تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 44 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 440

نام تاپيک: خبر رسانی کنسرت در ایران

آخر فروم باز دل تنگم's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض شجريان با گروه آوا از فردا در کردستان عراق مي خواند

"محمدرضا شجريان" استاد موسيقي سنتي ايران به همراهي گروه آوا ،‌از فردا (يکشنبه شب)، به مدت دو شب در کردستان عراق برنامه اجرا مي کند.
    "محمدعلي رفيعي" امروز يکشنبه يکي از مسوولان شرکت دل آواز در گفت وگوي اختصاصي با خبرنگار حوزه موسيقي ايرنا گفت: استاد روز پنجشنبه به همراه همايون شجريان و اعضاي گروه آوا ، به دعوت مقام هاي کردستان عراق براي اجراي برنامه به اين منطقه رفت.
    وي افزود: اين برنامه در دو بخش ، و در در مجموع با 14 قطعه اجرا خواهد شد.

به گفته رفيعي ، اعضاي اين کنسرت را "محمدرضا شجريان" آواز، "همايون شجريان" آواز و تنبک، "حسين بهروزي نيا" عود، "سعيد فرج پوري" کمانچه، "مجيد درخشاني" تار، و حسين رضايي نيا " دف ، تشکيل مي دهند.

رفيعي با اشاره به اينکه برنامه هاي اجرايي در کردستان عراق ، شبيه برنامه استاد با گروه آوا است که در سال گذشته در تهران و اصفهان اجرا شد، افزود: بخش اول کنسرت "سخن عشق" ،‌و بخش دوم " غوغاي عشق بازان" نام دارد.

وي گفت: در بخش اول هفت قطعه "انتظار" ساخته مجيد درخشاني، ساز و آواز، تصنيف ماهور "سرو چمان" ساخته محمدرضا شجريان، ساز و آواز، مضراب دلکش ساخته مجيد درخشاني،‌"ساز و آواز" و تصنيف ماهور "سخن عشق" ساخته محمدرضا شجريان اجرا مي شود.

رفيعي افزود: هفت قطعه بخش دوم را "ديدار" ساخته سعيد فرج پوري ، آواز بر قطعه ديدار، تصنيف شور "در فراغ " ساخته محمدرضا شجريان، ساز و آواز، چهار مضراب افشاري "رقص پرواز" ساخته سعيد فرج پوري، ساز و آواز و تصنيف افشاري "باده عشق" ساخته محمدرضا شجريان، تشکيل مي دهد.

رفيعي که مسوول برنامه هاي استاد شجريان در ايران است،‌گفت: دي وي دي اين کنسرت که سال گذشته در تهران و اصفهان اجرا شد، تا پايان هفته از سوي شرکت دل آواز که مسووليت برنامه هاي استاد را بر عهده دارد عرضه مي شود.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض فقط براي بانوان / عاشيق‌هاي باكو در تهران موسيقي اجرا مي‌كنند

كنسرت موسيقي آذربايجان - باكو- گروه ملك خانم" براي بانوان در تهران به‌صحنه‌ مي‌رود.

كنسرت اين گروه اهل باكو، اول و دوم مردادماه سال‌جاري در تالار وحدت تدارك ديده شده و با حضور ملك خانم، عاشيق سولماز و گل اوزه - مدرسان نامي دانشگاه باكو در حوزه‌ي موسيقي -، همراه است.

عبدالله اسداللهي - مديرعامل كانون هنرمندان آذربايجان - در اين باره به ايسنا خبر داد: اين گروه در سه بخش تك‌نوازي، آواز و ساز عاشقي قطعاتي را اجرا خواهند كرد.

گروه يادشده قرار است با سازهاي تار، كمانچه، ناقارا، پيانو و... اشعار شهريار و نظامي را اجرا كنند.

حـــــرفـه ای Gita's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از اطلاع رسانی های دوستان خیلی ممنونم.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض با گروهي 40 نفره در كاخ سعدآباد / كنسرت حميد حامي و حميد عسگري برگزار مي‌شود

كنسرت‌هاي پاپ حميد حامي و حميد عسگري در مجموعه فرهنگي تاريخي سعدآباد برگزار مي‌شود.

آذيني‌فر - مدير برنامه‌ريزي اين كنسرت - با اعلام اين خبر گفت: كنسرت حميد حامي به‌رهبري محمدرضا عليقلي و ‌سرپرستي بهنام ابطحي با گروهي 40 نفره در 17 و 18 مرداد ماه برگزار مي‌شود كه اين اولين اجراي موسيقي زنده حامي محسوب مي‌شود.

وي همچنين از اجراي برنامه ديگري توسط حميد عسگري در اين مجموعه خبر داد و اظهار داشت: اين كنسرت هم طي سه شب از 14 تا 16 مرداد با حضور محمدرضا گلزار برپا خواهد شد.

به‌گفته‌ي او بليط‌هاي اين كنسرت‌ها از روز دوشنبه در مراكز معتبر عرضه محصولات صوتي عرضه خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض همزمان با هفته دفاع مقدس «این فصل را با من بخوان» به رهبری مجید انتظامی اجرا می‌شود

نمایش این فصل را با من بخوان به رهبری مجید انتظامی با حضور هنرمندان موسیقی و نمایش در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود.

به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد حسین ایمانی‌خوشخو با اعلام این خبر در جلسه کمیته هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، این برنامه که در سال گذشته با اجرای ارکستر سمفونیک تهران و گروه کر و هنرمندان نمایش اجرا شد و مورد استقبال بسیاری قرار گرفت در سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با انجام تغییراتی در حوزه نمایش و موسیقی که بر جذابیت آن افزوده خواهد شد، در هفته دفاع مقدس که نقطه عطف این انقلاب عظیم است اجرا خواهد شد.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر توجه و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های هنری گفت: ضرورت دارد با گسترش و توسعه فعالیت‌ها، دستاوردهای اسلامی از طریق هنر موثرتر و زیباتر بیان شود و جلوه‌های ناشناخته این پدیده مهم از منظر هنر معرفی می‌‌شود.

ایمانی ادامه داد: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ستادی جهت گرامیداشت سی‌امین سالگرد انقلاب اسلامی تشکیل شده و برنامه‌هایی در رشته‌های مختلف موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی، سینما و شعر و داستان و کتاب طراحی شده است که در سال جاری برگزار خواهد شد.

مسؤول کمیته هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن قدردانی از دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و هنری عضو این کمیته که برنامه‌هایی را برای بزرگداشت سی‌امین سالگرد انقلاب طراحی کردند اظهار امیدواری کرد که آثار شایسته، تأثیرگذار و ماندگار هنری درباره انقلاب عظیم اسلامی ارائه شود.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض سه گروه محلی درکهن ترین جنگل‌های جهان می‌نوازند

اولین جشن نغمه و طبیعت میزبان اجرای سه گروه موسیقی محلی در کهن‌ترین جنگل‌های جهان (جنگل ابر شاهرود) خواهد بود.

به نقل از ستاد خبری جشن نغمه و طبیعت، مجید آشوری، مسئول برگزاری این جشن با اعلام این خبر گفت: گروه موسیقی محلی لرستان به سرپرستی فرج علیپور ،گروه استاد عبدالرحیم حسین پور و حرکات آیینی خورشید جام از تربت جام از جمله گروههایی هستند که در شب اول این جشن یعنی 9 مرداد به اجرای قطعات موسیقی محلی می‌پردازند.

وی افزود: همچنین در این شب گروه استاد قلیچ انوری از ترکمن صحرا و یک گروه سنتی از شهرستان شاهرود به اجرای برنامه می‌پردازد.

وی درباره هدف از برگزاری این برنامه موسیقی گفت :با توجه به اینکه موسیقی محلی به عنوان میراث‌های معنوی محسوب می شود؛ جشن نغمه و طبیعت در راستای ادای دین نسبت به موسیقی محلی و بومی میهن مان تعریف شده است.

وی ادامه داد:در این جشن سعی می‌شود تا یکی ازمنحصر به فردترین جاذبه‌های گردشگری و اکوتوریستی ایران زمین یعنی کهن جنگل جهان، جنگل ابر نیز معرفی شود.

آشوری گفت:این برنامه موسیقی با همکاری کانون موسیقی شهرستان شاهرود،اداره میراث فرهنگی،منابع طبیعی و فرمانداری این شهرستان و شرکت تعاونی توسعه گردشگری هیرکان توران شاهرود برگزار می‌شود.

اولین جشن نغمه و طبیعت 9 تا 11 مرداد با حضور 11 گروه موسیقی محلی در کهن ترین جنگل‌های جهان (جنگل ابر شاهرود)‌برگزار می‌شود

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض سوم و چهارم مرداد ارکستر سمفونیک دانشگاه هنر در تالار وحدت می نوازد

ارکستر سمفونیک دانشکده موسیقی دانشگاه هنر سوم و چهارم مرداد ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازد.

به گزارش خبرنگار موسیقی گروه فرهنگی هنری "ایسکانیوز" ارکستر سمفونیک دانشکده موسیقی دانشگاه هنر به رهبری محمدحسین حمیدی با اجرای آثاری از باخ، موتزارت، مندلسون و تکنوازی ویلن علی صالحی اجرا خواهد داشت.

این ارکستر که نخستین ارکستر سمفونیک دانشگاهی است از گروهی دانشجویان دانشکده موسیقی دانشگاه هنر و دیگر هنرمندان برجسته کشور تشکیل شده است./

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض حمید حامی : چهار قطعه جدید را در کنسرت تهران اجرا می کنم

حمید حامی گفت : 12 قطعه را در کنسرت تهران اجرا خواهیم کرد که چهار قطعه از این قطعات جدید است .

حمید حامی خواننده موسیقی پاپ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار موسیقی گروه فرهنگی هنری باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران گفت: کنسرت من در تهران به صورت مستقل 17 و 18 مردادماه امسال در کاخ سعد آباد تهران برگزار می شود.

وی افزود:این کنسرت به‌رهبری محمدرضا علیقلی و ‌سرپرستی بهنام ابطحی با گروهی 40 نفره برگزار می‌شود و همین جا از بهنام ابطحی و محمدرضا عقیلی بسیار تشکر می کنم که زحمات بسیاری برای این کنسرت کشیدند.

حامی درخصوص قطعاتی که قرار است در این کنسرت اجرا شود خاطرنشان کرد: 12 قطعه را در این کنسرت اجرا خواهیم کرد که چهار قطعه از این قطعات جدید است.

این خواننده موسیقی پاپ کشورمان به آمادگی کامل ارکسترش اشاره کرد و گفت: تمرینات را انجام داده ایم و گروه آمادگی کامل برای اجرا را دارد و چند تمرین برای هفته آخر مانده است.

وی درخصوص علت به تعویق افتادن این کنسرت اظهار داشت: کنسرت تهران مقرر بود 25 و 26 تیرماه برگزار شود اما از آنجایی که نوازندگان برجسته ای که در این کنسرت ما را همراهی می کنند مشغول کنسرت دیگری بودند و همچنین مشکلاتی برای تبلیغات و اطلاع رسانی داشتیم به همین دلیل اجرای کنسرت به 17 و 18 مردادماه موکول شد .

وی همچنین در خصوص برنامه های آینده اش برای اجرای کنسرت خبرداد: 24 و 25 مردادماه امسال در رشت کنسرتی را برگزار خواهیم کرد ./

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض استقبال از کنسرت شیراز حیرت آور بود// اجرای هفت قطعه جدید توسط ارکستر ملی در تهران

فرهاد فخرالدینی گفت: هفت قطعه جدید توسط ارکستر ملی نهم، دهم و یازدهم مردادماه در تالار وحدت اجرا می شود.

فرهاد فخرالدینی رهبر ارکستر ملی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار موسیقی گروه فرهنگی هنری "ایسکانیوز"، گفت: خوانندگی کنسرت تهران را سالار عقیلی به عهده دارد و این برنامه نسبت به کنسرت شیراز متفاوت خواهد بود.

وی در خصوص کنسرت شیراز گفت: کنسرت شیراز با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و برنامه بی سابقه، جالب و دل انگیزی بود و شهر شیراز رونق خاصی پیدا کرده بود.

وی افزود: بیش از پنج هزار صندلی در باغ عفیف آباد شیراز چیده شده بود و علاوه بر اینکه تمام صندلی ها پر شد ،تعداد زیادی از افراد ایستاده بودند و جا برای نشستن نداشتند.

رهبر ارکستر ملی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اجرای این کنسرت در فضای باز با مشکلات خاصی مواجه بود یا خیر؟ خاطرنشان کرد: شب اول نواقصی را داشتیم اما خیلی سریع اشکالات رفع شد البته بروز چنینی اشکالاتی در فضای باز بسیار طبیعی است.

وی افزود: فضای باز حسن خود را دارد و برنامه بسیار دل انگیز برگزار می شود از آنجایی که کنسرت ما در شب 14 رجب بود، ماه بسیار زیبا در آسمان می درخشید و فضای بسیار زیبایی بر آسمان باغ عفیف آباد شیراز حاکم بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسکانیوز مبنی بر اینکه قصد اجرای کنسرت در استان های دیگر را دارد، تصریح کرد: ظاهرا انجمن موسیقی در تدارک برنامه های آتی برای ارکستر ملی هست من هم دیروز شنیدم به دلیل استقبال بسیار زیاد از کنسرت شیراز معاون هنری وزارت ارشاد به بابک رضایی مدیرعامل انجمن موسیقی گفته اند برای کنسرت های بعدی اقدام کنند./

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض وارد رقابت خوانندگی نخواهم شد

دکتر افشین یداللهی خواننده تیتراژ مجموعه تلویزیونی «پاتوق»گفت: من قطعا وارد رقابت خوانندگی نخواهم شد اصل کار من هم ترانه سرایی است اگر بخوانم فقط به این معنی است که خودم شخصا تریبونی برای مطرح کردن ترانه هایم داشته باشم .

دکتر افشین یداللهی ترانه سرایی است که به دفعات نامش را در تیتراژ مجموعه های موفق همچون مدار صفر درجه ، غریبانه، میوه ممنوعه، شب دهم و ... به عنوان ترانه سرا شاهد بوده ایم، این روزها در تیتراژ مجموعه تلویزیونی «پاتوق» که از شبکه اول سیما پخش می شود نام این ترانه سرا را با عنوان خواننده هم می بینیم، درباره اولین تجربه اش در عرصه خوانندگی گفتگویی با وی داشتیم که از نظرتان می گذرد.

افشین یداللهی ترانه سرا در خصوص اولین تجربه خوانندگی اش گفت: طی صحبت هایی که با امید کرامتی داشتیم مبنی بر اینکه چه کسی مناسب است که تیتراژ پایانی مجموعه تلویزیونی پاتوق را بخواند، ایشان به من گفتند شما خودت این ترانه را بخوان ، ظاهرا جایی من زمزمه ای کرده بودم و آقای کرامتی یک ارزیابی ضمنی از صدای من داشتند و از من خواستند که این کار را بخوانم من گفتم هنوز تصمیم به خوانندگی ندارم و ایشان بسیار پیگیر بودند که حتما خودتان باید این کار را بخوانید و گفتند من فکر می کنم اتفاق خوبی بیفتد البته آقای کرامتی نسبت به من لطف داشتند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •