تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: فوری :‌ ww3 is coming guys

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اره بگو برای خودت ما جواب نداریم و فلان.

توی این 43 سال که گند زدی و سوزوندی و غارت کردی معلوم هست جوابت چی بوده. اره تو جواب داری جواب کارنامه 43 سالت.
    جوابی نداری! که بخوای بدی
    جدی برای خودت میگم! قبل از اینکه بخوای مطلبی رو نشر بدی قبلش فکر کن ببین ایا درسته بگم یا نه
    تا بعد!

2. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من کی از دموکراسی حمایت کردم؟ یا نکردم؟
    از اساسا دموکراسی وجود نداره نه اینجا و نه روسیه و چین نه اروپا و امریکا ، هیچ جا ، هر جای به نوعی محدودیت برای اظهار نظر بسته به جهت گیری های کلان سیاسی اون کشور وجود داره
    گذشته از این، این کسی که تو داری دفاع می کنی! همین شخص بابت اظهار نظرم توی یک تاپیک دیگه به من حمله ور شد!
    پس حواب من به شما هم همینه: شتر سواری دولا دولا نمیشه!
    اگه دموکراسی به کل وجود نداره پس شما برای چی ناراحتی کردی که اینا به دموکراسی باورمند و پایبند نیستن . شما گله مندی از چیزی که وجود نداره !؟
    جالبه واقعن ! آدم یک چیزایی توی بحث با شماها می بینه و میشنوه که به جای شاخ درخت چنار روی سرش سبز میشه . به کل منطق رو بردین توی یک لوِل دیگه .

پس نتیجه میگیرم پست شما باد هوا بود و متوسل به چیزی شدین که وجود خارجی نداره ولی گفتین سنگ مفت گنجشک هم مفت میزنین شاید اثر کرد و تونستیم توی بحث زیرآبی بریم .

من جایی از کسی دفاع نکردم صحبتم کلی بود و هیچ مشکلی توی نوع بحث نمی بینم . پیش تر هم داشتیم افرادی هم فکر شما که توی بحث ها به طرف مقابل حمله میکردن بجای پاسخ دادن.
    از قدیم گفتن چیزی که عوض داره گله نداره

همونطور که خودتون گفتین دموکراسی وجود خارجی نداره پس از حملات دوستمون لذت ببرید و گله نکنید

4. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اگه دموکراسی به کل وجود نداره پس شما برای چی ناراحتی کردی که اینا به دموکراسی باورمند و پایبند نیستن . شما گله مندی از چیزی که وجود نداره !؟
    جالبه واقعن ! آدم یک چیزایی توی بحث با شماها می بینه و میشنوه که به جای شاخ درخت چنار روی سرش سبز میشه . به کل منطق رو بردین توی یک لوِل دیگه .

پس نتیجه میگیرم پست شما باد هوا بود و متوسل به چیزی شدین که وجود خارجی نداره ولی گفتین سنگ مفت گنجشک هم مفت میزنین شاید اثر کرد و تونستیم توی بحث زیرآبی بریم .

من جایی از کسی دفاع نکردم صحبتم کلی بود و هیچ مشکلی توی نوع بحث نمی بینم . پیش تر هم داشتیم افرادی هم فکر شما که توی بحث ها به طرف مقابل حمله میکردن بجای پاسخ دادن.
    از قدیم گفتن چیزی که عوض داره گله نداره

همونطور که خودتون گفتین دموکراسی وجود خارجی نداره پس از حملات دوستمون لذت ببرید و گله نکنید
    اشتباه نکن، این شما هستین که مدعی دموکراسی هستین! وقتی مدعی چیزی هستید پس خودتون باید در رعایت اون مسئله پیش قدم باشید نه اینکه بلند بشن کلی چرت و پرت به طرف بکن اخرش با یک کلمه به نام دموکراسی بخوان اون مورد رو بپوشونن!
    بله چیزی که عوض داره کله هم نداره! شنیدی که میگن با هر کسی همان طور رفتار کن که باهات رفتار می کنن؟
    وقتی که این اقا چنین رفتاری رو داره چرا انتظار دارین که دیگران درباره رفتارش سکوت کنن؟
    وقتی مدعی ازادی میشین پس به نظر دیگران هم احترام بگذارید تا دیگران هم احترام بگذارند
    احترام یک جاده دوطرفه است نه یک طرفه!
    من همه سعی خودم‌ رو می کنم که توهین نکنم صرفا به چالش بگیرمش!
    Last edited by AVAVA; 12-03-2022 at 16:24.

6. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

یکی ی استخوان بندازه جلو ش بلکه ساکت شد

8. 2 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اشتباه نکن، این شما هستین که مدعی دموکراسی هستین! وقتی مدعی چیزی هستید پس خودتون باید در رعایت اون مسئله پیش قدم باشید نه اینکه بلند بشن کلی چرت و پرت به طرف بکن اخرش با یک کلمه به نام دموکراسی بخوان اون مورد رو بپوشونن!
    بله چیزی که عوض داره کله هم نداره! شنیدی که میگن با هر کسی همان طور رفتار کن که باهات رفتار می کنن؟
    وقتی که این اقا چنین رفتاری رو داره چرا انتظار دارین که دیگران درباره رفتارش سکوت کنن؟
    وقتی مدعی ازادی میشین پس به نظر دیگران هم احترام بگذارید تا دیگران هم احترام بگذارند
    احترام یک جاده دوطرفه است نه یک طرفه!
    من همه سعی خودم‌ رو می کنم که توهین نکنم صرفا به چالش بگیرمش!
    ای بابا ,این زیرآبی رفتنا و بازی با کلمات برای پیچوندن بحث قدیمی شده و شما هم تازه کار .

تا اونجایی که یادم میاد اینجا کسی مدعی دموکراسی نشد و حرفی از دموکراسی نزد تنها رفیق شما بود که در صحبت های بنده گفت مدعیان دموکراسی جوش نیارن ... همین .
    بعدش مثل این که شما نمی تونین چیزی که به فارسی سلیس برای شما نوشته شده رو بخونین و متوجه بشین .

پیش تر گفتم دوباره میگم , اون دوستتون نظرشو گفت و بقیه هم طبق دیدگاهی که داشتن و دارن نظرشونو گفتن و میگن . پس دموکراسی برقراره و جلوی کسی رو نگرفتیم که نظرتو نباید بگی .
    فقط همونطور که گفتم لحن صحبت ها متفاوته .

آزادی بیان به معنی این نیست که بقیه باید به به عقاید شما احترام بذارن . عقاید قابل بحث و قابل نقد و مخالفت هستن .
    احترام به عقاید دیگران یک حرف مفت برای فرار از نقد شدن هستن . شما به عقاید داعش احترام میذارین ؟ به عقاید متجاوز جنسی احترام میذارین ؟ به عقاید کسی که دیگران شکنجه میده احترام میذاری ؟ به عقاید اون کسی که به خودش و بچه اش بمب میبنده میاد کلی آدم بیگناه به کشتن میده احترام میذاری ؟...مشخصه که نه .

احترام به عقاید دیگران یک جمله بی معنی است که نوع برخورد و استفاده اون به شدت سلیقه ای هست و هر کس بسته به دیدگاه و جهان بینی و عقاید خودش اونو به کار میبره و همین باعث میشه معنا و مفهوم نداشته باشه .
    بیشتر یک راه فرار هست از نقد شدن عقاید و تفکرات و بین مردم مذهبی هم به شدت طرفدار داره که البته یک چیز طبیعیه

فکر کنم حالا شما متوجه شدی که وقتی حرف از احترام به عقاید میشه شما باید در هر حالتی به عقاید بقیه احترام بذاری . پس وقتی اون شخص اومده به شما حرفی زده و ناراحتت کرده بهتره به عقایدش احترام بذارین و اگه احترام نذارین یعنی چیزی رو مطرح کردین که خودتون بهش اعتقادی ندارین.
    [طبق باور خودتون به اصل احترام به عقاید] از خودتون شروع کنین ببینیم چقدر بهش باورمندین همونطور که به باورمندان به دموکراسی تیکه مینداختین .

اگر هم از این قضیه ناراحت هستین و نمیتونین با اون کنار بیاین پس بهتره اونو آرشیو کنین بذارین بغل دست دموکراسی که مطرحش کردین و بحثشو شیک و مجلسی پیچوندین و برین یک موضوع دیگه پیدا کنین برای سوئیچ کردن و پیچوندن بحث .
    Last edited by B3HZ@D; 12-03-2022 at 21:17.

10. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

از چی صحبت می کنی!
    اینها فقط دموکراسی رو تا جای قبول دارند که موافقشون حرف بزنی!
    از کسانی که سرمست میشن برا ماجرای بحرین چه انتظاری داری؟ کلانه صبر می کنن یکی یه حرفی بزنه ۲۴ ساعته همون رو به این و اون بگن! مثل ماجرای ناهار
    بعدش اینها یک تیم هستند! گله ای حمله می کنن
    موافقم

اما "بعدش اینها یک تیم هستند! گله ای حمله می کنن" رو خیر!!
    این آقایون رو بنده خیلی وقته تو فروم میشناسم و از مردم اند و جز گروه خاصی نیستن
    متاسفانه وضع اقتصاد, فساد و کلاهبرداری آقایون مسئولِ به اصطلاح مومن و از همه مهمتر پروپاگاندا و رسانه سازی و تبلیغات گسترده علیه ایران دست به دست هم داده, تا ما بخودمون هم شک داشته باشیم , قبول دارم اما چشم بستن به وقایع رو حق نمیدم
    وقتی میلیاردها خرج رسانه میشه معلومه جای کدخدا و رعیت کجاست !!!

12. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ای بابا ,این زیرآبی رفتنا و بازی با کلمات برای پیچوندن بحث قدیمی شده و شما هم تازه کار .

تا اونجایی که یادم میاد اینجا کسی مدعی دموکراسی نشد و حرفی از دموکراسی نزد تنها رفیق شما بود که در صحبت های بنده گفت مدعیان دموکراسی جوش نیارن ... همین .
    بعدش مثل این که شما نمی تونین چیزی که به فارسی سلیس برای شما نوشته شده رو بخونین و متوجه بشین .

پیش تر گفتم دوباره میگم , اون دوستتون نظرشو گفت و بقیه هم طبق دیدگاهی که داشتن و دارن نظرشونو گفتن و میگن . پس دموکراسی برقراره و جلوی کسی رو نگرفتیم که نظرتو نباید بگی .
    فقط همونطور که گفتم لحن صحبت ها متفاوته .

آزادی بیان به معنی این نیست که بقیه باید به به عقاید شما احترام بذارن . عقاید قابل بحث و قابل نقد و مخالفت هستن .
    احترام به عقاید دیگران یک حرف مفت برای فرار از نقد شدن هستن . شما به عقاید داعش احترام میذارین ؟ به عقاید متجاوز جنسی احترام میذارین ؟ به عقاید کسی که دیگران شکنجه میده احترام میذاری ؟ به عقاید اون کسی که به خودش و بچه اش بمب میبنده میاد کلی آدم بیگناه به کشتن میده احترام میذاری ؟...مشخصه که نه .

احترام به عقاید دیگران یک جمله بی معنی است که نوع برخورد و استفاده اون به شدت سلیقه ای هست و هر کس بسته به دیدگاه و جهان بینی و عقاید خودش اونو به کار میبره و همین باعث میشه معنا و مفهوم نداشته باشه .
    بیشتر یک راه فرار هست از نقد شدن عقاید و تفکرات و بین مردم مذهبی هم به شدت طرفدار داره که البته یک چیز طبیعیه

فکر کنم حالا شما متوجه شدی که وقتی حرف از احترام به عقاید میشه شما باید در هر حالتی به عقاید بقیه احترام بذاری . پس وقتی اون شخص اومده به شما حرفی زده و ناراحتت کرده بهتره به عقایدش احترام بذارین و اگه احترام نذارین یعنی چیزی رو مطرح کردین که خودتون بهش اعتقادی ندارین.
    [طبق باور خودتون به اصل احترام به عقاید] از خودتون شروع کنین ببینیم چقدر بهش باورمندین همونطور که به باورمندان به دموکراسی تیکه مینداختین .

اگر هم از این قضیه ناراحت هستین و نمیتونین با اون کنار بیاین پس بهتره اونو آرشیو کنین بذارین بغل دست دموکراسی که مطرحش کردین و بحثشو شیک و مجلسی پیچوندین و برین یک موضوع دیگه پیدا کنین برای سوئیچ کردن و پیچوندن بحث .
    میگم! چرا فکر کردی این بحث از همین تاپیک شروع شده؟ این بحث بین من و اینها نزدیک به 2 یا 3 ماهی هست، شما از هیچی خبر نداری!
    اتفاقا من اظهار نظری تو تاپیک دیگه ای کردم و سپس اینها به من حمله ور شدن، پس اون ازادی که ازش دم میزنید که میگی برقراره ، برقرار نیست
    اتفاقا دوره حرفای کلیشه وار شماها تمام شده!
    بعدش میای میگی اگر کسی حرفی به شخص دیگه بزنه که باعث نارحتی بشه ، شخص حق ناراحت شدن نداره! حق گلایه نداره چون عقیده اش هست؟
    همین کاربر srx190d رو نگاه کن ببین چی نوشته! ایا ازادی بیان از دید شما اینه؟ هر توهینی ادم باید بشنوه و بگه ازادی بیان و سکوت؟
    خدایی خودت از حرفای خودت خندات نمیگیره؟
    Last edited by AVAVA; 13-03-2022 at 01:57.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

موافقم

اما "بعدش اینها یک تیم هستند! گله ای حمله می کنن" رو خیر!!
    این آقایون رو بنده خیلی وقته تو فروم میشناسم و از مردم اند و جز گروه خاصی نیستن
    متاسفانه وضع اقتصاد, فساد و کلاهبرداری آقایون مسئولِ به اصطلاح مومن و از همه مهمتر پروپاگاندا و رسانه سازی و تبلیغات گسترده علیه ایران دست به دست هم داده, تا ما بخودمون هم شک داشته باشیم , قبول دارم اما چشم بستن به وقایع رو حق نمیدم
    وقتی میلیاردها خرج رسانه میشه معلومه جای کدخدا و رعیت کجاست !!!
    سلام
    مگر من منکر فساد تو کشورم؟ بله فساد هست، تورم هست هزار جور بدبختی هست همه اینها رو قبول دارم
    مشکلی که با این ها دارم اینکه 24 ساعته در حال توهین به این و ان هستند، تعریفی که از ازادی بیان که دارند رو داری میبینی
    هر توهینی میگنن اخرش میگن دموکراسیه ، ازادی بیانه

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام
    مگر من منکر فساد تو کشورم؟ بله فساد هست، تورم هست هزار جور بدبختی هست همه اینها رو قبول دارم
    مشکلی که با این ها دارم اینکه 24 ساعته در حال توهین به این و ان هستند، تعریفی که از ازادی بیان که دارند رو داری میبینی
    هر توهینی میگنن اخرش میگن دموکراسیه ، ازادی بیانه
    بر منکرش لعنت !!!

دیگه چیزی که عیانه چه حاجت به بیانه... اخبار پیرامون تحریم ها و ... علیه روسیه خودش گویای " آزادی بیان بی مثالِ غربِ "
    گویا امروز هم رئیس مِتا تو نطقی اعلام به اجازه مستقیم به مردم برای حمله " مجازی " به روسیه و روس ها شده

با شما که باز خوب صحبت کردن, جای شکرش باقیست!! : ))

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

میگم! چرا فکر کردی این بحث از همین تاپیک شروع شده؟ این بحث بین من و اینها نزدیک به 2 یا 3 ماهی هست، شما از هیچی خبر نداری!
    اتفاقا من اظهار نظری تو تاپیک دیگه ای کردم و سپس اینها به من حمله ور شدن، پس اون ازادی که ازش دم میزنید که میگی برقراره ، برقرار نیست
    اتفاقا دوره حرفای کلیشه وار شماها تمام شده!
    بعدش میای میگی اگر کسی حرفی به شخص دیگه بزنه که باعث نارحتی بشه ، شخص حق ناراحت شدن نداره! حق گلایه نداره چون عقیده اش هست؟
    همین کاربر srx190d رو نگاه کن ببین چی نوشته! ایا ازادی بیان از دید شما اینه؟ هر توهینی ادم باید بشنوه و بگه ازادی بیان و سکوت؟
    خدایی خودت از حرفای خودت خندات نمیگیره؟
    شما پرسش ها رو همینطوری ول میکنی و میری و میاین یک چیز دیگه مطرح میکنین !

این که بین شما و اون کاربر چی گذشته و میگذره برای من مهم نیست و اهمیتی نداره . من در مورد چیزی که اینجا بحث و مطرح شده صحبت میکنم .
    مگه اینجا مدرسه است که انتظار دارین بنده مثل ناظم و مدیر بیام مشکل بین شما رو حل و رسیدگی کنم . مثل دوتا آدم بالغ مشکلتون حل کنید و این خاله زنک بازی ها رو ببرید تو پروفایل یا پیام خصوصی .

احترام به عقاید دوباره مطرح کردین و من هم از شما در همین مورد پرسیدم .

شما به عقاید داعش احترام میذارین ؟ به عقاید متجاوز جنسی احترام میذارین ؟ به عقاید کسی که دیگران شکنجه میده احترام میذاری ؟ به عقاید اون کسی که به خودش و بچه اش بمب میبنده میاد کلی آدم بیگناه به کشتن میده احترام میذاری ؟
    شما اگر به عقاید داعش احترام نمیذاشتین باعث ناراحتیشون میشه و سر شما رو گوش تا گوش میبریدن . ایا شما با این قضیه مشکلی نداری و به اونا اجازه میدین که ناراحتی خودشون رو به این شکل نشون بدن؟
    طالبان عقیده داره دختران و زنان نیازی به تحصیل ندارن و میرن مدرسه به گلوله میبندن . شما بهشون احترام میذاری یا نه ؟

روسیه میخواست استان های شمالی ایران تجزیه کنه . شما به عقاید روس ها احترام میذاشتین در این زمینه ؟ به شمال ایران و تبریز حمله کرد , مجلس به توپ بست و مسجد گوهرشاد به توپ بست .
    به اینا احترام میذارین ؟و خیلی مثال های دیگه از این دست که میشه مطرح کرد و پاسخ شما در این زمینه میتونه جالب باشه .

عقیده یک طرز تفکره که طبق جهان بینی شما شکل گرفته و چیز مقدسی [هیچ چیزی مقدس نیست] نیست که از نقد و یا مخالفت و کنکاش در امان باشه . اینو هر چی زودتر یاد بگیرید و درک کنید هم بخودتون کمک میکنه و هم به دیگران.

17. 5 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •