تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 121

نام تاپيک: آيا خريدن تندر 90 معقولانه است؟؟!!!

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

من 206 داشتم سمند داشتم 405داشتم ریو داشتم فیات سی ینا داشتم اما بازم ال90 یه چیز دیگست بهترین ماشین زیر 20میلیونه که اکثرا هم تایید میکنند بازرس بالا سرشه کیفیت بی نظیر داره
    در ضمن در نمایشگاه مشهد ال90گازوئیلی هم رو نمایی شد که مورد استقبال شدید قرار گرفت
    در ضمن تو نمایشگاه هم یه نظرسنجی بود که 76%به ال 90رای دادن در این رنج قیمت کیفیت و کم مصرف بودن.....
    در ضمن بیشتر علاقه مندان ال90پارس خودرو رو پسندیدند

2. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

5

شما هنوز نخریدی به تصادفش فکر میکنی ؟؟!!! اگر ماشین داشته باشی و راننده خوبی باشی 100 سال هم تصادف نمیکنی .
    عزیزم این روزها در کشورهای پیشرفته در وهله ی اول مهمترین فاکتور خرید ماشین تعداد ستاره های ایمنی که از euroncap یا NHTSA گرفته هستش
    در ثانی یعنی اینهمه راننده ایکه هر روز در این کشور یا هر جای دیگری از دنیا تصادف میکنن راننده ی بدی هستند?!!؟
    Last edited by Penryn; 09-08-2010 at 05:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin 69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

کیلومتر ماشین صد در صد خطا داره !
    والا من زیاد از این مقوله ماشین سردرنمیارم ، اما فکر نمیکنم ماشینی که فقط 10هزارتا رفته بدون هیچ جور تصادف یا مشکلی کیلومترش مشکل داشته باشه .... . اما شایدم شما درست میگی من زیاد تخصصی اطلاعات ندارم ...

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

احسان جان من تازه بعید میدونم قیمتش از 16 تومن بیشتر بشه ! دیگه ایرانخودرو خیلی دودره بازی دربیاره میکنش 16.5 نه بیشتر . الان ایرانخودرو سمند ال ایکس XU7 رو داره 14.700 میفروشه !
    خوب از قيمت دقيقش اطلاعي ندارم ولي من باز هم بعيد مي دونم كه EF7 را 16 تومن بدن!!
    به هر حال اگر شما بگي من قبول مي كنم

دوست عزیز تا حدی باهاتون موافقم ولی من منظورم فرانسوی بود،پس فعلا ریو رو بزارین کنار،ایران و کره فکر نمیکنم حالا حالا بینشون شکراب شه
    چین هم که فعلا برادر و برابر هستش
    مشکل اصلی با فرانسه هست که الان هم روابط کش و قوس فروانی داره،موتور XU7 تا اونجایی که میدونم درصد بالاییش داخل سازی شده و اون مقداری هم که نشده دیگه از فرانسه نمیاد بلکه از چین و هند تشریف میاره ...
    اينا قبول ولي وقتي اسم تحريم مياد تمام كشورها ملزم به رعايتش هستند حتي چين.به نظرم چين حاضر نميشه تجارت چند 100 ميليارد دلاريش با دنيا را به خاطر تجارت چند ميليون دلاري به خطر بندازه(همون بحثي كه در مورد ونزوئلا هم پيش امد)

کامپیوتر رو مواقفم که وارداتیه،اما مال 206 رو نه مال سمند و پارس،که بعید میدونم ماله اونا وارداتی از فرانسه باشه
    موتور tu5 هم بله عرض شما صحیحه که از فرانسه میاد،اما ببینین اینا که شما گفتین همه بخش های از ماشین هستش که اصلیه و به این زودی ها هم خراب نمیشه و ضمنا اگه حساب کنین فرضا برای سمند درصدی از ماشین که فرانسوی هستش نهایتا میشه 20% اما برای یه ماشینی مثل ال 90 میشه 80-85%،حساب کنین حتی ضبط این ماشین (CD) من پشتش رو که دیدم مال مالزیه،که یارو میگفت اینا رو فرانسه به سفارش میده که مالزی براش بزنه !!!
    بیشتر ادوات داخلی ماشین وارداتیه،یعنی شما اگه قطعه نباشه و تحریم ها شدت بگیره حتی ممکنه برای سر دنده ی ماشین لنگ بمونی!
    و بحث دیگه ای که مطرحه گرونی قطعات ال 90 هستش،واقعا شما حساب کنین میبینین قیمت قطعات این ماشین رو در نظر بگیری شاید بیشتر از قیمت خود ماشین باشه،خیلیییی گرونه،و اصلا صرفه نداره از نظر من که آدم برای یه ماشین 15 میلیونی انقد بخواد پول قطعه بده
    و قضیه ی سوم که حتی اگه ماشین هم خراب نشه شما باهاش درگیری بحث سرویس های دوره ای هستش،مثل فیلتر هوا،فیلتر روغن،خود روغن و .....
    شنیدم چندتا شرکت داخلی مثل سرکان و اینها فیلتر هاش رو زدن،اما مطمئنا کیفیت نمونه های اصلی ررو نداره و روغن هم که ماشالله هزار ماشالله فقط باید روغن فرانسوی یهش داد،همسایه ما داره هر سری میره واسه تعویض روغن با فیلترش چیزی حدود 40-50 بسته به جا و روغنی که میریزه هزینش میشه،خوب این توجیحی واسه من یکی نداره !
    اينها را موافقم چون خودم تندر دارم. اجرت تعويض ----- روغن به تنهايي 30 تومن هست!!
    با احتساب تعويض روغن و ... رقمي بين 50-60 تومن طبيعي هست

من ریو رو میبرم تعویض روغن با فیلتر هوا و ساکشن و روغن بهران سایپا که خود سایپا هم پیشنهادش میکنه واسه ریو در میاد 13 تومن
    ولي اين را اصلا قبول ندارم...
    چون پرايد كه داشتم هزينه تعويض روغن+فلتر روغن+هوا با روغن كاسترول حدود 27 تومن آب مي خورد!!!

آقا راستی یه مورد رو در مورد ال90 بگم . ظاهرا شرکت ها گفتن حداکثر سرعت دسترسی براش 175 هستش ، اما ماشین با با رینگ و لاستیک بزرگ که میگین سرعت و کم میکنه(نمی دونم ،راسته؟) ، 4 نفره + کلی بار برگشتنی از همدان تا نزدیک 190 رفتیم....
    تندر كاپيوترش در دنده 5 ايراد داره(ما سخت افزاري ها بهش ميگيم باگ)
    من خودم هر دو ماشين تندر 90 و ريو را در جاده شهرك صدراي شيراز تست گرفتم.اگر اين جاده را ببينيد متوجه ميشيد كه براي تست حداكثر سرعت كاملا ايده آل هست
    طول جاده 14 كيلومتر هست كه 13 كيلومتر كفي هست با شيب خيلي ملايم!!!
    تندر 90 در دنده 5 كات آف موتور غير فعال ميشه و راحت به سرعت هاي بالاي 215 ميرسه ولي من بيشتر از اين جرعت نكردم برم چون لاستيك هاي ماشين فابريك بود و به نظرم ميرسيد ماشن خيلي در اين سرعت پايدار نبود

ريو هم نهايت به سرعت 193 كيلومتر در ساعت رسيد
    به هر حال مي خواستم بگم كه كامپيوتر تندر در دنده 5 دچار ايراد هست

ضمن اينكه اين ارقام نشان دهنده برتري خودرو نيست و بايد در اين سرعت پايدار باشن كه هيچ كدوم پايدار نبودن

6. 4 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

چون پرايد كه داشتم هزينه تعويض روغن+فلتر روغن+هوا با روغن كاسترول حدود 27 تومن آب مي خورد!!!
    خیلی خیلی زیاده
    من هر بار تعویض روغن استاندارد پراید که بهران هستش +فیلتر هوا+و فکر کنم فیلتر روغن!! +بازدید باتری و روغن میبرم حداکثر 15 تومن میوفته.معمولش بین 13 تا 15
    کاسترول برتری خاصی بر بهران نداره و بیشتر نون تبلیغات الکی رو داره میخوره

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

ولي اين را اصلا قبول ندارم...

داداش من مخلصتم هستم اما اگه میخوای فاکتور رو اسکن میکنم برات میزارم

پروفشنال bushido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

شکی نیست که تندر 90 از لحاظ فنی خیلی ماشین خوبیه قدرت بالا شتاب بالا کیفیت قطعات بالا و توی این ماشین های زیر 20 ملیون تکه ولی مگر شرکتای ایرانی حاضر میشن چنین ماشینی _با این همه طالب و ویژگی های منحصر به فرد این رده ماشین ها_ رو به قیمت خودش بهمون بده من که هنوز یادم نرفته اولی که اومده بود چون نمی دونستن ماشین خوبی از کار در میاد گفته بودن این ماشین رو به جای پیکان میاریم قرار بو 6 -7 ملیون بیشتر نباشه ولی 9 ملیون دادن همون موقع هم چند جا دیدم صداشون در اومده بود میگفتن خودروی ارزان قیمت در فرانسه گرانقیمت در ایران بعدش دیدن یک دفعه کلی کشیدن روش 13.200 دوباره دیدن طالب داره الان همون ال90 13.200 شده 14.500 هنوزم که با افزایش قیمت رو به روست
    معلوم نیست چی پشت این قیمت ها میگذره و رویه ما مردم چه حسابی میکنن
    Last edited by bushido; 09-08-2010 at 11:36.

10. این کاربر از bushido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

شکی نیست که تندر 90 از لحاظ فنی خیلی ماشین خوبیه قدرت بالا شتاب بالا کیفیت قطعات بالا و توی این ماشین های زیر 20 ملیون تکه ولی مگر شرکتای ایرانی حاضر میشن چنین ماشینی _با این همه طالب و ویژگی های منحصر به فرد این رده ماشین ها_ رو به قیمت خودش بهمون بده من که هنوز یادم نرفته اولی که اومده بود چون نمی دونستن ماشین خوبی از کار در میاد گفته بودن این ماشین رو به جای پیکان میاریم قرار بو 6 -7 ملیون بیشتر نباشه ولی 9 ملیون دادن همون موقع هم چند جا دیدم صداشون در اومده بود میگفتن خودروی ارزان قیمت در فرانسه گرانقیمت در ایران بعدش دیدن یک دفعه کلی کشیدن روش 13.200 دوباره دیدن طالب داره الان همون ال90 13.200 شده 14.500 هنوزم که با افزایش قیمت رو به روست
    معلوم نیست چی پشت این قیمت ها میگذره و رویه ما مردم چه حسابی میکنن
    کاشکی 14500 بود ، الان e2lp سفید از نمایشگاه نو بخای بگیری 16 تومن شده ....

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا من زیاد از این مقوله ماشین سردرنمیارم ، اما فکر نمیکنم ماشینی که فقط 10هزارتا رفته بدون هیچ جور تصادف یا مشکلی کیلومترش مشکل داشته باشه .... . اما شایدم شما درست میگی من زیاد تخصصی اطلاعات ندارم ...
    دوست گلم سرعت سنج های اتومبیل ها همگی خطا دارن و این طبیعیه ! اگه تست سرعت بوگاتی ویرون رو دیده باشین سرعت با دستگاه GPS اندازه گیری میشه نه با کیلومتر ماشین .
    حالا یه مثال واسه خطای کیلومتر میزنم . وقتی که با ماشین خودمون توی جاده با سرعت 100 کیلومتر در ساعت حرکت میکردیم GPS موبایل سرعت رو 93.7 کیلومتر در ساعت نشون میداد . ( البته ماشین ما لاستیکاش دیگه باید عوض بشه و وضعشون خیلی خرابه ) البته این رو هم مد نظر داشته باشین که GPS های موبایل هم خطا داره اما نه خیلی . به این خاطر میگن نه خیلی چون GPS اون رو با GPS اتوبوس ها ( GPS هایی که بالای 18 کانال هستن ) مقایسه کردم . اختلافشون توی دهم و صدم بود . ( GPS موبایل بیشتر نشون میداد )
    خوب از قيمت دقيقش اطلاعي ندارم ولي من باز هم بعيد مي دونم كه EF7 را 16 تومن بدن!!
    به هر حال اگر شما بگي من قبول مي كنم

کاشکی 14500 بود ، الان e2lp سفید از نمایشگاه نو بخای بگیری 16 تومن شده ....
    دوست گلم قیمت ایرانخودرو برای مدل E2 LP دقیقا 14 میلیون 374 هزار و 700 تومنه !

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست گلم قیمت ایرانخودرو برای مدل E2 LP دقیقا 14 میلیون 374 هزار و 700 تومنه !
    پارس خودرو رو عرض کردم. قیمت جدید از نمایشگاه ماشین چهارراه لشکر. 16100 ، البته کارخونه رو نمیدونم چند گفته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •