تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: معرفی کیس گیمینگ تا 3 تومن

پروفشنال vahid-suarez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزيز شما كنسول گيم داريد ديگه ؟! كسي كه به اصطلاح گيم خور هست اولين چيزي كه لازم داره كنسول هست بعدش PC !
    اگه كنسول ندارين پيشنهاد ميكنم با ٣ تومن بودجه يك تلوزيون ٣٢ اينچ فول اچ دي + كنسول ps4 تهيه كنيد ( البته اگه فقط براي بازي كردن ميخوايد سيستم بگيريد )
    Last edited by vahid-suarez; 10-03-2014 at 22:57.

2. این کاربر از vahid-suarez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vestlaif's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ببخشید دوست عزیز شما الان یکم انتخابتون قاطی شد . اول لطف کن بگو دقیقا 3 تومن یا حدودا 3 تومن . لطفا حداکثر پولتو بگو . حتی 200 تومن هم سیستم رو تغییر میده . بعدشم شما فقط کیس میخوای درسته ؟ مانیتور و ... رو خودت داری درسته ؟
    توی رنج بودجه های شما مادربرد 700 تومنی خریدش کاملا اشتباهه . چون شما فقط گیم میخوای که یه مادربرد 350 تومنی گیگا بایت کارتو راه میندازه . بهترین سی پی یو برای گیم 4670k هست اونم سری k چون بعدا هم بعدا فروشش و یا تعویضش برات راحت تره هم میتونی اورش کنی و سرعت سیستمت رو بالا ببری بعدا البته روی این مادربرد نمیشه اور کرد . توی گیم هم هیچ تفاوتی بین 4770k core i7 و i5 4670k نیست بجز 2 3 تا فریم که اصلا محسوس نیست . سیستم زیر پیشنهاد منه بهتون درسته یکم قیمتش بالاتره ولی خیلی خب قویه اگه میونید هزینه کنید اینو بگیرید اگه نه از قطعات کم کنم . درضمن تو کارت گرافیک بین گیگابایت و ایسوس توی یک مدل انتخاب کاملا سلیقه ای هست و هیچ فرقی نداره ولی خب من عاشق گیگا هستم و خودم این کارت رو دارم گفتم :

Mb : Gigabyte G1.Sniper B5 380/000
    CPU : Intel Core i5 4670k 700/000
    VGA : gigabyte GTX 770 OC 2GB 1/300/000
    Ram : kingston hyperx 1600 4GBx2 280/000
    Power : Green GP600A-HP 230/000
    Hard : Segate 1TB 180/000
    Case : Green x1 Basic 130/000
    All : 3/200/000

اگر زیاده میشه گرافیک رو 760 نوشت که حدودا 100 تا 200 تومن کمتر میشه قیمت نهایی . میتونید سی پی یو رو هم ضریب بسته ( بدون k )انتخاب کنید ولی به نظر من 50 تومن ارزش اینکارو نداره به دلیلی که گفتم. دیگه تصمیم با خودتونه
    Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    Last edited by vestlaif; 11-03-2014 at 00:34.

4. این کاربر از vestlaif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

MB. : Gigabyte G1.Sniper B5 380/000
    CPU : Intel Core i5 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    VGA : Asus GTX 770 OC 2GB 1/220/000
    Ram : Corsair XMS3 4GBx2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Power : Green GP600A-HP 230/000
    Hard : Segate 1TB 180/000
    Case : Green x1 Basic 130/000
    DVD-RW : 50/000
    All : 3/050/000
    در حال حاظر بازيها تنها ميتونن از ٤ رشته استفاده كنن و خريد core i7 هزينه اضافيه !!!
    وحید جان مثل همیشه عالی، ای کاش کارت گرافیکو گیگا میگفتی از همین چیپ ست ، هم ارزون تره، هم سری ویندفورس رو داره، تازه فک کنم فرکانس OC شونم متفاوت باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali 2990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

دوست عزيز شما كنسول گيم داريد ديگه ؟! كسي كه به اصطلاح گيم خور هست اولين چيزي كه لازم داره كنسول هست بعدش PC !
    اگه كنسول ندارين پيشنهاد ميكنم با ٣ تومن بودجه يك تلوزيون ٣٢ اينچ فول اچ دي + كنسول ps4 تهيه كنيد ( البته اگه فقط براي بازي كردن ميخوايد سيستم بگيريد )
    حرفا میزنی ها مگه من دیوونه شدم اولا ps4 که کپی خور نیست باید برای هر بازی 200 تومن بدم سالی یدونه بازی هم نمیتونم بخرم.دوما منی که ارشیو باز هستم هر بازیو از شماره اولش بازی مکینم بازی های قدیمیو تجربه نکردم میخام بازی 3 4 سال پیشو بازی کنم باید pc بخرم.سوما کیفیت بازی های کنسولی بسیار پایین تر از pc هست به خدا هر برای همه ثابت شده که هیچی به پای pc نمیرسه. کنسول بیشتر بزای تجربه انحصاری های هست که برای pc نیومده وگرنه pc از هر لحاظ از کنسول بهتره شما میتونین ویدیو های مقایسه ی کیفیت بازی کنسول با pc رو ببینین که 100 درصد کیفیت pc بیشتره.گیمخور واقعی کسیه که بازی های مولتی پلتفرم رو با pc تجربه کنه فقط با کنسول انحصاری بازی کنه

7. 3 کاربر از ali 2990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali 2990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

خوب چی شد حواب ندادین بالاخره 1 تومن پول مادر بود پیشنهادی altair ezio بخرم یا 380 تومن آقا وحید

داره خودمونی میشه zoroasterormazd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

حرفا میزنی ها مگه من دیوونه شدم اولا ps4 که کپی خور نیست باید برای هر بازی 200 تومن بدم سالی یدونه بازی هم نمیتونم بخرم.دوما منی که ارشیو باز هستم هر بازیو از شماره اولش بازی مکینم بازی های قدیمیو تجربه نکردم میخام بازی 3 4 سال پیشو بازی کنم باید pc بخرم.سوما کیفیت بازی های کنسولی بسیار پایین تر از pc هست به خدا هر برای همه ثابت شده که هیچی به پای pc نمیرسه. کنسول بیشتر بزای تجربه انحصاری های هست که برای pc نیومده وگرنه pc از هر لحاظ از کنسول بهتره شما میتونین ویدیو های مقایسه ی کیفیت بازی کنسول با pc رو ببینین که 100 درصد کیفیت pc بیشتره.گیمخور واقعی کسیه که بازی های مولتی پلتفرم رو با pc تجربه کنه فقط با کنسول انحصاری بازی کنه
    کاملا حق با شماست هیچی به پای پی سی خودمون نمیرسه

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •