تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 69

نام تاپيک: معرفی فروشگاه کلاهبردار گرین موبایل

داره خودمونی میشه sobijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض وبلاگی بر ضد مرتضی یامی

دوستان به زودی وبلاگی رو در اختیارتون قرار میدم که اطلاعات کاملی رو از این کلاهبردار در اختیارتون میزاره و همچنین راههایی که میتونین این کلاهبردار رو ( مرتضی یامی ) به دام بندازین

همچنین اطلاعات جدیدی داره به دستم میرسه که حتما در این وبلاگ قرار میدم

بازم میگم فقط و فقط پلیس سایبری پلیس سایبری

حتی از 10.000 تومنتونم نگذرین مرتضی یامی کلاهبردار اینترنتی

در ضمن اینم بگم این مرتضی یامی هر روز میاد و این تاپیک رو میخونه طفلک فهمیده کم کم داره میفته دست قانون

همچنین یه صفحه تویه فیس بوک دارم براش درست میکنم که اونم بهتون میدم که برای همه بفرستینش تا دیگه کسی به دام این کلاهبردار نیفته

همه باید باهم اطلاع رسانی کمید و حتی اگه رفتین پلیس سایبری هم باز اطلاع رسانی کنید از هر طریقی ( سایت کلوب- فیس بوک-وبلاگها-سایتهای تبلیغاتی ) و آدرس این تاپیک رو همه جا منتشر کنید تا همه با خبر بشن

موفق باشید
    Last edited by sobijoon; 21-11-2011 at 21:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

درود

منم یه بار تو ایران مارکت سنتر برنده شدم(تو قرعه کشی هفتگی،هنوزم اسمم هست) اما همش سرکاری و کلاه برداری بود.هر قدر تماس گرفتم گفتند مسئولش قرعه کشی فلانی هست،به اون زنگ میزدم میگفتند ادرس شرکت عوض شده و شمارش اینه،خلاصه به 30-40 نفر پاس دادن و آخر هم هیج!!! حتی تمام مشخصات و کد خرید و شماره حساب رو هم به ادرس ایمل سایتشون دادم اما هیچ پاسخی دریافت نشد.

خلاصه اگر یک بستری فراهم بشه که کاربران اینترنت راحت تر بتونند از کلاه بردار حق خودشون رو بگیرند،عالی میشد...

داره خودمونی میشه MasoudiT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    در همین نزدیکی

پيش فرض

سلام
    این قرعه کشی ها همش دروغ محضه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض وبلاگی بر ضد مرتضی یامی

دوستان وبلاگی طراحی شده برای معرفی این کلاهبردار

راههای به دام انداختن این کلاهبردار
    مرتضی یامی

اطلاعایت مهم و ضروری از ایم کلاهبردار
    مرتضی یامی

شماره هایی که از این کلاهبردار در دست هست
    مرتضی یامی

اطلاعات ایمیل های این کلاهبردار
    مرتضی یامی

مشخصات صفحات فیس بوک و کلوب این کلاهبردار
    مرتضی یامی

و همچنین صفحات فیس بوک و کلوب در رابطه با تخریب این کلاهبردار
    مرتضی یامی

این هم آدرس وبلاگ :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در وبلاگهاتون لینک کنید و به همه معرفی کنید

به زودی مراحل انجام کار و طرح شکایت از طریق پلیس سایبری در این وبلاگ و همچنین این تاپیک قرار داده خواهد شود

Last edited by sobijoon; 24-11-2011 at 00:23.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض مراحل پیگیری شکایت

دوستان حتما این مطلب رو بخونین و کار شکایت از مرتضی یامی رو شروع کنید بدون هیچ مشکلی کاراتون انجام میشه و احتیاجی به دوندگی نداره :

گر در زمینه ی تجارت الکترونیک فعالیت داشته باشید احتمالا با کلاه برداری های اینترنتی زیادی مواجه شده اید. یا این اتفاق برای خودتان پیش آمده یا برای دوستان و همکارانتان. اما آیا تا به حال در این مورد پیگیری حقوقی کرده اید؟ آیا میدانید اصلا چنین چیزی در ایران هم ممکن است؟ درباره ی روال کار چطور؟ درباره ی دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران چیزی شنیده اید؟

در این پست کاملا متفاوت قصد دارم شما را با دادسرای ناحیه ی ۳۱ استان تهران که مخصوص جرایم فناوری اطلاعات است آشنا و مراحل پیگیری حقوقی یک جرم اینترنتی را بیان کنم.

با توجه به اینکه تا بحال ۲ پرونده در این دادسرا به جریان انداختم تصمیم گرفتم پستی در این باره منتشر کنم.

دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران چیست و کجاست؟

دادسرای ناحیه ی ۳۱ استان تهران ویژه ی رسیدگی به جرایم رایانه ای و فناوری اطلاعات میباشد که اتفاقا افراد به نسبت خبره ای در زمینه ی اینترنت و رایانه در آن مشغول هستند. اگر به هر نحوی مورد کلاه برداری و یا سودجویی اینترنتی قرار گرفته اید به راحتی میتوانید از طریق این مجتمع قضایی حق و حقوقتان را پیگیری نمایید. دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران در خیابان مطهری واقع است و برای دسترسی به آن میتوانید از طریق مترو و ایستگاه شهید مفتح هم استفاده نمایید.

مراحل تنظیم شکایت:

در ابتدای امر شما بایستی یک شکواییه در سایت قوه ی قضاییه ثبت نمایید. برای این کار به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید و به قسمت ارائه شکوائیه بروید. در این صفحه شکواییه ی خود را تنظیم کنید و در صفحات بعدی به ترتیب اطلاعات شاکی و متشکی عنه را وارد کنید. در پایان کار علاوه بر زدن دگمه ی ارسال یک پرینت از شکواییه تهیه نمایید و با در دست داشتن شکواییه به دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران مراجعه کنید. پس از ورود به دادسرا به اتاق “عریضه نویسی” مراجعه کنید. در این جا پس از دریافت یک سری اطلاعات باید برای تهیه ی تمبر اقدام کنید. محل تهیه ی تمبر در خیابان میرعماد واقع است. پس از تهیه ی تمبر به طبقه ی چهارم دادسرا بروید. در اینجا شما به شعبه ی کشیک دادیاری هدایت میشوید. کل زمان موردنیاز برای تکمیل این فرآیند حداکثر یک ساعت میباشد.

در هنگام تهیه ی شکایتنامه و بعد از آن به نکات زیر توجه نمایید:

از شکایت کردن نترسید: احتمالا شما هم شنیدید که برای پیگیری یک پرونده ی قضایی باید “دوندگی” زیادی کرد. اما در پرونده های مربوط به این قسم جرائم اگر مدارک کافی در پرونده موجود باشد دیگر نیازی به مراجعات مکرر شما نیست. اما حداقل یکبار و حداکثر سه بار از شما میخواهند تا به دادسرا مراجعه کنید.

مدرک جمع کنید: تا میتوانید مدرک جرم جمع کنید. توجه کنید که در این مورد حتی ایمیلها و چتهای صورت گرفته در یاهو مسنجر هم اعتبار دارند. به همین دلیل در پرینت گرفتن و ذخیره کردن محتویات چت ها کوتاهی نکنید. ضمن اینکه مدارک موجود در سایتهای معتبر اعتبار بیشتری دارند. مثلا اگر شما از طریق پشتیبانی یک سرویس معتبر متوجه کلاه برداری شده اید حتما مکاتبات صورت گرفته را پرینت کنید.

برای تمام ادعاهایتان مدرک داشته باشید: توجه کنید که هنگام رسیدگی به پرونده دادیار یا داستان درباره ی جزئی ترین مسائل موجود در شکایتنامه از شما سوال میپرسند. پس در شکایتنامه تان ادعایی نکنید که بعدا نتوانید آن را ثابت کنید. به خاطر همین هیچ گاه در شکایتنامه تان سعی در تهمت زدن به متشاکی نداشته باشید چون بعدا برای تان دردسرساز میشود.

خوب حرف بزنید: پرونده های مربوط به کلاه برداری های ایترنتی و جرایم رایانه ای همیشه دارای شبهه های زیادی هستند. به خاطر همین دادیار و داستان مدام از شما سوال میکنند. در این جا شما باید تا میتوانید موضوع را روشن کنید و اجازه ندهید که فرد مخاطبتان دچار شک و تردید شود. که اگر این اتفاق بیفتد بعدا کار شما سخت تر خواهد شد. سعی کنید تا جایی که امکان دارد از کلمات تخصصی استفاده نکنید در غیر اینصورت تمام کلمات را با حوصله توضیح دهید.

به مدارکتان استناد کنید: در خلال صحبتها و اظهاراتتان حتما به مدارک موجود در پرونده استناد کنید. این کار به اظهاراتتان اعتبار خاصی میبخشد.

با حوصله بنویسید: در زمان رسیدگی به پرونده سوالاتی از شما پرسیده میشود. این سوالات ناشی از شک و شبهه های موجود در شکایتنامه است. پس از اینکه شما سوالات موردنظر را شفاهی پاسخ بدهید از شما خواسته میشود تا گفته هایتان را کتبا بنویسید. در این مرحله با حوصله و دقت بنویسید و تمام جزئیات را هم ذکر کنید. از کمبود مکان برای نوشتن هم نترسید. به شما ورق اضافه هم میدهند

مدارکتان را به فارسی هم ترجمه کنید: افرادی که در این دادسرا به پرونده ها رسیدگی میکنند غالبا تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند اما اگر مدارک شما همگی به زبان انگلیسی میباشد سعی کنید تمامی آنها را در برگه ای جداگانه ترجمه کنید. این کار به تسریع روند رسیدگی پرونده کمک میکند.

از دادن اطلاعات شخصی نهراسید: برای اثبات موجودیت و حقیقت مدارکی که به پرونده اضافه شده است احتمالا شما مجبور خواهید شد که رمز عبور ایمیل و اکانتهای دیگرتان را به مامورین بدهید. از انجام این کار نترسید. اطلاعات شما محفوظ خواهد ماند.

دوستانی هم که در شهرستان هستند اصلا نگران نباشند چون در شهرستانها بهتر و زودتر به کاراتون رسیدگی میشه و فقط کافیه به پلیس جرایم رایانه ای فرماندهی نیروی انتظامی شهرتون مراجعه کنید

موفق باشید

6. 2 کاربر از sobijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض دستگيري هم دستان مرتضي يامي

من 2 نفر رو دستگير كردم كه مي گن با مرتضي يامي هم دست هستن اما مي دونم دروغ مي گن .من فكر مي كنم مرتضي يامي وجود نداره و همين دو نفر هستن كه دارن به ايم يك نفر ديگه كلاهبرداري ميكنن
    يك هفته هم زندان رفتن الان تو شهر رباط كريم هستن با قرار وسيقه 30 مليوني آزاد شدن كه برن مرتضي يامي رو بيارن

اما الان 2 هفتس دنبال مرتضي يامي هستن من فكر مي كنم دارن دروغ مي گن و مي خوان سر قاضي رو كلاه بزارن

اما جاي نگراني نيست من پيگيري مي كنم فردا هم ميرم پليس فتا و ميگم اونا دستگير شدن تو رباط كريم فكر كنم دوسالي برن زندان

هركي شكايت داره بياد دادسراي شهر رباط كريم شعبه 4

من 2320000 يه حساب اينا ريختم كه فكر كنم ديگه بر نمي گرده ولي مشكلي نيست اگه شده 5000000 هم خرج كنم مي كنم ولي اينا رو تا آخر عمر در گير دادكاه و آبرو ريزيش مي كنم

هر كي اطلاعات مي خواد پيغام بده در اختيارش مي زارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من یه تاپیک قبلآ درباره ی این بی پدر و مادر زده بودم!!!!ایناهاش:
    کد:
    50 60 تومن من هم حدود 7 8 ماه پیش خورده بود!!!
    اگه تونستن بگیرنش و بندازن پشت میله ها عالی میشه!!!
    منم ازش شکایت دارم،چیکار کنم؟؟؟
    من 2 نفر رو دستگير كردم كه مي گن با مرتضي يامي هم دست هستن اما مي دونم دروغ مي گن .من فكر مي كنم مرتضي يامي وجود نداره و همين دو نفر هستن كه دارن به ايم يك نفر ديگه كلاهبرداري ميكنن
    يك هفته هم زندان رفتن الان تو شهر رباط كريم هستن با قرار وسيقه 30 مليوني آزاد شدن كه برن مرتضي يامي رو بيارن

اما الان 2 هفتس دنبال مرتضي يامي هستن من فكر مي كنم دارن دروغ مي گن و مي خوان سر قاضي رو كلاه بزارن

اما جاي نگراني نيست من پيگيري مي كنم فردا هم ميرم پليس فتا و ميگم اونا دستگير شدن تو رباط كريم فكر كنم دوسالي برن زندان

من 2320000 يه حساب اينا ريختم كه فكر كنم ديگه بر نمي گرده ولي مشكلي نيست اگه شده 5000000 هم خرج كنم مي كنم ولي اينا رو تا آخر عمر در گير دادكاه و آبرو ريزيش مي كنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

6

ایشالا خدا خیرت بده . من فقط میخوام روی این پدرسوخته کم شه چون میگفت هیچکاریم نمیتونید کنید و خیلی پر رو بازی در میاورد .
    دستت درد نکنه همین که شما پیگیر بودین و تونستین گوش مالیشون بدین واسم کافیه . لطفا اطلاعات رو هم از طریق پیغام خصوصی برای من ارسال کنید . ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

دوستان خیلی حواستون جمع باشه که اینجا کی پست میزاره خیلی از این پستها کار خود مرتضی یامی هست

اینم بگم این آقا وجود داره و به همین اسم تویه بانک اقتصاد نوین حساب داره و تمامی نقل و انتقلات حسابشم مربوط به همین سایت گرین موبایل بوده

چون عدد و ارقام مبالغ همه تویه رنج قیمت موبایل هست

پس همه دنبال همین اسم باشین و وبلاگی که براتون گذاشتم رو حتما دنبال کنید
    کد:

تنها مرجع قضایی شما پلیس سایبری باشه و تنها کسی که ازش شکایت دارین مرتضی یامی

11. این کاربر از sobijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام
    نمي دونم چرا بعضي ها گند مي زنن به بازار اينترنتي
    من خودم نزديك 4 سال هست فروش اينترنتي دارم و فقط و فقط از طريق اينترنت كار مي كنم و مشتري پول مي ريزه به حساب و جنس رو واسش مي فرستم
    قيمتش هم از 200 تومن هست تا 1.5 ميليون ولي خب جواب اعتمادشون رو مي دم

يه چند نفر مثل اينا مي زنن اعتماد رو خراب مي كنن

به نظر من بايد دولت بياد يه دفتري يا ارگاني رو بزاره كه ما به قولا بريم توش پروانه كسب اينترنتي يا يه همچين چيزي بگيريم و توي سايت و آگهي ها وارد كنيم و به صورت اينترنت هم قابل استعلام باشه اينطوري اعتمادها بيشتر مي شه
    من به شخصه حاضرم ماليات و پول بدم كه يه همچين چيزي باشه چون به نفع هر دو طرف هست ( هم مشتري و هم فروشنده)

با تشكر

13. 2 کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •