تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 150

نام تاپيک: آیا HP داغ میکنه؟

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که گفتم،باید مدلتو مشخص کنی،بعد تحقیق کنی که داغ میکنه یا نه؟
    بعضی سری از لپ تاپهای سونی هم مشکل باطری داشتن،پس باید بگیم همه سونی ها باطریشون خراب!
    مدلی که تو HP میخوای بگیری جیه؟

این آقا هم شاید والدینش یه سری استفاده های جدید از لپ تاپ کشف کرده بودن که اینجوری شده،مثلا به عنوان بالشت استفاده میکردن،آدم با آدم فرق داره،خصوصا نحوه استفاده!!
    مدل مد نظرم رو که گفتم ... dv6 2170ee یا 2190.

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بودجه رو یکم افزایش بده برو dv6-2300 بگیر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من وقتی می خواستم لپ تاپ بگیرم خیلی تحقیق کردم.HP گرفتم DV-6 2020.واقعا عالیه.اصلا داغ نمی کنه.
    من یه رندر 16 ساعته گرفتم اصلا دماش غیر عادی نبود.بین این مدل هاهم به نظر من dv6-2300بهتر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام
    من تقریبا 4 ماهه که hp2190 دارم تا حالا که مشکلی باهاش نداشتم. همه نوع برنامه ای که بگی روش نصب کردم و باهاش کار کردم. آخرین بازی رو که باهاش بازی کردم Battlefield Bad Company 2 بود, لپتاپم داغ میکرد ولی نه در اون حد. بدون شک کیفیت بدنه و کیبورد و زیبای hp از هم رده ای های خودش بهتره. به نظره من انتخاب لپ تاپ سلیقه ای , زیاد به حرف این و اون گوش نکن چون بدتر گیج میشی ببین دلت چی میخواد

5. این کاربر از kalaq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mina_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ISF

پيش فرض

سلام
    بچه ها فقط اینو بدونین که 2190 و کلا سری ***dv6-2 دیگه وارد نمیشه(نیست) و تقریبا همه شرکت ها تموم کردن...
    باید برید سراغ مدلهای جدید ***dv6-3

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    من تقریبا 4 ماهه که hp2190 دارم تا حالا که مشکلی باهاش نداشتم. همه نوع برنامه ای که بگی روش نصب کردم و باهاش کار کردم. آخرین بازی رو که باهاش بازی کردم Battlefield Bad Company 2 بود, لپتاپم داغ میکرد ولی نه در اون حد. بدون شک کیفیت بدنه و کیبورد و زیبای hp از هم رده ای های خودش بهتره. به نظره من انتخاب لپ تاپ سلیقه ای , زیاد به حرف این و اون گوش نکن چون بدتر گیج میشی ببین دلت چی میخواد
    دلم که Apple میخواد
    Last edited by Amir Varasteh; 23-08-2010 at 10:35.

8. این کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه naser_2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    !Heimuro!

پيش فرض

منم به عنوان يكي از كساني كه لپ تاپ از برند اچ پي داره نظرم اينه كه لپ تاپ خوبيه نسبت پولي كه ميدي امكاناتش بيشتره و در مورد داغ كردنشم جوري داغ ميكنه كه دست آدم رو مي سوزونه(نه اينكه مثل آتيش بسوزونه نه ! فقط اگه دستتون رو مثلا 1 2 دقيقه رو سمت چپش بزاري دستت اذيت ميشه و دستت رو بر ميداري)با كول پد هم يكم فرق ميكنه و بهتر ميشه اما من تا حالا مشكلي باهاش نداشتم در مورد گارانتي هم تا اونجاييي كه من ميدونم ايران اچ پي گارانتي معتبري است
    پول=برآورده كردن نيازهات >HP

داره خودمونی میشه mr_mi9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

درود به همه دوستان
    4 صفحه بجث رو خوندم
    والا بنده هم یک لب تاپ اچ پی دارم که البته زیاد هم ازش استفاده نمیکنم مدل tx2000 بسیار لب پات خوبیه . امکاناتش لمسی بودن شناسایی با اثر انگشت صفحه قابل چرخش 360 درجه و اینها هست . ولی از حق نباید گذشت که بسیار داغ میکنه به نخوی که من میگم الان بسوزه یا یک ساعت دیگه بسوزه . چون خودم پی سی دارم زیاد به لب تاپ علاقه ندارم شاید علت دوامش هم این باشه که من زیاد باهاش کار نمیکنم ولی این گرم شدن لب تاپ بسیار زیاد هستش حتی شارژرش هم اونقدر داغ میشه که آدم حس میکنه داره به دمای ذوب شدن نزدیک میشه.

بهر حال من فکر میکردم مدل من خراب هستش ولی الان که این تاپیک رو دیدم میبینم همه اچ پی ها چنین داغ کردنی رو داره....

---------- Post added at 04:22 AM ---------- Previous post was at 04:21 AM ----------

آهان راستی یادم رفت این موضوع رو اضافه کنم.مدل من وقتی که شارژ شده باشه و به شارژر متصل نباشه اصلا داغ نمیکنه و دمای طبیعی داره.ولی وقتی در حال شارژ هست یا مستقیم وصل هست به برق به شدت داغ میکنه

11. این کاربر از mr_mi9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کلا همه لپ تاپهای با سی پی یو i7 داغ میکنن.مثلا اچ پی مدل DV6 2020 رو داشت با هارد 500 7200rpm و خیلی داغ میکرد هم به خاطر هارد 7200rpm و هم مشکل سخت افزاری.ولی خیلی زود تولیدش قطع شد و DV6 2170 رو با هارد 640 5400rpm زد که هم مشکل گرمای هارد و هم مشکل سخت افزاری رو حل کرد.ولی تو کارای عادی با سری f سونی که سی پی یو i7 داشت مقایسه کردم 2170 کمی بیشتر داغ میکرد.ولی فکر نکنم مشکلی براش داشته باشه.

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

دوستان نظرتون در باره ی HP G62-a13SE چیه؟
    Pavilion
    Intel Core i3 2.26 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
    2GB DDR3
    250GB 7200RP
    Intel GMA HD Graphics - MB UpTo 1740 MB
    15.6" - Bright LED
    DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
    Last edited by irinn65; 04-10-2010 at 01:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •