تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: Setup is starting windows پیغامی که هرگز عملی نمیشه

آخر فروم باز winxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    ضمن تشکر از اینکه لطف میکنی و راهنمایی هات رو ارسال می کنی ولی در مورد اینکه شما به همراه دوست دیگری گفتید که این مطالبی که من مینویسم غیر واقعی و احتمالا سر کاریه باید بگم که چرا باید غیر واقعی باشه؟ اخه کش دادن به این فروم چه سودی میتونه واسه من داشته باشه که حالا بخوام اینکار رو انجام بدم. البته من کلا زیاد تمایلی به شرکت در فروم ها ندارم، یا حد اقل تا الان اینجوری بوده،این رو میتونید از جمع تعداد پست هایی که تا حالا ارسال کردم متوجه بشید،پس اگه کش دادن به تاپیک میتونه سودی داشته باشه من ازش بیخبرم، خلاصه آقا بخدا هیچ چیز غیر واقعی در کار نیست و چیزایی که تا حالا توی این تاپیک نوشتم عین مشکلی هست که دارم.
    خب در مورد مواردی که گفتید خازن ها رو چک کردم، من خیلی در زمینه الکترونیک سر رشته ندارم ولی تا جایی که اطلاع دارم تمام خازن ها ظاهرا سالم و روشون تخته ضمن اینکه مین بورد من بایوستار مدل +TF720 A2 هست که از مادربورد های نسبتا جدید بایوستاره و حداکثر 2 سال از تاریخ ساختش میگزره در حالی که فکر میکنم خازنها با گذشت زمان باد میکنند
    2. من 2تا رم 1 گیگ دارم که یکیشون patriot با باس 1066 و اون یکی kingston با باس 800 هست که با این شرایط فکر میکنم هر دوشون با باس 800 کار میکنن. اسلاتهای رم رو هم قبلا تمیز کردم و چند بار هم رمها رو روی دو اسلات خالی امتحان کردم و چند بار هم رمها رو تکی امتحان کردم.
    3. چند روز پیش به پیشنهاد یکی از دوستان توی همین فروم یه هارد ای دی ای که قبلا پارتیشنهاش رو پاک کرده بودم ویندوز ایکس پی رو نصب کردم که بازم نتیجه نگرفتم

با سلام دوباره خدمت شما

منظور از غیر واقعی بودن منطقی نبودن مشکل بود عزیزم

این مشکل از پاور نمیتونه باشه
    از cd rom هم نیست چون ویندوز دیگر رو به خوبی نصب کردید
    از کابلتون هم پس نمیشه
    از نسخه ی بایاس نیست چون upgrade کردید
    از هارد میتونست باشه ولی تست زدید
    از رم هم نیست
    از cd ویندوز هم نیست
    و از cpu هم نمیتونه باشه

میمونه مادربرد که از لحاظ ظاهری سالم بوده و نمیشه از روی دلیل گفت که مشکل از مادربرد هستش

آخرین راهی که میتونم بگم اینه :

1- با clear cmos اشنایی دارین یا خیر ؟
    2- محل باطری مادربرد رو میدونید ؟

توضیح و دلیل این کار : از اونجا که مشکل شما بیشتر به دیتکت کردن هارد در اون قسمت ویندوز میشه , و هارد شما سالم هست , فقط میتوان گفت که تنظیمات بایاس شما ناقص هست

با این کار شما تنظیمات رو Default میکنید

برای این کار لازمه که به ترتیب

1- سیستم رو خاموش کنید
    2-کابل برق رو از پشت کیس در بیارید
    3-از روی دفترچه ی مادربرد دنبال جامپر clear cmos بگردید و ببینید در چه حالت در موقعیت clear قرار میگیره
    4-باطری مادربرد رو هم در بیارید

* حدودا 12 ساعت باید در این حالت باشه و سپس جامپر رو به محل اولش برگردونین و باطری رو هم سر جاش قرار بدین , و سیستم رو روشن کنید و تنظیمات بایاس رو دستکاری نکنید

دعا میکنم که مشکلتون حل بشه

موفق باشید عزیزم

2. این کاربر از winxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اگر هم حرفه ای هستی می تونی با پیچ گوشتی و انبر دست خار های 1 3 4 6 را با انبردست یا با دو تا سیم به هم وصل کنی ( البته ممکن جاهاش فرق بکنه مثلا خار 6 را نداشت) بعد باطری را بگذاری سرجاش بعد با پیچ گوشتی 4 سو آرام بکش روش فقط حواست باشه که نباید جرقه بزنه چون مادربردت آسیب میزنه بعد باطری را در بیار تمام سیم هارا از خارها باز کن دوباره باطری مادر بوردت را بگذار سرجاش فقط مواظب باش خار ها نشکنن اگر هم دیدی نمی تونی همان کاری را که دوست عزیزمان WIN XP گفت انجام بده انشاء الله سیستمت درست میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اگر هم حرفه ای هستی می تونی با پیچ گوشتی و انبر دست خار های 1 3 4 6 را با انبردست یا با دو تا سیم به هم وصل کنی ( البته ممکن جاهاش فرق بکنه مثلا خار 6 را نداشت) بعد باطری را بگذاری سرجاش بعد با پیچ گوشتی 4 سو آرام بکش روش فقط حواست باشه که نباید جرقه بزنه چون مادربردت آسیب میزنه بعد باطری را در بیار تمام سیم هارا از خارها باز کن دوباره باطری مادر بوردت را بگذار سرجاش فقط مواظب باش خار ها نشکنن اگر هم دیدی نمی تونی همان کاری را که دوست عزیزمان WIN XP گفت انجام بده انشاء الله سیستمت درست میشه
    دوست عزیز این که نشد راه حل! نمیشه که یه انبردست بگیری دستت هر جا رو دوست داشتی قطع و وصل کنی!!!!کافیه یه اتصال کوچیک رخ بده دیگه باید مادربرد رو بندازی دور!!
    در ضمن clear cmos سه تا خار داره چجوری شما میگی 1 3 4 6 !!!!
    همونطور که جناب winxp عزیز گفتند باید انجام بده!
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    گرمای جنوب

پيش فرض

با سلام دوباره خدمت شما

منظور از غیر واقعی بودن منطقی نبودن مشکل بود عزیزم

این مشکل از پاور نمیتونه باشه
    از cd rom هم نیست چون ویندوز دیگر رو به خوبی نصب کردید
    از کابلتون هم پس نمیشه
    از نسخه ی بایاس نیست چون upgrade کردید
    از هارد میتونست باشه ولی تست زدید
    از رم هم نیست
    از cd ویندوز هم نیست
    و از cpu هم نمیتونه باشه

میمونه مادربرد که از لحاظ ظاهری سالم بوده و نمیشه از روی دلیل گفت که مشکل از مادربرد هستش

آخرین راهی که میتونم بگم اینه :

1- با clear cmos اشنایی دارین یا خیر ؟
    2- محل باطری مادربرد رو میدونید ؟

توضیح و دلیل این کار : از اونجا که مشکل شما بیشتر به دیتکت کردن هارد در اون قسمت ویندوز میشه , و هارد شما سالم هست , فقط میتوان گفت که تنظیمات بایاس شما ناقص هست

با این کار شما تنظیمات رو Default میکنید

برای این کار لازمه که به ترتیب

1- سیستم رو خاموش کنید
    2-کابل برق رو از پشت کیس در بیارید
    3-از روی دفترچه ی مادربرد دنبال جامپر clear cmos بگردید و ببینید در چه حالت در موقعیت clear قرار میگیره
    4-باطری مادربرد رو هم در بیارید

* حدودا 12 ساعت باید در این حالت باشه و سپس جامپر رو به محل اولش برگردونین و باطری رو هم سر جاش قرار بدین , و سیستم رو روشن کنید و تنظیمات بایاس رو دستکاری نکنید

دعا میکنم که مشکلتون حل بشه

موفق باشید عزیزم
    سلام دوستان.
    باز هم ممنون از بچه هایی که لطف میکنن و راهنمایی میکنند مخصوصا winxp که وقت میزاره، همچنین sma3ali و mehdi1360.
    راستش اومدم بگم کلا بیخیال بشیم چون احساس کردم به نتیجه نمیرسه اخه امروز اومدم که یه ویندوز 7 روی سیستم نصب کنم در حالی که فکر میکردم این ویندوز راحت نصب میشه روی سیستم ولی اینجوری نشد. البته نصب این ویندوز تا نزدیک به آخرش میره که 5 دقیقه مونده به نصب کامل، یدفه یه پیغام با این مضمون میده:
    windows could not finish configuring the system to attempt to resume configuration , restart the computer
    زیر همین پیغام هم نوشته که نصب ویندوز بعد از ریست شدن سیستم ادامه پیدا میکنه. اما بعد از ریست شدن کامپیوتر باز هم همین پیغام میاد.
    با این حساب تنها ویندوزی که میشه نصب کرد ویندوز ویستاست.
    راجع به پیشنهاد winxp عزیز هم باید بگم که من جای جامپر clear cmos رو میدونم و توی این مدت واسه دیفالت کردن تنظیمات بایوس بارها ازش استفاده کردم اما هیچ وقت اون رو بیشتر از 20 دقیقه نذاشتم بمونه.
    این یکی دیگه اخریشه و اگه بازم جواب نداد جدی جدی این بحث بسته میشه و من هم بیخیال این مادربورد میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_magic2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

11

سلام دوست من

راستشو بخوای منم تقریبا یک ماه پیش همین مشکل شما رو داشتم ولی نه با xp بلکه با ویستا طوری که داشت دیوونم میکرد موقع نصب بعد از یک بار ری استارت روی اونجایی که سه چهار تا خط میان و میرن ( مثل اینکه قبل از welcome توی xp میاد ) گیر میکرد و منم حتی 10-20 مین هم صبر میکردم اما درست نمیشد
    توی نصب xp هم جایی که هارد رو چک میکرد یه خورده گیر داشت
    خیلی اعصابم داغون بود و به دوستم که داره IT میخونه و تقریبا وارده گفتم
    با 2-3 دی وی دی هم چک کردم ---- هارد رو عوض کردم ------ قطعات اضافی رو برداشتم بازم نشد که نشد
    تا اینکه بردمش پیش یک مهندس که pc رو از خودش خریده بودم ولی شاگردش بود اونجا و اون قرار شد تعمیرش کنه
    فرداش گفت بیا سیستمتو بگیر آماده ست منم هاج و واج که چجوری نصب کرده رفتم و ازش پرسیدم که چجوری نصب کردی اونم رفت توی setup مادر برد و یه گزینه بود ( حالا دقیق یادم نیست ) که هارد رو روی sata قرار میدادی ( من هاردم sata هستش ) تو هم توی مادر بردت بگرد ببین یه همچین گزینه ای پیدا میکنی ؟ اگه پیدا نکردی بگو من نشونی دقیقشو بهت بگم چون الان واقعیتش برام ممکن نیست ولی اگه پیدا نکردی بگو من در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    گرمای جنوب

پيش فرض

سلام دوست من

راستشو بخوای منم تقریبا یک ماه پیش همین مشکل شما رو داشتم ولی نه با xp بلکه با ویستا طوری که داشت دیوونم میکرد موقع نصب بعد از یک بار ری استارت روی اونجایی که سه چهار تا خط میان و میرن ( مثل اینکه قبل از welcome توی xp میاد ) گیر میکرد و منم حتی 10-20 مین هم صبر میکردم اما درست نمیشد
    توی نصب xp هم جایی که هارد رو چک میکرد یه خورده گیر داشت
    خیلی اعصابم داغون بود و به دوستم که داره IT میخونه و تقریبا وارده گفتم
    با 2-3 دی وی دی هم چک کردم ---- هارد رو عوض کردم ------ قطعات اضافی رو برداشتم بازم نشد که نشد
    تا اینکه بردمش پیش یک مهندس که pc رو از خودش خریده بودم ولی شاگردش بود اونجا و اون قرار شد تعمیرش کنه
    فرداش گفت بیا سیستمتو بگیر آماده ست منم هاج و واج که چجوری نصب کرده رفتم و ازش پرسیدم که چجوری نصب کردی اونم رفت توی setup مادر برد و یه گزینه بود ( حالا دقیق یادم نیست ) که هارد رو روی sata قرار میدادی ( من هاردم sata هستش ) تو هم توی مادر بردت بگرد ببین یه همچین گزینه ای پیدا میکنی ؟ اگه پیدا نکردی بگو من نشونی دقیقشو بهت بگم چون الان واقعیتش برام ممکن نیست ولی اگه پیدا نکردی بگو من در خدمتم
    سلام دوست عزیز.
    فکر میکنم متوجه منظورتون شده باشم. این چیزی که شما گفتی مربوط به تنظیمات پیش فرض بایاس هست که مشخص میکنه اولویت اول با ساتا باشه یا با ای دی ای. زمانی که ای دی ای بیشتر رایج بود معمولا تنظیمات پیشفرض بایاس مادربوردها هم روی ای دی ای بود و وقتی که میخواستی از یک ابزار ساتا استفاده کنی باید تنظیمات و یا اولویت رو به ساتا میدادی اما این اواخر روی مادربوردهای جدید این تنظیم بطور پیشفرض روی ساتا تنظیم شده ونیازی به تغییر دادن نیست. این مادربورد ما هم که خیر سرش جدیده و تا ||phenom رو ساپورت میکنه ولی حیف نون واقعا...

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_magic2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    فکر میکنم متوجه منظورتون شده باشم. این چیزی که شما گفتی مربوط به تنظیمات پیش فرض بایاس هست که مشخص میکنه اولویت اول با ساتا باشه یا با ای دی ای. زمانی که ای دی ای بیشتر رایج بود معمولا تنظیمات پیشفرض بایاس مادربوردها هم روی ای دی ای بود و وقتی که میخواستی از یک ابزار ساتا استفاده کنی باید تنظیمات و یا اولویت رو به ساتا میدادی اما این اواخر روی مادربوردهای جدید این تنظیم بطور پیشفرض روی ساتا تنظیم شده ونیازی به تغییر دادن نیست. این مادربورد ما هم که خیر سرش جدیده و تا ||phenom رو ساپورت میکنه ولی حیف نون واقعا...
    نمیدونم اخه منم تازه سیستم گرفتم یعنی به نظرت p45 قدیمیه ؟
    p45 فکر نکنم جزو قدیمیا باشه ؟ شاید یه قسمت دیگه باشه نمیدونم
    شایدم طرف ما رو پیچونده چون که اینا توی دادن اطلاعات خسیسن
    میدونی چرا اینو میگم ؟ چون وقتی با همون دی وی دی های قبلی میخواستم نصب کنم نمیشد رفتم پیشش گفت برو از فلان جا بگیر من ( یعنی اون ) از فلان مغازه گرفتم منم رفتم گرفتم و خیلی راحت نصب شد
    پس طرف ما رو پیچونده منم وقتی بهم گفت اینو عوض کردم درست شده شک کردم که داره چرت میگه و نمیخواد دلیل اصلیشو بگه اما نمیشه بهش گفت که داری دروغ میگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    گرمای جنوب

پيش فرض

نمیدونم اخه منم تازه سیستم گرفتم یعنی به نظرت p45 قدیمیه ؟
    p45 فکر نکنم جزو قدیمیا باشه ؟ شاید یه قسمت دیگه باشه نمیدونم
    شایدم طرف ما رو پیچونده چون که اینا توی دادن اطلاعات خسیسن
    میدونی چرا اینو میگم ؟ چون وقتی با همون دی وی دی های قبلی میخواستم نصب کنم نمیشد رفتم پیشش گفت برو از فلان جا بگیر من ( یعنی اون ) از فلان مغازه گرفتم منم رفتم گرفتم و خیلی راحت نصب شد
    پس طرف ما رو پیچونده منم وقتی بهم گفت اینو عوض کردم درست شده شک کردم که داره چرت میگه و نمیخواد دلیل اصلیشو بگه اما نمیشه بهش گفت که داری دروغ میگی
    دوست عزیز شما باید مشخصات کامل سخت افزاری کامپیوترت بعلاوه ی زمان خریدش رو بنویسی که بشه مشخص کرد کامپیوترت جدید هست یا نه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    گرمای جنوب

پيش فرض

سلام دوستان.
    من به گفته دوست خوبمنو winxp از دیروز پنج شنبه ساعت 3 شب باطری مین بورد رو بیرون کشیدم و جامپر cmos رو هم روی clear گذاشتم و سیست رو هم روشن نکردم تا امروز (جمعه) ساعت 5 بعد از ظهر که دوباره اینا رو به حالت عادی برگردوندم و دوباره امتحان کردم که باز هم همونجوری شد.
    به هر حال حیف شد مطلبی که اینقدر به طول انجامید نتیجه ای در بر نداشت. فقط اگه از من میشنوید در زمینه انتخاب قطعات کامپیوتر مخصوصا مادربورد هیچوقت به برندهای نامعتبر اعتماد نکنید. خود من چندین مورد خرابی توی مادربورهای همین بایوستار دیده بودم ولی چون بیشتر این خرابیها رو توی مدلهای پایینتر این مینبورد دیده بودم و به خیال خودم سری T بایوستار که اینقدر روش تبلیغ میکنند چنین مشکلاتی رو ندارن انتخابش کردم که بعد از چهار پنج ماه اینجوری شد.از شانس بد ما هم گارانتیش از شرکت انفورماتیک گستر هست که ظاهرا گارانتی زیاد جالبی نیست.
    به هر حال از بچه هایی که لطف داشتند و راهنمایی کردند ممنونم.

خلاصه مادربوردمون که فوت شد. اگه تونستید یه فاتحه واسش بفرستید.(خدا رحمتش نکنه )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان.
    من به گفته دوست خوبمنو winxp از دیروز پنج شنبه ساعت 3 شب باطری مین بورد رو بیرون کشیدم و جامپر cmos رو هم روی clear گذاشتم و سیست رو هم روشن نکردم تا امروز (جمعه) ساعت 5 بعد از ظهر که دوباره اینا رو به حالت عادی برگردوندم و دوباره امتحان کردم که باز هم همونجوری شد.
    به هر حال حیف شد مطلبی که اینقدر به طول انجامید نتیجه ای در بر نداشت. فقط اگه از من میشنوید در زمینه انتخاب قطعات کامپیوتر مخصوصا مادربورد هیچوقت به برندهای نامعتبر اعتماد نکنید. خود من چندین مورد خرابی توی مادربورهای همین بایوستار دیده بودم ولی چون بیشتر این خرابیها رو توی مدلهای پایینتر این مینبورد دیده بودم و به خیال خودم سری T بایوستار که اینقدر روش تبلیغ میکنند چنین مشکلاتی رو ندارن انتخابش کردم که بعد از چهار پنج ماه اینجوری شد.از شانس بد ما هم گارانتیش از شرکت انفورماتیک گستر هست که ظاهرا گارانتی زیاد جالبی نیست.
    به هر حال از بچه هایی که لطف داشتند و راهنمایی کردند ممنونم.

خلاصه مادربوردمون که فوت شد. اگه تونستید یه فاتحه واسش بفرستید.(خدا رحمتش نکنه )
    اعصاب خودتو بهم نریز منم درکت می کنم چون این بلاها سر خودمم خیلی اومده ولی دفعه بعد که خواستی مادربرد بخری یا از giga بگیر یا از dfi مخصوصا برای amd انشاءالله این مشکلات دیگر پیش نیاید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •