تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 55

نام تاپيک: برنامه اي براي کاهش هزينه تلفن Program For Low Cost Phone

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهدي جان سلام
    چند سال پيش كه هنوز در تهران سيستم caller id كه شماره تلفن مخاطب رو نشون مي ده نيومده بود، در بعضي شهرهاي كوچك اين سيستم بود. پس به اين كه تهران باشه يا شهرستان يا حتي يك شهر كوچك كاري نداره. چه بسا سيستم مخابرات يك شهر خيلي كوچك از تهران هم جديدتر باشه. دليلش هم مي تونه اين باشه كه چون سيستم مخابرات اين شهرها به تازگي تعويض شده (به علت قديمي بودن سيستم قبلي) از سيستم هاي جديد بهره مي برند.

-----------------------------

كوسه جان سلام
    من كه شكي نداشتم و ندارم. اين رو به دوستاني بگو كه هنوز هم باور ندارند كه چنين چيزي امكان پذير نيست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه tsjaleb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

با سلام به همه ي شما دوستان عزيز . من دراين باره يه مطلب در ماهنامه ي اينترنت كه ويژه نامه ي عيد نوروزش بود (1384) خوندم كه متن كاملشو براتون مي نويسم

تلفن رايگان اينترنتي
    skype نسخه ی جدید نرم افزار خود را با هدف ایجاد گفتگوی جدید از طریق اینترنت ارائه داد.این سیستم برای اولین بار به کاربران این امکان را می دهد تا از تلفن های عادی خود از طریق اینترنت تماسهای رایگان یا بسیار کم هزینه ایجاد کنند بدون اینکه احتیاجی به گوشی های مخصوصی برای گیرنده یا فرستنده داشته باشند. نسخه ی جدید skype علاوه بر ایجاد مکالمات مجانی تلفنی از طریق اینترنت شامل طرح های نوی دیگری نیز می باشد. به طوریکه با ایجاد مدیریت در فهرست لیست تماس ها به کاربر این امکان را می دهد که از چندین خط جداگانه استفاده کرده وهنگام داشتن مکالمه ی جدید بدون اینکه تماس خود را با شخص اول قطع کند با خط دوم نیز ارتباط بر قرار کند .سیستم پیام فوری و messaging آن نیز بسیار پیشرفته است و در چت روم ها امکان برقراری ارتباط با بیش از50 نفر را برای کاربر فراهم می کند.

skype تا به حال در linux , mac os x ,pocket pc در دسترس بوده است اما نسخه ی جدید آن برای windows منتشر شده است .البته چندی پیش گوگل نیز اعلام کرد که با استفده از این نرم افزار وارتباط از ططریق موتور جستجو سرویس تلفنی رایگان را به کاربران خود و دوست داران این نرم افزار ارائه خواهد کرد. :shock: :shock: :shock:

خوب ببخشید که طولانی شد . البته من نمیدانم این نرم افزار به درد کار در هر کشوری می خوره یا نه. شاید مثلا بیشتر به درد کشورهایی مثل امارات بخوره که هزینه ی تماس های تلفنی در اون زیاده .
    البته اگر هم بشه که با این نرم افزار در ایران تماسهای مجانی داشت مخابرات در هر 100 متر از مرزهای کشور یه سرباز از جان گذشته میذاره تا به هیچ وجه من الوجوه این برنامه وارد نشه. خلاص......

پروفشنال shahroozm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهدي جان من خودمم قبض و ديدم داشتم از خوشحالي ميمردم :mrgreen:
    شايد هم اشتباه شده ماه ديگه 70 تومان بياد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mephisto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    f**ked up town

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط tsjaleb
    با سلام به همه ي شما دوستان عزيز . من دراين باره يه مطلب در ماهنامه ي اينترنت كه ويژه نامه ي عيد نوروزش بود (1384) خوندم كه متن كاملشو براتون مي نويسم

تلفن رايگان اينترنتي
    skype نسخه ی جدید نرم افزار خود را با هدف ایجاد گفتگوی جدید از طریق اینترنت ارائه داد.این سیستم برای اولین بار به کاربران این امکان را می دهد تا از تلفن های عادی خود از طریق اینترنت تماسهای رایگان یا بسیار کم هزینه ایجاد کنند بدون اینکه احتیاجی به گوشی های مخصوصی برای گیرنده یا فرستنده داشته باشند. نسخه ی جدید skype علاوه بر ایجاد مکالمات مجانی تلفنی از طریق اینترنت شامل طرح های نوی دیگری نیز می باشد. به طوریکه با ایجاد مدیریت در فهرست لیست تماس ها به کاربر این امکان را می دهد که از چندین خط جداگانه استفاده کرده وهنگام داشتن مکالمه ی جدید بدون اینکه تماس خود را با شخص اول قطع کند با خط دوم نیز ارتباط بر قرار کند .سیستم پیام فوری و messaging آن نیز بسیار پیشرفته است و در چت روم ها امکان برقراری ارتباط با بیش از50 نفر را برای کاربر فراهم می کند.

skype تا به حال در linux , mac os x ,pocket pc در دسترس بوده است اما نسخه ی جدید آن برای windows منتشر شده است .البته چندی پیش گوگل نیز اعلام کرد که با استفده از این نرم افزار وارتباط از ططریق موتور جستجو سرویس تلفنی رایگان را به کاربران خود و دوست داران این نرم افزار ارائه خواهد کرد. :shock: :shock: :shock:

خوب ببخشید که طولانی شد . البته من نمیدانم این نرم افزار به درد کار در هر کشوری می خوره یا نه. شاید مثلا بیشتر به درد کشورهایی مثل امارات بخوره که هزینه ی تماس های تلفنی در اون زیاده .
    البته اگر هم بشه که با این نرم افزار در ایران تماسهای مجانی داشت مخابرات در هر 100 متر از مرزهای کشور یه سرباز از جان گذشته میذاره تا به هیچ وجه من الوجوه این برنامه وارد نشه. خلاص......

:?: من كه تا به حال اسمشم نشنيدم ولى اگه هم وجود داشته باشه حتما تو ايران كار نميكنه :arrow: چون مساله پول در ميونه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

شما اگه زرنگ باشی و شانس داشته باشی و میتونی دزدی کنی
    اگه یه تلفن عمومی نزدیکتون باشه میتونی از اون سیم بگیری
    من که همچین چیزی در افسریه دیده بودم و بعد از یک ماه تازه مخابرات فهمید و همش10000ت.مان جریمش کرد
    :mrgreen: :mrgreen:

پروفشنال shahroozm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه بابا اينكار خيلي تابلوي :roll:

آخر فروم باز Lovelyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    همین دورو برا!

پيش فرض

كاش مي شد الان يكي دره خون رو بزنه بگه اين هم يك كارت اينترنت مجاني 300 ساله كه بشما ميدم ولي پول تلفنش رو خودتون بايد بدين :mrgreen: :mrgreen:
    بابا اين چيزا همش تخيلاته مگه مي شه 4 ساعت حرف بزني اون وقت پول 10 دقيقه بياد البته ا چنين چيزي هست ما هم هستم ها :mrgreen: :arrow: :arrow:

داره خودمونی میشه farhad60sg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من گشتم و لينك توضيحات نرم افزار skype را پيدا كردم
    ولي انگليسيم زياد خوب نيست اگه كسي مي تونه اونو ترجمه كنه و بگه كه چي توضيح داده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه mehdisalehi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایران.....

پيش فرض

دوستان عزیز.....مرسی از پیشنهادهاتون........

درسته عزیزان این فکر من یک کم غیر منطقی میآد ولی میشه یک کارهایی کرد..درست خودم هم متوجه نمیشم ولی میدونم که خواستن توانستن هست...... .

....از کسانی که برنامه نویس هستند خواهش میکنم یک برنامه واسه کاهش هزینه تلفن بنویسند که در کل ایران کار بده...........

یکی برای همه همه برای یکی

حالا یکی این برنامه را بنویسه...و اپلود کنه..تا دیگران استفاده کنند

مرسی

موفق باشید دوستان

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهدي جان سلام
    درسته كه خواستن توانستن اما باور كن كه هر چيزي هم امكان پذير نيست. من نمي دونم شما در مورد مخابرات و سيستم مخابرات و سالن mdf اون چقدر اطلاع داري. ولي مطمئنم اگه كمي اطلاعاتت رو در اين مورد افزايش بدي خودت متوجه مي شي كه درخواستي كه داري امكان پذير نيست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •