تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 32 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 314

نام تاپيک: Crysis 2 - BETA

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

يکي از دوستان من اين بازي رو گرفته، ولي گفت فقط يک مرحله بازي کرده و پاکش کرده، چون مثل اينکه نسخه فعلي باگ زياد داره و توي بعضي از مراحل مشکلاتي در بافتها وجود داره که مشخص ميکنه بازي کامل نيست و بتاست!
    از من مي شنويد منتظر نسخه اصلي باشيد، حيفه بعد از اين همه صبر بخوايد يه بازي ناقص رو بازي کنيد که سازندگان هم گفتن نسخه نهايي نيست!

2. این کاربر از godsmak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hojjat07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

باگ تو این نسخه بیداد میکنه...
    اما واقعا با این همه باگ هم بازی عالیه
    خودم 10 دقیقه بازی کردم و بعد پاک کردم چون واقعا حیفه اینجوری بازی رو تمومش کرد...

4. 2 کاربر از Hojjat07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

سلام

من خودم نسخه بتا رو دارم و ۲ -۳ دقیقه بازی کردم ولی‌ کاملا معلومه که کامل نیست .

بعضی‌ جاها شدیدا افته فریم داره و بعضی‌ جاها مثل لود‌ها معلومه که کامل نیست و تو ذوق می‌زنه .

یا بعضی‌ جاها یه دگمه رو میزانی‌ کار نمی‌کنه و باید چند بار بزنی‌ .

کلا به نظرم صبر کنید نسخه اصلی‌ بیاد بهتره. چون حیف بازی به این بزرگی رو که این همه صبر کردیم بیاد نصفه نیمه بازی کنید .

ولی‌ گرافیکش عالیه و رو سیستم من رو ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ بین ۲۰-۳۰ فریم اجرا می‌شه
    عزيز شما روي چه تنظيم گرافيکي بازي کرديد؟
    Gamer ، Advanced ، يا Hardcore ( اين آخري عمرا ! )
    ممنون ميشم تنظيماتتون رو کامل بنويسيد.

6. این کاربر از godsmak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه High_War_Lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    جایی‌ در این نزدیکی‌

پيش فرض

عزيز شما روي چه تنظيم گرافيکي بازي کرديد؟
    Gamer ، Advanced ، يا Hardcore ( اين آخري عمرا ! )
    ممنون ميشم تنظيماتتون رو کامل بنويسيد.
    سلام

من رو hardcore بازی کردم

سیستم هم این هست

9800 GTX+
    Q8200
    4 gb ram ocz
    MB : Asus P5N

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از High_War_Lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام دوستان من بازی رو گرفتم ..... 3 دی وی دی بودش که بعد از نصب 9.23 گیگ فضا رو اشغال کرد ...

بازی مرحله های زیادی داره و تقریبا بیش از 29 مرحله اصلی داره !!!! تا الان من 1 مرحله رفتم 30 دقیقه طول کشید البته یکمی هم توی شهر گشتم و توی بازی ول چرخیدم و !!!!! .....

با سیستمی که دارم بیت 20 الی 30 فریم می تونم بازی کنم موتور بازی بسیار بهینه و سبک هستش نسبت بازی قبلی خودش یا مثلا نسبت با بازی مثل GTA IV...... شروع بازی خوبه ... داستان بازی از همون اول برای شما سوال ایجاد می کنه که جواب هاش فقط در طی کردن مراحلا و گوش دادن به صحبت ها پیدا میشه .... به نظر میاد داستان از نسخه اول خیلی خیلی بهتر باشه ......

محتوای مخفی: 1 ثانیه از داستان 
    شهر نیویورک به شدت تخریب شده ( به دلایلی که نمیشه گفت !!! فقط بدونید نصفیش مر بوط به موجودات فصایی نسخه 1 هستش و دلایل دیگه ای هم داره !!!! ) و بازی از گوشه ای از جزیره منهتن شروع میشه ....فضای شهر با آهنگ های که زده میشه خیلی هماهنگی داره ... مثلا جسد هایی از افراد هستش که تا میبینی که افرادی که دارن جون میدن آهنگ شروع به غم ناک زدن می کنه !!!

اوج بازی در لباس نانو سوئیت هستش که خیلی نسبت به قبلی پیشرفت کرده ... اصلا قابل مقایسه نیست... نکته جالب اینه که لباس هم قابلیت ارتقاع پیدا کرده مثل اسلحه ها !!!!!!!!!!

فضای شهر خیلی زیبا هستش که مسلما در گرافیک بالاتر خیلی زیبا تر نشون داده میشه ....نور پردازی ها عالی هسش ...

تعامل شخصیت بازی با محیط هم خیلی خوب شده و انعکاس تصویر در شیشه ها و لمس کردن اجسام و برداشتنشون در بازی عالی از آب در اومده !!!!

راه های زیادی برای رفتن و قدم زدن در شهر هست .. کوچه پس کوچه های منهتن بهترین راه های میان بر رو برای شما ایجاد می کنن ... حتی می تونید در شهر سوار وسیله نقلیه هم بشید !!!!

اینم سیستم من .... شرمنده خیلی پایین هستش .... راستی بازی در گرافیک تنظیمات خاصی نداره ... یعنی یه گزینه رزولیشن داره و یه گزینه فول اسکرین به همراه یه گزینه که یکی از سه حالت Gamer ، Advanced ،Hardcore قرار می گیره ....یکی بگه کمترین میزان گرافیک کدوم هست ... فکر کنم Advanced باشه که در این صورت اگه کمش این بود وای به حال زیادش !!!!!!!!!!!

من روی Advanced با رزولیشن 1027 *768 ( مانیتورم قدیمی هستش و بیشتر گویا نمیشه بازی کرد با این سیستم کذایی !!! ) با گرافیم 9500 جی فورس با رم 512 گرافیک و اخرین درایور کارت گرافیک منتشر شده در تاریخ 8-1-2011 ... با رم 2*1 گیگ 667 باس و پردازنده AMD 4200 X2 بازی رو انجام دادم !!!! گوشه تصویرم میزان فریم رو می نوشت که بین 25 الی 30 متغیر بود بعضی جاها هم به زیر 20 می یومد که فکر کنم مربوط به نسخه بازی باشه ........در ضمن در ویندوز 7 نسخه 32 بازی رو انجام دادم .

خوش به حال اونهایی که سیستم بالاتری دارن ...

10. 6 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

آه خداي من!
    واقعا دمشون گرم، مثل اينکه موتور بازي خيلي بهينه است که شما با اين سيستم تونستيد روي Hardcore بازي کنيد!
    واقعا ممنون، خبر خوبيه!

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

سلام دوستان من بازی رو گرفتم ..... 3 دی وی دی بودش که بعد از نصب 9.23 گیگ فضا رو اشغال کرد ...

بازی مرحله های زیادی داره و تقریبا بیش از 29 مرحله اصلی داره !!!! تا الان من 1 مرحله رفتم 30 دقیقه طول کشید البته یکمی هم توی شهر گشتم و توی بازی ول چرخیدم و !!!!! .....

با سیستمی که دارم بیت 20 الی 30 فریم می تونم بازی کنم موتور بازی بسیار بهینه و سبک هستش نسبت بازی قبلی خودش یا مثلا نسبت با بازی مثل GTA IV...... شروع بازی خوبه ... داستان بازی از همون اول برای شما سوال ایجاد می کنه که جواب هاش فقط در طی کردن مراحلا و گوش دادن به صحبت ها پیدا میشه .... به نظر میاد داستان از نسخه اول خیلی خیلی بهتر باشه ......

محتوای مخفی: 1 ثانیه از داستان 
    شهر نیویورک به شدت تخریب شده ( به دلایلی که نمیشه گفت !!! فقط بدونید نصفیش مر بوط به موجودات فصایی نسخه 1 هستش و دلایل دیگه ای هم داره !!!! ) و بازی از گوشه ای از جزیره منهتن شروع میشه ....فضای شهر با آهنگ های که زده میشه خیلی هماهنگی داره ... مثلا جسد هایی از افراد هستش که تا میبینی که افرادی که دارن جون میدن آهنگ شروع به غم ناک زدن می کنه !!!

اوج بازی در لباس نانو سوئیت هستش که خیلی نسبت به قبلی پیشرفت کرده ... اصلا قابل مقایسه نیست... نکته جالب اینه که لباس هم قابلیت ارتقاع پیدا کرده مثل اسلحه ها !!!!!!!!!!

فضای شهر خیلی زیبا هستش که مسلما در گرافیک بالاتر خیلی زیبا تر نشون داده میشه ....نور پردازی ها عالی هسش ...

تعامل شخصیت بازی با محیط هم خیلی خوب شده و انعکاس تصویر در شیشه ها و لمس کردن اجسام و برداشتنشون در بازی عالی از آب در اومده !!!!

راه های زیادی برای رفتن و قدم زدن در شهر هست .. کوچه پس کوچه های منهتن بهترین راه های میان بر رو برای شما ایجاد می کنن ... حتی می تونید در شهر سوار وسیله نقلیه هم بشید !!!!

اینم سیستم من .... شرمنده خیلی پایین هستش .... راستی بازی در گرافیک تنظیمات خاصی نداره ... یعنی یه گزینه رزولیشن داره و یه گزینه فول اسکرین به همراه یه گزینه که یکی از سه حالت Gamer ، Advanced ،Hardcore قرار می گیره ....یکی بگه کمترین میزان گرافیک کدوم هست ... فکر کنم Advanced باشه که در این صورت اگه کمش این بود وای به حال زیادش !!!!!!!!!!!

من روی Advanced با رزولیشن 1027 *768 ( مانیتورم قدیمی هستش و بیشتر گویا نمیشه بازی کرد با این سیستم کذایی !!! ) با گرافیم 9500 جی فورس با رم 512 گرافیک و اخرین درایور کارت گرافیک منتشر شده در تاریخ 8-1-2011 ... با رم 2*1 گیگ 667 باس و پردازنده AMD 4200 X2 بازی رو انجام دادم !!!! گوشه تصویرم میزان فریم رو می نوشت که بین 25 الی 30 متغیر بود بعضی جاها هم به زیر 20 می یومد که فکر کنم مربوط به نسخه بازی باشه ........در ضمن در ویندوز 7 نسخه 32 بازی رو انجام دادم .

خوش به حال اونهایی که سیستم بالاتری دارن ...
    خب پس با اين منوال من مي تونم بازي رو با آخرين سطح تنظيمات که Hardcore است بازي کنم!
    سيستمم اينه:
    Q9300
    Corssair 4GB
    HD 4870 Extreme OC

ولي اگه به گفته شما تنيمات گرافيکي نداشته باشه يکم ضد حاله، و اين نشون ميده که گرافيکو کمي فداي نسخه هاي کنسولي کردن!
    بابا بازي مگه بدون تنظيمات حرفه اي مثل AntiAliasing هم ميشه!
    Last edited by godsmak; 13-02-2011 at 23:19.

13. این کاربر از godsmak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MILIN3M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

با9800 رو هارد کور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجیبه والا چجوریه ماجرا ؟/اینقد بهینه شده؟

آخر فروم باز R.P.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Filternet

پيش فرض

آه خداي من!
    واقعا دمشون گرم، مثل اينکه موتور بازي خيلي بهينه است که شما با اين سيستم تونستيد روي Hardcore بازي کنيد!
    واقعا ممنون، خبر خوبيه!
    البته این طور که من دیدم ایشون با DX9 بازی رو روی 25 فریم بازی میکردن (توی این نسخه ی لیک شده فکر کنم از DX11 خبری نیست)، که مطمئناً با DX11 تفاوت های قابل ملاحظه ای دیده خواهد شد همچنین فریم ریت کمتر :دي

16. 3 کاربر از R.P.G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

در این که موتور گرافیکی بازی نسبت به نسخه اول بهینه شده که شکی نیست اما این رو هم باید در نظر داشت که نسخه بتا فقط از DX9 پشتیبانی میکنه! و قدرت اصلی گرافیک قطعا توی DX11 مشخص میشه و اونجاست که کارت های گرافیک امتحان پس میدن و بازی با 5 الی10 فریم اجرا میشه!

فقط امیدوارم شاهد تفاوت چشمگیر DX9 با DX11 باشیم و مثل قضیه Lost Planet 2 نباشه!!

18. 9 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •