به هیچ عنوان تاییدنمی کنم که که بگید:
اولا که اون حرفم دلیل داشت و من درمورد اون حرفی که دوستمون گفتن من این حرفو زدم و گفتم که اگر اینجوری باشه مسخرست...
پس خودشما اول این بازی روشروع کردیدوادامه ش دادید...
اینطوری...:
من هیچ بازیو شروع نکردم خوب من فقط حقیقت گفتم که اگر اینطوری باشه مشکلی برایه سایت هستش و در مورد آدمین ها هم نشناختم خوب وقتی میومدن اینجال و جوابمو میدادن میشناختم لازم نبود این حرفا در بگیره...
امااین دلیل نمیشه که "کلیت"موضوع و"انجمن"رو زیر سوال ببریم..
بنظره شما یک اشکال کوچک گوش زد کردن کل انجمن را زیره سوال بردنه؟!!!!
ضمنا "ثبط" غلط هست...
صحیحش "ثبت"هست...
اینم یکی دیگه ازون احترام نگه نداشتن ها و کنایه زدن هایی که گفتم(عزیز این اشتباهی نوشتم من هم میدونم اونطوری هستش چرا بقیه درستن؟؟؟)
من چک کردم ومیبینم که شما از موقعی که این "تاپیک "روایجادکردین..واکثروقتت �ن رو داریدصرف دیدنش می کنید....
دوروزه که دارید نگاهش میکنید...
می بخشیدالبته...
یعنی این "تاپیک"روایجادکردین که وقتتون روپاش بذارین؟یاوقت ماروتلف کنید؟...هرچند من یکی به لحاظ شغلم مشکل چندانی با وقت ندارم توی نت...سرعت کانکشنم هم اجازه میده که یک سرهم بزنم به این تاپیک..
گه گاهی..
درضمن من اصلا از شما نخواستم که بیاین و وقتتون را پاش بزارید...من فقط یک جوابه درست و حسابی از مدیریت میخواستم.همین.درضمن چون واسه ی من مهم بود همش به این تاپیک سرمیزنم و دلیلی هم برای ازبین بردن وقتم اونم وقتی دیال آپ هستم نمیبینم و بیشتر هم درسته بین تاپیک ها یا انجمن هایه خودم میگردم تا جوابام و کارامو بکنم نه تلف کردن وقت
من هم توپروفایلم نوشته 3نفررومعرفی کردم...
هرچی هم فکرمیکنم ...
نفرسومی یادم نمیاد...
باید براش تاپیک بزنم؟
شمارو نمیدونم ولی من عادت دارم وقتی چیزیو نمیدونم میپرسم مخصوصا که اینجا همچین اجازه ای رو میدن تا بپرسیم پس چرا استفاده نکنم وقتی خیلی سوالاته داغن تر مطرح میشه این تو وقتی من یک سوال درست کردم شد تاپیک بی مصرف و الکی؟؟؟
وامادرمورد"بابک"وابقیه ی مدیرهاوهمکاران...(که باهیچ کدومشون هم تاحالا "آبگوشت نخوردم")
وفکرکنم آدم زنده وکیل وصی نمیخواد...
امثال "بابک" وبقیه کسانی که زحمت کشیدن برای "انجمن"بااون اینترنت "دایال آپش"ون بقدرکافی برای این فاروم وقت گذاشتن ...
اگر نمیتونید حرمت نگهدارید بهتره سکوت کنید
امثال این بقول شما"کاربر"هانبودن فکرنمیکنم که ..."نه از تاک نشانی بودونه از تاک نشان"تاحالا..
خوب مثل اینکه اونا وارد بحث شدن و خواستن اونو به بیراهه بکشن و از موضوع اصلی دور کنن...حالا من باید سکوت میکردم...چقدر جالب...
خوب اونا هم یک روزی کاربر عادی بودن از اول مدیر زاده نشدن...و راجب وکیل چون داشتن من رو از جوابم دور میکردن پس حتما باید دخالت میکردم...
بخاطر همینه که همش تاپیکایه این سایت دارن میبندن
منظورم اینه که هروقت تاپیکی ایجاد میشه بعد چندوقت میبندنش چون یک همچین مشکلاتی توش پیش میاد و همچین کسانی میان و به چیزهایی مثل شکلکی که ظادم گذاشته گیر میدن و تاپیکو منحرف میکنن..
فکرکنم بایدلازم باشه سن وسال شمارودوباره یک نگاهی بندازم توی پروفایلتون
لازم نیست بیای تویه پروفایلم من 20سال دارم...درضمن این حرفتون هم یک کنایه دیگه جناب آقای :کاربر فعال انجمن
من بچه نیستم و تمامه حرفامم کاملا حقیقت بود...هیچ جا هم مشکلی ندیدم که تقصیر من باشه و من حتی گفتم تویه پستم تا کسی که نمیدونه چیزی راجب سوالم پست نده اونوقت کاربرایه به اصطلاح شما:"نه از تاک نشانی بودونه از تاک نشان" میان و ...........
آقا منو ببخشید که این سوال که واسم مطرح شده بود پرسیدم تویه این تاپیک چون دیدم کسانی هستن که مانع از به جواب رسید کاربرایه دیگه یا بطور عادی پیش رفتن تاپیک اونا میشن...