تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 50

نام تاپيک: تفاوت انیمیشن های ایرانی (مرکز صبا) با انیمیشن های عظیم هالیودی!!

داره خودمونی میشه 3dartmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

( الان داری تو دلت میگی بابا این یارو دیگه چی میگه فقط یک حرفی زد رفت ، خالی میبنده انیمیشینش کجا بود )
    نه داداش همچین حرفی نمیزنم....مشکل ما ایرانی ها سرکوب توانمندی های دوستامونه !!!!!!!!!
    خیلی خوبه که دوباره شروع کردی !کارتو بزار ببینینم.میتونیم با هم یه تیم راه بندازیم ؟؟؟به عنوان یه پیشنهاد روش فکر کنن بچه های اینیمیشن دوست!

آخر فروم باز BioHazard's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    cmd| echo tehran

پيش فرض

نه داداش همچین حرفی نمیزنم....مشکل ما ایرانی ها سرکوب توانمندی های دوستامونه !!!!!!!!!
    خیلی خوبه که دوباره شروع کردی !کارتو بزار ببینینم.میتونیم با هم یه تیم راه بندازیم ؟؟؟به عنوان یه پیشنهاد روش فکر کنن بچه های اینیمیشن دوست!
    مرسی
    با اون تیکه ی دوم حرفت موافقم(سرکوب)

پیغام خصوصیتو چک کن

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

این بحثه رو ادامه بدیم

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

تو همین انجمن ها خیلی ها هستن که اگر بهشون توجه بشه مطمئنا چیزهایی میتونن به کمک هم بسازن که ایران رو در زمینه انیمیشن سازی به رده های بالاتری بیاره
    یکی از بدترین بخش های این موضوع حرکات جانوران و یا آدم ها هست در انیمیشن ها که اگر توجه کرده باشین انگار هیچ گونه تسلطی ندارند روی اونا و کنترل دست سازنده نیست چون در بعضی صحنه ها نرم بعضی لگ و بعضی موقع هم خرابکاریه کلی

تشکر//

آخر فروم باز raptor22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Te

پيش فرض

من از اول تا آخر اين تايپيك رو خوندم به نظر من تو ايران هم ميشه انيميشن هاي قوي ساخت هم به علت تاريخ زياد ايران داستان ها و افسانه هاي زيادي هستند كه ميشه با اتكا به اونها اين كار رو شروع كرد ايراني هم استعدادش رو داره و هم خلاقيتش رو منتها وقتي كپي رايت در ايران رعايت نميشه و كسي براي كار ديگري ارزش قائل نيست نتيجه اون عدم اعتماد سرمايه دار براي سرمايه گذاريه.

آخر فروم باز RezaTayebiJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز انیمیشن های ایرانی درپیتی که شما می گی توسط گروه های خیلی کوچیک ساخته می شن. من الان دارم دارم روی یکی از کارهای تیزری انیمیشین تلویوزیونی کار می کنم. تیممون (بدون حساب صداگذاری و موسیقی) به زور به پنج نفر می رسه. بیشتر از این هم نمی شه. پول نمی دن. بودجه نیست. سریع کار می خوان....

کار خوب نیازمند یه تیم پرعده با روحیه ی کار گروهی هست. روحیه و اشتیاق کار گروهی هست ، مشکل پولشه.

آخر فروم باز eshghe eskate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    In Others Heart

پيش فرض

من نمیدونم این حسنی چیه فک کنم بازی باشه
    جک و لوبیای سحر امیز و کردن حسنی و لوبیای سحر امیز!!!!!!!!!!من که شنیدم مردم از خنده.جک کجا حسن کجا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
    ولی خداییش این قند عسل خیلی باحال و بامزه س

اگه نباشه جاش خالی می مونه *MASTER*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تاپیک خوبیه اما باید واقیعت رو درک کنیم هیچ انیمیشن سازی رو دولت ما حمایت نمی کنه و اون بد بختی که بخواد انیمیشن بسازه باید از پولش خودش بزاره . همین چهار ماه پیش بود داشتیم با مدیر جشنواره درباره ی اوردن موتور unreal engine به ایران بحث می کردیم که پس از 3 ساعت سخن رانی و افه اومدن مدیرو همکاراش وقتی از قیمت این موتور با خبر شدن همشون پیچوندن , غیبشون زد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid6885's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Iran_Tehran

پيش فرض

سلام
    بله منم با شما موافقم
    همه چیز امکانات و تخصص و سرمایه گذاری نیست
    مدت زیادی هستش که تمامی فیلم ها و سریالها و کارتون های ما باید دارای پیامهای اخلاقی و دینی و انسان ساز و .... باشه !!!! هیچ چیز از چارچوب های مشخص شده (و نشده) فراتر نره چون خیلی راحت برای مردم بد آموزی داره
    مطمئنا
    اگه یه سری از کارتونها فقط برای سرگرمی و شاد ساختن اوقات بچه ها (و جوانان و حتی بزرگسالان) ساخته بشه با استفبال بیشتر مواجه خواهد شد و شرایط فرق میکنه
    تا اینکه سعی بشه توی اووونها هم پیامهای اخلاقی و دینی گنجانده بشه (به عبارتی همون شستشوی مغزی کودکان از همون سنین کم)
    دوست عزیز به نظر من مهمترین رسالت و وظیفه یک اثر هنری حالا میخواد فیلم باشه یا انیمیشن، انتقال یه پیامه. این پیام ممکنه سیاسی، اخلاقی، دینی و فرهنگی باشه. شما کدوم فیلم مورد توجه رو میشناسید که پیامی نداشته باشه و فقط محض سرگرمی ساخته شده باشه؟! حتی آثار کمدی صرف هم پیام های ظریفی دارند. شستشوی مغزی کدومه آقا! مثلا کارتون داستان اسباب بازی 1 رو در نظر بگیر، این فیلم بدی حسادت رو با ظرافتی عجیب روایت میکنه. از کارتون های به درد بخور جدید هم همین رتتویی رو نگا کنی میبینه چقدر پیام داره...مسائلی مثل: کسی رو دست کم نگرفتن، زود قضاوت نکردن، معنویات!، سوء استفاده کردن، حتی فمینیسم و خیلی از دیدگاههای دیگه رو بیان میکنه. به نظر من فیلمی که پیامی نداشته باشه رو باید انداخت دور! و سرگرمی صرف و بدون پیام بدترین نوع وقت تلف کردنه.

در آغاز فعالیت siracoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شماها كجاي كاريد
    ساخت انيميشن باشه پيشكششون
    حتي توي كار دوبله هم سنگ ميندازن
    يه شركتي مثل گلوري مياد و يه جون تازه اي به صنعت دوبله ميده
    هنوز پا نگرفته با هر ترفندي كه شده ميكشوننش تو ايران و كله پاش ميكنن
    براي تاييد حرف من ميتونيد شير شاه 3 رو هم نسخه جوانه سبزشو بگيريد هم نسخه گلوري (البته اگر بتونيد گير بياريد) واقعا زمين تا آسمون فرق داره
    توي دوبله هاي گلوري كار شما تنها خدست كه فكر كنم رسالت اصلي انيميشن باشه (يعني شاد ساختن انسانها)
    اما توي نسخه هاي دوبله صدا و سيما فقط از اول تا آخر فيلم شما بايد ياد بگيريد كه بد ، بده و خوب ، خوب
    اگر من نخوام ارشاد بشم بايد كيو ببينم!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •