ولی اینطور نیست . باور نمیکنید برید شاهنامه رو بیارید و شعراشو معنی کنید . یا معنی کلماتی از قبیل برگستوان ، گبر و ... رو بگید

4. این کاربر از Nice Devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من متن كامل نصرتو از سايت
    ghamar.com
    گرفتم واقعا فوق العاده است بعد از هر درس اوتوماتيك كلمات به ذهنت مياد و ديگه نياز نداري واسه گفتن كلمات فكر كني املا درست كلمات رو هم ميشه از رو كتاب ديدو ياد گرفت.

6. این کاربر از mohammad2700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من متن كامل نصرتو از سايت
    ghamar.com
    گرفتم واقعا فوق العاده است بعد از هر درس اوتوماتيك كلمات به ذهنت مياد و ديگه نياز نداري واسه گفتن كلمات فكر كني املا درست كلمات رو هم ميشه از رو كتاب ديدو ياد گرفت.

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    شما یا احیانا نمی دونید معنی فول شدن مکالمه یعنی چی، یا اینکه خودتون سی دی نصرت می فروشید.

این همه در مورد این سی دی ها بحث شده. به نظر من که برای یادگیری اساسی واقعا افتضاحه. شما فقط یک سری جمله حفظ می کنید. برای اینکه در کوتاه مدت یک مقدار زبانتون قوی بشه خوبه. ولی فول شدن مکالمه، یا پیشرفت زبان خیلی زیاد، تقریبا محاله
    خوب شما پیشنهادتون چیه؟راهکار ارائه بدید

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من تو همین سایت کلی در مورد یادگرفتن زبان مطلب نوشتم لطفا برو اونو بخون. آموزش زبان نصرت فاجعه است. یادمه سالها پیش که زبان بلد نبودم همه درسهاشو شنیدم و بعدش تازه فهمیدم سرم کلاه رفته که وقتم رو برای چنین چیزی تلف کردم. چون اونجا مفصل نوشتم چه جوری باید زبان یاد گرفت دیگه اینجا نمی نویسم. یک سرچ ساده در پی سی ورد لینکش رو بهتون میده.

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب دوستان منم یه مقدار از اون رو گوش دادم به نظرم برای کسی که بخواد تازه انگیسی حرف زدن رو شروع کنه منظورم از صفر شروع کردنه خوبه به هر حال با تلفظ و چند جمله نمونه که چهار چوب کلی رو براش مشخص میکنه آشنا میشه و یه تعداد لغت هم یاد میگیره میدونید درست مثل بچه ای که تازه داره حرف زدن یاد میگیره ه و احتیاج به جمله نمونه داره تا زبون باز کنه
    اما مطمئنا برای اونایی که میتونن حرف بزنن واین جملات ابتدایی رو سالهاست که بلدن و هدفشون روان صحبت کردن و یا گسترش دامنه لغوی هست حتما کسل کننده و صددرصد آزار دهنده هست .
    میدونید راستش رو بگم من هیچ وقت نتونستم یه قسمتش هم کامل گوش بدم چون بینش خوابم می برد.

11. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A r c h i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Dream Land

پيش فرض

خوب شما پیشنهادتون چیه؟راهکار ارائه بدید
    کلاس زبان، کلاس زبان و کلاس زبان... هیچ راهکار دیگه ای نداره!

13. این کاربر از A r c h i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب دوستان منم یه مقدار از اون رو گوش دادم به نظرم برای کسی که بخواد تازه انگیسی حرف زدن رو شروع کنه منظورم از صفر شروع کردنه خوبه به هر حال با تلفظ و چند جمله نمونه که چهار چوب کلی رو براش مشخص میکنه آشنا میشه و یه تعداد لغت هم یاد میگیره میدونید درست مثل بچه ای که تازه داره حرف زدن یاد میگیره ه و احتیاج به جمله نمونه داره تا زبون باز کنه
    اما مطمئنا برای اونایی که میتونن حرف بزنن واین جملات ابتدایی رو سالهاست که بلدن و هدفشون روان صحبت کردن و یا گسترش دامنه لغوی هست حتما کسل کننده و صددرصد آزار دهنده هست .
    میدونید راستش رو بگم من هیچ وقت نتونستم یه قسمتش هم کامل گوش بدم چون بینش خوابم می برد.
    به این خاطر خوابتون می بره که طرف هیچی حالیش نیست و یک محصول بی ارزش تولید کرده. شما برو
    effortless English رو گوش بده اگه خسته شدی یا خوابت برد بیا بگو. حیف برای مبتدی نیست دوره اش. حداقل پیش متوسط باید باشی تا بفهمی.

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

کلاس زبان، کلاس زبان و کلاس زبان... هیچ راهکار دیگه ای نداره!
    تایید میشه. تا پایان اینتر مدی ایت یا دوره متوسطه باید و بهتره که کلاس برید. بعد اون رو میشه یک کاریش کرد. به خصوص با اینترنت.انگیزه اش باشه بقیه اش حله.

15. 3 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه t.63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    on the MOON

پيش فرض

به این خاطر خوابتون می بره که طرف هیچی حالیش نیست و یک محصول بی ارزش تولید کرده. شما برو effortless English رو گوش بده اگه خسته شدی یا خوابت برد بیا بگو. حیف برای مبتدی نیست دوره اش. حداقل پیش متوسط باید باشی تا بفهمی.
    تایید میشه. تا پایان اینتر مدی ایت یا دوره متوسطه باید و بهتره که کلاس برید. بعد اون رو میشه یک کاریش کرد. به خصوص با اینترنت.انگیزه اش باشه بقیه اش حله.
    با نظرتون کاملا موافقم. من حدود 2 سال پیش به آموزشگاه زبان می رفتم و تا ترم 12 خوندم، اما بعد از اینکه کارشناسی ارشد قبول شدم دیگه نتونستم ادامه بدم، چون واقعا وقتش رو نداشتم. الان دو ماهی هست که به مجموعه Effortless English: Power English Now گوش می دم واقعاً جالبه. با سوالات فوق العاده ساده ای که می پرسه آدم رو وادار به جواب دادن میکنه، تازه این جوری تونستم با وقت محدودی که دارم به یادگیری زبان هم ادامه بدم.

به نظرم کسی برای مجموعه هایی مثل نصرت، یادگیری انگلیسی در خواب و از همه بدتر یادگیری 200 کلمه در روز ،الکی پولش و مهم تر از اون وقتشو هدر نده. من عقیده دارم که در کنار رفتن به آموزشگاه، گوش دادن به این گونه مجموعه ها و پادکست ها بسیار مفید تره( حتی باعث میشه پیشرفت آدم تو کلاس از سایر همکلاسی هاش بیشتر باشه) و بهتر از اینه که تنها با تکیه با روش های خودآموز بخواهیم انگلیسی رو خوب یاد بگیریم.

البته همونطور که دوستان دیگه هم قبلا اشاره کردن، اگه سطح زبان شخص در حد متوسط باشه و امکان رفتن به آموزشگاه رو نداره و واقعا ذوست داره که به یادگیری زبان ادامه بده، می تونه به کمک مجموعه هایی مثل Effortless English و یا پادکست های EnglishPod.com و eslpod.com زبان خودش رو تقویت کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •