تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 38 از 38

نام تاپيک: باز نشدن درايوها فوري

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام . اگه با همه اینهایی که گفتم و با انتی ویروس هایی اپیدیت شده و با نصب مجدد ویندوز هم حل نشد پیشنهاد میکنم حتما پارتیشن بندی مجدد بکنی . چون احتمال داره ویروس به قسمت mbr اسیب وارد کرده باشه . که با نصب مجدد ویندوز هم مشکل حل نمی شه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

آنتي ويروس نگرفتم
    آخه 31 مگ بود و اينترنت ذغالي ما...

اون كارايي كه گفتيد هم ميكنم ولي به حالت اول بر ميگرده و وارد درايوها نميشه!!!
    آدرس سايت از چيه كه اضافه شده چه جوري حذفش كنم؟

يا حق (:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان امیدوارم همگی سال خوبی داشته باشید.
    دوستان مدتییه سیستم من دچار یک مشکل عجیب شده که پاک کلافم کرده از همگی دوستان عزیز درخواست کمک دارم.
    راستش مدتییه نمی تونم با دبل کلیک دراوهای هارد رو باز کنم ویندوزم رو هم با فرمت کردن کامل درایوش دوباره نصب کردم ولی درست نشد با آنتی ویروس کسپراسکای که آپدیت شده بود اسکن کردم چندتا ویروس پیدا شد که پاکشون کردم ودوباره ویندوز نصب کردم ولی درست نشد که نشد خلاصه هر فکری که به ذهنم خطور کرد انجام دادم ولی کار سازم نبود تااینکه دست به دامن شما شدم.در ضمن کاری که تو این تاپیک گفته بودید انجام دادم تو همه ی درایوهام فایلهایی به نام autorun و NTDETECT وجود داره که طبق گفته ی شما سعس کردم فایل autorun رو پاک کنم ولی پس از پاک کردن بلافاصله ظاهر میشه.....
    ممنون میشم کمکم کنید.

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان امیدوارم همگی سال خوبی داشته باشید.
    دوستان مدتییه سیستم من دچار یک مشکل عجیب شده که پاک کلافم کرده از همگی دوستان عزیز درخواست کمک دارم.
    راستش مدتییه نمی تونم با دبل کلیک دراوهای هارد رو باز کنم ویندوزم رو هم با فرمت کردن کامل درایوش دوباره نصب کردم ولی درست نشد با آنتی ویروس کسپراسکای که آپدیت شده بود اسکن کردم چندتا ویروس پیدا شد که پاکشون کردم ودوباره ویندوز نصب کردم ولی درست نشد که نشد خلاصه هر فکری که به ذهنم خطور کرد انجام دادم ولی کار سازم نبود تااینکه دست به دامن شما شدم.در ضمن کاری که تو این تاپیک گفته بودید انجام دادم تو همه ی درایوهام فایلهایی به نام autorun و NTDETECT وجود داره که طبق گفته ی شما سعس کردم فایل autorun رو پاک کنم ولی پس از پاک کردن بلافاصله ظاهر میشه.....
    ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام دوست عزیز
    شما چند بار سوال خودتون را تکرار می کنید
    قبلا هم دو بار این سوال را پرسیدید و دوستان خوبم شما را راهنمایی کردند .
    لطفا به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنید .

موفق باشید .

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزیز بهترین آنتی ویروس برای از بین بردن این ویروس BitDefender هست که 100 درصد مشکلت حل میشه

البته نسخه اپدیت اونو تهیه کن که توی خدمات کامپیوتری پره( البته رایتی )

و برای این که ببینی کدوم درایو این ویروس را داره به برنامه Nero برو . حالا مثلا میخوای یه برنامه را رایت کنی حالا

Date را انتخاب میکنی و در صفحه باز شده Add را انتخاب میکنی . حالا هر درایوی را که باز کنی اگه این ویروس را داشته باشه نشونش میده که البته از اونجا پاکش نکن که درایوت از کار میافته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

5

سلام دوست عزیز
    شما چند بار سوال خودتون را تکرار می کنید
    قبلا هم دو بار این سوال را پرسیدید و دوستان خوبم شما را راهنمایی کردند .
    لطفا به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنید .

موفق باشید .
    یعنی چی توی تاپیک قبلی هم آدرس این تاپیک ودادن اینجا هم حواله می کنین جای دیگه واقعآ که

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز بهترین آنتی ویروس برای از بین بردن این ویروس BitDefender هست که 100 درصد مشکلت حل میشه

البته نسخه اپدیت اونو تهیه کن که توی خدمات کامپیوتری پره( البته رایتی )

و برای این که ببینی کدوم درایو این ویروس را داره به برنامه Nero برو . حالا مثلا میخوای یه برنامه را رایت کنی حالا

Date را انتخاب میکنی و در صفحه باز شده Add را انتخاب میکنی . حالا هر درایوی را که باز کنی اگه این ویروس را داشته باشه نشونش میده که البته از اونجا پاکش نکن که درایوت از کار میافته
    نمی دونم چرا این انجمن دکمه ی تشکر نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز دمت گرم ممنون سپاس با لاخره یکی یه راه حلی پیشنهاد کرد.

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نمی دونم چرا این انجمن دکمه ی تشکر نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز دمت گرم ممنون سپاس با لاخره یکی یه راه حلی پیشنهاد کرد.
    در مورد سوال اولی شما بروید به قسمت پیشنهادات و انتقادات جواب خود را خواهی گرفت

در مورد دومی هم شما لطف دارید اما من هر چه یاد گرفتم از انجمن بوده و از این دوستان

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •