تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: سوالات مختلف، در مورد مادربردهاي x58

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خوب اين مادربرد تا چه باس رمي ساپورت ميكنه توي سايتش يه 1600 نوشته حالا نميدونم اين 1600 در حالت اوركلاك هست (يعني تا 1333 تا) يا رم 1600 رو ساپورت ميكنه و از 1600 به بعد ميتونه اوركلاك بشه.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خوب اين مادربرد تا چه باس رمي ساپورت ميكنه توي سايتش يه 1600 نوشته حالا نميدونم اين 1600 در حالت اوركلاك هست (يعني تا 1333 تا) يا رم 1600 رو ساپورت ميكنه و از 1600 به بعد ميتونه اوركلاك بشه.

در LGA 1366 ها Memory Controller روی CPU هست. پس اگه قرار باشه Memory Controller اورکلاک بشه تا از یک Clock Rate پشتیبانی کنه یا نه ارتباطی به مادربرد نداره. هر سازنده ای هم که درباره این مسئله صحبت کرده باشه فقط قصد تبلیغ بی مورد داشته!

همه مادربردها هم بدون شک می تونن حافظه های DDR3-1600 رو بسته به پروفایلی که دارند اورکلاک کنند.

3. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

3. Package و Bundle . با سری A1 همه کابل ها و ... بطور کامل هست و همراه با TR فقط کابل هایی که برای راه انداختن یک سیستم عادی لازمه.
    من توي هر سايتي رفتم هيچ فرقي از نظر باندل و تعداد لوازم جانبي بين هيچكدوم از اين دو نديدم. ميشه بيشتر توضيح بديد دقيقا چه چيزهاي a1 داره و tr نداره.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من توي هر سايتي رفتم هيچ فرقي از نظر باندل و تعداد لوازم جانبي بين هيچكدوم از اين دو نديدم. ميشه بيشتر توضيح بديد دقيقا چه چيزهاي a1 داره و tr نداره.
    من الان چک کردم مثل اینکه EVGA تفاوت Bundle بین مدل های A و T رو در این سری اعمال نکرده. پس تفاوت A1 و TR همون دو مورده که هیچ کدومش به درد ایران نمی خوره!

6. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

سلام من نمیدونم چرا اینقدر از اسوس تعریف میکنید در صورتی که شاید ندونید محصولات اصلی اسوس اصلا تو ایران پخش نمیشن در حالی که گیگابایت با یه گارانتی خوب هیچ جای شکی باقی نمیگذاره extreme کاملا از همشون سره . جالبه بدونین که در حالی تو سایت گیگا برای x58 extreme پلاگ اند پلی 2048 نزده ولی چند روز پیش وقتی یکی تو مغازه باز کردیم دیدیم داره

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام من نمیدونم چرا اینقدر از اسوس تعریف میکنید در صورتی که شاید ندونید محصولات اصلی اسوس اصلا تو ایران پخش نمیشن در حالی که گیگابایت با یه گارانتی خوب هیچ جای شکی باقی نمیگذاره extreme کاملا از همشون سره . جالبه بدونین که در حالی تو سایت گیگا برای x58 extreme پلاگ اند پلی 2048 نزده ولی چند روز پیش وقتی یکی تو مغازه باز کردیم دیدیم داره
    منظورتون چيه كه محسولات اصلي اسوس توي ايران پخش نميشه.!!! در مورد اين پلاگ اند پلي هم بيشتر توضيح بده ببينم چي هست كه براي ايراني ها فقط زدند.

داره خودمونی میشه dehghani_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    مادربردهاي مورد نظر من در اين تاپيك اينا هست، به همراه قيمت جهاني شون.
    Motherboards

1- asus rampage ii extreme - 400$
    2- gigabyte ga-ex58-extreme - 330$
    3- asus p6t deluxe - 300$
    4- evga 132-bl-e758-a1 - 300$
    5- dfi lp ut x58-t3eh8 - 300$
    6- gigabyte ga-ex58-ud5 - 290$
    7- asus p6t deluxe v2 - 290$
    8- biostar tpowerx58 - 270$
    9- dfi lp dk x58-t3eh6 - 250$
    10- asus p6t - 250$

و اما سوالات من.
    1- از دوستان خواهش ميكنم، صرف نظر از قيمت، مادربردها رو به ترتيب اولويت (طبق سليقه‌شون) sort كنند.
    2- كارت صداي كدوم مادربرد به نظرتون قويتر هست (براي موزيك و فيلم) اين رو هم به ترتيب اولويت sort كنيد.
    3- كارت صداي asus rampage ii extreme بالاخره چي هست؟ توي سايت اسوس زده creative اما توي سايت تامز يه ريويو هست كه عكس كارتasus xonar. رو زده. اينم آدرسش.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    4- چرا asus كه خودش توليد كننده كارتهاي xonar هست، روي مادربردهاش از كارتهاي creative استفاده ميكنه؟
    5- كارت صوت dfi lp ut x58-t3eh8 هم آنبرد نيست. در كل با توجه به اينكه آنبرد نيست از نظر كيفيت چطور كارتي هست؟ آيا از بقيه مادربردهايي كه كارت گرافيك آنبرد دارند بهتر عمل ميكند؟ (موسيقي و فيلم)

منتظر سوالات بعدي من باشيد.
    با تشكر

به نظر من اگه براي اديت لازم داري بهتره يه كارت صوتي حرفه اي مجزا با پانل و ... بخري. قيمتش هم حدود 160 هزار تومن هست. اكثر كارتهاي صوتي كه روي مادر بردها هستند براي سيستمهاي 6-1 و 7-1 استفاده ميشن و براي اديت زياد جالب نيستن. راستي من كلي عرض كردم و اين مادربرد‌ها رو دقيقا نميدونم چه كارتهايي روش نصب شده. ولي در كل براي كار حرفه اي كارت جدا بخري بهتره

10. 2 کاربر از dehghani_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

پلاگ اند پلی یه فلاش مموری که البته کارش فقط ذخیریه اطلاعات نیست وکارش یه جور پسورد گذاری سیستم برای حفاظت از اطلاعاته یعنی فقط با اتصال اون به usb میتونین سیستمو راه اندازی کنین البته کارایی های دیگه هم داره که باید به سایت گیگا برین

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خوب دوست عزيز اين بيشتر توضيح بده ببينم اين قابليت چيه و چه ربطي به مادربرد داره. تا اونجا كه يادمه روي همين فلش‌هاي ترنسند هم ميشد يه هميچين امكاني بزاري و با نصب يه برنامه ميشد ازش به عنوان كليد براي ورود به سيستم استفاده كني.

پروفشنال zeus7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام. من فرتی اومدم این وسط یه سوال فنی بپرسم.......
    دوستانی که در مورد این مادربوردها نظر دادن آیا همتون این مادربوردها رو بستین؟ چقدر باهاشون کار کردین؟ برای خودتون بستین؟ اینقدر وضعتون خوبه که فرت و فرت مین می خرین؟ من توی شرکت به جز 2 مورد ایسوز بقیه رو درخواست نداشتم ببندم که خودم هم تستی بکنم.... من منظورم اینه که شما به سایتهای مقایسه اعتماد می کنید یا اینکه خودتون هم یه تست می زنید؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •