تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 112

نام تاپيک: کاسپر یا نود... مساله این است!

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

10

لطف کنید لا اقل تست های 4 دوره پیش av - comparatives رو ببینید . بعد نظر بدین می دونین که دو نوع تست میکنن یکیش proactive که هوش مصنوعی هست و از وقتی یادمه نود اوله ویکی هم اسمش یادم رفت که اون تست معمولیه و نود آخری رو عقب موند و لی تا دوره پیش خیلی بالا بود . دلیل این دفعه هم که اول نشد فقط اسکن رو زدن سرعتشو Average که من میگم اشتباه کردن . من هر دوره رو تقریبا تحلیل میکنم تستا رو و برام می فرستن هر ماه . اگه لازمه تست های چند دوره پیشو بذارم ببینین.
    پیغام ها هم که پرسیدین : هر چند ثانیه به بهانه ای میاد بالا و یه چیزی میگه . یوزر نیم سالمه - یوزر نیم خرابه - فایل فلان ویروس نیست - فایل فلان اجرا شد - شما کامپیوتر دارین - چه رازی در پس رگبرگ های درخته - با یه نیت خیر و ....
    مگه ندیدیش تا حالا ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    proactive و ondemand دوره پیش رو هم ببینید .
    تازه من نمی گم قدرتش کاسپر کمه ولی خیلی روی موارد بالا که گفتم تاکید دارم .
    سلام
    اگه کسپر پیغام میده شما می تونید براحتی روی فلش سمت راستی بالا کلیک کنید و disable this notification رو بزنید تا دیگه اون پیغامو نشون نده
    و همچنین اگه گزینه ی بالایشو بزنید دیگه هیچ پیغامی به شما نمیده
    شما که انقدراز کسپر بد گفتید حداقل به قسمت settings یه نگاه بندازید و بعد ایراد بگیری
    نشون دادن این پیغام ها از نشون ندادنشون بهتره و هر کی نخواست ببینه غیر فعالشون می کنه
    مثل نود نیست که تا یه فایل ویروسی که مثلا کرک باشه پیدا کنه یه پیغام میده که پاکش کرده و قرنطینه شده
    ولی کسپر اول از شما می پرسه چیکار کنهskip کنه یا پاک کنه یا قرنطینه
    در مورد سرعت اسکن باید بگم که کسپر داخل فایل های فشرده رو کامل میگرده ولی اگه وقتی با نود اسکن کنید تو قسمت گزارش در مورد فایل های فشرده با رنگ آبی می نویسه internal scan is not performed و این یعنی پی؟
    یعنی داخل فایلو نگشته و بهمین دلیل اسکنش زودتر تموم میشه
    ولی تو تنظیمات کسپر می تونید یه کاری کنید داخل فایل ها رو نگرده

2. 4 کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

پیغام ها هم که پرسیدین : هر چند ثانیه به بهانه ای میاد بالا و یه چیزی میگه . یوزر نیم سالمه - یوزر نیم خرابه - فایل فلان ویروس نیست - فایل فلان اجرا شد - شما کامپیوتر دارین - چه رازی در پس رگبرگ های درخته - با یه نیت خیر و ....
    مگه ندیدیش تا حالا ؟
    خیر من تا حالا ندیدم. کلا یکی دو روزه پیامی ازش دریافت نکردم دلم گرفته...

مشکل شما واقعا همین بود که روش تاکیید کردی کنار هر پنجره گزارش یک گزینه هست که میتونه بهشون امر کنید دیگه از این نوع گزارش ها نشون داده نشه.

اگه از این گزارش ها دیدی که من ندیدم باید دستت رو ببری روی موس بعد اون نشانگر موس روی مانیتور رو حرکت بدی به سمت اون گزارش و اون تیکی که گفتم رو کلیک کنی. امیدوارم مشکلت حل شده باشه

مشکل من ولی توی لینکی که توی امضام گذاشتم هست.

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

سلام
    اگه کسپر پیغام میده شما می تونید براحتی روی فلش سمت راستی بالا کلیک کنید و disable this notification رو بزنید تا دیگه اون پیغامو نشون نده
    و همچنین اگه گزینه ی بالایشو بزنید دیگه هیچ پیغامی به شما نمیده
    شما که انقدراز کسپر بد گفتید حداقل به قسمت settings یه نگاه بندازید و بعد ایراد بگیری
    نشون دادن این پیغام ها از نشون ندادنشون بهتره و هر کی نخواست ببینه غیر فعالشون می کنه
    مثل نود نیست که تا یه فایل ویروسی که مثلا کرک باشه پیدا کنه یه پیغام میده که پاکش کرده و قرنطینه شده
    ولی کسپر اول از شما می پرسه چیکار کنهskip کنه یا پاک کنه یا قرنطینه
    در مورد سرعت اسکن باید بگم که کسپر داخل فایل های فشرده رو کامل میگرده ولی اگه وقتی با نود اسکن کنید تو قسمت گزارش در مورد فایل های فشرده با رنگ آبی می نویسه internal scan is not performed و این یعنی پی؟
    یعنی داخل فایلو نگشته و بهمین دلیل اسکنش زودتر تموم میشه
    ولی تو تنظیمات کسپر می تونید یه کاری کنید داخل فایل ها رو نگرده
    jax عزیز من پستم رو داشتم مینوشتم برای شما نبود

ولی نیگا توضیح من کامل تر بود کل مسیر رو تشریح کردم

لینک امضامو دیدی دیشب به سرم زد

4. 2 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه فکر کردین مشکلم فقط اون بوده متاسفم . خودم می تونستم درستش کنم .در ضمن ایست فقط فایلای فشرده پسورد دار رو اسکن نمی کنه که گنده تر از اونم این کارو نمی کنه .کاسپر خوبه و آپدیتش نگه دارین . ولی ایست هم خوبه و به نظر من بهتره . این نظر خیلی حرفه ای هاست که کارشون اینه .
    Last edited by mojtabaalemi; 06-04-2010 at 14:12.

6. 2 کاربر از mojtabaalemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

اگه فکر کردین مشکلم فقط اون بوده متاسفم . خودم می تونستم درستش کنم .در ضمن ایست فقط فایلای فشرده پسورد دار رو اسکن نمی کنه که گنده تر از اونم این کارو نمی کنه .کاسپر خوبه و آپدیتش نگه دارین . ولی ایست هم خوبه و به نظر من بهتره . این نظر خیلی حرفه ای هاست که کارشون اینه .
    این پست الان اومد دارم این رو به ته امضام اضافه می کنم

تاریخ ارسال رو ببین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تو هم موفق باشی

8. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ahmadpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام دوستان
    اول دوستمون درست میگن، به راحتی میشه هشدارها رو غیرفعال کرد. اما من ترجیح میدم که باشه. کلا به عنوان یه کاربر حرفه ای دوست ندارم آنتی ویروس یا هر برنامه دیگه ای خودسر باشه. جالبه بدونید زمانی که من مدافع سرسخت نود بودم با خیلی از مخالفان برخورد کردم که اغلب شاکی بودند که نود خودسرانه فایل سیستمی ویندوز رو پاک کرده و ویندوز رو خراب کرده! نظیرش رو هرگز در کسپر ندیدم ونشنیدم. البته خوشبختانه در مورد نود هم بیاد ندارم چنین بلایی سرم اومده باشه!

اما دوستان مجتبی عزیز هم درست می فرمایند. نود فایل های فشرده رمزگذاری شده رو اسکن نمیکنه! سعی کنید منصفانه بحث کنید!

10. 2 کاربر از ahmadpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من خودم از طرفداران نود32 بودم تا اینکه سیستم ویروس ناجوری گرفت اون زمان نود نسخه 3 روی دستگام نصب بود و این نود32 از خدا بیخبر هیچ غلطی نکرد و اصلاً چیزی تشخیص نمی‌داد من کسپراسکی ریختم نسخه 7 یا 8 فکر کنم اون زمان، کسپر خیلی راحت ویروس رو تشخیص داد و من برای مدتی تونستم از اون ویندوز استفاده کنم البته دیگه هیچ وقت ویندوز درست حسابی نشد ولی بازم کار می‌کرد.
    با تمام این اوصاف بعضاً مشکلاتی با اینترنت سکیوریتی کسپر نسخه 2010 و 2009 داشتم ولی خدارو شکر بزنم به تخته الان نزدیک 9-10 ماهه Key اورجینال رو خریداری کردم و آخرین نسخه رو هم روی دستگام دارم اصلاً مشکلی ندارم و عین چی کار میکنه و صداشم در نمیاد تصمیم دارم مجدداً یه Key اورجینال دیگه بخرم و تمدید کنم چون خدایی راضیم.

12. 5 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

من خودم از طرفداران نود32 بودم تا اینکه سیستم ویروس ناجوری گرفت اون زمان نود نسخه 3 روی دستگام نصب بود و این نود32 از خدا بیخبر هیچ غلطی نکرد و اصلاً چیزی تشخیص نمی‌داد من کسپراسکی ریختم نسخه 7 یا 8 فکر کنم اون زمان، کسپر خیلی راحت ویروس رو تشخیص داد و من برای مدتی تونستم از اون ویندوز استفاده کنم البته دیگه هیچ وقت ویندوز درست حسابی نشد ولی بازم کار می‌کرد.
    با تمام این اوصاف بعضاً مشکلاتی با اینترنت سکیوریتی کسپر نسخه 2010 و 2009 داشتم ولی خدارو شکر بزنم به تخته الان نزدیک 9-10 ماهه Key اورجینال رو خریداری کردم و آخرین نسخه رو هم روی دستگام دارم اصلاً مشکلی ندارم و عین چی کار میکنه و صداشم در نمیاد تصمیم دارم مجدداً یه Key اورجینال دیگه بخرم و تمدید کنم چون خدایی راضیم.

واقعا اینجاست که به عمل کرد ضعیف نود پی میبریم...

این بحث رو دوست گلم اگه توی لینک امضای من میذاشتی موندگار میشد خیلی حال کردم

14. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من سیستم ضعیفی دارم- و نود برام خیلی بصرفه تر هست!
    ولی اگه سیستم خیلی خوبی داشته باشید کسپر هم بدردتون نمیخوره!چون بهتر از اون با ارشیوهای قوی تری وجود داره!

این نتیجه ایه که من گرفتم!
    الانم از خدامه یک سبک تر رو پیدا کنم و این نود رو پاک کنم!
    -کسپر هم خوبه من نمیگم بده ولی اگه سیستمم قوی تر باشه ،به هیچ وجه از کسپر و نود استفاده نمیکنم!
    کلا نود بدرد اشغال دونی سیستم من میخوره- کسپر نه
    پس فعلا نود رو عشقه ،چون نمیتونم از اونای دیگه استفاده کنم
    اپدیت هم دائما میکنم!ویدوزم رو هم همینطور!و هیچ مشکلی نبوده خدا رو شکر!ولی - هر چند وقت یکبار باید ویندوز رو عوض کنم- و یه جونی به عتیقم(سیستمم) بدم

16. این کاربر از capitanrayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehryazdan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

آقا این دیگه بی انصافی هست من عرض کردم سرعت اسکن کاسپر عالیه

18. این کاربر از mehryazdan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_farshid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

من سیستم ضعیفی دارم- و نود برام خیلی بصرفه تر هست!
    ولی اگه سیستم خیلی خوبی داشته باشید کسپر هم بدردتون نمیخوره!چون بهتر از اون با ارشیوهای قوی تری وجود داره!

این نتیجه ایه که من گرفتم!
    الانم از خدامه یک سبک تر رو پیدا کنم و این نود رو پاک کنم!
    -کسپر هم خوبه من نمیگم بده ولی اگه سیستمم قوی تر باشه ،به هیچ وجه از کسپر و نود استفاده نمیکنم!
    کلا نود بدرد اشغال دونی سیستم من میخوره- کسپر نه
    پس فعلا نود رو عشقه ،چون نمیتونم از اونای دیگه استفاده کنم
    اپدیت هم دائما میکنم!ویدوزم رو هم همینطور!و هیچ مشکلی نبوده خدا رو شکر!ولی - هر چند وقت یکبار باید ویندوز رو عوض کنم- و یه جونی به عتیقم(سیستمم) بدم
    کاپیتان عزیز شما اویرا 10 پرسنال نصب کن از نود یه کم سنگین تره ولی نسبت به نود خیلی بهتره. بنده با اینکه سیتمم خیلی قویه ولی بازم اویرا رو به خاطر اولا مجانی بودن و دوما سبک بودن ترجیح میدم . البته فایروال هم از کومودو استفاده میکنم + NAT
    در کل با اینکه خارج از بحثه ولی 90% نرم افزارهام رو سعی میکنم رایگان باشه و سمت کرک نرم

20. این کاربر از alireza_farshid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •