تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 167

نام تاپيک: تقويت صداي V3x !

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amirpers
    من می خواستم یک مطلب رو بیان کنم و یک سوال داشتم .
    مطلب اول من اینه که به نظر من با توجه به اینکه مطالب مختلفی در این تایپیک در مورد گوشی Motorola V3x
    بیان شده و فقط مربوط به تقویت صدا نبوده ، اگر دوستان موافق باشند از مدبران خواهش دارم که نام تایپیک را عوض کنند
    و به عنوان مثال به ( همه چیز در مورد Motorola V3X ) یا مانند آن تغییر کند ، همچنین به جایی بهتر از کلوپ گوشیها منتقل شود .
    سوال من هم این است که آیا دوستان سایتی که بتوان در آن اسکین و یا تم برای این نوع گوشی دانلود کرد می شناسند ؟
    چون اکثر سایتها برای V3i و یا V3 اسکین و تم دارند وبرای V3x من چیزی پیدا نکردم .
    عزيز من يه تاپيك به همين اسم زدم. يعني همه چيز در مورد موتورولا v3x ... البته تو اين تاپيك مطالب واقعا جالبتري گفته شد. با نظر m&a موافقم. بهتره يه زير مجموعه به اسم موتورولا بزنن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض taghviate seda

salam.agh ma ke in barnamaro dl kardim.ejara ham kardim.ama modele gooshimo nemishnase..gooshim v3xrazer,mese inke bazia in moshkelo dashtan.age kesi halesh karde mamnoom misham manam rahnemayi kone.az hamatoon mamnoon.bye

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mom_1425
    salam.agh ma ke in barnamaro dl kardim.ejara ham kardim.ama modele gooshimo nemishnase..gooshim v3xrazer,mese inke bazia in moshkelo dashtan.age kesi halesh karde mamnoom misham manam rahnemayi kone.az hamatoon mamnoon.bye
    منم اين مشكل رو داشتم اما حل شد. فقط تا اينجا بهت بگم كه بايد درايور مودم usb رو از اينترنت دانلود كني و نصبش كني. از همون سايت كه برنامه LeaderGL FlexEditor را دانلود كردي. موقع نصب هم سه تا چيز نصب ميكنه نه يه دونه. بعد اگه وقتي برنامه رو باز كردي و رو مودم مود بود و نرمال نشد. گوشي رو از كامپيوتر جدا كن و دوباره وصل كن. منم اول هر كاري ميكردم نميشد ديگه داشتم بي خيال ميشدم اما يه كم سمج باشي و ور بري درست ميشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در مورد v3i بايد چكار كنم همين مشكل رو دارم
    ولي نفهميدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ببخشيد اين درايور v3x رو از كجا دانلود كرديد ؟
    در مورد v3i هم اطلاعاتي داريد ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mahmoodifar
    ببخشيد اين درايور v3x رو از كجا دانلود كرديد ؟
    از این لینک میتونی دانلود کنی : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه bakhishman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ضلع شرقی جهنم-طبقه ی همکف

پيش فرض

man chand ta bazi ri mobilam ri khtam va bad az chand moddat mobilam hang mikard .tamome baziharo pak kardam vali hanozam bazi vaghta vaghti dare goshio mibandam ya baz mikonam hang mikone goshim v3x e lotfan komak konid mamnon misham.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط bakhishman
    man chand ta bazi ri mobilam ri khtam va bad az chand moddat mobilam hang mikard .tamome baziharo pak kardam vali hanozam bazi vaghta vaghti dare goshio mibandam ya baz mikonam hang mikone goshim v3x e lotfan komak konid mamnon misham.
    منظورت از هنگ كردن چيه ؟ خاموش روشن ميشه ؟ گوشي منم اين مشكل رو داشت. يعني وقتي درشو محكم مي بستم گوشي خاموش روشن ميشد. بعد يه كم ور رفتم باهاش فهميدم مشكل از باطري فابريك گوشيه كه يه كم تو جاش شله و وقتي درشو محكم ميبندي از جاش تكون ميخوره و گوشي خاموش ميشه. چاره كار يه تيكه كاغذه كه تا كني و بزاري لبه باتري تا ديگه تو جاش ثابت بشه.

داره خودمونی میشه amertad2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Sin City

پيش فرض

آقا من این فایل بالا بردن صدا رو ریختم صداهاش قطع شد دیگه اسپیکر فونشم کار نمیکنه
    بک آپشم دوباره ریختم کار نکرد
    الان گوشیم فقط دو نوع ولوم داره : یا 7 یا 0
    کسی تا حالا به این مشکل بر خورده ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

موقع ريختن اين فايل بايد تمام ولوم هاي گوشيتو رو 2 تنظيم ميكردي. اين كار رو كردي ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •