تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: نياز به كمك فوري(حياتي)!!!

داره خودمونی میشه Yaalda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط toprix
    سلام yaalda
    خیلی موقع ها راه حل ساده تر از اونیه که فکرشو میکنی.
    من تا حالا چندین بار با این جور برنامه ها گرفتار شدم (البته نه با اینی که شما گرفتارش شدین) در اکثر مواقع با system restore مشکلم بر طرف شده. اگه میدونی از چه تاریخی این مشکل پیش او مده به قبل از اون restore کن.
    (اگه از system restore چیزی نمیدونی بگو تا بگم)

آره بلدم يعني ميشه؟!!!!!!!!!! به همين راحتي؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2005

12

نقل قول نوشته شده توسط Wonderboy
    سلام
    خانوم يلدا شايد منو بشناسيد، تو انجمن آنتي ويروسها تاپيک آپديت محصولات مک آفي رو دارم. اينو گفتم که حرفي رو که ميخوام در ادامه بزنم بعنوان تبليغ براي مک آفي تلقي نکني.
    شما که تا حالا اين همه نرم افزار رو امتحان کردين. حالا من يه پيشنهاد دارم. از آنتي اسپاي ور مک آفي و آنتي ويروس مک آفي استفاده کنين. البته آنتي اسپاي ور تو مورد شما بهتر جواب ميده. ولي بهتره با هر دو تست کنين.
    من خودم مورد شما رو تست کردم و جواب گرفتم. امتحانش ضرر نداره. آپديتها رو هم ميتوني از سايت بگيري.
    اميدوارم مشکلت حل بشه.
    از آخرين نسخه و آپديت هر دو استفاده کن.
    اين يه پيشنهاد بود، فکر ميکنم ارزش امتحان داشته باشه.
    مک آفي حداقل ورژن 10 باشه و آنتي اسپاي ور حداقل 2.
    يعني ميشه؟!

پروفشنال justmp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    021 Forever

پيش فرض

یلدا جام اگر SYSTEM RESTRE ویندوزت فعاله امتحان کن به نظرم بهترین راه حله...

اما اگر نشد مکافی را هم یک امتحان بکن با اینکه من زیاد علاقه ای به مکافی ندارم...

البته یک نکته ی دیگه شما اینقدر از اینجور نرم افزارها Install و بعد Unistall کردی که فکر کنم ویندوزت اگر سالم هم بود باید عوضش میکردی

تاريخ عضويت
    Nov 2005

7

نقل قول نوشته شده توسط justmp3
    یلدا جام اگر SYSTEM RESTRE ویندوزت فعاله امتحان کن به نظرم بهترین راه حله...

اما اگر نشد مکافی را هم یک امتحان بکن با اینکه من زیاد علاقه ای به مکافی ندارم...

البته یک نکته ی دیگه شما اینقدر از اینجور نرم افزارها Install و بعد Unistall کردی که فکر کنم ویندوزت اگر سالم هم بود باید عوضش میکردی
    نشدددددددددددددددددددددد!! !

حـــــرفـه ای *NashenaS*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ∞±

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Yaalda
    نشدددددددددددددددددددددد!! !
    شرمنده قصد جسارت نداشتم ممنون بابت كمكتون
    دركت ميكنم....

كجاي دنيا اين طور مسئله رو با system restore حل كردن؟

شما هم با اين اوصاف اخرش كامپيوتر رو دستت ميمونه ...

هر چيزي راه حلي داره... شما بايد از راه خودش بري... كاري كه گفتم رو كردي؟
    شما وقتي antivirus + Spybot رو install مي كني بايد يه virus scan كني اگه نه نصب برنامه به هيچ درد نمي خوره...

پروفشنال justmp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    021 Forever

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط l_n4sh3n4s_l
    دركت ميكنم....

كجاي دنيا اين طور مسئله رو با system restore حل كردن؟

شما هم با اين اوصاف اخرش كامپيوتر رو دستت ميمونه ...

هر چيزي راه حلي داره... شما بايد از راه خودش بري... كاري كه گفتم رو كردي؟
    شما وقتي antivirus + Spybot رو install مي كني بايد يه virus scan كني اگه نه نصب برنامه به هيچ درد نمي خوره...
    شما مثل اینکه اشناییه کامل با system restore ندارین که اینجوری میاین میکوبین را حرفه ما!!!

دوست عزیز هر برنامه ای که روی سیستم نصب میشه یک Restore point ایجاد میکنه که اگر به قبل از اون restore کنی دیگه اون نرم افزار را نخواهی دید...

حالا چرا عمل نکرده خدا عالمه!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Captain Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    زیر خط فقر!

2 يه جاي كار اشكال داره!

سلام دوستان
    اگه توجه کنید yalda هر کاری رو که شما بگید کرده و هر بار هم بی نتیجه بوده. به نظر من یا درست از نرم افزارها استفاده نکرده یا برنامه یه جورایی داره خودشو دوباره نسب میکنه.
    yalda جان اگه میدونی نحوه استفاده از نرم افزار ها رو نمیدونی یه جستجویی بکن تا این جوری گرفتار نشی.
    اما برای حالت دوم این جور نرم افزار ها معمولا IE Home Page رو عوض میکنند تا همیشه موقع اتصال به نت به سایتی که نرم افزارو دوباره رو سیستمت نسب میکنه ببرنت. یه تست بکن ببین میتونی home page رو تغییر بدی یانه. چون system restore این جور موقع ها اگه جواب نده معنیش اینه که نرم افزار دوباره خودشو نصب کرده. یه نگاهی هم به سرویس های در حال اجرا بنداز. اگه میدونی یه سرویسی خیلی مشکوکه stop بکنش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Captain Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    زیر خط فقر!

13

نقل قول نوشته شده توسط justmp3
    هر برنامه ای که روی سیستم نصب میشه یک Restore point ایجاد میکنه .
    البته نه هر برنامه ای!!! ولی برنامه های پدر مادر دار آره. ولی این برنامه که پدر مادر دار نیست. !!

پروفشنال arkadas's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

شما Ewido Security Suit V3.5را هم یک تستی بکنید،فکر کنم تشخیص بده.
    خود ستاپ این نرم افزار به قول دوستمون بی پدر مادر(و دقیقا هم همینطوره چون غیر از دردسر چیزی نداره!)را آنتی ویروس کاسپر می شناسه همینطور AntiVirولی پس از اینکه نصب شد دیگه سیریش سیستم میشه و به این راحتی ها هم نمیشه ازش خلاص شد!

تاريخ عضويت
    Nov 2005

12

سلام دوستان ممنون بابت كمكاتون هيچ كدوم ار اين كارها افاقه نكرد و من مجبور شدم ويندوزم رو عوض كنم و درست شد!

ممنون از همه .

فقط يه چيزي! من به پيشنهاد يكي از دوستان رفتم ويندوز شركت ebay رو خريدم نسخه Gold Service Pack 2 اما حالا نميدونم از خوش شانسيه من هست اين يه سي-دي اينجوري در اومده يا نه همه اين مشكل رو داره.

ويندوز در مرحله آخر كه آخرين ريستش رو ميكنه و بايد نام و كمپاني تاريخ زيان رو مشخص كني و مرحله آر نصب رو انجام بدي قفل ميكنه مراحل نسب و هيچ جوره درست نميشه! و من مجبور شدم با يه سي-دي ايكس پي ديگه كه از قبل داشتم دوباره نسب كنم!

در ضمن من اين ويندوز ebay رو سه چهار بار نسب كردم! و هر بار اين مرحله مشكل داشت لطفا نگيد شايد يه جا كار اشتباه كرده!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •