تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 81

نام تاپيک: بهترین موسسه برای دریافت مدرک MCITP

داره خودمونی میشه zinor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

8

من به نظرم هرکجا که می خواهید برای MCSE یا MCITP بروید . اول برید از دانشجویانی که قبلا این مقطع رو گذروندند مشاوره بگیرید چون ممکنه یه استاد خوب یا بد تو ی مجتمع فنی , سایبر تک , کهکشان و ... باشه !
    هرجایی خوب و بد داره شما با استاد خوبه درس رو بگیرید .

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من خودم دوره های MCSE و مجتمع فنی تهران خوندم دوره های MCITP و هم خودم. الان مدرک بین المللی هر دو را هم دارم. پیشنهادم همون مجتمع فنی هستش استادای خوبی داره. البته شعبه اصلیش که ابن سینا هست.

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

آره موسسه آساد توی یه خرابه 40 متری هست یکی از رفیقام که هیچی حالیش نیست هم رفته اونجا استاد شده . یه موسسه ای هست که تا دیروز ICDL برای بچه های مهد کودک می گفت ولی امروز MCSE برای مادربزرگ همون بچه ها میگه .
    در کل یه خونه مسکونی بوده که 40 متر بوده گفتن چیکار کنیم پول در بیاریم ؟ یکی گفت بریم موسسه بزنیم ؟ یکی دیگه گفت آره منم توی یه سایتی فروم بازم به بچه ها میگم فقط برید آساد کامپیوتر یاد بگیرید . بلاخره خدا روزی رسونه !
    واقعا برای شما و امسال شما متاسفم که فقط عقلتون به چشمتونه میدونی از شما ها بیشتر از این نباید انتظار داشت چون بعد ذهنیتون اینقدر ضعیفه که نمیدونید چطوری تصمیم بگیرید من خودم تا دوسال پیش دنبال یک موسسه خوب بودم که بتونم دوره های MCSA/MCSE رو اونجا بگذرونم از مجتمع فنی گرفته تا سماتک رفتم ولی کیفیت کار رو فقط توی داشتن یک ساختمون شیک و لابراتور کاملو(که سالی یک دفعه هم از تجهیزاتش استفاده نمیکنن) و کادر خوش بیان چیزی ندیدم موسسه ای که بیاد برای شما دوره های MCSA/MCSE رو بصورت BootCamp تو 4 ماه برگزار کنه ازش معلومه که هنرجوهاش چی میخوان بشن و بجای یک مشاوره دلسوزانه بیاد به هنرجو بگه که شما اصلا +Network هم نمیخواد بگذرونی بیا دوره های MCITP رو بگذرون واقعا مشخصه چی هستن اون دوست شما که به شما گفته آساد یه خرابه 40 متری هستش همین خرابه 2 طبقه هستش که طبقه پائین برای کامپیوتر و طبقه بالا زبان هستش طبقه کامپیوترش سه تا لابراتوار داره استادش که جناب مهندس محمدرضا پلویی هستش 10 ساله داره تدریس میکنه ایشون تو مجتمع فنی هم داره تدریس میکنه تو این همه موسسه که من دیدم تنها استادی بود که تونست مطالب رو برای کاملا روشن کنه در ضمن معرفی این موسسه برای من سودی نداره ولی وظیفه خودم دونستم که اگر کسی میخواد واقعا وارد بازار کار بشه لااقل چیزی یاد بگیره تدریس مهندس پلویی به اینصورت هست که از Chapter های کتاب هم خیلی بیشتر تدریس میکنه شما اگر دوره هاتو جای دیگه گذروندی بیا با هم تبادل اطلاعات کنیم ببینیم کدوممون بیشتر بلدیم .
    Last edited by kourosh_sos; 05-02-2011 at 23:45.

4. این کاربر از kourosh_sos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

8

واقعا برای شما و امسال شما متاسفم که فقط عقلتون به چشمتونه میدونی از شما ها بیشتر از این نباید انتظار داشت چون بعد ذهنیتون اینقدر ضعیفه که نمیدونید چطوری تصمیم بگیرید من خودم تا دوسال پیش دنبال یک موسسه خوب بودم که بتونم دوره های MCSA/MCSE رو اونجا بگذرونم از مجتمع فنی گرفته تا سماتک رفتم ولی کیفیت کار رو فقط توی داشتن یک ساختمون شیک و لابراتور کاملو(که سالی یک دفعه هم از تجهیزاتش استفاده نمیکنن) و کادر خوش بیان چیزی ندیدم موسسه ای که بیاد برای شما دوره های MCSA/MCSE رو بصورت BootCamp تو 4 ماه برگزار کنه ازش معلومه که هنرجوهاش چی میخوان بشن و بجای یک مشاوره دلسوزانه بیاد به هنرجو بگه که شما اصلا +Network هم نمیخواد بگذرونی بیا دوره های MCITP رو بگذرون واقعا مشخصه چی هستن اون دوست شما که به شما گفته آساد یه خرابه 40 متری هستش همین خرابه 2 طبقه هستش که طبقه پائین برای کامپیوتر و طبقه بالا زبان هستش طبقه کامپیوترش سه تا لابراتوار داره استادش که جناب مهندس محمدرضا پلویی هستش 10 ساله داره تدریس میکنه ایشون تو مجتمع فنی هم داره تدریس میکنه تو این همه موسسه که من دیدم تنها استادی بود که تونست مطالب رو برای کاملا روشن کنه در ضمن معرفی این موسسه برای من سودی نداره ولی وظیفه خودم دونستم که اگر کسی میخواد واقعا وارد بازار کار بشه لااقل چیزی یاد بگیره تدریس مهندس پلویی به اینصورت هست که از Chapter های کتاب هم خیلی بیشتر تدریس میکنه شما اگر دوره هاتو جای دیگه گذروندی بیا با هم تبادل اطلاعات کنیم ببینیم کدوممون بیشتر بلدیم .
    برای کسانی مثل شما متاسفم چون امثال شما وجود نداره ! شاید شما خودت مدیر اون موسسه آساد فکستنی هستی که داری اینقدر تبلیغشو میکنی ! آره اون خونه 40 متری علاوه بر داشتن 600 تا طبقه یه پنتهاوس هم روش ساختند که بچه ها برای استراحت می رن اونجا حموم آفتاب میگیرن ! دوست عزیز این حرفها چیه اونجا یک طبقه و نیم هست که یه زیر زمین داره که برای زمان جنگ موقعی که بمبارون میشده ازش استفاده می کردن !
    دوست عزیز من اگر من مدیر موسسه یک خونه 40 متری تو یه کوچه تنگ و تاریک توی شرق تهران بدون هیچ گونه استاد و استاندارد قابل قبولی بودم یا همون خونه 40 متری رو تغییر کاربری به گذشته اش یعنی یه خونه مسکونی می کردم یا سعی می کردم به جای تبلیغ توی اینترنت یه نفرو اجیر می کردم دم در مکانیکی روبروی موسسه کارت پخش کنه !
    درسته که این انجمن حرف زدن ما رو آزاد گذاشته ولی واقعا دوستان عزیز سعی کنیم که به جای منافع شخصی راهنمایی های درست به هموطن هامون بدیم تا درست انتخاب کنند که هم توی این دنیا سرفراز باشیم و هم توی اون دنیا .
    Last edited by zinor; 06-02-2011 at 15:34.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

8

در ضمن من استاد پلویی و چلویی و کبابی تا حالا تو موسسه مجتمع فنی نشنیدم که MCITP یا MCSE تدریس کنه! من خودم 3 ساله که با مجتمع فنی خ ابن سینا رابطه نزدیک دارم و توش هم آموزش میبینم یه همچین شخصی رو ندیدم !!! بعدش هم من تا حالا نشنیدم که یه جا لابراتور شیک و مدرن داشته باشه و تا حالا ازش استفاده نکرده باشه یا به بچه ها بگن جیزه دست نزنید اوف میشید !
    و هر کی که لابراتور پیشرفته نداره بگه چون یه موسسه فلان لابراتور پیشرفته ای داره و اجازه استفاده به دانش آموزان رو نمیده پس قربون موسسه خودمون که هیچی نداریم ! ؟ اینو که دیگه خودتون گفتید اگه الآن ویرایشش نکنید .

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

8

هنوز هم حرف خودمو تکرار می کنم که نمیشه گفت فلان موسسه کاملا بد یا خوبه چون :
    1. اساتید خوب و بد همه جا وجود دارند شما باید اساتید خوب رو پیدا کنید .
    2.بسته به پولی که می دید و یا تعداد ساعتی که آموزش داده می شه و یا تجهیزات موسسه شما , شما بایستی عمل مقایسه رو انجام بدهید .

من قراره یه جای دیگه واسه کلاس های شبکه برم و اونجا رو ارزیابی کنم خیلی زود با خبرهای دقیق و جدید میام .

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست عزیز اولا قوانین انجمن رو رعایت کنید و تمام حرفاتونو تو یک پست بزنید دوما مدیر یک موسسه حالا چه کوچیک چه بزرگ وقتشو تلف نمیکنه که بیاد تو یک انجمن بخواد با امثال منو شما جنگ کنه در مورد اینکه ایشون تو مجتمع فنی تدریس میکنه یا نه باید کمی فکر میکردید و بعد جواب میدادید به نظر شما مجتمع فنی چندتا شعبه داره !؟ ایشون دقیقا همونجایی که شما هستین هم تدریس کرده ولی بصورت پاره وقت و البته بصورت افتخاری؛ در مورد میزان دانستنی ایشون باید بگم اون زمان که مهندس نیازخوانی شما تازه MCSE رو شروع کرده بود مهندس ما داشته تدریس میکرده در مورد لابراتوار آموزشگاهی که دارم توش دوره رو میگذرونم باید بگم هیچی کم نداره البته به غیر از سیسکو چون آموزشگاه ما کلا سیسکو نداره فقط مایکروسافت یه پدر بیامورزی هم باید بابت این حرفت که گفتی بهت بگم:
    2.بسته به پولی که می دید و یا تعداد ساعتی که آموزش داده می شه و یا تجهیزات موسسه شما , شما بایستی عمل مقایسه رو انجام بدهید .

عزیزم منم از اول اینو گفتم منم 10 جا تا حالا رفتم ولی نمیدونم چطوریه که فقط تونستم با این استاد ارتباط برقرار کنم !
    در مورد ساعت کلاس ها میدونی آموزشگاه ما چطوریه اصلا ساعت براش معنی نداره یعنی اینقدر باید مطلب گفته بشه تا اون دوره کامل بشه ولی مجتمع فنی چی فقط دارن بصورت تجاری کار میکنن مثلا یک دوره رو 30 ساعته باید تمام کنن سر همون 30 ساعت تموم میکنن حالا مطلبو بگن یا نگن آموزشگاه ما تعداد نفراتش نباید بیشتر از 6 نفر باشه یعنی انگار کلاس خصوصیه آیا مجتمع فنی اینطوری هستش ما ساعت و روز کلاسامون رو خودمون تعین میکنم و مثلا اگر بخوایم دختر تو کلاسمون نباشه واقعا دختر تو کلاسمون راه نمیدیم آیا مجتمع فنی اینطوری هست من خودم تو کلاسمون 2000 تا سوال در میارم از مهندس میپرسم همشمو با حوصله جواب میده آیا تو مجتمع فنی اصلا استاد میذاره کسی سوال بپرسه من از شما خواهش میکنم اینطوری قضاوت نکنید من فکر میکنم شما هم ساکن شرق تهرانی اگر هم نیستی شمارتو برام پیغام خصوصی کن یک روز که کلاس دارم ببرمت سر کلاس بعد قضاوت کن.
    من قراره یه جای دیگه واسه کلاس های شبکه برم
    ببین خودت هم میخوای بری جای دیگه
    Last edited by kourosh_sos; 06-02-2011 at 18:43.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

8

دوست عزیز اولا قوانین انجمن رو رعایت کنید و تمام حرفاتونو تو یک پست بزنید دوما مدیر یک موسسه حالا چه کوچیک چه بزرگ وقتشو تلف نمیکنه که بیاد تو یک انجمن بخواد با امثال منو شما جنگ کنه در مورد اینکه ایشون تو مجتمع فنی تدریس میکنه یا نه باید کمی فکر میکردید و بعد جواب میدادید به نظر شما مجتمع فنی چندتا شعبه داره !؟ ایشون دقیقا همونجایی که شما هستین هم تدریس کرده ولی بصورت پاره وقت و البته بصورت افتخاری؛ در مورد میزان دانستنی ایشون باید بگم اون زمان که مهندس نیازخوانی شما تازه MCSE رو شروع کرده بود مهندس ما داشته تدریس میکرده در مورد لابراتوار آموزشگاهی که دارم توش دوره رو میگذرونم باید بگم هیچی کم نداره البته به غیر از سیسکو چون آموزشگاه ما کلا سیسکو نداره فقط مایکروسافت یه پدر بیامورزی هم باید بابت این حرفت که گفتی بهت بگم:

عزیزم منم از اول اینو گفتم منم 10 جا تا حالا رفتم ولی نمیدونم چطوریه که فقط تونستم با این استاد ارتباط برقرار کنم !
    در مورد ساعت کلاس ها میدونی آموزشگاه ما چطوریه اصلا ساعت براش معنی نداره یعنی اینقدر باید مطلب گفته بشه تا اون دوره کامل بشه ولی مجتمع فنی چی فقط دارن بصورت تجاری کار میکنن مثلا یک دوره رو 30 ساعته باید تمام کنن سر همون 30 ساعت تموم میکنن حالا مطلبو بگن یا نگن آموزشگاه ما تعداد نفراتش نباید بیشتر از 6 نفر باشه یعنی انگار کلاس خصوصیه آیا مجتمع فنی اینطوری هستش ما ساعت و روز کلاسامون رو خودمون تعین میکنم و مثلا اگر بخوایم دختر تو کلاسمون نباشه واقعا دختر تو کلاسمون راه نمیدیم آیا مجتمع فنی اینطوری هست من خودم تو کلاسمون 2000 تا سوال در میارم از مهندس میپرسم همشمو با حوصله جواب میده آیا تو مجتمع فنی اصلا استاد میذاره کسی سوال بپرسه من از شما خواهش میکنم اینطوری قضاوت نکنید من فکر میکنم شما هم ساکن شرق تهرانی اگر هم نیستی شمارتو برام پیغام خصوصی کن یک روز که کلاس دارم ببرمت سر کلاس بعد قضاوت کن.
    من قراره یه جای دیگه واسه کلاس های شبکه برم
    ببین خودت هم میخوای بری جای دیگه
    دوست عزیز اولا شما خودت قوانین انجمن رو رعایت کن و اینقدر به دوستان و هموطنات اطلاعات غلط نده من اگه چند تا پست دادم به خاطر این بود که بعضی هاش نقل قول بود و بعضی هاش نصیحت و اطلاعات دادن به دوستان که محتوای هرکدوم مستقل بود .

حالا من دوره آپگرید به 2008 رو تو مجتمع فنی می رم و از چندین سال قبل certificate های مایکروسافت گرفتم و تا CCNP هم چند سال پیش جلو رفتم الآن هم شغلم در ارتباط با شبکه هست ما یه مرکز داریم که کارمندای قسمت خودمون که از یه شرکت بزرگه رو ارجاع میدیم برای آموزش ترمهای خاصی از شبکه و مخابرات و برنامه نویسی که میتونه ترمهایی از MCITP و
    CCNA و....باشه .
    و گروه 3 نفره هم داریم که موسسه های مختلف رو در اون ترمهای خاص ارزیابی میکنه که ببینه کدوم موسسه کارشون در زمینه تعلیم افراد در اون ترم خاص با توجه به هزینه دریافتی اش خوبه یا نه ؟ چرا این تیم رو درست کردیم به دلیل اینکه شرکت ما هزینه زیادی برای این دوره ها میکنه دیگه تو جزییات نمیرم که چند درصد هزینه ها رو شرکت ما تقبل میکنه . و چه نوع کارمندانی میتونن از این مزایا استفاده کنن و غیره ....

بعد از صحبت کردن با مدیر موسسه ما چند روزی رو در کلاسهای اون موسسه به عنوان نمونه شرکت می کنیم پس اگه گفتم یه جای دیگه واسه کلاسهای شبکه قراره برم واسه ارزیابی اونجاست عزیزم نه واسه آموزش دیدن اونجا !

دوما در مورد استاد چلویی کبابی باید بگم متاسفم یه استادی همین جور معرفی کردی بعد میگی پاره وقت میاد مجتمع فنی ابن سینا و .... عزیز من به جای شما خجالت میکشم آیا شما حاضرید به خاطر تبلیغ برای موسسه آساد اینقدر اطلاعات کج دار و مریض و ... به دوستان و مردم بگید ؟!

سوما هنوز هم میگم :
    که نمیشه گفت فلان موسسه کاملا بد یا خوبه چون :
    2.بسته به پولی که می دید و یا تعداد ساعتی که آموزش داده می شه و یا تجهیزات موسسه شما , شما بایستی عمل مقایسه رو انجام بدهید تا عمل مقایستون درست باشه .

ولی من گفتم موسسه نه یه خونه 40 متری که تا دیروز مسکونی بوده و با 3 تا اتاق میگن 10 تا لابراتور داره و استاتیدش از دانشگاه MIT میان تو اون دخمه 40 متری به اسم آساد و به دانش جویان آموزش میدن !؟
    اونهم فقط 6 نفر چون اتاقاش کوچیکه و جا نداره و ممکنه تو آساد بچه ها از کمبود جا خفه بشن !؟

بعدش هم آقا جون من که گفتم برای تبلیغات شرعا و عرفا درست نیست که از یه خونه 40 متری با 3 تا اتاق جوری تعریف و تمجید کنید که هرکی ندونه فکر کنه لابراتور دانشگاه ویرجینیا است پس یه نفر رو اجیر کن چند تا کارت بهش بده تا روبروی موسسه شما که مکانیکی اصغر آقاست پخش کنند نه اینکه به دوستان بگی فلان و بهمان و خدای ناکرده به خاطر اطلاعات نشاید درست شما چند نفر با اطلاعات غلط برن تو آساد .
    Last edited by zinor; 07-02-2011 at 17:25.

10. این کاربر از zinor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

ببین من فکر میکنم بحث کردن با شما فایده نداره یا شما حرف منو متوجه نمیشی یا من نمیتونم درست توجیحت کنم واضح تر مینویسم تا شاید متوجه بشی آقا جون بحث من سر موسسه کوفتی آساد یا مجتمع فنی نیست بحث من یک آموزشگاه 40 متری یا 3000 متری مجتمع فنی نیست بحث من مسکونی بودن یا تجاری بودن نیست بحث من ظاهر قضیه نیست امیدوارم تا اینجارو فهمیده باشی بحث من استادی هستش که اطلاعات بالا و تجربه زیادی تو این زمینه داشته باشه تا دلت هم بخواد استاد خوب زیاده من میگم آقا تو که شرق تهرانی و پولم نداری ولی میخوای شبکه رو واقعا یاد بگیری دارم میگم آقا من اینجا دارم میخونم استادشم قبول دارم والا بلا نه من مدیر این موسسه هم نه فامیلشون نه ... من فقط یک هنرجو بیشتر نیستم که علاقه شدیدی به IT دارم من سخت هم دارم تلاش میکنم که بهترین باشم من آموزشگاه های زیادی مثل نورا سماتک رفتم سر کلاس ها هم نشستم ولی نمیتونستم اون نوع تدریس رو درک کنم منم خیلی اتفاقی این آساد رو پیدا کردم همین مهندس حرف قشنگی روز اول به من زد که دید منو بهتر کرد گفت بیا چند جلسه رایگان سر کلاس ها بشین ببین حرف های منو متوجه میشی نوع تدریس منو درک میکنی یا نه رفتم و خدایش هم خیلی لذت بردم چون دزدی تو دادن اطلاعات نمیکنه خیلی مخلصانه داره مایه میزاره امروز از مهندس پرسیدم که چند وقت تو مجتمع فنی شعبه ابن سینا درس دادی گفت 6 ما بیشتر اونجا نبودم بخاطر دور بودن مسیر دیگه نرفتم در ضمن ایشون تو آموزشگاه هوش آوران تو تهرانپارس هم بوده حالا کاری ندارم کجا بوده کجا میره اصلا به منو شما چه ربطی داره یه خواهش هم داره که واژه هایی رو که برای مهندس که گفتی چلویی کبابی رو از پستات حذف کن زشته کسی میبینه خوبیت نداره من نمیگم که مجتمع فنی بده بابا اگر پشت مجتمع فنی سپاه نبود که عددی نبود حالا نمیخوام وارد این بحثا بشم آقا ما که با هم کل کل نداریم اصلا من خیلی هم خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا بشم و با هم بتونیم تبادل اطلاعات کنیم اگر میشه شمارتون رو برام پیغام خصوصی کنید .
    Last edited by kourosh_sos; 08-02-2011 at 23:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

8 موسسه اساد موسسه خوب

ببین من فکر میکنم بحث کردن با شما فایده نداره یا شما حرف منو متوجه نمیشی یا من نمیتونم درست توجیحت کنم واضح تر مینویسم تا شاید متوجه بشی آقا جون بحث من سر موسسه کوفتی آساد یا مجتمع فنی نیست بحث من یک آموزشگاه 40 متری یا 3000 متری مجتمع فنی نیست بحث من مسکونی بودن یا تجاری بودن نیست بحث من ظاهر قضیه نیست امیدوارم تا اینجارو فهمیده باشی بحث من استادی هستش که اطلاعات بالا و تجربه زیادی تو این زمینه داشته باشه تا دلت هم بخواد استاد خوب زیاده من میگم آقا تو که شرق تهرانی و پولم نداری ولی میخوای شبکه رو واقعا یاد بگیری دارم میگم آقا من اینجا دارم میخونم استادشم قبول دارم والا بلا نه من مدیر این موسسه هم نه فامیلشون نه ... من فقط یک هنرجو بیشتر نیستم که علاقه شدیدی به IT دارم من سخت هم دارم تلاش میکنم که بهترین باشم من آموزشگاه های زیادی مثل نورا سماتک رفتم سر کلاس ها هم نشستم ولی نمیتونستم اون نوع تدریس رو درک کنم منم خیلی اتفاقی این آساد رو پیدا کردم همین مهندس حرف قشنگی روز اول به من زد که دید منو بهتر کرد گفت بیا چند جلسه رایگان سر کلاس ها بشین ببین حرف های منو متوجه میشی نوع تدریس منو درک میکنی یا نه رفتم و خدایش هم خیلی لذت بردم چون دزدی تو دادن اطلاعات نمیکنه خیلی مخلصانه داره مایه میزاره امروز از مهندس پرسیدم که چند وقت تو مجتمع فنی شعبه ابن سینا درس دادی گفت 6 ما بیشتر اونجا نبودم بخاطر دور بودن مسیر دیگه نرفتم در ضمن ایشون تو آموزشگاه هوش آوران تو تهرانپارس هم بوده حالا کاری ندارم کجا بوده کجا میره اصلا به منو شما چه ربطی داره یه خواهش هم داره که واژه هایی رو که برای مهندس که گفتی چلویی کبابی رو از پستات حذف کن زشته کسی میبینه خوبیت نداره من نمیگم که مجتمع فنی بده بابا اگر پشت مجتمع فنی سپاه نبود که عددی نبود حالا نمیخوام وارد این بحثا بشم آقا ما که با هم کل کل نداریم اصلا من خیلی هم خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا بشم و با هم بتونیم تبادل اطلاعات کنیم اگر میشه شمارتون رو برام پیغام خصوصی کنید .
    من به شخصه وقتی مباحثه شما دو عزیز رو مطالعه کردم واقعا برای این دوستمون که عقلش به چشماشه ناراحت شدم که فکر میکنه خوبی یه موسسه به متراژ اونه !!!!!!... من به شخصه اسم بچمو تو این مهد کودک اساد نوشتم اتفاقا خیلیم راضیه تازه میگه بابا اونجا یه عمو پلویی هم هست که کامپیوتر درس میده...

13. این کاربر از kakuti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •