تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 52

نام تاپيک: برتری های سیمبین و ویندوز موبایل نسبت به هم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

نوکیا شاید تو دنیای موبایل واسه خودش کسی باشه ولی قبول کنید در دنیای سیستم عامل و در اذهان حرفه ای ها دیگه جایگاهی نداره...

2. 3 کاربر از smart00boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

همان طور که در تاپیکی مشابه همین تاپیک در همین انجمن گفتم در این جا هم میگم:

من تاپیک را مطالعه نکردم ولی این طور که معلومه جنجالی در راه میباشد.
    هر کدام از این سیستم عامل ها مزایا و معایبی نسبت به هم دارن و بستگی به نیاز کاربران داره.
    هر کسی با توجه به کاربردش سیستم عامل و یا گوشی و هر چیزه دیگری را انتخاب میکنه.
    (در حال حاظر هم تقریبن تمام سیستم عامل ها کاربرد های زیادی دارن و بیشتر تو قدرت اجرا و گرافیک با هم فرق دارن)
    .......

این نظره من بود

4. این کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

دوستان من الان تایپیکو دیدم و همشو خوندم و کلی خندیدم دوستان زیادی جک میگن و چون مطالب زیاد بود همشو نقل قول نکردم خودم خلاصه مطالبو نوشتم

بابا ولمون کنید با این سیمبینتون
    نوکیا ؟؟؟!!! یکی از دوستان حرف خوبی زده بود شما اسم نوکیا رو بذار جلوی اسم microsoft نوکیا به غلط کردم میفته

دوستان سیمبین دار
    اولآ در بحث بازی که اقا علی گفت شما 10 تا بازی با حجم بالا برام بیار تا قبول کنم اون دوستمون هم این کارو کرد میخوام بگم علی جون یه چیزایی میگی ها
    دوست من پستات خیلی ضایع میزنه ها
    پست درست حسابی به این نیست که تعداد سطرهای پستت زیاد باشه انشای یه خطی درست حسابی بهتر از 10 خطی .... (تعبیر چند نقطه با خودتون)
    حالا که بحث بازی شد روی صحبتم با سیمبینی هاست میخوام بگم که واسه من 1 بازی بیارید که گرافیکی نظیر بازی syberia در وین مو یا چیزی شبیه اون باشه(بیخود نگرد پیدا نمیشه!!!!)
    پس خواهشآ بحث بازی نکنید

در مورد سیمبین تاچ بحث شد اینم خنده دار بود سیمبین تاچ؟؟؟ بابا نوکیا 5800 زد بیرون با نسخه جدید سیمبین و سیمبینیها خیلی ازش طرفداری میکردن ما هم گفتیم بریم ببینیم چیه ولی فقط بسی موجب خنده شد
    سیمبین تاچ رو دارید با ویندوز موبایل مقایسه میکنید ؟!!!!!!!!!!!!!

یکی دیگه گفته بود که در سیمبین تاچ هم میشه آیکونها رو خودت تکون بدی و در جاهای مختلف گوشی قرار بدی؟؟؟
    میخوام بگم دوست عزیز اینی که شما میگید واسه ما تو وین مو آب خوردنه این که جز چیزای خیلی پیش پا افتادست تو وین مو
    خداییش بحث اینترفیس شد
    برید خودتون اینترفیس های مختلف وین مو رو ببینید و خودتون قضاوت کنید
    touch flo
    touch wiz
    spb mobile shell
    titanium
    .....
    همون تاچ فلوش کافیه که بگیم اینترفیس های وین مو بهتره
    حالا شاید بگید این پوسته هاییه که شرکت های سازنده میزارن روش در جواب باید بگم که خوب بزار شرکت هایی که سیمبین میریزن رو گوشیسون از این اینترفیس ها بزارن رو گوشی در ضمن اگه وین مو توانایی ساپورتش نداشته باشه که اونا نمیتونن به زور بریزن روش و همچنین اینم یکی از مزایای وین مو هستش که میتونن واسش این اینترفیسهای مختلفو بزارن
    تازه دوستان سیمبینی باید بهتون بگم که یا ویندوز 6.5 رو حتی از دور هم ندیدید یا اگه میدیدید که دیگه بحث اینترفیس نمیکردید
    همون lock device وین مو رو نگاه کنید که slide to unlock داره (چیزی شبیه اونی که تو آیفونه) کل سیمبین رو بگردی اینو داره یا چیزی شبیهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتن واسه یه sms باید 5 تا 6 تا تیک رو یزنی تا بفرسته در جواب اونم باید بگم که حرف الکی نزن؟ویندوز موبایل رو تو فیلمها دیدی؟؟
    والا ما که وین مو داریم مثل بچه آدم sms ها رو مینویسیم بعدش send رو میزنیم اونم بنده خدا send میکنه؟؟تیکش کجا بود دیگه اگه راست میگی واقعآ چنین چیزی!!! خوب بیا دقیق اون تیک ها رو بگو چه تیکی بزنیم تا ما هم بفهمیم بریم به microsoft بگیم این مشکلو برطرف کنه!!!

بحث دوربین شد(فکر کنم آقا علی بود این بحث رو کرد)
    ببین دوست عزیز میگم که پستات ضایع میزنه نگو نه
    اسم تایپیکو خوندی و وارد شدی؟
    نوشته برتری های سیمبین و ویندوز موبایل به هم این یعنی سیستم عاملاشون اما باشه چیزی گفتی جوابتو میدم
    ما ویندوز موبایل رو به خاطر دوربینش نمیخریم(بازم میگم حرفت ربطی به مقایسه سیستم عاملها نداره ولی واسه خالی نبودن عریضه جوابتو میدم) مثلآ خود من رفتم یه xperia خریدم در صورتی که میتونستم با پولش یه samsung i8510 بخرم با یه دوربین 8 مگاپیکسلی ولی من ویندوز موبایل میخواستم نه camera phone !!!!!
    بابا آیفون تا همین چند ماه پیش با اون همه فروشی که داره دوربین 2 مگاپیکسلی داشت تازه اونم دوربینی که فیلم برداری نمیکرد و فلاش هم نداشت داری چی میگی دوست عزیز؟؟؟؟

بحث شد گفتن ما برای گوشیای سیمبینمون همیشه آپدیت داریم و خیلی روون کار مکنه با آپدیت در صورتی که ویندوز موبایل بعد 2 سال دیگه نمیشه ویندوز جدید بریزی روش

بابا یه حرفایی میزنید میگم خنده داره میگید نه
    دوست من بدون اطلاعات حرف نزنید
    شما اصلآ میدونید الان چند تا رام مختلف برای ویندوز موبایل دارها اومده و اینم بگم که بله رامها بعضیاشون باگهایی دارن ولی این رامها بعد یه مدت ورژن جدیدشون میاد که اون باگها رو فیکس میکنه تازه گوشیهای ویندوز موبایل از طریق شرکت سازندشون هم آپدیت میشن و فقط سیمبین نیست که آپدیت میشه نمیدونم چه جور این حرفا رو میزنید
    اینم شد چی؟؟؟ یه برتری دیگه چون در وین مو هم رامها(همون ویندوز ها ) آپدیت میشن و در ورژن های بالاتر مشکلاتشون بر طرف میشه هم گوشها از طرف شرکت ها سازنده آپدیت میشن جالبه نه؟

اینم بگم که برخی از حرفهایی که زدم دوستان سیمبینی در تایپیک بالایی یعنی symbian یا windows mobile ؟ گفته بودن که به دلیل اینکه 2 تایپیک تقریبآ مثل هم بودن جواب همه رو در این پست و در همین تایپیک دادم

یه سوال میخوام بپرسم خدا وکیلی جواب منطقی بدید
    میخوام از شما بپرسم که سیمبین چه برتری نسبت به وین مو داره؟کاری که وین مو نتونه انجام بده؟

در پایان هم باید بگم که ببخشید که زیادی نوشتم ولی چون من الان اومدم توی این تایپیک و 4 صفحه از تایپیک گذشته و دوستان مطالب زیادی نوشتن منم مجبور شدم که مطالب زیادی رو در پاسخ بگم
    Last edited by amir_70; 27-08-2009 at 18:09.

6. 2 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

بحث شد گفتن ما برای گوشیای سیمبینمون همیشه آپدیت داریم و خیلی روون کار مکنه با آپدیت در صورتی که ویندوز موبایل بعد 2 سال دیگه نمیشه ویندوز جدید بریزی روش
    کی میگه من رو جاس جم که ماله 2006 ویندوز 6.5 که ماله 09 رو ریختم

در پایان هم باید بگم که ببخشید که زیادی نوشتم ولی چون من الان اومدم توی این تایپیک و 4 صفحه از تایپیک گذشته و دوستان مطالب زیادی نوشتن منم مجبور شدم که مطالب زیادی رو در پاسخ بگم
    لطف کردی

8. 2 کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

دوستان واسه اینکه بحث بین بازیهای این 2 سیستم عامل تموم شه یکی از دوستان(bs_panzer ) کار با حالی کرده
    سفارش میکنم حتمآ سری به این تایپیک بزنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر کسی که چشم داشته باشه میفهمه که بازی وین مو بهتره یا n_gage

10. 2 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

ماه رمضونه حس و حال كل كل كردن هاي بچه گانه رو ندارم

ولي ديدم جواب ندم
    دوستان اشتباها فگر ميكنن كه جوابي نبوده كه جواب ندادم !!
    میخوام بگم علی جون یه چیزایی میگی ها
    دوست من پستات خیلی ضایع میزنه ها
    نحوه پست دادن من به شما و هيچ كس ديگه اي مربوط نيست كه بخواي در موردش اظهار نظر كني !
    پس لطفا در مورد چيزايي كه بهت مربوطه فقط اظهار نظر كن !

یکی دیگه گفته بود که در سیمبین تاچ هم میشه آیکونها رو خودت تکون بدی و در جاهای مختلف گوشی قرار بدی؟؟؟
    میخوام بگم دوست عزیز اینی که شما میگید واسه ما تو وین مو آب خوردنه این که جز چیزای خیلی پیش پا افتادست تو وین مو
    بهتر دقتت رو بيشتر كني
    اون دوستمون گفته بود موقعي كه يه آيكون رو هاي لايت ميكني
    ميشه جاي آيكون ها رو عوض كني
    والا حالت عادي كه 6600 خدا سال پيش هم همچين امكاناتي داشت !
    حالا شاید بگید این پوسته هاییه که شرکت های سازنده میزارن روش در جواب باید بگم که خوب بزار شرکت هایی که سیمبین میریزن رو گوشیسون از این اینترفیس ها بزارن رو گوشی در ضمن اگه وین مو توانایی ساپورتش نداشته باشه که اونا نمیتونن به زور بریزن روش و همچنین اینم یکی از مزایای وین مو هستش که میتونن واسش این اینترفیسهای مختلفو بزارن
    نتيجه گيري
    از مزايا ويندوز موبايل اين است كه چون اينترفيس بي خودي دارد
    شركت ها برايش پوسته طراحي ميكنن
    و اين پوسته ها نماينگر قدرت ويندوز موبايل كه ساپورت ميكند اين ها را !!

ضمنا سيمبين هم پوسته داره واسه نمونه امنيا اچ دي تاچ ويز دار(فقط محض اطلاع)
    همون lock device وین مو رو نگاه کنید که slide to unlock داره (چیزی شبیه اونی که تو آیفونه) کل سیمبین رو بگردی اینو داره یا چیزی شبیهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اينم 97 داره جناب مطلع و بسيار دانا !!!
    گفتن واسه یه sms باید 5 تا 6 تا تیک رو یزنی تا بفرسته در جواب اونم باید بگم که حرف الکی نزن؟ویندوز موبایل رو تو فیلمها دیدی؟؟
    والا ما که وین مو داریم مثل بچه آدم sms ها رو مینویسیم بعدش send رو میزنیم اونم بنده خدا send میکنه؟؟تیکش کجا بود دیگه اگه راست میگی واقعآ چنین چیزی!!! خوب بیا دقیق اون تیک ها رو بگو چه تیکی بزنیم تا ما هم بفهمیم بریم به microsoft بگیم این مشکلو برطرف کنه!!!
    نه دياموند 2 رو ديدم !
    محض اطلاعتون 2 هفته هم دستم بود و اينقدر سيستم عامل مزخرفي داشت ردش كردم !!!
    اينم اون
    استپ هاي مسخره
    منو..آل پروگرام...مسيجينگ...اس ام اس/ام ام اس...منو....نيو...اس ام اس/ام ام اس/ويس ميل...نوشتن اس ام اس...منو ...اد رسيپشن....سند

ماشلا امكان هم نداره كه يه دونه اس ام اس مربوط به يه نفر رو پاك كني
    يا بايد همشو پاك كني(مربوز به اون شخص) يا بيخيالش بشي

ضمنا حتما به مايكروسافت اطلاع بده

بابا یه حرفایی میزنید میگم خنده داره میگید نه
    دوست من بدون اطلاعات حرف نزنید
    شما اصلآ میدونید الان چند تا رام مختلف برای ویندوز موبایل دارها اومده و اینم بگم که بله رامها بعضیاشون باگهایی دارن ولی این رامها بعد یه مدت ورژن جدیدشون میاد که اون باگها رو فیکس میکنه تازه گوشیهای ویندوز موبایل از طریق شرکت سازندشون هم آپدیت میشن و فقط سیمبین نیست که آپدیت میشه نمیدونم چه جور این حرفا رو میزنید
    اینم شد چی؟؟؟ یه برتری دیگه چون در وین مو هم رامها(همون ویندوز ها ) آپدیت میشن و در ورژن های بالاتر مشکلاتشون بر طرف میشه هم گوشها از طرف شرکت ها سازنده آپدیت میشن جالبه نه؟
    اولا بحث رام نبود بحث ورژن جديد وين بود
    كه مسلما سخت افزارش نميكشه بعد 2 سال !!(نمونه هم تاچ ويوا)
    ثانيا
    اكثر رام ها هايي كه هستند بدست سازنده نوشته نشدن
    و خيلي هاشون ايراد دارن
    به شخصه چندين تا امنيا ديدم كه بعلت ريختن همين رام ها دد شدن!
    ثالثا
    ديگه همه ميدونن كه آپ هاي نوكيا بهترين و سريعترين به روز رساني هستش

باقي اش هم حوصله ندارم توضيح بدم
    حقيقت مثل روز روشنه
    برين خوش باشين با همون ويندوز موبايل !!

12. 4 کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به جای اینکه این 2 رو مقایسه کنیم شخصیت همدیگرو مقایسه نکنیم بهتره ...

این که سیمبین سیستم عامل خوبی هست توش اصلا شکی نیس و اینکه ویندوز هم خوبه کسی شکی نداره ... اینها جز بهترین سیستم عامل ها و پر طرفدارترین سیستم عامل ها هستند ... پس نباید هیچکدوم رو به تمسخر بگیریم بدلیل اینکه تیم های کارشناسی که رو این 2 کار میکنند مجرب و حرفه ای تر از من و امثال شمای (خواننده ) هستند ...

حالا بنده نمیخوام جانب داری کنم و طرف کسیو بگیرم تو این 2 تا پست بالا و به نظرم حرفهای هر کدوم توش هم اشتباه داره و هم درست ...

منتها جواب دوستمون امیر رو علی اقا دادن ...و جایی برای جواب دادن باقی نموند ...

یک سوال از علی اقا داشتم ...

ورژن جدید سیمبین رو گوشی های قدیمیتر نوکیا قابلیت ریختن رو داره ؟ اگه داره ورژن جدید رو n73 بریزید ... ببینید جواب میده یا نه ...

اگه هم نداره که دیگه در مقایسه با سیستم عاملی که قابلیت اپدیت رو داره رو گوشی هاش ! نباید گفته بشه

و اون سیستم عامل رو بگیم رو ویوا جواب نمیده ... چون رو i780 با cpu 624 که داره و مال 2 سال پیش هم هست اگه اپدیت بشه مشکلی بوجود نمیاد ...

و اگر صحبتی گفته میشه باید با توجه به سیستم عاملی که داره باهاش مقایسه میشه گفته بشه ...

مثلا اگر سیمبین این قابلیت اپدیت رو در تمام گوشی هاش داشت و وین موبایل نداشت درسته وگرنه این که رو ویوا جواب نمیده خوب نده ! در مقایسه با بقیه سیستم عامل ها خوبه که قابلیت اپدیت رو داره

14. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

6

بله مگه میشه مثلا 73 رو از 9.1 به 9.3 آپدیت کرد ؟

ولی i-MATE JAM که مال سال 2003-2004 هست و ویندوز موبایل 2003 روش نصب بوده رو میشه به 6.5 آپدیت کرد جالب این جاست که سی پی یو این گوشی 400 مگاهرتز اینتل هست در سال 2003 !
    و نوکیا تازه تونسته سی پی یو های 434 رو رو گوشی هاش پیاده کنه

از نظر سخت افزاری هم (حالا ممکنه بگید بحثمون سخت افزار نیست..... ولی بازی هاش که هست)

تاپیکی که زدم رو ببینید تا قدرت ویندوز موبایل دستتون بیاد

ولی در کل هر وقت میام این تایپیک می خندم

مرسی از دوستان که این همه به فکر شادی بچه های فروم هستن
    Last edited by Bs_panzer; 27-08-2009 at 20:54.

16. این کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دو تا تایپیک برای مقایسه سیمبین و وین مو وجود داره لطفا" مدیران یکی رو انتقال بدن...

و البته دوستان جدال رو کنار بزاری تا تایپیک بسته نشه...

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

---------------------------------------
    Last edited by smart00boy; 27-08-2009 at 22:37. دليل: تکراری بودن پست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •