تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: دوتا پاور سوزوندم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما با یک پاور دیگه (گرین نباشه ) امتحان کن درست میشه
    خواهر سیستمت را داری با پاور گرین میگایی
    مثل اینکه متنی را که من نوشتم نخوندی
    در اخر یک نکته را بهت بگم کلا پاور گرین به تازگی آشغال شده و این مشکلات را برای من هم به وجود اورده گارانتیش هم مفت نمی ارزه چون اگر پاورت را بردی گارانتی و اون ها هم برات سریع عوض کردند بدون که کلاه بزرگی رفته سرت چون اون ها پاور نو به شما نمیدهند و یک پاور بدون هولوگرام و توی پلاستیک سلفونی به ظاهر نو و به قول خودشون نو به تو میدهند ولی بدون که این پاوری که بهت میدهند پاور تعمیری هست و کلا مفت نمی ارزه.و وقتی خراب شد نباید بره گارانتی راست باید بره تو سطل زباله
    شما کلا پاورت را عوض کن و ترمال تک بخر (90% مشکلت حل میشه )اگه مشکلت حل شد که هیچی اگر حل نشد کیست را ببر همون جایی که خریدی و قضایا را بگو.
    و بیشتر از این با پاور گرین به سیستم خودت ضرر نزن چون این پاور سمه 100 % مطمئنم مشکل شما از مارک پاورتون هست
    شما هرگز با امتحان یک مارک پاور نمیتونی به نتیجه برسی 100 تا پاور گرین هم تست کنی فایده نداره چون فقط بحث توان مصرفی نیست بحث سر اینه که ایا این پاور با مدل مادربورد شما سازگار هست یا نه که میتونی به سایت سازنده مین بردت بری و ببینی چه پاوری با مین شما سازگاره و در زیر تست شرکت سازنده مین بردت ok خورده یا نه
    منم 3 تا پاور گرین را سوزوندم و الان ترمال تک گذاشتم هنوز که مشکلی برام به وجود نیومده.ولی اگر بازم پاورم خراب شد راست میرم سراغ مین و چند مورد دیگه ) مشکل من و شما یکی هست و زودتر به کمک هم میتونیم به نتیجه برسیم.بهتره جوابت را sms کنی سریع تر کمکت میکنم.
    این ها پاور هایی هست که از زیر دست مدل مین شما جان سالم بدر برده و از asus ok را گرفته P8P67_DELUXe.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این پاور رو کجا میتونم بفروشم؟
    من خودم 3 تا پاور گرین سوزوندم و چهارمی را که بهم دادند بابت گارانتی خواستم بفروشم کسی نمیخرید و همه میگفتند این ها تعمیری هست ....
    اره یک برند بودند
    اولیش که 6 ماه رفت gp430a green
    بردم گارانتی گفتند سوخته برام عوض کردند
    دومی را گذاشتم 1 ساعت صبح باهاش کار کردم سیستم را خاموش کردم شب که اومدم دیدم دیگه روشن نمیشه یعنی وقتی سیستم خاموش بوده پاور سوخته
    بردم گارانتی سومی هم دادند همین جور شد سوخت و چهارمی را بهم دادند که دیگه این را نگذاشتم و رفتم ترمال تک خریدم و الان 2 هفته هست که هیچ مشکلی ندارم

پروفشنال farhad200's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    International Network

پيش فرض

الان با این مشخصات گرافیک و سیستمم چه پاوری بخرم به نظرت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

الان با این مشخصات گرافیک و سیستمم چه پاوری بخرم به نظرت؟
    توان مصرفی سیستمت تو 100% لود 550 وات هست اگر پاور active pfc باشه 80 % بهت خروجی میده
    پس شما به یک پاور 650 الی 700 وات نیاز داری
    من رفتم سوال داشتی sms بده
    Last edited by djhl; 08-11-2012 at 16:25.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    من خودم پاور گرین گرفتم تازگی ها و منم راضی نیستم. و فعلا عوض کردم و باید ببنیم چطور کار میکنه
    اما درسته پاور مشکل داره اما نه در این حد که این بنده خدا این مشکل براش پیش بیاد اونم تو هر چند روز یک بار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    من خودم پاور گرین گرفتم تازگی ها و منم راضی نیستم. و فعلا عوض کردم و باید ببنیم چطور کار میکنه
    اما درسته پاور مشکل داره اما نه در این حد که این بنده خدا این مشکل براش پیش بیاد اونم تو هر چند روز یک بار
    اصلا شرکت های سازنده مین برد پاور گرین را پشم هم حساب نمیکنند و اصلا قبول ندارند.
    توی همه تست های شرکت های سازنده مین برد رد شده........میدونی یکی ازدلایلشون چیه دلیلشون اینه که پاور گرین تا وقتی که سالمه که هیچی داره کار میکنه ولی وقتی که خراب شد یک ضرر اساسی به سخت افزار از جمله گرافیک و هارد وارد میکنه بهترین پاور ها از هر نظر این ها هستند
    Be quiet
    AcBel
    AMA
    Antec
    ASUS
    Bubalus
    AXE
    CMT COMMANDER
    CoolerMaster
    Coolive
    Corsair
    CWT
    Delta
    EnerMAX
    FSP
    Gigabyte
    GreatWall
    GoldenField
    HECHUAN
    Huntkey
    I-cute
    OCZ
    SAMA
    Seasonic
    Seventeam
    SHARKOON
    Silverstone
    Snake
    Tagan
    Thermaltake
    TOPower
    Zippy
    Last edited by djhl; 09-11-2012 at 19:36.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

منم مشکل برق دادن بدنه کیس رو دارم این مشکل از اونجا شروع شد که پاور پرفکت ضعیفمو با یه roka 250 عوض کردم
    حالا هم کل جاهای کیس برق میده تمام اهنای کیس فاز متر هم روشن میشه هیچ محافظی هم تا حالا به کامپیوترم وصل نکردم
    همه جا برق میده تمام سوکتا روی هارد
    مشکل چیه ؟

مشخصات
    سی پی یو 5700
    گرافیک 5450 اورکلاک شده
    رم 4 گیگ دیدی ار 3
    مادربورد : g41t-m16 الایت
    هارد : 500 گیگ سیگیت
    Last edited by narimaneflc@iv; 09-11-2012 at 12:25.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بدنه هارد هم برق میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

منم مشکل برق دادن بدنه کیس رو دارم این مشکل از اونجا شروع شد که پاور پرفکت ضعیفمو با یه roka 250 عوض کردم
    حالا هم کل جاهای کیس برق میده تمام اهنای کیس فاز متر هم روشن میشه هیچ محافظی هم تا حالا به کامپیوترم وصل نکردم
    همه جا برق میده تمام سوکتا روی هارد
    مشکل چیه ؟

مشخصات
    سی پی یو 5700
    گرافیک 5450 اورکلاک شده
    رم 4 گیگ دیدی ار 3
    مادربورد : g41t-m16 الایت
    هارد : 500 گیگ سیگیت
    بهتر بود تاپیک جدید میزدید
    خوب اول از همه سیستمت را با یک پاور دیگه تست کن تا مطمئن بشی برق تو بدنه پاور نباشه..
    این کار را اگر کردی ولی بازم کیست برق توش بود
    کل قطعات سیستمت را بریز بیرون از کیسو از نو ببند و از وجود نداشتن شی اضافه تو کیست مثل پیچ ازادی یا هر چیزی که باعث اتصالی بین مین بردت و کیست میشه مطمئن شو....
    اگر جواب نداد سیستمت را ارت کن (یک میخ بکوب به دیوار و یک سیم رسانا به میخ وصل کن و بعد اون سر سیم را به یکی از پیچ های پشت کیست ببند تا برق تخلیه بشه..
    Last edited by djhl; 09-11-2012 at 15:22.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بهتر بود تاپیک جدید میزدید
    خوب اول از همه سیستمت را با یک پاور دیگه تست کن تا مطمئن بشی برق تو بدنه پاور نباشه..
    این کار را اگر کردی ولی بازم کیست برق توش بود
    کل قطعات سیستمت را بریز بیرون از کیسو از نو ببند و از وجود نداشتن شی اضافه تو کیست مثل پیچ ازادی یا هر چیزی که باعث اتصالی بین مین بردت و کیست میشه مطمئن شو....
    اگر جواب نداد سیستمت را ارت کن (یک میخ بکوب به دیوار و یک سیم رسانا به میخ وصل کن و بعد اون سر سیم را به یکی از پیچ های پشت کیست ببند تا برق تخلیه بشه..
    هم بدنه پاور برق داره هم سیم که از مانیتور میاد یعنی پور رو جدا هم کنم بازم همه جای کیس فازمتر روشن میکنه
    ممنون امتحان میکنم خدا کنه جواب بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •