تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 14 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 133

نام تاپيک: دلیل شما برای نصب ویستا چی هست جدن؟!!!

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض حتما بخونید و تند نرید

ویستا سیستم عاملی نیست که رو سیستم های آشغالی یا قدیمی کار کنه
    کارش هم خیلی درست هست
    فقط کافیه چند ماه صبر کنیم تا بازی ها و برنامه های تحت اون بیاد بیرون تازه واسه بازی هم اون بهتره چون DirectX10 داره که ایکس پی قادر به داشتنش نیست
    خلاصه ویستا ماهه به شرط اینکه سیستمی فوق العاده داشته باشی تا ازش لذت ببری وگرنه همون ایکس پی کافی هست!!
    از لحاظ امنیت تمامی سیستم عامل های شرکت مایکروسافت واقعا ضعیف هست ولی ویستا باز هم خیلی بهتر نسبت به ایکس پی هست!!
    من از همون اولین ورژن بتا که بازار اومد ویستا رو تجربه کردم که خیلی باگ داشت اما نسخه فینال اون خیلی بهتره!!
    شما میگید باگ های ویستا بیشتر از ایکس پی هست ولی این رو هم در نظر بکیرید که تا حالا چه Patch و Servic Pack هایی تو این مدت واسه ایکس پی دادن بیرون که تازه اینجوری!!
    ویستا هنوز خیلی راه داره و حتما موفق تر از ایکس پی خواد بود!!!
    گرافیک ویستا هم خیلی بی نظر هست و من وقتی در ویستا هستم از محیط ویندوز خسته نمیشم ولی ایکس پی...

Only Vista

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

این دوستمون کل مایکروسافت رو برد زیر سوال.
    هیچی ویندوز نمیشه.حالا XP باشه یا Vista .
    بقیه سیستم عاملها به پای ویندوز نمیرسن.مگر در امنیت.
    کاملا موافقم
    ویستا روی سیستمک های قوی خودشو نشون میده .
    کاملا موافقم
    مایکروسافت بدبخت که از همون اول گفته برای اجرای بهتر ویندوز باید سیستمت از هر نظر قوی باشه...
    هیچ وقت سریع نظر ندید بزارین یه مدتی بگزه بعد اینکه اگه سیستم آمل خوبی نبود روی نوت بوک های جدید و سیستم هایی که تازه می خواهد وارد بازار بشه نصب نمی شد.
    ویندوز ویستا را تشبیح به این کردن که 98 به xp همون اندازه هم xp به vista
    ممنون

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

دو تا سوال:

1- آيا ميشه ويندوز اكس پي و ويستا رو با هم داشت كه هر جا يكي لنگ مي زد از اون يكي استفاده كنيم؟

2- اگه روي يه سيستم ويندوز ويستا نصب باشه، ميشه اكس پي رو هم به عنوان ويندوز دوم روش نصب كرد؟

در ضمن پيشنهاد مي كنم كساني كه از سرعت اجراي ويندوز ويستا راضي/ناراضي هستند مشخصات سيستمشون رو هم به طور خلاصه ذكر كنند.

با تشكر
    Last edited by javad2625; 27-05-2007 at 18:16.

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1 - بله

2 - خیر

من با CPU: p4 3 G.H.Z , Ram: 2 G.B , V.G.A: FX 6200 کاملا راضی هستم.

داره خودمونی میشه COMING-UP-NEXT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

خب به قول دوستمون ما ایرانیم و محدودیت زیاد داریم .

البته با تمام اینها من از مکینتاش راضی هستم و 100% از ویندوز قویتر هست .

اما اینکه ویستا :

خب همه با هم میگید بهتر از Xp هست توش حرفی نیست ... پس Xp حتی از ویستا هم ضعیف تر هست .

در ضمن این 1 خبر واحد نیست که منبع داشته باشه مشاهدات بوده که مایکروسافت خودش از ویستا راضی نبوده .

اخباری از ویستا در پست های بعدی

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    IR

پيش فرض مشکل دیگری در ویندوز ویستا: کاهش عمر باتری‌های لپ تاپ

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
    سرويس: جامعه اطلاعاتي -فناوري اطلاعات

با وجود وعده‌ي مايكروسافت مبني بر ارتقاي مديريت نيروي ويستا، سطح كاربري Aero Glass اين سيستم عامل موجب شده عمر باتري لپ‌تاپ‌ها كاهش يابد.

به گزارش سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، برخي از مشتري‌هاي مايكروسافت از عمر باتري‌هاي لپ‌تاپ‌هايي كه با ويستا كار مي‌كنند، راضي نيستند.

براساس اين گزارش در حالي كه مايكروسافت اعلام كرد كه توانايي‌هاي مديريت نيروي ويستا ارتقا داده شده و اين امر به كاربران كمك مي‌كند عمر باتري‌ها را افزايش دهند، اين وعده براي عده‌اي عملي نشده است.

به نظر مي‌رسد كه مقصر اصلي سطح كاربري جذاب Aero Glass باشد كه به چشم كاربر خوشايند مي‌آيد، زيرا وقتي خاموش است،‌ عمر باتري‌ها برابر يا بهتر از سيستم‌هاي اكس‌پي است اما به هنگام روشن بودن، عمري باتري در مقايسه با اكس‌پي كاهش مي‌يابد.

مايكروسافت برخي تغييرات مهم را در ويستا صورت داده كه برخي از ويژگي‌هاي عمر باتري مانند حالت‌ هايبرنيشن هوشمندتري كه برنامه‌هايي را كه مي‌خواهند به اجرا ادامه دهند، قطع مي‌كند و گزينه‌هاي ساده‌تر را براي انتخاب تنظيمات مديريت نيرو، ارتقا داده است اما كاربران لپ تاپي كه هزينه‌هاي بالايي را بر روي دستگاه‌هاي قدرتمند خود صرف كرده‌اند،‌ تا گرافيك مورد نياز براي ويستا و Aero interface در آن اجرا شود، اگر به عمر باتري لپ تاپ خود اهميت مي‌دهند، ناچارند از سطح كاربري زيباي ويستا چشم پوشي كنند.

در اين راستا شركت‌هاي HP و لنوو تصميم گرفتند تنظيم مديريت نيروي متعلق به شركت خود را با لپ تاپ‌هاي داراي ويندوز ويستا عرضه كنند تا توازني ميان نيروي پردازش و عمر باتري ايجاد كند.

تبديل لپ تاپ‌ها به عامل رشد صنعت ساخت رايانه دليل اهميت اين مساله براي سازندگان رايانه‌هاي لپ تاپ است زيرا لپ تاپ‌ها اكنون نيمي‌ از تمام فروش بازار رايانه را تشكيل مي‌دهند و تا پايان دهه، طبق برنامه عمده فروش اين بازار را تشكيل خواهند داد.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    IR

پيش فرض ويستا، نقص هاي بسياري را از نسخه هاي قبلي ويندوز به ارث برده است

Panda Software، با انتشار اطلاعيه اي به كاربران ويندوز ويستا هشدار داد كه امنيت اين سيستم عامل بر خلاف ادعاهاي پرهياهوي مايكروسافت، قابل خدشه و كاملاً ضربه پذير خواهد بود.

اين مسئله بويژه پس از كشف يك نقص امنيتي مهم در اين سيستم عامل، اهميت و وضوح بيشتري يافته است.

در اصلاحيه منتشر شده توسط مايكروسافت به منظور ترميم حفره امنيتي فوق، اعلام شده كه اين نقص امنيتي نه تنها ويندوز ويستا بلكه ساير نسخه هاي قبلي ويندوز مانند XP، 2003 و حتي 2000 را نيز آسيب پذير ساخته است و احتمال اين كه ويستا، اين آسيب پذيري را از نسخه هاي قبلي ويندوز به ارث برده باشد، وجود دارد.

بنا بر اطلاعيه پاندا،‌ ويندوز ويستا بي شك امن ترين سيستم عامل مايكروسافت محسوب مي شود،‌ اما كارايي قابل قبول، سازگاري نرم افزاري و سخت افزاري و نيز حفاظت كامل و مؤثر آن در برابر حملات مخرب، هنوز براي بسياري از كارشناسان IT، ثابت نشده است.

با توجه به اعلام مايكروسافت مبني بر اين كه ويستا نقص امنيتي جدبد خود را، احتمالاً از نسخه هاي قبلي خود به ارث برده، امكان كشف و رديابي آسيب پذيري هاي ديگري نيز در اين سيستم عامل، وجود دارد؛ به ويژه اين كه نگارش ويستا، تا حد بسيار زيادي بر نسخه هاي قبلي آن استوار است.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    IR

پيش فرض ويستا، نقص هاي بسياري را از نسخه هاي قبلي ويندوز به ارث برده است

Panda Software، با انتشار اطلاعيه اي به كاربران ويندوز ويستا هشدار داد كه امنيت اين سيستم عامل بر خلاف ادعاهاي پرهياهوي مايكروسافت، قابل خدشه و كاملاً ضربه پذير خواهد بود.

اين مسئله بويژه پس از كشف يك نقص امنيتي مهم در اين سيستم عامل، اهميت و وضوح بيشتري يافته است.

در اصلاحيه منتشر شده توسط مايكروسافت به منظور ترميم حفره امنيتي فوق، اعلام شده كه اين نقص امنيتي نه تنها ويندوز ويستا بلكه ساير نسخه هاي قبلي ويندوز مانند XP، 2003 و حتي 2000 را نيز آسيب پذير ساخته است و احتمال اين كه ويستا، اين آسيب پذيري را از نسخه هاي قبلي ويندوز به ارث برده باشد، وجود دارد.

بنا بر اطلاعيه پاندا،‌ ويندوز ويستا بي شك امن ترين سيستم عامل مايكروسافت محسوب مي شود،‌ اما كارايي قابل قبول، سازگاري نرم افزاري و سخت افزاري و نيز حفاظت كامل و مؤثر آن در برابر حملات مخرب، هنوز براي بسياري از كارشناسان IT، ثابت نشده است.

با توجه به اعلام مايكروسافت مبني بر اين كه ويستا نقص امنيتي جدبد خود را، احتمالاً از نسخه هاي قبلي خود به ارث برده، امكان كشف و رديابي آسيب پذيري هاي ديگري نيز در اين سيستم عامل، وجود دارد؛ به ويژه اين كه نگارش ويستا، تا حد بسيار زيادي بر نسخه هاي قبلي آن استوار است.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

خب اینم اخباری که منابعشم ذکر شد و خیلی بیشتر از اینها هستن ...

فقط محض اطلاع دوستان زدم تا دفاع کور کورانه نکنن .

موفق باشید ...

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

خب اینم اخباری که منابعشم ذکر شد و خیلی بیشتر از اینها هستن ...

فقط محض اطلاع دوستان زدم تا دفاع کور کورانه نکنن .

موفق باشید ...
    سلام

می بینی که خبرهای شما هیچ تناقضی با حرفهای من و دیگر دوستان نداره!

من که نگفتم Vista نفوذ ناپذیره! گفتم از لحاظ امنیت از XP بالاتره!

در تاپیک دیگری هم گفتم که مطمئنا ویستا مصرف انرژی بالایی روی LapTop ها خواهد داشت , که شما هم خبرشو ذکر کردید!

اگر تناقضی در حرفهای من با واقعیت مشاهده کردید , بگید!

...

ممنون از خبرها.

خوشحال میشم که تجربه خودتون از مکینتاش رو در اختیار من و دوستان دیگر بگذارید!

موفق باشید!

بای

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •