تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 22 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 211

نام تاپيک: RAZR HD & HD MAXX | ریزر های جدید با صفحه نمایش اچ دی 4.7 اینچی و پردازنده ی دو هسته ای

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

به نظر همه دوستان احترام میزارم.ادم وقتی طرفدار یه برندی هست دوس داره همه چیش اوج باشه. razerMیه گوشی واسه قسمت میانی روبه بالای بازار هست نه گوشیای رده بالاب.بازم میگم چیزی که باعث razer hd . تو ذوقم بزنه پشت گوشی هستش .چرا رازر معمولی مشکلی نداره و یه گوشی جدید اینطوری باشه.جدا از این کاش موتو از جدیدترین ماتریس صفحه واسه گوشیش استفاده میکرد .نه ماتریس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .اینا فقط نظر منه همین
    اتفاقا طراحی پشتش خیلی قشنگه . تا از نزدیک نبینی نمیتونی دقیق بگی . البته طراحی یک مساله سلیقه ایه

2. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اتفاقا طراحی پشتش خیلی قشنگه . تا از نزدیک نبینی نمیتونی دقیق بگی . البته طراحی یک مساله سلیقه ایه
    هادی جان قبل از معرفی که موکت بود؟!

4. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

من نبودم بابا .
    فکر کنم علی بود میگفت پشتش مثله موکته / اونم از این موکت ارزونا .

پی نوشت .: قیمت دلار شده 2600 تومان احتمالا فردا 3000 میشه . خدا به دادمون برسه . خدا فقط یکم عقل و شعور بهشون بده که اینقدر دهن مردم رو سرویس کردن با این برنامه هاشون

6. 3 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من نبودم بابا .

پی نوشت .: قیمت دلار شده 2600 تومان احتمالا فردا 3000 میشه . خدا به دادمون برسه . خدا فقط یکم عقل و شعور بهشون بده که اینقدر دهن مردم رو سرویس کردن با این برنامه هاشون
    هادی من یه هفته و چند روز پیش اومدم دبی ، میخواستم یه نکسس 7 یا یه آیپد 2 بگیرم ، اون موقع نکسس 7 حدود 550-600 بود و آیپد 2 حدود 800 ، غر میزدم که آیپد 2 میخوام حیف که گرونه ، الان تو یه هفته و خورده ای آیپد 2 شده 1150 ، نکسس 7 شده 850. =))
    موندم چه خاکی تو سرم بریزم.
    روز به روز پولمون بیشتر به پهن نزدیک میشه.

8. 3 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

ای بابا . تو که میدونستی وضع بحرانیه . من از یه هفته پیش بو برده بودم میخواد بره بالا قیمتا دلار .
    حالا چیزی نیست دکتر یه طرح میده دلار تک رقمی میشه .
    از همون طرحهایی که میخواست واسه بحران جهانی بده ((-: . دکتر تغلبیه بی وجدان دروغگو /

10. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

موتورولا Droid RAZR M میان‌جدولی جمع‌ و جور اما قدرتمند

فارنت: اگر به دنبال یک گوشی جمع و جور هستید که امکانات و سرعت یک گوشی پرچم‌دار را داشته باشد موتورولا دیشب در کنفرانسش گزینه مناسب را برایتان معرفی کرد: DROID RAZR M. این گوشی که در اپراتور امریکا با نام DROID RAZR M و در بازار بین‌المللی با نام RAZR M عرضه خواهد شد چیز زیادی از پرچم‌دار این شرکت RAZR HD کم ندارد.

با اینکه RAZR M دارای صفحه نمایش ۴.۳ اینچی است اما به گفته موتورولا ابعاد آن با بعضی گوشی‌های با صفحه نمایش ۳.۵ اینچی برابری می کند چرا که اکثر فضای جلوی گوشی را صفحه نمایش تشکیل داده است. صفحه نمایش این مدل از نوع Super AMOLED بوده و دارای وضوح qHD 960×540 می باشد که از این نظر بسیار شبیه به پرچم‌دار قبلی یعنی DROID RAZR است.از نظر پردازنده درست مانند RAZR HD با پردازنده سریع دوهسته ای Qualcomm Snapdragon S4 با هسته های Krait یک و نیم گیگاهرتزی و پردازنده گرافیکی Adreno 225 مواجهیم که انتظار داریم با مشخصات شبیه به One S سرعت بسیار بالایی را مانند گوشی اچ‌تی‌سی شاهد باشیم.

سیستم عامل این گوشی هنگام عرضه اندروید ۴.۰ بستنی ساندویچی است که البته موتورولا که یک شرکت گوگلی محسوب می شود قول آپدیت سریع این گوشی را به علاقمندان داده است. با دوربین ۸ مگاپیکسلی با توانایی فیلم‌برداری فول اچ‌دی و باتری ۲۰۰۰ میلی‌آمپری چیز زیادی را با انتخاب Razr M به جای RAZR HD از دست نخواهید داد.حافظه داخلی این مدل ۴.۵ گیگابایت است اما با اسلات کارت حافظه می توانید تا ۳۲ گیگابایت بیشتر را نیز در اختیار داشته باشید. از دیگر مشخصات این مدل می توان به قطر ۸.۳ میلی‌متری، یک گیگابایت رم، بلوتوث ۴ و وزن ۱۲۶ گرمی اشاره کرد.
    Last edited by fire159; 11-09-2012 at 18:45.

12. 4 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Razr m با این مشخصات صفحه و سی پی یو فکر میکنید تا چقدر باطریش دوام بیاره ؟
    use و stand by این گوشی معلوم شده چقدره ؟
    خدا کنه ایراد تابلویی نداشته باشه
    مثل اینکه میکرو سیم هم نیست . درسته ؟ جایی که ننوشته. اگه نباشه عالیه

14. 2 کاربر از vahidhgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چرا فکر میکنید هسته قوی تر باشه پر مصرف تره
    از نظر مصرف به خاطر معماری جدید و بهینه سازی های کوالکام . این مدل سی پی یو بساز کم مصرف تر از سی پی یو های A9 فعلی هست
    S amoled Advanced هم بسیار کم مصرفه.
    با این حجم باطری. یک باطری در حد s3 رو باید انتظار داشت

16. 3 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

کاش موتورولا یه فکری به حال دوربین های گوشیاش هم میکرد - متاسفانه هیچ وقت تو عکسبرداری قوی نیستن !
    ما یه برنامه پیدا کردیم باهاش با همین ریزر عکس میگیریم واقعا کیفیت عکاسی فرق کرده (محسوس)
    دوربین ریزر از نظر نرم افزاری و تو پردازش کمی مشکل داره وگرنه لنز خوبی داره

من نبودم بابا .

قبل از معرفی این عکسو داده بودند:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعد از معرفی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب فرق کرده دیگه! اون زمان واقعا مثل موکت بود!
    ولی با این حال به نظر من طراحی دل نشین ریزر رو نداره :(

انتقاد به این گوشی ها هست تابلوترینش ورژن اندورید هست
    که جلی بین نیست! و گفته بعدا میدیم (کی؟ خدا میدونه!)

موتورولا تو این کنفرانس، خلاقیت و ایده جدیدی معرفی نکرد و فقط گوشی های قبلیشو استاندارد و بروز کرد
    هرچند که هنوزم بقیه نمیتونند به پاش برسند

البته ریزر ام با این اندازه و صفحه نمایش بزرگ و قیمت مناسب یه نکته مثبت هست

18. 4 کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

قیمت ریزر ام به نظرم مثل بقیه گوشی هاست /. البته در ایران منظورم هست .
    تا الان خیلی گوشی ها معرفی شدن که در ابتدا اسم قیمت پایین میاوردن ولی بعد از عرضه تفاوتی در قیمت نسبت به همرده هاشون نداشتن.
    من تاحالا خودم ندیم که یه گوشی با امکانات خوب قیمت پایین تر و محسوسی به نسبت همرده ها و رقیباش د اشته باشه. ریزر ام هم از این قایده مستثنا نیست . الان همه سایت های ایرانی دارن میگن با قیمت پایین وارد بازار جهانی میشه . طوری دارن تبلیغ میکنن که قراره 300 تومن باشه . در صورتی که اینطور نیست و قیمتش توی رنج گوشی های بازاره . اون مال اروپا و آمریکاست که مفتی با 100 دلار و کمتر گوشی بهشون میدن نه ایران نکبتی که یه قالب پنیر 5 تومن شده !!

فقط دم موتو گرم که داره خوب کار میکنه و هیچ وقت کیفیت را فدای کمیت نکرده . چه فروشش بالا باشه و چه پایین باشه گوشی را با بهترین کیفیت به دست کاربرانش میرسونه . کلا دم تکنولوژی آمریکا گرم !
    پ.ن : آیفون 5 هم معرفی شد ولی اون چیزی که فکرش رو میکردم نبود ولی نشون داد که تکنولوژِی آمریکا یه سر و گردن نسبت به سازندگان جهان سومی بالا تره !!
    Last edited by Milord; 13-09-2012 at 18:50.

20. 2 کاربر از Milord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •