تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: جام حذفی فوتبال ایران | فصل ۹۱-۱۳۹۰

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

همینجا تشکر میکنم از دوستانی که با توجه به اینکه من در مورد تیم مورد علاقه اونها با شدیدترین لحن حرف میزم اما پا رو فراتر از احترام ها و حرمت ها نمیذارن

و این رو هم بگم علاقه همه دوستان برای من بالاترین احترام رو داره و من اصلا در مورد علاقه اونها بحثی ندارم و موضوع مورد بحث من چیز دیگه ای هست

چون بعضی مواقع بحث ها به جاهایی میرسه که من شدیدا از شروع کردنشون پشیمون میشم!

2. 7 کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه سوال دارم از دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم پاسخ بدن
    یادم میاد چند سال پیش برای دربی هم استقلال یه محروم داشت و هم پرسپولیس که جفتشونو بخشیدن
    اصلا همچین چیزی بوده یا من اشتباه میکنم؟
    اگه قبلا بوده باشه میشه امید داشت کرارو کاظمیان هم بخشیده بشن؟

4. 2 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

من یه سوال دارم از دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم پاسخ بدن
    یادم میاد چند سال پیش برای دربی هم استقلال یه محروم داشت و هم پرسپولیس که جفتشونو بخشیدن
    اصلا همچین چیزی بوده یا من اشتباه میکنم؟
    اگه قبلا بوده باشه میشه امید داشت کرارو کاظمیان هم بخشیده بشن؟

/* امیر ، من که اطلاع ندارم ...
    ولی نقل قول گرفتم و خودم رو انداختم وسط بگم چه کاریه خب؟!
    کاظمیان برای پرسپولیس مهمتره تا کرار برای استقلال ... سری رو که درد نمی کنه دستمال نمی بندن که!

ولی جدای از شوخی امیدوارم اینطور نشه ...
    خیلی لوس می شه اگه بازیکنان رو ببخشن ...
    واسه دربی هم زوده کری بخونیم ... ولی می بریم دیگه ، عادت کردیم.

6. 3 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برنامه کامل مرحله یک چهارم حذفی فوتبال ۱۸ آذر؛ پرسپولیس – استقلال ساعت ۱۶:۱۵

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، دربی پایتخت در مرحله یک چهارم جام حذفی بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال ساعت ۱۶:۱۵ روز جمعه هجدهم آذر ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

*برنامه دیدارهای این مرحله به شرح زیر است:
    جمعه ۱۸ آذر
    پرسپولیس – استقلال (ورزشگاه آزادی تهران) ساعت ۱۶:۱۵

پنجشنبه ۲۴ آذر
    داماش گیلان – شاهین بوشهر (ساعت و محل برگزاری این بازی پس از قرعه کشی برای تعیین میزبان و میهمان اعلام خواهد شد).
    فولاد خوزستان – شهرداری یاسوج (ساعت و محل برگزاری این بازی پس از قرعه کشی برای تعیین میزبان و میهمان اعلام خواهد شد).

دوشنبه ۲۸ آذر
    صبای قم – مس کرمان (ورزشگاه یادگار امام قم) ساعت ۱۴:۳۰

جمعه ۹ دی
    برنده دیدار پرسپولیس – استقلال با برنده دیدار فولاد خوزستان – شهرداری یاسوج
    برنده دیدار مس کرمان – صبای قم با برنده دیدار داماش گیلان – شاهین بوشهر

8. این کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دربی، این بار با طعم حذف/ انتقام استیلی یا یک برد دیگر برای مظلومی؟
    خبرگزاری فارس: دو تیم پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روز جمعه به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش خبرگزاری فارس، این اتفاق فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد که برنامه مسابقات لیگ برتر را به خاطر جام حذفی تغییر می دهند. با این حال این مسئله رخ داد تا پرسپولیس و استقلال برگزار کننده اولین بازی از مرحله یک چهارم حذفی باشند در حالی که دیگر مسابقات این مرحله 28 و 24 آذر برگزار می شود.

دیدار استقلال و پرسپولیس که ساعت 16:15 روز جمعه در ورزشگاه آزادی آغاز می شود هفتاد و سومین بازی این دو تیم پرطرفدار است. خیلی از طرفداران پرسپولیس برای رقیب یا کری نمی خوانند و یا خیلی کم این کار را انجام می دهند زیرا با توجه به شرایط کنونی و تجربه دربی های قبلی شانس کمتری برای شکست دادن استقلال قائل هستند. هرچند این آرزوی قلبی و رویایی آنهاست اما استقلال که اکنون پرستاره ترین و آماده ترین تیم ایران است در سه دربی گذشته برابر پرسپولیس به پیروزی رسیده است. پرویز مظلومی هم که سه برد متوالی برابر پرسپولیس داشته رکورد رویایی به دست آورده و برای خود لقب پرویز دوبله و سوبله را انتخاب کرده و شاید اگر در این دربی هم پیروز شود برای خود لقب پرویز سوبله چوبله را برگزیند!

این بازی یک ویژگی مهم دیگر هم دارد و آن هم اینکه در این مسابقه خبری از مساوی نیست و یک تیم باید برنده شود به همین دلیل جذابیت دربی 73 دوچندان خواهد شد.
    حمید استیلی که یک دربی را باخته و وضعیت بدی هم در پرسپولیس دارد، در این مسابقه نیز دستش بسته است. پرسپولیس تعداد زیادی بازیکن مصدوم و محروم دارد و به همین دلیل هم بود که مسئولان پرسپولیس به زمان این بازی اعتراض داشتند. اعتراضی که البته به جایی نرسید و علی فتح الله زاده نیز سعی کرد نشان دهد سازمان لیگ بی طرف است و از سازمان لیگ خواست در هر تاریخی که پرسپولیسی ها می گویند دربی برگزار شود. البته او می دانست که چنین امری غیر ممکن است با این حال این تعارف را زد!

حضور مجتبی جباری بازیکنی که پرویز مظلومی و شایستگی های فنی اش را زیر سوال برد نیز می تواند در این بازی مهم باشد زیرا مربیان پرسپولیس و حتی امیر قلعه نویی با کنایه به مظلومی و باشگاه استقلال گفتند حاضر نیستند برای نتیجه گرفتن اصول را زیر پا بگذارند ولی مسئولان استقلال و مظلومی حاضر شده اند چشم خود را بر روی تمام اتفاق ها ببندند تا ستاره عصیانگر ولی کارآمدشان در دربی باشد.

در آن سوی میدان هم حرف از حضور نصرتی و شیث رضایی در دربی بود که رویانیان اول گفت به نصرتی بازی نمی دهد ولی بعد پشیمان شد و گفت او بازی می کند و در نهایت تصمیم گرفت که از بازیکن متخلفش استفاده نکند. تمام این تصمیم گیری ها در کمتر از یک روز رخ داد!

به هر حال دربی 73 اوج هیجان است و دوستداران فوتبال در این روز میخکوب صفحه های تلویزیون خواهند شد تا یک بازی کاملا هیجانی را تماشا کنند، مسابقه ای که اگر اسیر حاشیه ها نشود می تواند یکی از زیباترین بازی های تاریخ دو تیم باشد فارغ از اینکه کدام تیم برنده می شود.

اوج هیجان را با دربی 73 پایتخت می توان تجربه کرد. این بازی می تواند یک تئاتر رویایی برای فوتبال ایران باشد فوتبالی که در اسم حرفه ای است اما از فقر امکانات و مدیریت و برنامه ریزی رنج می برد .این بازی می تواند حسرت کشورهای حوزه خلیج فارس را برانگیزد. کشورها و باشگاه هایی که امکانات عالی دارند اما تماشاگر ندارند به تئاتر رویاهای فوتبال ایران خیره می شوند و افسوس داشتن چنین تماشاگران پرشمار و پرشوری را می خورند. امیدواریم این تماشاگران نیز رفتاری در شان و شخصیت شان را به نمایش بگذارند و روی سکوها از شعارهای زشت و رکیک خبری نباشد و تماشاگران تیم بازنده هر تیمی که هست نتیجه بازی را بپذیرند حتی اگر داور اشتباه کند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

استقلال - شاهین بوشهر، 9 بهمن در حافظیه شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس، امروز جلسه ای در محل سازمان لیگ برتر فوتبال با حضور نمایندگان دو باشگاه استقلال و شاهین بوشهر برای مشخص شدن تاریخ و محل برگزاری فینال جام حذفی برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد دیدار فینال جام حذفی بین استقلال و شاهین بوشهر به صورت تک بازی یکشنبه 9 بهمن سال جاری در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شود. ساعت برگزاری این مسابقه هنوز مشخص نشده است.

پیش از اعلام شده بود فینال ۱۴ بهمن برگزار می شود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن
    شیراز 2 ساعت با بوشهر فاصله داره.چه فرقی با بوشهر داره؟به خاطر گرمی هوا خیلی از بوشهریا شیراز زندگی میکنند!
    رفت و برگشت که نیست!!! حد اقل تبریز یا مشهد بازیو مینداختن

همه قبول کردن بازی اونجا باشه!!چون قهرمانی استقلالو زیر سوال نبرن!!! همه قبول کردن....ورزشگاه 20 هزار نفری!! الان من که میخوام برم شیراز چه تضمینی وجود داره این همه راه برم تا اونجا و بتونم بازیو ببینم؟شیراز نزدیک بوشهر خود شاهینیا 30 هزار تا میان تکلیف ما تهرانیا چی میشه؟زمینشم که نیاز به گفتن نداره....تمام بازی میشه بکش زیرش
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 01-01-2012 at 14:40.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعد از زمان، مکان فینال جام حذفی هم تغییر می کند!

سایت گل- تغییرات مکرر در برنامه های سازمان لیگ کار را به جایی رسانده که حالا قرار است مکان فینال جام حذفی هم تغییر کند. پس از آن که این بازی به اسفند موکول شد حالا خبر می رسد موید مدیرکل اداره ورزش وجوانان فارس بر اساس برنامه قبلی خود تصمیم دارد از اواسط اسفند روند بازسازی حافظیه را آغاز کند. او که در بعد نصب صندلی و... اقدامات خوبی انجام داده برای چمن ورزشگاه هم برنامه هایی دارد که با توجه به آب وهوای شیراز، آن را به اواسط اسفند موکول کرده تا در بهار شاهد رشد چمن تازه ورزشگاه باشیم.
    قرار است بازی های فجر در سعادت شهر، برق در زمین اختصاصی خود ومخابرات در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شود وبر همین اساس میزبانی شیراز در فینال جام حذفی هم به خودی خود منتفی خواهد بود. از مشهد به عنوان شهر جایگزین نام می برند که باید دید تا چه حد به واقعیت نزدیک است.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تاريخ فينال حذفي مشخص شد؛ 25 اسفندماه

سايت گل- رئیس سازمان لیگ در خصوص برگزاری فینال جام حذفی گفت: فینال جام حذفی در تاریخ 25 اسفندماه و همانطور که قبلا اعلام شد در شیراز برگزار خواهد شد.
    عزيز محمدي خاطر نشان کرد: در جلسه امروز هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همچنین مقرر شد تا سازمان لیگ برتر برنامه رقابت‌های لیگ را تا پایان هفته سی و چهارم حداکثر تا هفته آینده اعلام کند. همچنین تصمیم برآن گرفته شد که آقای بهروان برنامه بازی‌های لیگ‌های یک، 2 و 3 را تا هفته پایانی حداکثر تا فروردین ماه اعلام کند.
    وی در خصوص کاندیداتوری تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال تصریح کرد: آقای تاج باقدرت در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت می‌کند و اگر کفاشیان برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون نام‌نویسی کند وی به نفع کفاشیان کنار خواهد کشید.
    محمدی در پاسخ به این پرسش که "آیا شما نیز قصد دارید برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندیدا شوید؟"، تصریح کرد: با وجود افرادی مانند کفاشیان و تاج صلاح نیست که من برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندیدا شوم و اگر هر یک از کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال من را بخواهند آمادگی خدمت در پست نایب رئیسی فدراسیون را دارم.

14. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

محمدپور: قهرماني استقلال مبارک!

ديدار نهايي بيست و پنجمين دوره مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور که قرار بود روز 25 اسفند در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار شود، با پيشنهاد مدير کل ورزش استان خوزستان و موافقت سازمان ليگ برتر به ورزشگاه غدير اهواز منتقل شد.

مهرداد محمدپور مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر ضمن بیان این مطلب افزود: بدون جلب رضایت ما عصر امروز نامه‌ای رسمی از سوی سازمان لیگ برتر به باشگاه شاهین بوشهر ارسال شد که در آن ورزشگاه غدیر اهواز به عنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب شده است.

وی در ادامه افزود: ما مجبور به بازی مقابل استقلال در ورزشگاه غدیر اهواز نیستیم اما با این حال برد از پیش تعیین شده استقلال را به این تیم و آنهایی که می خواهند استقلال قهرمان شود، تبریک می گوییم.

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر در خاتمه تصریح کرد: از آقای رئیس جمهور می خواهیم در این زمینه به یاری باشگاه شاهین بوشهر آمده و زمینه برقراری عدالت را فراهم آورند.

varzesh3.com

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

محمدپور: قهرماني استقلال مبارک!

ديدار نهايي بيست و پنجمين دوره مسابقات فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور که قرار بود روز 25 اسفند در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار شود، با پيشنهاد مدير کل ورزش استان خوزستان و موافقت سازمان ليگ برتر به ورزشگاه غدير اهواز منتقل شد.

مهرداد محمدپور مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر ضمن بیان این مطلب افزود: بدون جلب رضایت ما عصر امروز نامه‌ای رسمی از سوی سازمان لیگ برتر به باشگاه شاهین بوشهر ارسال شد که در آن ورزشگاه غدیر اهواز به عنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب شده است.

وی در ادامه افزود: ما مجبور به بازی مقابل استقلال در ورزشگاه غدیر اهواز نیستیم اما با این حال برد از پیش تعیین شده استقلال را به این تیم و آنهایی که می خواهند استقلال قهرمان شود، تبریک می گوییم.

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر در خاتمه تصریح کرد: از آقای رئیس جمهور می خواهیم در این زمینه به یاری باشگاه شاهین بوشهر آمده و زمینه برقراری عدالت را فراهم آورند.

varzesh3.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •