تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 58

نام تاپيک: انتخاب بین iPhone ، Touch Pro و N97

داره خودمونی میشه Ogtay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

جدا از اینکه ایفون خیلی خوبه ! ولی تو این موارد که عرض کردید فکر میکنم ان 97 و تاچ پرو قویتر باشند !

مخصوصا وب گردی ...

البته اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند
    عزیز شما با آیفون وب گردی کردی؟
    یه امتحان بکن من با 3 تای این گوشیا کار کردم و خودم آیفون دارم یکی از نقطه قوتای آیفون نصبت به بقیه گوشیا همین سرعت اینترنت و وب گردیشه.

2. 3 کاربر از Ogtay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

عزیز شما با آیفون وب گردی کردی؟
    یه امتحان بکن من با 3 تای این گوشیا کار کردم و خودم آیفون دارم یکی از نقطه قوتای آیفون نصبت به بقیه گوشیا همین سرعت اینترنت و وب گردیشه.
    تاييد ميشه
    سافاري حرفي براي گفتن ديگر گوشي ها نزاشته!

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با تاچ پرو 2 کار کردین ؟ منظورم تاچ پرو 2 هستش دوستمون تو پستش گفت که نظرش رو تاچ پرو 2 هستش و من مثالم رو با تاچ پرو 2 زدم فک رکردم متوجه شدید ...

فکر میکنم وب گردیش بهتره

امااگه دوستان تایید میکنن که وب گردی ایفون از تاچ پرو 2 بهتره بنده هم تایید میکنم !

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با تاچ پرو 2 کار کردین ؟ منظورم تاچ پرو 2 هستش دوستمون تو پستش گفت که نظرش رو تاچ پرو 2 هستش و من مثالم رو با تاچ پرو 2 زدم فک رکردم متوجه شدید ...

فکر میکنم وب گردیش بهتره

امااگه دوستان تایید میکنن که وب گردی ایفون از تاچ پرو 2 بهتره بنده هم تایید میکنم !
    بله عزیز با تاچ پرو 2 کار کردم .چیز همچین نایاب یا کم یابی نیست که اینجوری راچعبش سوال میپرسی .
    الان رو دست 3G فقط 3GS اومده و تا حدودی پالم پری.

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

من نه با ایفن کار کردم نه با تاچ پرو2 ولی طبق اطلاعاتی که دارم وب گردی با تاچ پرو2 به علت داشتن کیبرد باید بهتر باشه.(درضمن کیفیت ال سی دی در تاچ پرو2 بالاتره چون پیکسلای بیشتری داره همچنین ال سی دیه تاچ پرو2 بزرگتر است)البته ال سی دیه ایفن هم یکی از بهتریناست.
    اینا نظرات من بودن.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

عزیز ما بحثمون رو سرعت وب گردیه نه کیبرد و LCD.
    TFT resistive touchscreen, 65K colors عزیز این کجاش ازTFT capacitive touchscreen, 16M colors بهتره؟!!!!
    اولی مال تاچ پرو 2 و دومی مال 3G.
    Last edited by Ogtay; 30-07-2009 at 23:03.

8. این کاربر از Ogtay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Optimus Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Cerberus SR-2 Normandy

پيش فرض

دوست عزیز این یک سری عکس از بدنه HTC Touch Pro 2 و iPhone . می تونی تا حدی تفاوت های LCD هم ببینی. من بر طبق معیار هات نظر دادم :
    خودت گفتی :
    تایپ مهمه زیاد SMS می زنی ممکنه بخواهی یادداشت کنی و مصرف اینترنتت بالاست. برای همین حتما بی خیال کیبورد مجازی شو چون به هر حال دقت و کارایی کیبورد TP2 چیز دیگه ای هست. خودت با iPhone کار کردی پس حتما می دونی کلا چطوریه. بعد این دو گوشی کلا در کلاس های متفاوتی اند ولی زیبایی TP2 هم غیر قابل انکار نیست.

10. 5 کاربر از Optimus Prime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوب یه عالمه تایپ کردم، همه پرید!

اول بگم که خوشحالم به جون هم افتادین! : دی چون در انتخاب درست به من کمک میکنه.

من گاهی میشه که میخوام از یه چیزی، فوری عکس بگیرم، سرعت این دو گوشی، تو مدت زمانی که از حالت Stand-by میرن به حالت عکس برداری، چقدر هست؟ همینطور سرعت اینکه فوری بری تو حالت sms دادن.

من کیفیت عکس آیفون رو دیدم، با اینکه 2 هست، اما خوب عکس میگیره، اما یه جا دیدم که از دوربین TP2 دیگه خیلیییییییی ایراد گرفتن! یعنی اینقدر داغونه؟ من دوربین 8 مگاپیکسلی نمیخوام، اما دیگه وقتی 800 تومن دارم پول میدم، میخوام یه چیز معقولی باشه!

درسته که آیفون موقع حرف زدن صدا نویز میندازه؟ داری sms میدی، امکانش هست کیبورد مجازی رو افقی کرد تا بزرگتر بشه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

عزیز ما بحثمون رو سرعت وب گردیه نه کیبرد و LCD.
    TFT resistive touchscreen, 65K colors عزیز این کجاش ازTFT capacitive touchscreen, 16M colors بهتره؟!!!!
    اولی مال تاچ پرو 2 و دومی مال 3G.
    دوست عزيز کيفيت ال سي دي در تاچ پرو2 بسيار بالاتر ميباشد چون ال سي ديه تاچ پرو2 پيکسل(روزوليشن)بالاتري (480 در 800)نسبت به ايفن داره که باعث ميشه کيفيت و دقت ال سي دي بسيار بالاتر از ايفن قرار بگيره.
    ايفن تعداد رنگ بالاتري داره که اگه در مورد ال سي دي اطلاعات داشته باشين رنگ در مقبل روزوليشن حرفي براي گفتن نداره.
    کافيه شما يه متن يا به خوصوص يه فيلم يا يه بازي را در تاچ پرو2 ببينيد تا به کيفيت ال سي ديه تاچ پرو2 پي ببريد.
    Last edited by merikh_merikh; 31-07-2009 at 09:43.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

خوب یه عالمه تایپ کردم، همه پرید!

اول بگم که خوشحالم به جون هم افتادین! : دی چون در انتخاب درست به من کمک میکنه.

من گاهی میشه که میخوام از یه چیزی، فوری عکس بگیرم، سرعت این دو گوشی، تو مدت زمانی که از حالت Stand-by میرن به حالت عکس برداری، چقدر هست؟ همینطور سرعت اینکه فوری بری تو حالت sms دادن.

من کیفیت عکس آیفون رو دیدم، با اینکه 2 هست، اما خوب عکس میگیره، اما یه جا دیدم که از دوربین TP2 دیگه خیلیییییییی ایراد گرفتن! یعنی اینقدر داغونه؟ من دوربین 8 مگاپیکسلی نمیخوام، اما دیگه وقتی 800 تومن دارم پول میدم، میخوام یه چیز معقولی باشه!

درسته که آیفون موقع حرف زدن صدا نویز میندازه؟ داری sms میدی، امکانش هست کیبورد مجازی رو افقی کرد تا بزرگتر بشه؟
    دوست عزيز در مورد سوال اولت که در مورد سرعت گوشي ميباشد بايد يکي به طور عملي امتحان کنه ولي احتمالن ايفن سرعت بيشتري داشته باشه چون سيستم عامل ايفن(مک) سبکتر از ويندوز ميباشد و همچنين سرعت بالاتريم داره.البته ايفن 3جي اس سرعت بسيار بالاتري نسبت به هر دو داره که مد نظره شما نيست.
    در مورد سوال دوم هر دو گوشي کيفيت عکس پاييني دارن و به کل نميشه روي عکس اين دو گوشي حساب باز کرد دوربين هر دو فقط يه کار راه انداز کوچولو ميباشد.
    در مورد سوال سوم بايد ايفن دارا جواب بدن که ايا نويز داره يا نه که بعيد ميدونم يه گوشي در سطح ايفن نويز داشته باشه و اما قسمت دوم هر دو گوشي را ميشه کيبردشون را به صورت مجازي کرد چون شتاب سنج دارن و به اين صورت تايپ کردن نيز بسيار راحت تر ميشه ولي بازم به پاي کيبرد سخت افزاري نميرسه.
    انتخاب با خودت.
    با توجه به انتظاراتت تاچ پرو2 گزينه ي مناسبتريه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •