تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 152

نام تاپيک: بین ریو و سمند lx دوم رو بگیرم(فوری)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگه سمن بگیری بهتره به دلیل اینکه زمان فروش راحت تر میتونی بفروشیش
    ولی ریو بد مشتریه

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

پوريا جان ببين 2 روز اينجا نيومدم چه جوري داري LX رو ميكوبي
    خدايي ديگه با اين حرفت موافق نيستم . ما الان LX داريم خدايي اصلا سرو صدا نداره !!

آقا من مخلص شمااا
    اما انصافا بیشتر سمندهایی که دیدم اتاقشون پر سرو صدا بوده
    بخدا این چیزیم که گفتم (130000 کیلومتر بدون سروصدا)عین واقعیته

3. این کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ما سمند داریم 50 هزارتا هم باهاش کار کردیم و هر بلای که بگی سرش اوردم از دستی کشی گرفته تا تصادف خفن و سرعت 160 تو وسط شهر ولی تا حالا برام مشکلی خاصی پیش نیورده و فقط یکبار دسته موتور عوض کردم که شد 5 هزار تومن..

خدای به جز شتاب که اون هم فقط به خاطر وزنش هست هیچ مشکلی نداره و هرکی حرفی میزنه قطعا اطلاع نداره یا (اون خط آخر رو بخونید)

یکی میاد میگه سرو صدا میده..!!!!؟
    آخه چرا حرف الکی میزنی بزرگترین مزیت سمند نسبت به پراید ، L90 ، 405 و پارس همین بی سرو صدا بودنش هست.
    یکی دیگه میاد میگه دید نداره..!!!؟
    اگر سمند دید نداره پس تیوتا کمری و آزارا که 9 متر در 5 هستن چی بگن
    یکی دیگه میاد میگه خیلی یوقوره و اصلا تو ترافیک راه نمیره..!!!؟
    از کمری و آزارا و تیوتا لندکروز که بگزیم هر کی ادعای داره بیاد تا بهش بفهمونم تو ترافیک موندن ربطی به ماشین نداره و فقط بحث بی ارزگی راننده هست.
    یکی دیگه میاد میگه قطعاتش زود خراب میشه..!!!؟
    دیگه این از اون حرفها بود ما خودمون هم سمند داریم هم لوازم یدکی محصولات ایرانخودرو خدای سال یک مشتری سمندی سر نمیزنه ولی تا دلتون بخواد 206 و پارس فروش داره.
    یکی دیگه میاد میگه شتاب نداره..؟
    خوب راست میگه شتابش مثل 206 نیست ولی مثل 405 و پارس هست

در کل سمند ماشینی بود که وقتی تولید شد چون اسم خودرو ملی رو داشت همه دوست داشتن یکجوری از این بدبخت ایراد بگیرن و به فکر خودشون ایرانخودرو و کلا محصولات دولتی رو خراب کنن که به هدفشون رسیدن

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

ما سمند داریم 50 هزارتا هم باهاش کار کردیم و هر بلای که بگی سرش اوردم از دستی کشی گرفته تا تصادف خفن و سرعت 160 تو وسط شهر ولی تا حالا برام مشکلی خاصی پیش نیورده و فقط یکبار دسته موتور عوض کردم که شد 5 هزار تومن..

خدای به جز شتاب که اون هم فقط به خاطر وزنش هست هیچ مشکلی نداره و هرکی حرفی میزنه قطعا اطلاع نداره یا (اون خط آخر رو بخونید)

آخه چرا حرف الکی میزنی بزرگترین مزیت سمند نسبت به پراید ، L90 ، 405 و پارس همین بی سرو صدا بودنش هست.
    از کمری و آزارا و تیوتا لندکروز که بگزیم هر کی ادعای داره بیاد تا بهش بفهمونم تو ترافیک موندن ربطی به ماشین نداره و فقط بحث بی ارزگی راننده هست.
    دیگه این از اون حرفها بود ما خودمون هم سمند داریم هم لوازم یدکی محصولات ایرانخودرو خدای سال یک مشتری سمندی سر نمیزنه ولی تا دلتون بخواد 206 و پارس فروش داره.

در کل سمند ماشینی بود که وقتی تولید شد چون اسم خودرو ملی رو داشت همه دوست داشتن یکجوری از این بدبخت ایراد بگیرن و به فکر خودشون ایرانخودرو و کلا محصولات دولتی رو خراب کنن که به هدفشون رسیدن

خیلی جالبه ! سمند با تویوتا کمری و لند کروزر برای اولین بار توسط شما مقایسه شد!

6. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

خوب حالا چرا عصبانی میشی
    در مورد ماشین داریم حرف میزنیم ،نه آدم که اینجوری رگ غیرتت زده بیرون
    سمند صدای موتورش کم میاد تو اتاق،اما قطعات داخلیش زود به سر وصدا میفتن،الان نیای من رو بزنی
    دید نداشتن هم توی lx حل شد ،اما توی سمند معمولی ....
    شما حتما این رو هم قبول نداری
    اصلا یکی از دلایلل اصلی که lx تولید شد به خاطر همین دید کم توی قسمت عقب بود،ضمنا ستون A ماشین هم جلو دید رو میگیره :
    حالا بازم زیاد مهم نیست،اما از مصرف سوختش میتونی بگذری ؟
    من سمند دیدم که خیلی مریض بود 13 تا توی 100 تا میسوزوند،تمیزش هم فک نمیکنم تو شهر زیر 10 تا بسوزونه
    یعنی شما میگی توی ترافیک از ریو راحت تره از نظر ابعاد ؟؟؟؟؟

به حق چیزای نشنیده !
    یه چیز جالب دیگه ،میگی که سمند خرابیش کمه،اما پارس کلی خرابی داره،مگه غیر از اینه که پلت فرمشون با هم مشترکه؟؟؟
    پس چجوری میشه که اون خرابیش زیاده و این کم ؟؟؟
    آخر حرفتم که سیاسیه
    کی با دولت کار داشت ؟؟؟؟

8. این کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پوريا جان دوستمون درست ميگه !!!
    به نظر من اگه تهراني بهتره به نمايندگي ايساكو توي پيروزي مراجعه كني . من جمعه كه با پدرم رفتيم اونجا خواستيم يه سري چيزا رو مثب ----- و ... رو عوض كنيم كلي پارس و 405 اونجا بود . خدايي من حتي يه دونه سمند هم نديدم . ( حالا اين دليل نميشه كه سمند خراب نميشه ولي ... )
    توي شتاب هم با دوستمون اصلا موفقم نيستم . شتاب 405 بهتر از سمنده و سمند و پارس هم شتابشون تقريبا يكيه . توي سرعتعاي بالاتر هم كه پارس و 405 از سمند جا ميمونن !!!
    خیلی جالبه ! سمند با تویوتا کمری و لند کروزر برای اولین بار توسط شما مقایسه شد!
    دوست عزيزم ايشون اصلا نميخواستن مقايسه كنن !!! ايشون گفتن ديد عقب مشكلي نيست كه بخواد بهش ايراد گرفته بشه !!! نمونش كمري يا ...

10. این کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

والا من نمیتونم این قضیه رو قبول کنم،اگه میتونین استدلال کنین

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

ریو شتابش که از طرف کارخونه اعلام شده چنده ؟!

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من مهمترین تفاوت در موتور هست !!
    شما یه مسافت تقریبا 800 کیلومتری در تابستان با هر دو ماشین رانندگی کن . به طوری که مجبور باشی 80 درصد مسیر رو کولر بگیری . میدونی چه اتفاقی میافته ؟؟؟؟
    ماشینی که جوش میاره ریوست نه سمند !!
    دوم سیستم تعلیق و فنر بندی هست که خودم تو هر دو ماشین نشستم و تو سرعتهای بالا دقت کردم با سمند وقتی داری 150 تا میری هنوز نرم حرکت میکنه ولی ریو نشون میده که سرعتش داره زیادی بالا میره و باید هوای کیلومترشمار رو داشته باشی در ریو !!!
    با اینکه از سمند اصلا خوشم نمیاد ولی اگه یه خانواده 4 نفره هستید یا بیشتر براتون سمند بهتره !!
    البته نظر شخصی بنده ست و قابل نقد !!!!!

14. این کاربر از panther99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

به نظر من مهمترین تفاوت در موتور هست !!
    شما یه مسافت تقریبا 800 کیلومتری در تابستان با هر دو ماشین رانندگی کن . به طوری که مجبور باشی 80 درصد مسیر رو کولر بگیری . میدونی چه اتفاقی میافته ؟؟؟؟
    ماشینی که جوش میاره ریوست نه سمند !!
    دوم سیستم تعلیق و فنر بندی هست که خودم تو هر دو ماشین نشستم و تو سرعتهای بالا دقت کردم با سمند وقتی داری 150 تا میری هنوز نرم حرکت میکنه ولی ریو نشون میده که سرعتش داره زیادی بالا میره و باید هوای کیلومترشمار رو داشته باشی در ریو !!!
    با اینکه از سمند اصلا خوشم نمیاد ولی اگه یه خانواده 4 نفره هستید یا بیشتر براتون سمند بهتره !!
    البته نظر شخصی بنده ست و قابل نقد !!!!!
    دوست عزیز فرار کن که پوریا میکشتت
    حرف دومت رو قبول دارم در سرعت بالا من هم توی سمند احساس امنیت و نرمی بیشتری دارم

16. این کاربر از AmiRreZA_RAcEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •