تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: سرتالین و تری فلویوپرایزن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما بلافاصله باید به پزشکتون میگفتین که سرترالین براتون این عوارض رو آورده. نمیدونم تعریف شما از هذیان چیه ولی اگه در حالت عادی شروع به هذیان گفتن میکنین هم باید دارو قطع و جایگزین بشه و هم پزشک باید داروی جدید تجویز کنه. پیشرفت این عوارض سرترالین میتونه در ادامه منجر به بروز افکار خودکشی بشه که به کرات اتفاق افتاده.
    فکر خودکشی هم بودم اتفاقا اما یک زمانی حرف یک دوست خردمند باعث تحولی بزرگ در من شد ... گفت " همونهایی که تو رو به این روز انداختند از خداشونه که امثال تو از زندگی حذف بشند پس به خواسته ی اونها تن نده "

2. 2 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

من حافظه خیلی خیلی خیلی خیلی قوی کوتاه مدت و بلند مدتی داشتم اما نمیدونم چرا تمام خاطرت بد زندگیم و بدبختیام دارن پاک میشن و یادم نمیاد !؟

از طرفی حافظه کوناه مدتم که مثلا از چه مسیری اومدم رسیدم اینجا !!! ضعیف شده ! کلن حافظم ضعیف شده

به خصوص شب ها که تری فلوپرایزن میخورم و نمیخابم 4-5 ساعت بیدار میمونم فردا که پا میشم این 4-5 ساعت رو به روشنی کامل یادم نمیاد !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

فکر خودکشی هم بودم اتفاقا اما یک زمانی حرف یک دوست خردمند باعث تحولی بزرگ در من شد ... گفت " همونهایی که تو رو به این روز انداختند از خداشونه که امثال تو از زندگی حذف بشند پس به خواسته ی اونها تن نده "
    شما در حال حاظر چه دوزی مصرف میکنین ؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما در حال حاظر چه دوزی مصرف میکنین ؟!
    مدتهاست مصرفم قطع شده

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من سرترالين به خوبي روم جواب ميده ولي به شدت برام بي خوابي مياره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

چه دوزی مصررف میکردین ؟
    چجوری ترک کردین ؟
    بعد از ترک علایم برگشت ؟

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دکتر برای سرترالین(آسنترا) و کوئتیاپین نوشت من دو روز خوردم به قدری دل درد شدم که میخواستم از دل درد بمیرم و به شدت هم سردم میشد قطعشون کردم بعد از سه روز تازه دل درم خوب شد ولی از نظر روحی حالم نیست من کلا آلرژی شدید دارویی دارم ولی این به شدت وحشتناک بود حالا چیکار کنم دیگه دارو نخورم همین جوری ناراحت بگردم برای خودم؟ دکتر دیگه برم؟ برم همون دکتر بهش بگم؟

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دکتر برای سرترالین(آسنترا) و کوئتیاپین نوشت من دو روز خوردم به قدری دل درد شدم که میخواستم از دل درد بمیرم و به شدت هم سردم میشد قطعشون کردم بعد از سه روز تازه دل درم خوب شد ولی از نظر روحی حالم نیست من کلا آلرژی شدید دارویی دارم ولی این به شدت وحشتناک بود حالا چیکار کنم دیگه دارو نخورم همین جوری ناراحت بگردم برای خودم؟ دکتر دیگه برم؟ برم همون دکتر بهش بگم؟

چه شرح حالي به دكتر دادين كه اينا رو براتون نوشت؟

10. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

چه شرح حالي به دكتر دادين كه اينا رو براتون نوشت؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینجا قبلا سوال کرده بودم دکتر میرم چی بگم اینها رو شرح دادم و اینکه کلا روزی که رفتم دکتر حالم بد بود فکر کنم وسواس هم بود و مشکل اساسی بی خوابی شدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام من احساس افسردگی کردم و رفتم دکتر و بهش گفتم که
    مثلا
    مشکل دارم که ماشینمو پارک میکنم قفل میکنم میرم مثلا 30 متر جلوتر میگم نکنه قفل نکردم برمیگردم دوباره !
    یا مثلا یه اشغال میندازم زمین میرم و یهو یه جوی منو میگیره که باید برگردم لهش کنم ! کاملا کار بیهوده ای میکنم و خودمم میدونم اما اگر برنکردم و لهش نکنم اصلا تو دلم میمونه !
    این یه مشکل !
    بعد مثلا با دوستام که هستیم از جمعشون در میام استرس دارم که نکنه پشتم بد بگن ؟! یا ازم ناراخت شده باشن ؟!
    یه استرسی دارم کلن راحع به اینده و و...
    19 سالم هست دانشجو هستم
    پسرم
    شکست عشقی شدیدی خوردم طی 7-8 ماه گذشته 1 سالی با طرف بودم
    و اینکه 2-3 تا نارو بد هم از رفیقام خوردم
    بعضی موقع ها دوس دارم تنها باشم و با میرم 2-3 و یا بیشتر حذاکثر 3-4 ساعت سنگ بترکه دور میزنم و اهنگ گوش میدم!
    دکتر به بنده سرتالین خارجی داد گفت هفته اول 1.4 هفته دوم یک دوم و هفته سوم یکی یکی بخور 50 میلی گرم هم هست
    در کنارش گفت برای خوابت هم شبا که میخای بخابی
    تری فلویوپرایزن بخور
    من امروز بعد ناهارم قرار بود 1 چهارم رو بخورم قرصه ریر بود نشد 1 چهارمش کنم حوصلم نکشید نصفشو انداختم بالا !
    حالا یا تلقین یا واقعا اصن یه فاز خوشی منو گرفته !
    انگار هیچ غمو غصه ای ندارم ! طی 1 ساعت عمل کرد
    در صورتی که دکتر گفت دو هفته اول حالت بدتر میشه اما قطع نکن بعد دو هفته بهتر میشی!
    با این کار ندارم!!

گیرم این تری فلویوپرایزن 1 میلی گرمی هست که یه سرچی کردم دیدم اسکیزوفرنی ها میخورن ! البته یکی از کاربردش اینه اما اینم هست ! برای خواب و استرس هم هست

اما خب ! این اسکیزوفرنی رو دیدم حسابی حالا نگران شدم !
    یه دونه انداختم بالا !
    ببینیم چه شود !

والا رسما اعلام میکنم شهادت میدم که اسکیزوفرنی نیستم صدا و تصویر نمیبینم !
    خخخخ

ولی خب نظرتون رو بگینن و این سرتالین معتاد کننده نیست ایا ؟!!

یه فازی بهم میگه اصن هیچ کدومشون رو نخورم و با گوش دادن به اهنگ های شاد و انرژِ مثبت و چیزایی از این قبیل شاد تر بشم و زندگی رو سخت نگیرم که کارای اسکول بازی نکنم در رو 2 بار چک کنم یا اشغال رو له کنم و ....! میتونم این کار ها رو نکنم خخخ ! اما تو دلم میممونه که اونم اگر اراده کنم تو دلم نمیمونه!!!

یعنی وضع ما اینقد خرابه سرتالین خارجی با این تری مری چیه !؟ به ما داده !؟
    ای داده بیداد !

یکسال گذشته
    من الان حالم خیلی خوبه ولی هنوز نرفتم دکتر که ببنم قرصامو قطع میکنه یا نه ولی خیلی عالی هستم

13. این کاربر از majid20161395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •