تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 127

نام تاپيک: Resident Evil Code: Veronica

آخر فروم باز toraj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

آقا من تو اول بازی گیر کردم نمیدونم چرا اینجوریه من تمام اویل ها رو تاآخر بردم ولی این چون برای ps2 هست الان دارم بازی میکنم من اول بازی میرم و هیچ جایی نیست فقط یه در هست که یه جایی داره فکر کنم همون لوح باشه رو توش بزاری ولی من هنوز لوح رو ندارم در ضمن یه جایی هست که یه دکمه میزنی پنجره ها ویه در باز میشه ولی تا میری سمتشون پنجره ها ودر بسته میشه منظورم اول بازی هست حالا نمیدونم چه جوری باید ردش کنم یه چند تا سوراخم هست که سگ از توش میومد ولی نمیشه برم تواون سوراخ ها لطفا راهنمایی کنید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

یادم نمی یاد ولی یکی کم داری!!!!!!
    من توی GameGuide بازی خوندم "زمانی که وارد اونجا شدم فندک رو بگیرم دستم و برم سمت کامپیوتر."
    این تو رو یاد چیزی میندازه؟! (چون من فکر می کنم تنها کاری که نکردم این باشه! {بدبختانه فندک هم ندارم!!!})

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام .

نمیشه گفت این بازی جزء قسمت های اصلی نیست ، چون کاملا داستان سری های قبل رو دنبال می کنه . در ضمن بسیاری از نکات درباره Umbrella مشخص میشه .
    Code Veronica کاملا داستان Resident Evil 2 رو دنبال می کنه ، اگه یادتون باشه در RE2 شخصیت Clair برای پیدا کردن برادرش به Racoon City رفته بود(محل کار برادرش) و در پایان نتوانست در آنجا او را پیدا کند . در Code Veronica نیز Clair در ادامه جستجوی خود به این جزیره آمده است .

راستی اسم Code Veronica به نظر من خیلی جالب انتخاب شده ، که این رو در پایان بازی متوجه خواهید شد .
    Last edited by StormWielder; 21-09-2007 at 15:19.

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من توی GameGuide بازی خوندم "زمانی که وارد اونجا شدم فندک رو بگیرم دستم و برم سمت کامپیوتر."
    این تو رو یاد چیزی میندازه؟! (چون من فکر می کنم تنها کاری که نکردم این باشه! {بدبختانه فندک هم ندارم!!!})
    آره
    فکر کنم فندک رو باید توی اون اتاقی که یه عالمه کمد داره از توی یکی از کشو ها برداری
    بعد توی اون اتاقی که کامپیوتر داره گوشه اتاق یه تورفتگیه فکر کنم راهش با یه کمد سد شده بود وقتی بدیش عقب یه دریچه ظاهر می شه که تهش یه آدم زندانیه با چشم های دوخته همونجا یه چیزی پیدا می کنی یادم نمی یاد چی
    واقعا آفرین به این حافظه امیدوارم چرت و پرت نگفته باشم

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

نمیشه گفت این بازی جزء قسمت های اصلی نیست ، چون کاملا داستان سری های قبل رو دنبال می کنه . در ضمن بسیاری از نکات درباره Umbrella مشخص میشه .
    Code Veronica کاملا داستان Resident Evil 2 رو دنبال می کنه ، اگه یادتون باشه در RE2 شخصیت Clair برای پیدا کردن برادرش به Racoon City رفته بود(محل کار برادرش) و در پایان نتوانست در آنجا او را پیدا کند . در Code Veronica نیز Clair در ادامه جستجوی خود به این جزیره آمده است .

راستی اسم Code Veronica به نظر من خیلی جالب انتخاب شده ، که این رو در پایان بازی متوجه خواهید شد .
    آره منم توي يه سايت خارجي خونده بودم كه اين اويل جز اويل هاي اصليه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

آره
    فکر کنم فندک رو باید توی اون اتاقی که یه عالمه کمد داره از توی یکی از کشو ها برداری
    بعد توی اون اتاقی که کامپیوتر داره گوشه اتاق یه تورفتگیه فکر کنم راهش با یه کمد سد شده بود وقتی بدیش عقب یه دریچه ظاهر می شه که تهش یه آدم زندانیه با چشم های دوخته همونجا یه چیزی پیدا می کنی یادم نمی یاد چی
    واقعا آفرین به این حافظه امیدوارم چرت و پرت نگفته باشم
    Ar@m نه اونی که میگی یه جای دیگس...
    ولش من که دیگه نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو...!
    Ar@m جان بابت راهنمایی هایی که قبلا کردی ممنونم.

آقا من تو اول بازی گیر کردم نمیدونم چرا اینجوریه من تمام اویل ها رو تاآخر بردم ولی این چون برای ps2 هست الان دارم بازی میکنم من اول بازی میرم و هیچ جایی نیست فقط یه در هست که یه جایی داره فکر کنم همون لوح باشه رو توش بزاری ولی من هنوز لوح رو ندارم در ضمن یه جایی هست که یه دکمه میزنی پنجره ها ویه در باز میشه ولی تا میری سمتشون پنجره ها ودر بسته میشه منظورم اول بازی هست حالا نمیدونم چه جوری باید ردش کنم یه چند تا سوراخم هست که سگ از توش میومد ولی نمیشه برم تواون سوراخ ها لطفا راهنمایی کنید.
    شما قبل از اینکه وارد راهرو بشی همه وسایل فلزی رو بزار توی صندوقی که باز میشه. بعد برو جلوتر توی یه اتاق که یه دستگاهی روی دیواره که برق شاتر رو وصل می کنه ، اون رو روشن کن بعدش از داخل کشو مدال رو بردار. مدال رو توی دستگاه شبیه ساز (Duplicator) بزار. برگرد به عقب و در شاتری که بیرون از ساختمان هستش رو باز کن. اونجا یه کپسول هستش ، ورش دار. برگرد پیش همون کامیونه که چپ کرده (قبرستان). آتیش رو خاموش کن و کیف رو بردار. در کیف رو باز کن و اون چیزی که داخلش هست رو بزار توی اون دستگاهی که مدال رو بهش دادی.
    حله؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Ar@m نه اونی که میگی یه جای دیگس...
    ولش من که دیگه نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو...!
    Ar@m جان بابت راهنمایی هایی که قبلا کردی ممنونم.
    شما قبل از اینکه وارد راهرو بشی همه وسایل فلزی رو بزار توی صندوقی که باز میشه. بعد برو جلوتر توی یه اتاق که یه دستگاهی روی دیواره که برق شاتر رو وصل می کنه ، اون رو روشن کن بعدش از داخل کشو مدال رو بردار. مدال رو توی دستگاه شبیه ساز (Duplicator) بزار. برگرد به عقب و در شاتری که بیرون از ساختمان هستش رو باز کن. اونجا یه کپسول هستش ، ورش دار. برگرد پیش همون کامیونه که چپ کرده (قبرستان). آتیش رو خاموش کن و کیف رو بردار. در کیف رو باز کن و اون چیزی که داخلش هست رو بزار توی اون دستگاهی که مدال رو بهش دادی.
    حله؟؟؟

چی شد بالاخره ؟
    تونستی اونجا رو رد کنی یا نه؟
    من دو بار قبلا این بازی رو تا آخر رفتم اگه خواستی چون تو اولش مشکل داری ، میرم و برات راه رو میگم . ولی باور کن نمی خوام پا به پای شما بازی رو تا آخر برم !!!!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

چی شد بالاخره ؟
    تونستی اونجا رو رد کنی یا نه؟
    من دو بار قبلا این بازی رو تا آخر رفتم اگه خواستی چون تو اولش مشکل داری ، میرم و برات راه رو میگم . ولی باور کن نمی خوام پا به پای شما بازی رو تا آخر برم !!!!!!
    نه.
    از شما ممنونم ولی من که توی اول بازی گیر نکردم...!!! (جایی که من گیر کردم قسمت به کار انداختن دستگاه Lifting برای ورود به هواپیماست ، که آخرهای بازیه) اون قسمت دوم جواب اون دوستمون هستش که گیر کرده.

در آغاز فعالیت alilovegood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    آقا یا خانوم آرام سعی کردم واست یه پیغام خصوصی بفرستم امیدوارم رسیده باشه گفتم واسه محکم کاری بیام اینجا هم بت بگم تا هر چه زود تر به نتیجه برسم!
    این دوستامون هنوز خیلی عقب هستن!من از این رفقا خیلی جلو تر هستم اون جایی که 6 تا تابلوی کوچیک هست و یک تابلوی بزرگ که روی هر کودوم هم یک دکمه برای اکتیو کردن تابلوی مورد نظر
    فک می کنم فهمیده باشی کجا هستم...اگه می تونی بم بگو به چه ترتیبی باید تابلو ها رو اکتیو کنم تا نتیجه بگیرم؟
    اگه جواب رو به ایمیلم بفرستی ممنون می شم چون فک می کنم اگه بخوام باز بیام اینجا و دنبال جوابم بگردم گم بشم و هیچ وقت هم پیداش نکنم:::
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن من فقط برای رد کردن این مرحله از بازی تو سایت دوست داشتنی شما عضو شدم!
    لطفا هرچه زودتر به دادم برس!

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

فهمیدم کجا رو می گی
    به ترتیب:
    تابلوی خانومه
    تابلوی مرد با دو تا بچه
    تابلوی مرد با فنجون قهوه
    تابلوی مرد با بشقاب
    تابلوی مرد با کتاب
    تابلوی مرد با جا شمعی
    تابلو بزرگه
    Last edited by Ar@m; 12-10-2007 at 19:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •