تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 68

نام تاپيک: معرفی و بحث در مورد فیلم های تابستانی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بچه ها دیشب تو فیلم جومانجی دختر کوچیکه دختره تو فیلم مرد عنکبوتی نبود؟؟؟کریستن دانستو میگم؟؟؟!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

يكي گفت ميخوان مرد عنكبوتي سه رو نشون بدن!!!!!!!!!!!!!
    من ميخواستم dvd رو بخرم با اينكه تو ماهواره ديدم ولي گفتن كه كيفيتش خيلي پايينه چون از روي پرده سينما زدن!!!
    نشون نميدن عزيز
    يا حق (:

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شبکه 4 هم جشنواره داره؟
    فکر نمی کنم ... شبکه چهار هرروز تله تئاتر میده ... ساعت 1.30 ظهر ...

بچه ها دیشب تو فیلم جومانجی دختر کوچیکه دختره تو فیلم مرد عنکبوتی نبود؟؟؟کریستن دانستو میگم؟؟؟!!!!
    خودشه ...
    -------------------------------
    فیلم های شبکه 3 ( سینما گلخانه )

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "دیوار" محصول هندوستان چهارم تیر ساعت 17:15 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی یاش کاپور و بازی آمیتاب باچان و شی‌شی کاپور ساخته شده و داستان دو برادر است که یکی به راه خلاف کشیده و دیگری افسری وظیفه‌شناس می‌شود. در اثر اتفاقاتی که بین آنها می‌افتد سرانجام فرزند خلافکار کشته می‌شود و ...
    فیلم سینمایی "من روبات هستم" محصول آمریکا پنجم تیر ساعت 17:15 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم درباره ساخت روباتی است که نسبت به روبات‌های قبلی تغییراتی در آن به وجود آمده است. بعد از کشته شدن سازنده این روبات ها شرکت و کمپانی سازنده این روبات‌ها سعی در خودکشی جلوه دادن این مرگ هستند. پلیسی سیاهپوست که خاطره خوشی از روبات ها ندارد سعی می کند جریان این پرونده قتل را دنبال کند.

فیلم سینمایی "ظهر شانگهای" محصول آمریکا به کارگردانی تام دی و بازی جکی چان، اوون ویلسن، لوسی لیو، براندون مریل و راجر یوان ششم تیرماه ساعت 17:15 از شبکه سه پخش می شود. مایلز میلر و آلفرد گو فیلمنامه این اثر را در ژانر اکشن، کمدی و ماجراجویانه به مدت 110 دقیقه نوشته اند. "ظهر شانگهای" درباره مردی چینی به نام چون وانگ است که برای نجات یک پرنس به غرب وحشی می رود. او در طول راه با روی بانون، یک دزد خرده پا همراه می شود.
    فیلم سینمایی "ریحانه" هم هفتم تیرماه ساعت 17:15 از شبکه سه پخش می‌شود. علیرضا رئیسیان سال 1368 این فیلم را بر مبنای فیلمنامه خودش جلو دوربین برد. داستان فیلم درباره زنی به نام ریحانه است که به دلیل اختلاف با شوهرش اسکندر به خانه پدرش بازمی‌گردد. در این فیلم فاطمه معتمدآریا، مجید مظفری، اکبر عبدی، حسین محجوب، حمید جبلی، رضا بابک، حمیده خیرآبادی، سرور نجات‌الهی، فتحعلی اویسی و حسین خانی بیک به ایفای نقش پرداختند. زمان این فیلم 82 دقیقه است.
    فیلم های سینمایی "زیگفرید" محصول آلمان و "عروس کاغذی" نهم و دهم تیرماه ساعت 17:15 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. حجت‌الله سیفی سال 1374 "عروس کاغذی" را بر مبنای فیلمنامه خودش و ناهید رضایی جلو دوربین برد. داستان فیلم درباره روزنامه‌نگاری است که اصرار دارد دردهای جامعه را منعکس کند. او پاورقی تازه‌اش با عنوان عروس کاغذی را به دوستش برهان می‌دهد تا ... در این فیلم 90 دقیقه ای محمود شولیزاده، مژگان پوریگانه، محمد امامی، فریدون سیفی، متین سیفی، حسین محب اهری، هما خاکپاش، منصور یزدانی و حمید ارسالی به ایفای نقش پرداختند.
    فیلم سینمایی "پسر اژدهاسوار" 11 تیرماه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم سال 2006 به کارگردانی استفان فانگ میر ساخته شد. پیتر بوچمن فیلمنامه این اثر را بر مبنای داستانی از کریستوفر پائولینی نوشته است. این فیلم از 15 دسامبر سال 2006 در آمریکا اکران شد و ژانر آن اکشن، ماجراجویانه، خانوادگی و فانتزی است.
    نمایی از فیلم سینمایی "پسر اژدهاسوار"
    در "پسر اژدهاسوار" ادوارد اسپلیرز، جرمی آیرنز، سیه‌نا گیلوری، رابرت کارلایل و جان مالکوویچ به ایفای نقش پرداختند. این فیلم محصول مشترک آمریکا و بریتانیا و 104 دقیقه است. داستان درباره پسری است که در یک دهکده به نام آن گاسیا با یک تخم اژدها رو به رو می شود. این واقعه او را به سفری افسانه‌ای می‌برد و درمی‌یابد تنها او می‌تواند سرزمینش را نجات دهد. فیلم "پسر اژدهاسوار" در ایام نوروز از شبکه سه روی آنتن می‌رود.
    فیلم‌های "حمله به قلب" محصول آلمان، "سلطان کمدی" محصول آمریکا، "تاکسی" محصول فرانسه و "شیطان" محصول سوئد به ترتیب از 12 تا 16 تیر ماه از شبکه سه روی آنتن می‌رود. پخش مجموعه تلویزیونی "چارخونه" هم از نهم تیرماه از شبکه سه سیما هر شب به مدت 40 دقیقه شروع می‌شود.

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

دیروز وقتی رامبد جوان گفت فیلم امشب جومانجی دوتاشون زدند زیر ختده

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

دیروز وقتی رامبد جوان گفت فیلم امشب جومانجی دوتاشون زدند زیر ختده
    آره خب حق داشتن
    ما گريه ميكنيم
    اونا ميخندن!!!
    يا حق (:

بچه ها تبليغ رو ديدين؟

من روبات هستم!!!!!!!!!!!

اينم رته تو بورس
    هر سال نشونش ميدن
    حالا سال بماند هر چند ماه نشونش ميدن
    شده مث جومانجي
    يا حق (:

اگه نباشه جاش خالی می مونه lonesome9898's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    caspian sea

پيش فرض

بیچارهها 3 بار بیشتر نشون ندادن

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

به جون خودم يادمه 5 بار اين فيلم رو نگاه كردم
    در ضمن تكرارش رو هم بيخيال
    ولي پنج بار من ديدم
    حالا معلوم نيست چند بار نشون دادن كه نديديم
    يا حق (:

اگه نباشه جاش خالی می مونه M A R S H A L L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    [Sin City]

پيش فرض

بله ديگه.
    قبلاً گفته بودم.

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

بله ديگه.
    قبلاً گفته بودم.
    خود رامبد هم گفت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من که بیکار نیستم بشینم حرفاشونو گوش بدم تازه امشبم keira knightly تو فیلمه بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •