تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 87

نام تاپيک: 3GB RAM - 5.2" FHD 1080p - Snapdragon 801 2.5GHz | Sony Xperia Z3

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه من حرفتو قبول ندارم ، این بازار به شدت رقابتی چرا توی بقیه برند ها رعایت نمیشه .
    شما خودت قطعا میدونی که همه برند ها یا سالی یه اسمارت فون میدم یا نهایتا هر 9 یا 10 ماه یه بار یه اسمارت میدن بیرون . یا اصلا مثل سامسونگ سالی یه اسمارت و یه فبلت میدن بیرون . اینجوری کامل فرصت میدن تا محصولشون تو بازار جا بیوفته و دوره رشد و بلوغ خودشو سپری کنه و وقتی رو به نزول گذاشت اسمارت بعدی رو عرضه میکنن .

سونی کلا داره اشتباه میکنه ، هنوز محصول قبلیش تو خیلی از کشورها عرضه نشده و کامل جا نیوفتاده میاد بعدی رو میده بیرون .

من قبلا هم گفته بودم که گزینه بعدی گوشی خریدنم Z2 بود ولی با این شرایط واقعا باید توش تجدید نظر کنم چون من فکر کنم اگه مثلا یکی دو ماه دیگه Z2 بگیرم ، سر سه ماه ( فوریه ) نشده که سونی Z4 رو هم معرفی میکنه ، اونوقت گوشی من میشه دو نسل عقب تر از آخرین اسمارت سونی .
    در صورتی که مثلا طرف گلکسی اس 5 رو شش ماهه پیش خریده و راحت تا حداقل فوریه خیالش راحته که پرچم داره سامسونگ دستشه .
    سامسونگ؟! واقعا تعجب میکنم اینجا حرف از سامسونگ میزنید. سامسونگی که برای هر رنج قیمتی 500 مدل گوشی مختلف داره! بعضا با اختلاف خیلی خیلی جزیی با هم.

در ضمن سامسونگ هم چند ماه بعد از S5 مدل Galaxy S5 LTE-A رو معرفی کرد با صفحه QHD و 805. سه چهار ماه بعد از معرفی S5! گویا تا چند وقت دیگه توی اروپا هم رسما عرضه میشه. تازه سری Note هم هست. صرف نظر از اینکه اون رو "phablet" به حساب میارن این یعنی سامسونگ هم سالی 2 تا flagship داره تا محصولاتش به روز بمونن.

این سیاست سونی توی بازارهایی که گوشیهای unlock استفاده میکنن برای مصرف کننده ها هم بهتره چون باعث میشه قیمت مدل قبلی زودتر بیاد پایین.

من قبلا هم گفته بودم که گزینه بعدی گوشی خریدنم Z2 بود ولی با این شرایط واقعا باید توش تجدید نظر کنم چون من فکر کنم اگه مثلا یکی دو ماه دیگه Z2 بگیرم ، سر سه ماه ( فوریه ) نشده که سونی Z4 رو هم معرفی میکنه ، اونوقت گوشی من میشه دو نسل عقب تر از آخرین اسمارت سونی .
    شما همین یکی دو ماه دیگه Galaxy S5 هم بخرین سر سه ماه (فوریه) سامسونگ S6 رو با snap 810 معرفی میکنه اونوقت گوشی شما میشه دو نسل عقب تر از آخرین اسمارت سامسونگ (Note 4 یا S5 LTE-A).

همینه خب دیگه بازار موبایل. شما اگه همون یکی دو ماه دیگه هم Z2 بخرید چیزی رو از دست ندادید. تا 90% با Z3 یکیه و soc به روزی داره. مطمئنا حالا حالا ها هم از طرف سونی ساپورت میشه. اینطور نیست که فکر کنید دیگه از دور خارج شده.

2. 5 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

بدون شرح ...دوستان ببینید قابلیت اتصال دستگیره پلی استیشن رو هم داره .

4. 3 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

پیش فروشش فکر کنم تو بعضی فروشگاهی های ایرانی قرار داده شده ...

6. 3 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه wrath of god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

واقعا گوشی زیبایی هستش

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

گویا هم سامسونگ هم اپل سعی کردن توی عکس های تبلیغاتی Galaxy Alpha و iPhone 6 اون برآمدگی دوربینشون رو یه جور بپوشونن! حالا چه با زاویه عکس برداری، چه با فتوشاپ. فرقی هم نمیکنه دستور از بالا اومده باشه یا کار یه کارمند جزء (!) باشه، در هر صورت این حرکت محکوم است.

اما جواب دندان شکن سونی

پ.ن: "You're holding it wrong"

9. 5 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

xperia z3 رنگ مسی

واقعا حرف نداره

11. 4 کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

Phone Arena نتایج تست باتری Xperia Z3 رو گذاشته و فقط میشه گفت که فوق العادس!

توی تست های Phone Arena؛ Xperia Z3 با 9 ساعت و 29 دقیقه بالاترین میزان عمر باتری رو از بین همه flagship ها داشته! هم بین گوشی ها و هم فبلت ها. از جمله iPhone 6 Plus.

نکته جالب این که Z3 با وجود داشتن باتری کوچیکتر از Z2 تونسته بیشتر دووم بیاره! پس ادعاهای سونی هم راجع باتری درست بوده و میشه انتظار داشت با استفاده معمولی با یه شارژ تا 2 روز رو راحت جواب بده. واقعا فوق العادس.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وبسایت تخصصی DxOMark هم دوربین Z3 رو بررسی کرده و اون رو بهترین دوربین موبایل و هم سطح Galaxy S5 دونسته.

With an overall DxOMark Mobile Score of 79 the new Sony Xperia Z3 currently ranks in joint 1st place alongside the Samsung Galaxy S5 and Sony’s own Xperia Z2, also with 79 points. For picture quality the Sony Xperia Z3 also ranks joint top for stills with a DxOMark Mobile Photo score of 81, the same as both the Sony Xperia Z2 and Nokia 808 PureView.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایمان بیارید! گوشی های سونی الان در بالاترین سطح دارن با سامسونگ و اپل رقابت میکنن و از خیلی جهات برتر هم هستن. سری Xperia تو این یکی دو سال اخیر پیشرفت های خیلی محسوسی داشته. حالا باز برید Galaxy S بخرید!

13. 4 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ریویو هاش اومد بیرون
    نکته های مهم ریویو:
    طراحی بهتر، باریک تر و خوش دست تر. هنوز بزل هاش زیاد
    کنتراست نسبت به زد2 بهتر شده
    1330در برابر 1195
    نور بیشتر صفحه نمایش
    باتری بهتر نسبت به زد2

دیگه این رابط کاربری به اندازه ناچیزی عوض شده
    نوتیفیکشن بار و دکمه هوم تقریبا!
    از نظر سخت افزاری نسبت به زد2 که هیچی
    زد 1 هم تغییری نداشته
    تغییر تنظیمات دوربین
    اضافه شدن ایزو 12800 ( خبر ندارم در قبلی ها بوده یا خیر)
    نویز تصاویر دوربین کمی کم شده !

و تقریبا چیز دیگه ای تو ریویو ها ندیدم
    به جز باتری خوب ، به نظرم این همون زد 2 /زد 1 هست در لباس قشنگ تر.

15. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

17. 5 کاربر از m-530 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این عکس توجه منو هم خیلی جلب کرد اتفاقا! واقعا قشنگه.

کاش فقط Z3 Compact هم مثل همین Z3 اون قاب دورش فلزی بود. اون لبه های compact یه کم تو ذوق میزنه تو بعضی رنگ هاش.

19. این کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •