تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بدون کلاس خصوصی و با استفاده از کتاب میشه زیر 1000 آورد؟

راي دهنده
154. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • چرا که نشه.صد درصد میشه

136 88.31%
  • اصلا فکرش هم نکن.نمیشه

18 11.69%
صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 77

نام تاپيک: شور و اشتیاق برای درس خواندن ندارم راهی دارید کمکم کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nelly joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

الان تقریبا تو این 3 صفحه بچه ها کامل توضیح دادن.
    شما حالا شروع کردی به درس خوندن؟
    میخوام بهت بگم عالم و آدم بیان بگن که کلاس رفتن خوب نیست،ببین خودت چی فکر میکنی.
    همه بیان بهت بگن دلیل نداره نا امید باشی یا فکر کنی امسالم رتبت خوب نمیشه،اما تو خودت چی فکر میکنی.
    به هر حال چه فکر کنی که میتونی چه فکر کنی نمیتونی،در هر صورت درست فکر کردی.
    1000 صفحه هم بشه این تاپیک بازم خودتی که باید شروع کنی به درس خوندن،تا خودت نخوای هیچ کس نمیتونه کاری کنه.
    مهم نیست اولش رو چه جوری شروع کنی،مهم اینه که خوب تمومش کنی، پس:
    تو پای به راه در نه و هیچ مپرس ، خود را بگویدت که چون باید رفت

2. 2 کاربر از nelly joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

راه حل من اینه که برو دنبال یه کار 1 سال که توش وایسادی اوسا که شدی بازم میبینی که یه چیزی کمه
    همه رفیقات مدرک دارن تو وایسادی داری دور درجا اجرا میکنی!
    اونوقت سرت به سنگ میخوره میای درست حسابی میشینی درستو میخونی

اگه نشستی که کسی بیاد بهت بگه چه جوری انگیزه پیدا کن!باید بگم که اشتباهه

ادم خودش فقط باید دلش به حال خودش بسوزه
    موافقم
    چون خودم همین بلا سرم اومده حالا امسال دارم درس می خونم بعد از 3 سال دوری از درس و کتاب

4. این کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز behnam_roli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دقیق پستای بالا رو نخوندم وسه همین شاید حرفام تکراری باشه!

خود منم 2 بار کنکور دادم!
    بیشترین چیزی که باعث ایجاد انگیزه میشه آزمونه! به نظر آزمون قلمچی وسه یه فارغ التحصیل خیلی خوبه! آزمونای نزدیک به همش باعث ایجاد انگیزه میشه! گزینه 2 هم خوبه ولی 3 هفته شاید بین آزمونا شاید باعث بی انگیزگی بشه! و اینو باید بدونی که سعی کنی هیچ آزمونی رو به بهونه خوب بلد نبودن نپیچونی!

برای اینکه بتونی درس بخونی برا خودت ساعت کاری مشخص کن! مثلا بگو 8 تا 10 میخونم... یه ربع یا نیم ساعت استراحت میکنم دوباره 2 ساعت میخونم... و خودتو موظف کن که حتما تو اون ساعتا درس بخونی... برای شروع هم لازم نیست بیشتر از 3-2 ساعت بخونی...ولی هر روز سعی کن یه مقدار بهش اضافه کنی سعی کن حتما اون میزان ساعتی که میخوای بخونی رو از صبح شروع کنی و وقت استراحت وسط درس خوندنت رو خیلی زیاد نکنی تا وقتی اون میزان مطالعه ای که خواستی بکنی رو انجام دادی ساعت زیادی برای استراحت تا آخر شب داشته باشی!
    این رو هم بدون تفریحی که بعد از خوندن درس انجام میدی خیلی لذت بخش تر از تفریح تو زمانیه که اون روز کم خوندی یا هیچی نخوندی!
    برنامه فرصت برابر روزایی که رامین نیکخو میاد رو هم ببین حداقل یکی دو روز به آدم انرژی میده!

6. 2 کاربر از behnam_roli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ati_1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با کسایی که درس خون هستند و یکم از سطح خودت بالاترن دوست شو و باهاشون رقابت کن.

هرچقدر هم شور و اشتیاق نداشتی باشی وقتی یه مطلبی رو خوب متوجه شی و ببینی میتونی تست هاشو درست بزنی به سمتش میری.
    به هدفت فکر کن و باور داشته باش که همین لحظه هایی که میگذرند و درس خوندن توشون سخت نیس، هر کدومشون خیلی بیشتر از اونی که فکر کنی تو رتبه ات و آینده ات تاثیر مثبت میذارن، و تو بعدا از اونا به عنوان دوران سخت کوشی و تلاشت یاد میکنی. و خودشون میشن زمینه ای برای موفقیت های بزرگتر.
    همونطور که اگه الان به موفقیت های قبلیت فکر کنی میفهمی نتیجه تلاش خودت بودن : )
    خلاصه اینکه درس خوندن سخت ترین کار دنیا نیس. برعکس میتونه آسون باشه و ذهنتو بسازه. همین درس خوندن هان که ذهن و شخصیت آدم و پرورش میدن و باعث میشن فرد تحصیل کرده و مورد احترامی باشی. کسی که خودشو مقید کنه که یه تعداد ساعات مشخصی در روز درس بخونه، پس میتونه تو خیلی زمینه های دیگه هم مسئول باشه. این تمرین انسان بودن است : )

8. 3 کاربر از ati_1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من نمیدونم چی بگم که بچه ها نگفته باشن !

آزمونارو گفتن ؟!

آقا ! آزمونا رو خیلی جدی بگیر ! سعی کن هر دفعه هر جوری شده ترازتو بالا ببری !

داشتن رفقای همسطح خودت برای رقابت هم خیلی عالیه ...برا رو کم کنی اونا هم که شده خر میزنی !

یه چیز جالب دیگه ای هم که هر هفته دبیر گسسته مون میگفت و من حداقل واسه 2-3 روز شارژ میشدم این بود که غیرت داشته باشین !!

میگفت شما خاک بر سرا که هیچی سرتون نمیشه که آیندتون یه تلاش امسالتون بستگی داره !
    حداقل برا اینکه زحمتای پدر مادرتونو جبران کنین و خوشحالشون کنین خوب درس بخونین !

10. 5 کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست من

دوستان انگار خیلی نظر دادن! وقت نکردم اونا رو بخونم پس نظرمو میگم، شاید تکراری باشه
    به نظر من که دنبال پیدا کردن انگیزه یا دلیل برای درس خوندن نگرد! همین دنبال گشتن کلی وقتت رو میگیره! منم پارسال کلی از وقتمو واسه همین فکر از دست دادم! همه ش دنبال یه ایده یا یه نوع فکر یا یه نوع روش بودم و کلی وقتمو تلف کردم!
    به جای اینکه بشینی و بگی حالا انگیزه ندارم نمیخونم، همون لحظه که یاد درس افتادی بلند شو و شروع کن! چون طبق برنامه ی
    آزمونها هم جلو میری، بین درسهایی که باید واسه آزمون بخونی، از درسی شروع کن که توش بیشتر قوی هستی و یا هم معنی همین جمله، بیشتر دوستش داری تا راه بیفتی واسه بقیه.
    مهم هم نیست که روشت چی باشه! شما استارت رو بزن، روش خودش میاد! تجربه کسب میکنی و روشت رو خودت کم کم عوض میکنی یا بهترش میکنی. مهمترین قسمت همین استارتشه و نیازی هم به دست دست کردن نداره.

امیدوارم کمکی کرده باشم.
    موفق باشی

12. 2 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه MOHSEN_A1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

تشکر دوستان گلم

بعضی ها فرمودند به رتبه و درصد فکر نکن اما باید بگم من یک سری اهداف دارم که گفتنش اینجا نیست و کاملا شخصی هست و فقط رسیدن به آن اهداف با رتبه زیر 1000 حاصل میشود یعنی باید میانگین درصدام را 70 بزنم تا به آن برسم

خیلی سپاسگذارم باز هم دوستان دیگری اگر نظری دارند بفرمایند تا حالا فوق العاده استفاده کردم.من معتقدم شاید یک جمله که شاید از نظر دیگران به ظاهر بی ارزش آید بتواند سرنوشت کسی را تغییر دهد پس هرچه به ذهنتان میرسد بفرمایید

خیلی بزرگوارید همه شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من درس می خونم بچه ها ........!!!!!!!!!!!!!!!!
    دست گلت درد نکنه !

با رتبه زیر 1000 حاصل میشود یعنی باید میانگین درصدام را 70 بزنم تا به آن برسم
    دیگه گذشت اون زمون !

این جور که داره پیش میره باور کن سال دیگه با میانگین 40 سه رقمی میشه آورد !!

من میانگین درصدم 56-7 بود امسال ...770 شد رتبم !

شاید تنها کار عاقلانه ای که پارسال میکردم این بود که اصلا دنبال یه درصد خاص نبودم ! ( البته به جز سر کنکور !! چون واقعا ریاضیش شوکه م کرد !! هر چی میشمردم 20 تا نمیشد زده هام ! )
    Last edited by moraddad; 21-10-2010 at 19:24.

15. 2 کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

تشکر دوستان گلم

بعضی ها فرمودند به رتبه و درصد فکر نکن اما باید بگم من یک سری اهداف دارم که گفتنش اینجا نیست و کاملا شخصی هست و فقط رسیدن به آن اهداف با رتبه زیر 1000 حاصل میشود یعنی باید میانگین درصدام را 70 بزنم تا به آن برسم

خیلی سپاسگذارم باز هم دوستان دیگری اگر نظری دارند بفرمایند تا حالا فوق العاده استفاده کردم.من معتقدم شاید یک جمله که شاید از نظر دیگران به ظاهر بی ارزش آید بتواند سرنوشت کسی را تغییر دهد پس هرچه به ذهنتان میرسد بفرمایید

خیلی بزرگوارید همه شما
    محسن جان رشتت چیه ؟

از همین فضا استفاده کن. یعنی انجمن. مشکلاتتو بگو حتما بچه ها کمک میکنن (درسی)
    درسی نیاز به کلاس داری برو. اشکالی نداره. خوب هم هست.

یادت نره ، اگه عقب افتادی بیخیال باش. مثل من نباش و این اشتباه رو نکن که وسواس داشته باشی.

برنامه ریزی رو یادم رفت. خیلی خیلی مهمه. برای درسهات برنامه کلی داشته باش. مثلا شروع هر هفته بر طبق آزمونهایی که داری معین کن که چه درسهایی رو باید تو این هفته بخونی
    . بعد یه برنامه ریزی خلاصه روزانه بنویس. فقط بابت اینکه بدونی باید چیکار کنی. دستت رو باز بزار. مثلا نگو حتما شنبه ریاضی. شاید نشد. فقط بدون این هفته ریاضی فصل 2 باید بخونی. اینجوری.

حتما درسهایی مثل ریاضی ، فیزیک ، شیمی رو خلاصه نویسی کن. حداقل فرمول ها و نکات فرمولی رو. خدائیش خیلی خیلی کمک میکنه .زیاد وقت نمیگیره. ولی آخرین روزا همین تو رو نجات میده.

برای درسهایی مثل ادبیات و زبان کتاب مجموعه لغات برای مرور های بعد عید استفاده کن.

هرگز به روز کنکور و نتیجه ای که فکر میکنی میگیری (که معمولا نا امیدوارانست) فکر نکن
    ... حتی اگه مثب باشه فکر این قسمت رو سعی کن حذف کنی. فقط هدف آینده زندگی و میزان تلاشی که لازمه بکنی.

اگه یکی بود موقع کنکور من اینا رو بهم میگفت ، الان زیر هزار بودم . پس تو هم زیر هزار رو میاری ...

17. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    .الا چی بگم بهت
    خودم نه رتبه خیلی خوبی آوردم و نه میدونم واسه این رتبه ها باید چی گفت

نمی دونم باید چی کار بکنی که انگیزه پیدا کنی
    من دو سال پیش کمی بی حال بودم و گفتن یه جمله قشنگ توسط یکی از کاربران کافی بود که متحولم کنه و کرد
    هنوز هم ممنونش هستم

شما میگی که یه هدفی داری که میخوای بهش برسی
    پس الان که می بینی داری توجهی نمی کنی
    این رو بدون که یا این هدف مهمی برات نیست و اهمیتی برات نداره
    یا درست حسابی بهش علاقه نداری
    یا اینکه از لحاظ امکانات و رفاهی در حد خوبی هستی
    همه اینها باعث میشه ضمیر ناخودآگاه شما به ضوع موجود رضایت بده و نزاره اراده بکنی

تونستی فعلا بیخیال این ضمیر ناخودآگاه بشو

روشش رو من نمی دونم
    از یه روانکاو بپرس

راستی من روانکاوی نمی خونما
    مکانیک هستم
    علی علی

19. 2 کاربر از seyyedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •