تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 57

نام تاپيک: i5 750 و مادربوردها ساپورت کننده رسید.کمک کنید برای خرید

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

شما گفتید که بدرد نمیخوره

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

شما گفتید که بدرد نمیخوره
    من نگفتم بدرد نمیخوره گفتم زمان تاخیرش بالاست!
    ولی شما که اصرار داری Corsair باشه بگیرین

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

خوب فقط سوال آخر رو میپرسم چون گیر گیر هستم.

cpu i5 که میخرم.رم هم همون Corsair 4gig و پاور هم یا 680 یا بالاتر اگر شد میگیرم.فقط مونده مادربورد که همون ASUS ور میدارم ولی نمیدونم که P7P55D که 209 تومانه یا P7P55D-Deluxe که 280 تومانه.اورکلاک که فعلا نمیکنم.میخوام خوب مچ بشه با CPU و رم و ارزشش رو داشه باشه و پول بیخود نداده باشم.کدوم رو بگیرم؟مرسی

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

خوب فقط سوال آخر رو میپرسم چون گیر گیر هستم.

cpu i5 که میخرم.رم هم همون Corsair 4gig و پاور هم یا 680 یا بالاتر اگر شد میگیرم.فقط مونده مادربورد که همون ASUS ور میدارم ولی نمیدونم که P7P55D که 209 تومانه یا P7P55D-Deluxe که 280 تومانه.اورکلاک که فعلا نمیکنم.میخوام خوب مچ بشه با CPU و رم و ارزشش رو داشه باشه و پول بیخود نداده باشم.کدوم رو بگیرم؟مرسی
    دوست من کیفیت و امکانات Deluxe بهتره ولی برای کسی که از امکاناتش استفاده میکنه شما ببین از قابلیت اورکلاک و SLI و...می تونی استفاده کنی یا نه؟!
    اگه استفاده معمول بکنی P7P55D کاملا جوابگوی شماست ولی اگه استفاده حرفه ای میخوای بکنی با i5 بخوای رکورد اورکلاک بزنی یا چند تا کارت گرافیک سر هم کنی P7P55D-Deluxe خیلی خوبه!
    راجع به مچ شدن هم عرض کنم چیزی به نام مچ شدن در قطعات جدید وجود نداره و با همدیگه هماهنگ هستن
    در ضمن زیاد تو قید و بند مارک و برند نباشید چیزی رو انتخاب کنید که بهترین کارایی در قبال قیمت (Performance/Price) داشته باشه
    موفق باشید

5. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

منه نه میخوام رکورد بزنم و نه از چند تا کرافیک استفاده کنم.برای بازی و کاره خونه میخوام.پس همون P7P55D رو میخرم.فقط یک سوال دیگه.هر دوی این مادربورد ها Stock cool 3 هستن.اما مدل Deluxe تو خود سایت ایسوس زده 20 درجه خنکتر.جریانشون چیه؟خوب مین اولی رو که بردارم پول بیشتری برام میمونه که میتونم روی رم و پاور بزارم.از مدل Dominator 4 GIG وجود داره و تو بازار هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

برای این سیستم رم رو سعی کن از سری Ripjaws که از طرف شرکت G.SKILL به طور خاص برای Core i5 و Core i7 های سوکت 1156 و چیپست P55 معرفی شده بگیری ! با باس 1333 دو مدل Ripjaws با تایم های تاخیر 8 و 7 وارد ایران شده ! اگه مشکل بودجه ای هم داری همون مدلی رو که جناب Ultra_Black بهت معرفی کردش یعنی سری HK رو تهیه کن ! در ضمن این رو هم در نظر بگیر که برای Core i5 باید ولتاز رم هات زیر 1.65 باشه ! ببین رم corsair که انتخاب کردی این شرایط رو داره ؟ این توضیح رو هم لازم میدونم بهت بگم رم با باس 1333 و تایم تاخیر 9 حتی از رم DDR2 1066 با تایم تاخیر 5 هم پایین تره !

reza_paul
    Last edited by jesarat; 25-09-2009 at 17:01.

8. این کاربر از jesarat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

میشه مدل و قیمت رو بگید؟من فردا میخوام برم فروشگاه و قیمت بهم بده واگر خوب بود قیمتش سفارش بدم قطعات رو

داره خودمونی میشه Ashkan R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

میشه مدل و قیمت رو بگید؟من فردا میخوام برم فروشگاه و قیمت بهم بده واگر خوب بود قیمتش سفارش بدم قطعات رو
    دوست عزیز i5 750 رو شما چند قیمت داری؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

gskill 2x2 1333 HK CL8 125000 Toman
    Gskill 2x2 1333 Ripjaws CL8 135000 Toman
    Gskill 2x2 1333 Ripjaws CL7 145000 Toman

در ضمن فکر نمیکنم شما بتونی فردا بگیری ! برای رمها که 3 روز باید صبر کنی برای مادربرد و CPU هم اگه با گارانتی شرکتی بخواهی تا یکشنبه از گمرک ترخیص نمیشه و اگه با گارانتی ویستا (الماس) هم بخواهی باید یک هفته صبر کنی !!!!!!!!!!!!

reza_paul

12. این کاربر از jesarat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

هر دوی این مادربورد ها Stock cool 3 هستن.اما مدل Deluxe تو خود سایت ایسوس زده 20 درجه خنکتر.جریانشون چیه؟خوب مین اولی رو که بردارم پول بیشتری برام میمونه که میتونم روی رم و پاور بزارم.از مدل Dominator 4 GIG وجود داره و تو بازار هست؟
    برای اینکه مدل Deluxe برای اورکلاک طراحی شده مسلما خنکتر هم هست
    Dominator هم دقیق نمی دونم دو کاناله با باس 1600 و زمان تاخیر 8 تو بازار موجود هست یا خیر

14. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •