تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 47 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 470

نام تاپيک: تاپیک مخصوص بازیهای تریال N-Gage II اا جدیدترین بازی : Mega Monsters و Powerboat Challenge و Tiger Woods PGA Tour اا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

من که فکر نمی کنم حجم اصلی بازی هایی مثل resident evil و metal gear این قدر کم باشه به احتمال زیاد فول شدش بیشتره.
    در ادامه مطالب آقا یونس هم بگم که به نظر من اگر با زدن کد هم حجم زیاد بشه(که نمیشه)مثلآ چه قدر میخواد بشه؟ آخه این دو تا بازی گرافیک خیلی شاخ و مراحل زیادی هم ندارن.خیلی بشه 4 مگابایت.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Bangalore,India

پيش فرض

نکنه نوکیا گش.. بازی دراورده و فقط بازیها رو از سیمبین سری 60 به انگیج کانورت کرده؟؟؟
    حداقل اسفالت 3 با اینکه گرافیکش با معمولی هیج فرقی نمیکرد ولی حجمش بیشتر بود!!!
    من دیگه ان گیج بازی نمیکنم!!چون ایپاد تاچ رو جیلبریک کردم روش بازیهای اسفالت و جنگ ستارگان و bia رو ریختم جالبه که اولش یه فیلم دمو دارند دقیقا مثل کامپیوتر یه فیلم گرافیکیه توپ و بعدش خود بازیها هم گرافیک و افکتهاشون و حجمشون در مقایسه با ان گیج خدا خرماست!!حجم بازی اسفالت3 120 مگابایت(صد و بیست!!) بود ولی گرافیکش توپ!!

3. این کاربر از YAMAHA-FZ16 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

نکنه نوکیا گش.. بازی دراورده و فقط بازیها رو از سیمبین سری 60 به انگیج کانورت کرده؟؟؟
    من دیگه ان گیج بازی نمیکنم!!چون ایپاد تاچ رو جیلبریک کردم روش بازیهای اسفالت و جنگ ستارگان و bia رو ریختم جالبه که اولش یه فیلم دمو دارند دقیقا مثل کامپیوتر یه فیلم گرافیکیه توپ و بعدش خود بازیها هم گرافیک و افکتهاشون و حجمشون در مقایسه با ان گیج خدا خرماست!!حجم بازی اسفالت3 120 مگابایت(صد و بیست!!) بود ولی گرافیکش توپ!!
    اولآ:طبق قوانین سایت شما می بایست از نوشتن کلمات زشت خودداری کنید.
    دومآ:120 مگابایت؟!!!!!!من که باور ندارم.ما توی این 12 مگابایتیش موندیم اونوقت...
    سومآ:به قول یونس جون این پست ها اسپم محسوب میشه.پس ادامه ندید.لطفآ

5. این کاربر از Majid-6120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

بله خب...اگه 82 منم از چيپ بي صاحابش نهايت استفاده رو ميكرد و cpu حدود 600 مگا هرتزي داشت همچين بازي هايي داشت...

7. 2 کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Bangalore,India

پيش فرض

بابا چرا میزنید!!حالا یه چیزی گفتم!ولی جدا بازیهاش اونهایی که گرافیکشون خوبه و برگرفته از انگیج هستن همشون بالای 80 مگابایت حجم دارن و اسفالت 120 مگابایته!به طوری کلی هم اگه همین بازیهای ان گیج رو روی ایپاد یا ایفون اجرا کنیم در ال سی دی اینها بازی با گرافیک بالاتری نشون داده میشه دلیلش رزولوشن بالاتری ال سی دی ایپاد تاچ و ایفون نسبت به ان82 هست!چیپ گرافیکی هم دلیل دیگه اش هست که یونس جان گفتن و ای کاش این گوشیهای جدید نوکیا هم چیپ رو میداشتند تا انگیج محدود نشه!!عملا یه چیپ توپ توی ان82 بی استفاده هست که میتونست بازیهای با گرافیک بازیهای روی مک ایفون و ایپاد تاچ رو اجرا کنه!!

9. این کاربر از YAMAHA-FZ16 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

چیپ گرافیکی که چیزی نیست.نوکیا توی این گوشیهاش هزارتا از این چیپ و میپ گذاشته.ولی رو نمیکنه تا به موقش!همین N-gage خودمون رسمآ توی N 82 معرفی شد در حالی که روی 3250 یا N 73 که قدیمی تر هم بودن میومد.پس چرا صداش در نمیومد؟ البته شاید هنوز به تکنولوژی N-gage دست پیدا نکرده بود ولی با این حال از نوکیا بعیده!
    Last edited by Majid-6120; 21-12-2008 at 20:01.

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها آخه اگه همین 2 مگ بمونه که بازی خیلی کم باید باشه.دیگه حال نمیده.لااقل 5 6 مگ بود یه چیزی
    شایدم یه تکنیک جدید برای فشرده سازی پیدا کردن و کدهای مثلا 10 خطی رو تو 1 خط تعریف کردن که اینجوری شده
    موفق باشید

12. این کاربر از @R3Z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

بچه ها آخه اگه همین 2 مگ بمونه که بازی خیلی کم باید باشه.دیگه حال نمیده.لااقل 5 6 مگ بود یه چیزی
    شایدم یه تکنیک جدید برای فشرده سازی پیدا کردن و کدهای مثلا 10 خطی رو تو 1 خط تعریف کردن که اینجوری شده
    موفق باشید
    بدبختی ما همینه که فشرده سازی هم نکردن.مثل بازی Bounce Boing که فایل نصبش 5 مگابایته ولی هنگام نصب 15 مگابایت نصب میشه.

14. این کاربر از Majid-6120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه منظور من کدهای خود بازیه نه اون نوع فشرده سازی برای نصب.
    منظورم اینه که کدهای خود بازی رو کوچیکتر تعریف کرده باشن تا در کل بازی حجم کمتری رو اشغال کنه.هر چند که کار خیلی سختیه ولی در کل من یکی که سر در نمیارم
    موفق باشی

16. این کاربر از @R3Z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

شاید حق با تو باشه!
    راستی دوستان میشه بگین چطوری میشه بازی های اصلی رو خرید؟(از انتظاربرای کرک شدن که بهتره!)
    Last edited by Majid-6120; 21-12-2008 at 22:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •