تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: مناسب ترین انتی ویروس برای ایران

راي دهنده
299. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Kaspersky

82 27.42%
  • NOD32

124 41.47%
  • Norton

17 5.69%
  • Avira

35 11.71%
  • Avast

24 8.03%
  • Dr.Web

2 0.67%
  • McAfee

12 4.01%
  • Panda

3 1.00%
صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 91

نام تاپيک: مناسب ترین انتی ویروس برای ایران

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اگه میتونی پاکش کن اونوقت کل کامپیوترت رو میریزه بهم اخرش هم درست پاک نمیشه
    با norton removal tools پاک میشه عین روز اول ویندوز

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

مناسبترین آنتی ویروس برای ایران همه ی آنتی ویروسهاست چون مفتی میفته دستمون, دیگه چه فرقی میکنه من از کدوم استفاده کنم, kaspersky یا macafee یا.... چون همشون قدرت بالایی در شناسایی ویروس دارن! و اینم اضافه کنم هر کدوم مزایا و معایبی نسبت بهم دارن ولی مهم اینه که واسه چه کاربردی میخوایم. واسه آتوران های فلش یا سایتهای مشکوک یا Malware یا بدافزار

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

برای کاربر ایرانی بحث قدرت آنتی ویروس خیلی مهم نیست چون اکثر آنتی ویروس های معروف قدرت های تقریبا برابری دارند
    مهم کرک شدن بی دردسر و حجم کم آپدیت ها و تحریم نبودن آپدیت هست
    نورتون به نظر من حجم آپدیت هاش نسبتا زیاده واسه یه کاربر دایل آپ
    ولی از لحاظ کرک شدن واقعا خیال آدم راحت هستش که سالی یه بار بیشتر نیاز به کرک نداری
    بدون استرس هم آپدیت میشه چون هیچ موقع احتمال پریدن کرک وجود نداره من از سال 2002 همیشه نورتن داشتم تا حالا فقط یه بار مشکل کرک باهاش پیدا کردم اونم سال 2006 بود
    برای آپدیت شدن هم کاری به ملیت کاربر نداره

پروفشنال B.i.r.i.y.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض

به نظر من فقط و فقط McAfee Enterprise 8.5 . از نود32 و کاسپراسکای و اینا هم استفاده کردم ولی هیچ کدوم قدرت و دقت اینو نداشتن . . . واقعا توو شناسایی ویروس بی نظیره و بدون خطا کار میکنه . . . از وقتی که این آنتی ویروس رو دارم یعنی دو سال و نیم تا حالا حتی یه ویروس یا تروجان به کامپیوتر من نفوذ نکرده و هیچ مشکلی نداشتم من باهاش . . .
    واقعا بی نظیره از همه لحاظ . . . چون من تجربه استفاده نود32 و کسپراسکای رو دارم میگم که قابل مقایسه با این نسخه مک آفی نیستن . . . اگه باور نمیکنید امتحان کنید . . . اون وقت تفاوت رو احساس میکنید . . .
    اي ول به اين ميگن حرف حساب !
    از اولين پست اين بحث شروع كردم و كم كم داشتم از حرفه اي بودن كاربران انجمن نا اميد ميشدم كه رسيدم به اين پست...
    واقعا دمت گرم sabasistem_co
    نميدونم آخه تا كي ميخواين خودتونو گول بزنيد ؟!
    ديگه بسه...
    من اكثر آنتي ويروسارو امتحان كردم ولي خداييش هيچ كدومشون به اندازه ي مكافي حرفه اي عمل نميكنه...
    مثلا يكي از ويژگي هاي خيلي بدرد بخورش اينه كه براحتي ميتوني فايل هاي آپديتشو از يه ويندوز به يه ويندوز ديگه و يا از يه كامپيوتر به يه كامپيوتر ديگه جابجا كني...
    اين مزيت تو ايران مخصوصا براي كاربراني كه از DialUP استفاده ميكنن خيلي مفيده چون مثلا با تعويض ويندوز ديگه نميخواد ساعت ها به اينترنت وصل باشن تا ويروسيابشونو كه تاريخ آپديتش متعلق به چند سال پيشه (يا در بهترين شرايط مال چند ماه پيشه) رو آپديت كنن...
    فقط كافيه كه اون فايل هاي آخرين آپديت رو داشته باشن و اونارو در مسير مخصوص كپي كنن...
    جداي اين مزيت :
    من بارها سيستم هايي رو كه ويروسياباي ديگه اي داشتن رو با مك ويروسيابي كردم و مك بنده خدا كلي ويروس پيدا كرده...
    شايد تنها مشكل مك اين بود كه يه زماني سنگين بود كه اين مشكلش هم با سيستمهاي قدرتمند امروزه كه حداقل 1GB رم دارن رفع شده...
    فقط : McAfee EnterPrise

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان برام جالب بود در این تاپیک شرکت کنم ولی دیدم چند تا از آنتی ویروسها بیشتر برای نظر سنجی شرکت داده نشدن احساس کردم یه جورایی تاپیک انحصاریه .بهتر بود حداقل کل آنتی ویروسهای بازار ایران را میذاشتین بعد نظر سنجی میشد.
    با تشکر.

آخر فروم باز MR.Punisher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

اي ول به اين ميگن حرف حساب !
    از اولين پست اين بحث شروع كردم و كم كم داشتم از حرفه اي بودن كاربران انجمن نا اميد ميشدم كه رسيدم به اين پست...
    واقعا دمت گرم sabasistem_co
    نميدونم آخه تا كي ميخواين خودتونو گول بزنيد ؟!
    ديگه بسه...
    من اكثر آنتي ويروسارو امتحان كردم ولي خداييش هيچ كدومشون به اندازه ي مكافي حرفه اي عمل نميكنه...
    مثلا يكي از ويژگي هاي خيلي بدرد بخورش اينه كه براحتي ميتوني فايل هاي آپديتشو از يه ويندوز به يه ويندوز ديگه و يا از يه كامپيوتر به يه كامپيوتر ديگه جابجا كني...
    اين مزيت تو ايران مخصوصا براي كاربراني كه از DialUP استفاده ميكنن خيلي مفيده چون مثلا با تعويض ويندوز ديگه نميخواد ساعت ها به اينترنت وصل باشن تا ويروسيابشونو كه تاريخ آپديتش متعلق به چند سال پيشه (يا در بهترين شرايط مال چند ماه پيشه) رو آپديت كنن...
    فقط كافيه كه اون فايل هاي آخرين آپديت رو داشته باشن و اونارو در مسير مخصوص كپي كنن...
    جداي اين مزيت :
    من بارها سيستم هايي رو كه ويروسياباي ديگه اي داشتن رو با مك ويروسيابي كردم و مك بنده خدا كلي ويروس پيدا كرده...
    شايد تنها مشكل مك اين بود كه يه زماني سنگين بود كه اين مشكلش هم با سيستمهاي قدرتمند امروزه كه حداقل 1GB رم دارن رفع شده...
    فقط : McAfee EnterPrise
    دوست عزیز اینجا کسایی که تو بخش نرم افزارهای امنیتی میان اکثرا حرفه ای هستن و با دلیل و
    مدرک و تست های معتبر صحبت می کنن.کافیه یک نگاه به تست های انجام شده از طرف سایت های معتبر بندازید
    تا جایگاه مکافی رو دقیق بدونید.در ضمن با کمی مطالعه و به روز بودن می تونستید بفهمید که در انتی ویروس هایی
    مثل کسپرسکی و نود32 و نورتون و ... هم میشه آپدیت ها رو از یه کامپیوتر به دیگری انتقال داد پس این کار
    اون طور که شما گفتید مزیت خاصی محسوب نمیشه.گرچه بهترین آنتی ویروس وجود نداره و هر شخص باید طبق نیازهاش
    یک آنتی ویروس خوب رو انتخاب کنه.مثلا برای شما مکافی مناسب هست و برای کار من کسپرسکی.این به عهده
    خود کاربر هست.
    پیروز باشید.

7. 2 کاربر از MR.Punisher بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

من از نسخه رایگان avast استفاده میکنم نه مشکل کرک دارم که از کار بیفته و از سویی حجم اپدیتهاش هم کمه و تا امروز هیچ مشکلی نداشتم و ویروسی نبوده که برام مشکلی ایجاد کنه
    کلا استفاده از انتی ویروسهای کرک شده به درد نمیخوره یا از کار میفتن یا کلی مشکل دارن

9. این کاربر از rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Shahin_Turk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من هم از Avast Home 4.8 استفاده مي کنم و ازش خيلي خيلي راضي هستم!
    به شما هم توصيه مي کنم يه بار تستش کنين!

11. این کاربر از Shahin_Turk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال B.i.r.i.y.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض

دوست عزیز اینجا کسایی که تو بخش نرم افزارهای امنیتی میان اکثرا حرفه ای هستن و با دلیل و
    مدرک و تست های معتبر صحبت می کنن.کافیه یک نگاه به تست های انجام شده از طرف سایت های معتبر بندازید
    تا جایگاه مکافی رو دقیق بدونید.در ضمن با کمی مطالعه و به روز بودن می تونستید بفهمید که در انتی ویروس هایی
    مثل کسپرسکی و نود32 و نورتون و ... هم میشه آپدیت ها رو از یه کامپیوتر به دیگری انتقال داد پس این کار
    اون طور که شما گفتید مزیت خاصی محسوب نمیشه.گرچه بهترین آنتی ویروس وجود نداره و هر شخص باید طبق نیازهاش
    یک آنتی ویروس خوب رو انتخاب کنه.مثلا برای شما مکافی مناسب هست و برای کار من کسپرسکی.این به عهده
    خود کاربر هست.
    پیروز باشید.
    بله شما درمورد جابجايي فايل هاي آپديت درست ميگي ولي فكر نميكني آمار و ارقامي كه سايت ها ارايه ميدن نسبت به شرايط خارج از ايرانه ؟
    من تو اين زمينه نه تازه واردم و نه حرفه اي !
    فقط نظرم رو ميگم و قضاوت با دوستان...
    به نظر من يه حرفه اي نبايد به آمار و ارقام بسنده كنه و بايد خودش يه چيزاييو امتحان كنه و هميشه تو اين آزمايشاس كه مثلا يه آنتي ويروس يا هر برنامه ي ديگه اي قابليت هاشو نشون ميده...
    بازهم ميگم اين نظر شخصيه منه...
    نظر شما هم در جاي خودش محترمه دوست عزيز...

آخر فروم باز MR.Punisher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

بله شما درمورد جابجايي فايل هاي آپديت درست ميگي ولي فكر نميكني آمار و ارقامي كه سايت ها ارايه ميدن نسبت به شرايط خارج از ايرانه ؟
    من تو اين زمينه نه تازه واردم و نه حرفه اي !
    فقط نظرم رو ميگم و قضاوت با دوستان...
    به نظر من يه حرفه اي نبايد به آمار و ارقام بسنده كنه و بايد خودش يه چيزاييو امتحان كنه و هميشه تو اين آزمايشاس كه مثلا يه آنتي ويروس يا هر برنامه ي ديگه اي قابليت هاشو نشون ميده...
    بازهم ميگم اين نظر شخصيه منه...
    نظر شما هم در جاي خودش محترمه دوست عزيز...
    منظورتون رو از شرایط خارج از ایران متوجه نشدم.اگه بحث قیمت و پشتیبانی و خدمات پس از فروش رو می فرمایید
    من هم اونا رو اصلا ملاک قرار نمیدم.سایت های معدودی هستن که این ها رو در نظر نمی گیرن و بیشتر روی قدرت
    و قابلیت های نرم افزار مانور میدن.مثل سایت av-comparatives.org که از سایت های بسیار معتبر هست.
    در ضمن من اکثر انتی ویروس ها از نورتون و مکافی و کسپرسکی و....تا QuickHeal و Sophos رو تست کردم و سعی می کنم
    هر سال تست کنم.با این اوصاف در آخر بسته ی امنتی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی رو انتخاب کردم.
    از سال 2007 تا حالا به نظر من بهترین و کارامدترین بسته ی امنیتی موجود بوده.بحث در این مورد زیاده و نمی خوام پست رو طولانی کنم.

14. این کاربر از MR.Punisher بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •