تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 146

نام تاپيک: خرید کارت گرافیک 4870x2

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

در ابتدا از همه دوستان که مرا در خرید کارت راهنمایی می کنند تشکر فراوان دارم ( پیمان جان ، اینو3دی جان ، رضا جون و ....... )

آقا من باهاش صحبت کردم گفتش که مهلت تست نمیده ! و در ضمن گفت اول واریز پول بعد ارسال کالا

آقا از این کار یه بویی به مشامم میاد !
    پیمان جان نظر شما چیه ؟ این بو رو شما هم احساس می کنید ؟ انگار یکی خطا از دست داده ! نه ؟

نظر بقیه آقایون چیه؟ شما هم این بو را حس می کنید ؟ شاید هم از دوستان کسانی این بو رو به فال نیک بگیرن و بگن بویی نمیاد !
    Inno3D جان نه تنها 100.000 بلکه 100 تومن اضافی هم ندارم عزیزم ( تازه من حدود 350 دارم )
    در ضمن میگه برد کارت کاملا سالمه ! من مشکوک به این هستم که نکنه اورکلاک کرده و ربده تو کارت ؟

راستی دوستان ببخشید من دیر جوابگو میشم ! آخه من بلافاصله جواب میدم ولی نمیدونم چرا باید همه پست هام تایید مدیر بشه !

بازم از صمیم از همه دوستان نهایت تشکر را دارم و خواهش می کنم نظراتشان را اعلام کنند !

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

harrypotter جان جواب منو بده بابا ، چرا اینقدر تفره میری شما ؟

کاربر فعال مشاوره برای خرید قطعات سخت افزاری sir payman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در ابتدا از همه دوستان که مرا در خرید کارت راهنمایی می کنند تشکر فراوان دارم ( پیمان جان ، اینو3دی جان ، رضا جون و ....... )

آقا من باهاش صحبت کردم گفتش که مهلت تست نمیده ! و در ضمن گفت اول واریز پول بعد ارسال کالا

آقا از این کار یه بویی به مشامم میاد !
    پیمان جان نظر شما چیه ؟ این بو رو شما هم احساس می کنید ؟ انگار یکی خطا از دست داده ! نه ؟

نظر بقیه آقایون چیه؟ شما هم این بو را حس می کنید ؟ شاید هم از دوستان کسانی این بو رو به فال نیک بگیرن و بگن بویی نمیاد !
    Inno3D جان نه تنها 100.000 بلکه 100 تومن اضافی هم ندارم عزیزم ( تازه من حدود 350 دارم )
    در ضمن میگه برد کارت کاملا سالمه ! من مشکوک به این هستم که نکنه اورکلاک کرده و ربده تو کارت ؟

راستی دوستان ببخشید من دیر جوابگو میشم ! آخه من بلافاصله جواب میدم ولی نمیدونم چرا باید همه پست هام تایید مدیر بشه !

بازم از صمیم از همه دوستان نهایت تشکر را دارم و خواهش می کنم نظراتشان را اعلام کنند !
    سینا جان از فکرش بیا بیرون.
    بوش خیلی هم بدجور به مشام میزنه.طرف اگر کارش ایرادی نداشت خوب مهلت تست میداد.
    ایشون هم که اینقدر مایه داره به جای فروش این کارت با 100000تومن زیر قیمت میرفت یه 5870 دیگه میخرید و کراس میکرد که خیلیم بهتر جواب میداد.ایشون اگر 10 روزه خریده , خوب چرا همون 10 روز پیش 5970 نخرید.
    یعنی از 10 روز پیش تا حالا اینقدر اگاهی ایشون بالا رفته که اون موقع نمیدونسته 5970 هست و قویتره ولی حالا میدونه و یهو میخواد با 120000 هزار ضرر کارتشو بفروشه و 5970 بگیره؟
    از طرف من به ایشون توصیه کن که یه 5870 دیگه بگیره و کراس کنه
    کاراییش هم بالاتره.
    شما اگر 350 داری میتونی یه 5850 بگیری(تازه نو)و با خیال راحت استفاده کنی.
    اگرم 5870 دوز داری کمی صبر کن تا gt300 بیاد و اون موقع 5870 بگیری.
    Last edited by sir payman; 29-01-2010 at 22:58.

4. این کاربر از sir payman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

harrypotter جان جواب منو بده بابا ، چرا اینقدر تفره میری شما ؟
    براتون پيغام خصوصي دادم لطفن چك كنيد

6. این کاربر از harrypotter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

پیمان جان 5870 که دوست ندارم اصلا و چون شما عزیزان پیشنهاد می کنید می خوام بخرم

من 4870x2 خیلی دوز دارم ( برای اینم صبر کنم ؟ )

والا در مورد این 5870 کار کرده هم نمیدونم چی بگم ، طرف میگه 1 ملیون دستم اومده میخوام این کارتو 400 بدم بعد برم 1.400 بدم دو تا 5970 بگیرم کراس کنم
    منم زیاد باورم نمیشه دیگه ، میدونم مایه داره ولی فکر نکنم اینقدر خر باشه !
    ولی من بازم میگم ، 4870x2 دوز دارم و رفقا راهنمایی کنن یه خوب و ارزونشو بخرم !

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز کلا از فکر 4870x2 بیا بیرون.
    5870 کارکرده رو هم ول کن این طرف بدجور مشکوکه.احتمال اینکه بعدا پشیمون بشی خیلی زیاده , تو که طرفو نمیشناسی پولو بریزی به حسابو کارت خراب بهت داده باشه چی؟
    همون پولیو که میخوای برای 4870x2 هزینه کنیو بزار برای 5870 که در اینده هم بازیای بیشتری با dx11 میاد و اگر 4870x2 داشته باشی حسرت میخوری که چرا نمیتونی با dx11 بازی کنی.
    الان دقیقا چقدر پول داری؟

9. این کاربر از sir payman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

11

عزیز کلا از فکر 4870x2 بیا بیرون.
    5870 کارکرده رو هم ول کن این طرف بدجور مشکوکه.احتمال اینکه بعدا پشیمون بشی خیلی زیاده , تو که طرفو نمیشناسی پولو بریزی به حسابو کارت خراب بهت داده باشه چی؟
    همون پولیو که میخوای برای 4870x2 هزینه کنیو بزار برای 5870 که در اینده هم بازیای بیشتری با dx11 میاد و اگر 4870x2 داشته باشی حسرت میخوری که چرا نمیتونی با dx11 بازی کنی.
    الان دقیقا چقدر پول داری؟
    دست نزار رو زخمم اولش که گفتم می خوام 4870x2 بخرم 500 داشتم ، ولی اونقدر لفتش دادم که حالا 350 دارم
    البته الان این پول رو دارم ها ، برای فردا تضمینی نیست

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب با 350 نه میتونی 4870x2 بگیری نه 5870 پس بهتره تا خرجش نکردی یه 5850 بگیری
    همینجوری ادامه بدی باید 5770 بگیری

12. این کاربر از sir payman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

پیمان جان سعی میکنم یه کارکرده شو گیرم بیارم ، 4870x2 کارکرده رو که 300 الی 350 گیر میاد ! نه ؟

راستی شما پیمان جان شما مثل اینکه یادت رفته ، آخه پس 4870 فعلی رو چی کار کنم ؟ ( 5850 و 4870 غیر ممکنه کراس فایر بشن ؟ )

تازه من میخوام کراس فایر کنــــم آخه ( خیلی حال میده )

پروفشنال inno3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

پیمان جان سعی میکنم یه کارکرده شو گیرم بیارم ، 4870x2 کارکرده رو که 300 الی 350 گیر میاد ! نه ؟

راستی شما پیمان جان شما مثل اینکه یادت رفته ، آخه پس 4870 فعلی رو چی کار کنم ؟ ( 5850 و 4870 غیر ممکنه کراس فایر بشن ؟ )

تازه من میخوام کراس فایر کنــــم آخه ( خیلی حال میده )
    سلام
    4870 هنوز از اسم و رسم تو بازار نیفتاده میتونی کارتتو به قیمت منصفانه ای رد کنی بره.
    یدونه 5850 بگیر خیال خودتو راحت کن. تقریبا تمام بازی هارو بالای 60 فریم میده.دیگه بیشتر از این میخوای چکار؟
    یه پیشنهاد:برای قطعات الکترونیکی انقدر هزینه نکن(بالای 5850 منظورمه) پشیمون میشی.

15. این کاربر از inno3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •