تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 54

نام تاپيک: ریاضی یا فنی(هدف مهندس کامپیوتر شدن)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    بله پیام نور داره ولی نه برای رشته های فنی مثل کامپیوتر که برید آزمون بدین...
    البته اگه شما کاردانی داشته باشین برید پیام نور تعدادی از واحدهای شما رو که حتی تبدیل به یک ترم شما هم نمی شه تطبیق میدن ولی دوباره باید بیشتر واحدهای کاردانی رو در پیام نور پاس کنید که البته اگه بتونید .
    چون درس های پیام نور تستی هست واگه بخوای درس های کامپیوتر رو تستی جواب بدین برای قبولی توی هر درس باید به اندازه یه کنکور درس بخونید که نمیتونید میدونی چرا ؟
    کلا رشته کامپیوتر جزو رشته هایی هست که اگه زبان انگلیسی بلد نباشی توش میمونی البته اگه بخوای چیزی از کامپیوتر بفهمی و حرفی برای گفتن داشته باشی
    الان اگه بری بازار ویکی از کتاب های دانشگاهی کامپیوتر همون مقطع کاردانی رو بخری میبینی چیزی ازش نمی فهمی . چرا ؟
    چون درست و حسابی ترجمه نشده و اصلا ا نگار نویسنده جمله بندی بلد نیست .
    حالا اگه با این پیش فرض بخواین وارد پیام نور بشین که از کتاب های فارسی چیزی نمیشه فهمید و از داخل همین کتاب ها بخوان تست بدن شما چند ترم مشروط میشین مگه اینکه منابع مطالعاتی EN رو پیدا کنید که نمیتونید پیدا کنید چرا ؟
    چون هر صفحه ای رو یکی ترجمه کرده و هیچ هماهنگی بین مطالب گفته شده وجود نداره تا شما ببینید اصلا باید دنبال چه چیزی در مطالب باید رفت و منابع en اون رو پیدا کنید.
    توی پیام نور باید 300 صفحه رو برای هر کتابی خودت بخونی
    ولی حداقل توی دانشگاه های دیگه ( البته بجز دانشگاه آزاد ) استاد یه جزوه میده که میشه بفهمیش یا قسمت هایی از کتاب رو حذف میکنه که حداقل دانشجو بفهمه چی داره میخونه .
    چرا بجز ازاد؟ دانشگاه ازاد مگه فرق داره؟
    راستی کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی چطوریه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

چرا بجز ازاد؟ دانشگاه ازاد مگه فرق داره؟
    راستی کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی چطوریه؟
    من اطلاعی از کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ندارم.
    ولی آزاد به نظر من اصلا به درد نمیخوره بدین دلایل
    1- بیشتراز3 جلسه غیبت درس حذف میشه مثلا ممکنه برای یه درسی 200 تون پول داده باشی اونوقت پولت میپره
    2- استاداش هرچی سوال میکنی یا میگن بلد نیستم یا جواب آدم رو نمیدن.
    3-کتاب هایی معرفی می کنن که هیچی ازش نمفهی اونوقت ممکن هست امتحان رو خراب کنی
    4- بی برنامه هستن و درس دادن بلد نیستن.
    5- خلاصه توی دانشگاه آزاد عمرت و پولت و وقتت تلف میشه آخرشم هیچی نمی فهمی

اگه شما کاردانی سراسری قبول شدی بچسبید به درس های دانشگاه .اگه بتونین نفر اول تا سوم ورودی خودتون بشین بدون کنکور میتونید وارد کارشناسی بشید . اینو حتما برید از واحد آموزش تون بپرسید
    من دیگه فعلا نمیتونم بیام باید برای کنکور ریاضی بخونم
    موفق باشید

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مشکل فنی حرفه ای اینه که صدا و سیما بهش کم لطفی میکنه که این از نظر من موردی نداره.
    در ضمن کنکور کاردانی به کارشناسی هم از امثال با اومدن دانشگاه پیام نور اسان تر شده و خواهد شد تا سال های بعد.
    بنده احتمالا به شاخه ی فنی حرفه ای میروم.
    کاش فقط صدا و سیما بود!نترس فردا پس فردا مغازه های مخصوص مارو هم دایر میکنن!دانشگاه پیام نور!!!!!نمی دونم شاید ما واقعا یه فرقایی با بچه های نظری داریم!اخه پیام نور هم شد.............علمی کاربردی خیلی خوبتتره.
    اگه بتونین نفر اول تا سوم ورودی خودتون بشین بدون کنکور میتونید وارد کارشناسی بشید . اینو حتما برید از واحد آموزش تون بپرسید
    این فقط برای علمی کاربردی ها هستش فکر کنم!
    یه راه هم هست که من تو فکرشم!کاردانی رو که گرفتی میتونی کنکور سراسری گروه علوم ریاضی شرکت کنی!راه ما خیلی سخته!

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این فقط برای علمی کاربردی ها هستش فکر کنم!
    یه راه هم هست که من تو فکرشم!کاردانی رو که گرفتی میتونی کنکور سراسری گروه علوم ریاضی شرکت کنی!راه ما خیلی سخته!
    عجب!!!
    اگه میخوای با گروه ریاضی کنکور بدی چه لزومی داره کاردانی رو بگیری؟! خب دیپلم رو گرفتی بیا پیش دانشگاهی با بچه های ریاضی اون وقت کنکور بده دیگه

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

در اخبار شبانگاهی امشب اعلام شد که در کنکور کاردانی به کارشناسی امسال حدود 260000 نفر ثبت نام کردند و از این تعداد حدود 90000 پذیرفته میشن.!
    خوب این خیلی خوبه پسر.جای نگرانی نیست!یه خورده فقط همت میخواد همین

داره خودمونی میشه HaPoOoO_HaP_Hap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    متاسفانه تهران

پيش فرض

حتما برو ریاضی که اگر تو این چند سال نظرت عوض شد ( حالا خودت یا به راهنمایی دیگران ) بتونی از تنوع رشته ها استفاده کنی
    اگر هم عشق دیپلم فنی هستی اول دیپلم ریاضی تو بگیر بعد برو آموزشگاه فنی که فقط واحدهای عملی رو پاس کنی بعد برو آموزش و پرورش منطقتون دیپلم ریاضی تو بده تطبیق بزنن بعدش دو تا دیپلم داری یکی فنی یکی ریاضی
    موفق باشی سوالی داشتی در خدمتم

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حتما برو ریاضی که اگر تو این چند سال نظرت عوض شد ( حالا خودت یا به راهنمایی دیگران ) بتونی از تنوع رشته ها استفاده کنی
    اگر هم عشق دیپلم فنی هستی اول دیپلم ریاضی تو بگیر بعد برو آموزشگاه فنی که فقط واحدهای عملی رو پاس کنی بعد برو آموزش و پرورش منطقتون دیپلم ریاضی تو بده تطبیق بزنن بعدش دو تا دیپلم داری یکی فنی یکی ریاضی
    موفق باشی سوالی داشتی در خدمتم
    حالا فرض کن یکی میخواد مهندس کامپیوتر بشه و وارد فنی حرفه ای شده؟ راه سختی رو در پیش رو داره؟(کاردانی به کارشناسی) نسبت به اون کسی که وارد شاخه ریاضی شده

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    متاسفانه تهران

پيش فرض

من اطلاعی از کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ندارم.
    ولی آزاد به نظر من اصلا به درد نمیخوره بدین دلایل
    1- بیشتراز3 جلسه غیبت درس حذف میشه مثلا ممکنه برای یه درسی 200 تون پول داده باشی اونوقت پولت میپره
    2- استاداش هرچی سوال میکنی یا میگن بلد نیستم یا جواب آدم رو نمیدن.
    3-کتاب هایی معرفی می کنن که هیچی ازش نمفهی اونوقت ممکن هست امتحان رو خراب کنی
    4- بی برنامه هستن و درس دادن بلد نیستن.
    5- خلاصه توی دانشگاه آزاد عمرت و پولت و وقتت تلف میشه آخرشم هیچی نمی فهمی

اگه شما کاردانی سراسری قبول شدی بچسبید به درس های دانشگاه .اگه بتونین نفر اول تا سوم ورودی خودتون بشین بدون کنکور میتونید وارد کارشناسی بشید . اینو حتما برید از واحد آموزش تون بپرسید
    موفق باشید
    به نظر من دانشگاه آزاد داریم تا دانشگاه آزاد مثلا آزاد علوم تحقیقات یا تهران مرکز و تهران جنوب و آزاد اسلامشهر و آزاد پرند و آزاد کرج به هیچ عنوان اینایی که شما میگی توش صادق نیست و نظم خاصی داره مدرکش هم معتبره برای کار و واقعا سخت می گیرن و پوستتو می کنن اگر درس نخونی ( البته به غیر از اون داستان پول گرفتنا .. تا تکون می خوری باید پول بدی )

9. این کاربر از HaPoOoO_HaP_Hap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

PNC

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    متاسفانه تهران

پيش فرض

محمود جان سعی کن همون ریاضی رو بخونی چون
    1- تو از حال و روز 3 سال دیگت خبر نداری
    2- رشته ریاضی بالاتر از فنی و3 ساله دیگه راحت می تونی فنی تو هم بگیری
    ولی اگر اول فنی بخونی دردسرش زیاده
    یادم میاد منم مثل تو دوست داشتم برم فنی ولی یه فامیل داشتیم اون منو راهنمایی کرد و حالا که چند سال گذشته خدا رو شکر می کنم که نرفتم فنی
    مثلا گوش کن من به مکانیکی علاقه داشتم اون موقع به من گفتن برو ریاضی حالا که دیپلم ریاضی رو گرفتم با گذروندن یک دوره 3 ماهه در آموزشگاه های بیرون می تونم دیپلم فنی رو هم بگیرم به همین سادگی
    نتیجه :
    1 - عقل حکم می کنه بری ریاضی فیزیک
    2 - بازم عقل می گه برو ریاضی
    3 - پشیمون نمی شی
    4- تنوع رشته و شرایط ورود به دانشگاه برای رشته ریاضی خیلی خوب شده
    5 - من نمی دونم شما چه جور آدمی هستی ( از لحاظ خلق و خو ) ولی اینو بدون جو دبیرستان خیلی بهتره برای درس خوندن تا جو هنرستان
    به هر حال خودت می دونی ما این دوره هارو گذروندیم و سعی میکنیم شما رو راهنمایی کنیم تا چند سال دیگه حسرت عمر از دست رفتتو نخوری
    یا حق

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

عجب!!!
    اگه میخوای با گروه ریاضی کنکور بدی چه لزومی داره کاردانی رو بگیری؟! خب دیپلم رو گرفتی بیا پیش دانشگاهی با بچه های ریاضی اون وقت کنکور بده دیگه
    اینم من الان شنیدم که اینطور شد!این مخصوص هنر و زبان هستش وگرنه منم با دیپلم درپیت سازی فنی و حرفه ای میومدم پیش دانشگاه ریاضی می گرفتماینطور نیست.
    به هر حال خودت می دونی ما این دوره هارو گذروندیم و سعی میکنیم شما رو راهنمایی کنیم تا چند سال دیگه حسرت عمر از دست رفتتو نخوری
    بله یعنی عمر ما فنی و حرفه ای ها در شرف اتلاف است و ریاضی فیزیکی ها به کمال رسیده اند!
    عزیز من اگه شانس این رو داری که بری شریف و کلا دانشگاههای تاپ کشور منم ریاضی رو پیشنهاد می کنم که اینم سخته ولی اگه میخوای از طریق فنی و حرفه ای کارشناس بشی!خوب اینم سختهحیف ما فنی و حرفه ای ها فکر کنم ارزشمون بیشتر از اینهاست!به نظر من هم نیای فنی و حرفه ای خوبه!هم سخته هم سخت!این همه ظرفیت نامحدود این همه رشته های متونع که دوستمون با لحن خاصی گفتناین همه شغل و در خواست کشور از دانش اموختگان اون رشته ها!!برو هر کدوم رو دوست داری.باز هم میگم اگر شانس قبولی در دانشگاههای تاپ رو داری برو وگرنه خود دانی!

12. این کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

n.s

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •