تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 32 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 312

نام تاپيک: ما هم بالاخره DV6 2020 خریدیم!

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

عزیزانی که این مدل رو دارن!
    کسی کول پد استفاده می کنه؟
    همه اچ پی دارها استفاده میکنن

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

راستی یه چیزی:

سون به رم این مدل لپ تاپ امتیاز 7.4 داده(از کل امتیاز7.9 !!!)
    معرکست نه؟!
    جدی ؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب چیزیه پس .
    اگه میتونستم لپتابمو آب کنم منم میرفتم 2020 میگرفتم . هر کی hp کار کنه عاشقش میشه .

3. این کاربر از h_starboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

راستی یه چیزی:

سون به رم این مدل لپ تاپ امتیاز 7.4 داده(از کل امتیاز7.9 !!!)
    معرکست نه؟!

این دیگه از اون حرفا بودا!!! میشه عکسشو بزاری؟

ویندوز 7 به مدل ENVY با 8گیگ DDR3 امتیاز 7.3 داده اما به مدل شما امتیاز 7.4؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

جدی میگم!
    اما به CPU داده 6.9 خودمم تعجب کردم
    گیم و گرافیک هم داده 6.5
    هارد فکر کنم کمتر از همه بود که 5.9 بود

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

این دیگه از اون حرفا بودا!!! میشه عکسشو بزاری؟

ویندوز 7 به مدل ENVY با 8گیگ DDR3 امتیاز 7.3 داده اما به مدل شما امتیاز 7.4؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نترکی
    به acer8940g همینا رو داده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by roteal2007; 20-12-2009 at 18:27. دليل: اضافه کردن عکس

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

نترکی
    به acer8940g همینا رو داده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودت نترکی.
    بعدش هم به این ایسر که دادی نمره کل 5,8 داده اما مسعود خان میگه نمره کل 7,9

بعدش هم نمره ای که به ایسر داده خیلی پایین هست و نمره لپتاپ خودم 5,9 هست.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

خودت نترکی.
    بعدش هم به این ایسر که دادی نمره کل 5,8 داده اما مسعود خان میگه نمره کل 7,9

بعدش هم نمره ای که به ایسر داده خیلی پایین هست و نمره لپتاپ خودم 5,9 هست.
    یه بار دیگه پست 30 رو بخون....
    مسعود میگه به رمم فقط این امتیازو داده....
    فکر کنم این نمره مال مینیمم امتیاز سخت افزاری باشه
    نظر دوستان؟؟؟

9. این کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز.
    بحثای این تایپیک رو دنبال میکردم چون میخواستم اچ پی مدل 2020 رو بخرم و اطلاعاتم کافی نبود.
    از همه بچه های اینجا تشکر میکنم هم بابت سوالاتشون هم جواباشون فقط چند تا ابهام داشتم میخواستم برطرفش کنم.

اول از همه رفتم پیش یکی از مغازه دارها که مثل چی زد تو سر اچ پی دلیلش هم بحث خنک کننده چی پی یو و یا همون چیپست گرافکشون بود ایشون اظهار داشتن سیستم خنگ ککنده ایی که اچ پی داره کمی ضعیف عمل میکنه.
    از دوستانی که بازی میکنن با مدل های جدید اچ پی و خصوصا مدل dv6 2020 میخوام که جواب بدن با بازی مداوم 10 ساعت با شارژ مضوعیت دما این لبتاپ به کجا میرسه

دوم : درمورد گارانتیش سوال داشتم. ظاهرا 2 تا شرکت در ایران اچ پی رو گارانتی میکنن خودشون میخواستم بدونم مزیتاشون نسبت به هم چیه؟ و اختلاف قیمتشون چقدره.

سوم: من زمانی که سیستم خونگیم رو بستم ای 7 تازه به قسمت پردازنده ها اضافه شده بود و به علت گرون بودن بیش از حدش من یک پردازنده core 2 quad گرفتم. از اون جایی که ای 7 جدید تر هست باید یک سری مزیت هایی رو داشته باشه. یک مقایسه کلی بین این 2 پردازنده میخوام و نکته دیگه ایی که وجود داره متغیر بودن سرعت ای 7 که بین 1.6 و 2.8 و اساسا اخرش این 1.6 خواهد بود یا 2.8 ؟

چهارم: شکل ظاهریش با باتری 6 سل ، 9 سل و 12 سل چقدر فرق میکنه اگه عکسی دارید برام بزارید ممنون میشه.( میخوام ببینم خیلی ضایع میشه یا نه) من حداقل 5 ساعت دار مداوم اونم با توان بالا رو ازش میخوام.

در خصوص ال ای دیش یک سوال داشتم. زاویه دیدش چقدر هست؟ ( درجه دید از سمت چپ و راست و بالا و پایین)

یک نکته دیگه از یک بنده خدایی پرسیدم گفت این هفته توی بازار قرار سری جدید اچ پی با پردازنده ای 7 بیاد. میخواستم بدونم کسی از سری جدید خبری داره یا نه. اگه داره مدلاشو معرفی کنه ممنون میشم.
    موفق باشید

11. 2 کاربر از hossein1366m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز.
    بحثای این تایپیک رو دنبال میکردم چون میخواستم اچ پی مدل 2020 رو بخرم و اطلاعاتم کافی نبود.
    از همه بچه های اینجا تشکر میکنم هم بابت سوالاتشون هم جواباشون فقط چند تا ابهام داشتم میخواستم برطرفش کنم.

اول از همه رفتم پیش یکی از مغازه دارها که مثل چی زد تو سر اچ پی دلیلش هم بحث خنک کننده چی پی یو و یا همون چیپست گرافکشون بود ایشون اظهار داشتن سیستم خنگ ککنده ایی که اچ پی داره کمی ضعیف عمل میکنه.
    از دوستانی که بازی میکنن با مدل های جدید اچ پی و خصوصا مدل dv6 2020 میخوام که جواب بدن با بازی مداوم 10 ساعت با شارژ مضوعیت دما این لبتاپ به کجا میرسه

دوم : درمورد گارانتیش سوال داشتم. ظاهرا 2 تا شرکت در ایران اچ پی رو گارانتی میکنن خودشون میخواستم بدونم مزیتاشون نسبت به هم چیه؟ و اختلاف قیمتشون چقدره.

سوم: من زمانی که سیستم خونگیم رو بستم ای 7 تازه به قسمت پردازنده ها اضافه شده بود و به علت گرون بودن بیش از حدش من یک پردازنده core 2 quad گرفتم. از اون جایی که ای 7 جدید تر هست باید یک سری مزیت هایی رو داشته باشه. یک مقایسه کلی بین این 2 پردازنده میخوام و نکته دیگه ایی که وجود داره متغیر بودن سرعت ای 7 که بین 1.6 و 2.8 و اساسا اخرش این 1.6 خواهد بود یا 2.8 ؟

چهارم: شکل ظاهریش با باتری 6 سل ، 9 سل و 12 سل چقدر فرق میکنه اگه عکسی دارید برام بزارید ممنون میشه.( میخوام ببینم خیلی ضایع میشه یا نه) من حداقل 5 ساعت دار مداوم اونم با توان بالا رو ازش میخوام.

در خصوص ال ای دیش یک سوال داشتم. زاویه دیدش چقدر هست؟ ( درجه دید از سمت چپ و راست و بالا و پایین)

یک نکته دیگه از یک بنده خدایی پرسیدم گفت این هفته توی بازار قرار سری جدید اچ پی با پردازنده ای 7 بیاد. میخواستم بدونم کسی از سری جدید خبری داره یا نه. اگه داره مدلاشو معرفی کنه ممنون میشم.
    موفق باشید

1) درسته که امروزه با خیلی از نوت بوک ها میشه به راحتی بازی کرد اما همیشه یادت باشه که نوت بوک ها برای بازی ساخته نشده اند و استفاده طولانی مدم و مدام از نوت بوک ، عمر اون را به راحتی هرچه تمام تر تا 1 سال پایین میاره و بعد از یک سال نوت بوک شما دچار مشکل میشه(پس خیالت رو راحت کنم که اگر برای بازی می خواهی منصرف شو)
    2 ) در مورد پردازنده باید بگم که مدل Core i7 720q در اصل یک core i5 هست و بین این پردازنده ها و پردازنده های دسکتاپ تا حدود زیادی تفاوت هست که در تاپیک خودش قبلا توضیح داد ه شده و فرکانس پایه این پردازنده 1.6 هست و به صورت خودکار تا 2.8 اورکلاک می شه و دسته شما نیست( مثل یک حالت سیستم float رو در نظر بگیر)

3) باتری این سری 6 سل هست و 9سل و 12 سل گیر نمیاد پس بی دلیل دنبالش نگرد! 9سل از نوت بوک بیرون میزنه و 12 سل علاوه بر این به نوت بوک کمی ارتفاع میده

4)در مورد زاویه دید بهتر هست سری به سایت نوت بوک چک بزنی و زاویه دید محصولات HP رو در تصاویرش ببینی

5) شرکت های زیادی HP رو گارانتی میکنند که معروف ترین آنها IRANHP و MYHP و مادیران و تحلیل گر داده DAC و رایانه همراه و هستی هستند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

یه بار دیگه پست 30 رو بخون....
    مسعود میگه به رمم فقط این امتیازو داده....
    فکر کنم این نمره مال مینیمم امتیاز سخت افزاری باشه
    نظر دوستان؟؟؟

اگه به توضیحات مختصر سون توجه کنید! نوشته: امتیازها بین 1 تا 7.9 تقسیم بندی میشن یعنی ماکزیمم امتیازی که سون به یه سخت افزار میده7.9 و مینیمم 1 هست، حالا من تو این رنج ماکزیمم امتیاز7.4(مربوط به رم) و مینیمم 5.9(هارد) رو کسب کردم
    ok?!

14. این کاربر از masoud8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •