تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 111

نام تاپيک: جوجه مهندسان كامپيوتر(نياز به كمك بزرگان دارند...پاسكال)

پروفشنال Admiral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

admiral عزيز يه صحبتي هم با شما بود... شما از همه چيز گفتين غير از مشكل صدراي گل ... لطفا واسه حل مشكل سلطان ( اق صدرا رو ميگم ) اقدامي بنماييد .... از همين حالا دستتون رو مي بوسم ... البته همه بچه ها بايد كنن ولي خب از بزرگان انتظار ديگه اي مي رود
    سلام به همه دوستان

این فرمول مختصات قطبیه اعداد مختلط :

امروز مي خوام برنامه ضرب دو ماتريس 3*3 رو بذارم اگه يكي بتونه فرمول كلي ضرب ماتريس هارو بذاره ممنون ميشم
    admiral عزيز چشم اميد ما به شماست ....
    ضرب ماتریس ها که خیلی راحته.

میتونی یه تابع بنویسی برای ضرب سطر i ام ماتریس اول در سطر j ام ماتریس دوم. و برای هر درایه ماتریس نتیجه یکبار اون تابع رو فراخوانی کنی.

من الان وقت ندارم فردا برنامه رو برات مینویسم.البته فکر کنم خودت تا فردا مینویسیش.

فعلاً خدانگهدار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض به قول ايليا : هر دم از اين باغ بري مي رسد....

سلام بازم به گرمي جهنم
    يه تشكر گنده گنده واسه استاد admiral كه امروز خيلي بهم حال داد ... ولي استاد يه حرفي بزنم ناراحت نشي... من فرمولي هم كه گذاشتي نفهميدم.... ولي سعي خودم رو ميكنم
    و بابت ضرب ماتريس ها...
    admiral عزيز سعي مي كنم شاگرد خوبي واست باشم هر جور شده تا فردا خودم جوابم رو پيدا ميكنم ...

حالا ميريم سراغ هردم از اين بام بري ميرسد... نيما جان مقدم سبز اما گل اينجوري كه وارد نميشن يه ياالله مي گن بعد ميان تو ... ولي ما كه نمي ذاريم دست خالي بموني اگه كارت ضربتي نباشه تا اخر هفته برنامت رو بهت مي رسون...( ميرسونيم ... البته ناقص ... تا خودت كاملش كني ) وعزيز يه نكته كه مي خواسم بهت بگم اينه كه سعي كن ديگه دوتا پست پشت سر هم نذاري ...( البته مي بخشيد...) ولي ميتونستي مطلب دوم رو توي همون اولي ويرايش كني انجوري تاپيك الكي شلوغ نمي شه (... البته اين نظر منه ... ميتوني بگي اصلا به تو چه ؟ ...)
    قربانت صدرا

triton عزيز من توضيح استاد admiral رو كامل مي كنم ، شرط تقسي بر صفر رو بايد در Case of قرار بدي .... حالا ميخوام ببينم چيكار ميكني ؟ اميدوارم به جواب برسي

بچه ها امروز برنامه مد آماري رو ميذارم با مد قبلي فرق داره.....

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.........دوستان يادتون كه نرفته ... اين برنامه هم ناقصه ......

قربون همتون صدرا
    ياعلي
    Last edited by sadravip; 02-12-2006 at 23:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض اوره كا! اوره كا!....

admiral عزيز جواب ماتريس رو كه فهميدم به زودي ميزارم بالا ولي مختصات قطبي پنچرم كرد يه فكري واسه اين يدونه بكن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض بيا خودم يه دونه تيوپلس واست بذارم....

صدرا جون بعد از سلام ...
    خودم جند سال تو پنچر گيري كار كردم....
    راستي برنامه اي رو مي خواستم كه نقاط زين اسبي ماتريس را چاپ كند...

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام بازم به گرمي جهنم
    يه تشكر گنده گنده واسه استاد admiral كه امروز خيلي بهم حال داد ... ولي استاد يه حرفي بزنم ناراحت نشي... من فرمولي هم كه گذاشتي نفهميدم.... ولي سعي خودم رو ميكنم
    و بابت ضرب ماتريس ها...
    admiral عزيز سعي مي كنم شاگرد خوبي واست باشم هر جور شده تا فردا خودم جوابم رو پيدا ميكنم ...
    سلام به همه

چوب کاری نکن صدرا خان، من که استاد نیستم من تازه اوله راهم !

در مورد ضرب ماتریس ها اگه یه کم دقت کنی راهش رو پیدا میکنی.

در مورد اعداد مختلط اگه حالت عادی نمایش یعنی a+ib رو میخواستی خیلی راحت میتونستی اعمال ریاضی رو پیاده سازی کنی چون نسبت به مختصات قطبی ملموس تره !

اما در مورد مختصات قطبی کاربر باید r و فی رو وارد کنه و بعد میتونی راحت عملیات جمع و ضرب و .... رو روی اونها انجام بدی !

triton عزيز من توضيح استاد admiral رو كامل مي كنم ، شرط تقسي بر صفر رو بايد در Case of قرار بدي .... حالا ميخوام ببينم چيكار ميكني ؟ اميدوارم به جواب برسي
    میتونی خیلی راحت با یه If چک کنی که مقسوم علیه صفر هست یا نه !!!

راستي برنامه اي رو مي خواستم كه نقاط زين اسبي ماتريس را چاپ كند...
    بهتره اول یه تعریف برای نقاط زیر اسبی ماتریس ارائه بدی!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض خورشيد خراسان ....

سلام
    ولادت خورشيد توس رو به همتون تبريك ميگم انشالله تو سايه اون امام همام هميشه خوش باشين

دوستان ...
    نقاط زين اسبي:
    تقاطي از ماتريس هستند كه در سطر خودشون min هسنتد ودر ستون max هستند

ايليا جون اينم برنامه اي كه خواسته بودي اين بار پر از ايراد و اشكاله ( ...مي خواستم وقتي خودت حلش مي كني كلي با خودت حال كني... )

نقاط زين اسبي:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

admiral عزيز هر موقع وقت كردي و سرت خلوت بود برنامه مختصات قطبي رو ياورشو استاد كن (... زياد عجله اي نيست با خيالي راحت برو سراغش... )

قربون همتون صدرا
    ياعلي

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

admiral عزيز هر موقع وقت كردي و سرت خلوت بود برنامه مختصات قطبي رو ياورشو استاد كن (... زياد عجله اي نيست با خيالي راحت برو سراغش... )
    سلام

در مورد برنامه مختصات قطبی باید ببینی که از کدوم فرمول میخوای استفاده کنی ؛ مثلثاتی یا e

همینطور باید مشخص کنی که جوابت هم باید مختصات قطبی باشه یا میتونه یه عدد حقیقی باشه.

ببین توی فرمول i و e جزو که ثابت هستن فقط کاربر ضرایب رو وارد میکنه و بقیه اعمال مثل جمع و ضرب اعداد تواندار هست.

من الان درس های خودم رو هوا معلقه و نمیرسم بخونمشون وگرنه برات مینوشتم.

اگه مشکلی داشتی مطرح کن تا با همفکری حلش کنیم.

موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان
    اقا دستتون بابت راه اندازی این تاپیک درد نکنه خیلی کارتون درسته انشاالله که در همه مراحل زندگیتون موفق باشین
    راهنمایی ها و نظرات شما دوستان(همگی عزیزان) واقعا کمک کننده است به خصوص جنابان مهندس ادمیرال و صدرا
    در کل این فقط یه پیام خسته نباشید و خدا قوت بود

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

14

با سلام خدمت صدرا جون ...( كه الان كنار من نشسته ...كه شما هيچ وقت دستتون بهش نميرسه ) و آقاي Admiral
    و همه دوستان گرامي ..آخ خسته شدم از بس سلام كردم

برنامه اي بنويسيد كه خروجي زير را توليد كند (از دستور Writeln استفاده نشود) :
    1
    12
    123
    1234
    12345
    فقط تا همين جا.
    Last edited by Original Titan; 05-12-2006 at 11:37.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض تو كه لالايي بلدي چرا خوابت نمي بره...

سلام به همه

اقا titan ملت رو مسخره كردي ...؟!!! اگه صدرا كنارت نشسته پس واسه چي ديگه گرد و خاك كردي و تاپيك رو شلوغ كردي خوب همون جا ميدادي سلطان مي نوشت واست... ( ... خوب شايد سلطان هم بلد نبوده )

صدرا جون سلام .... از يزد چه خبر ..؟! ( ... البته با استناد به حرف titan و امضاي اقا هيكلي ( تيتان رو ميگم بابا... .. اگه راست باشه... ) ....
    صدرا جون مرسي از كمكت ... ولي اين يكي ايراد زياد داره جيگر .... ( فكر نكني جازدم ها ...)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •