تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 45 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 449

نام تاپيک: Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه کلان شهرهای ایران و راه های کشور ا GPS ا

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

سلام
    ببخشید این فقط نقشه تهرانه ؟
    واسه شهر های دیگه نداره ؟

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

اينترنت پرسرعت دارم اما رو كامپيوتر خونمونه
    ساين چيه ديگه ؟
    من هيچي نميدونم از اين اصطلاح ها من حتي موزيك هم نميتونم بريزم تو موبايلم
    ان 97 خريدم
    اما هيچي در موردش نميدونم نميدونم چجوري باهاش كار ميشه كرد خب اينو حالا با توجه به دفترچه راهنماش ميتونم ياد بگيرم
    اما من دوست دارم رو گوشيم برنامه نصب كنم اينترنت اي دي اس ال هم دارم كلي برنامه دانلود كردم نصب كنم اما بلد نيستم چجوري ميتونم ياد بگيرم آيا راهنمايي وجود داره كه بتونم مطالعه كنم ياد بگيرم
    من حتي نميدونم كدوم برنامه به گوشيه من ميخوره
    زيادم وقت ندارم پنجشنبه صبح هم پرواز دارم به كيش تا 20 روز بندر افتابم خواهشا اگه كسي ميتونه در اين ضمينه كمكي بكنه ممنونش ميشم
    در ضمن گوشي رو كه خريدم تو جعبه اش يه گوشي هست كه واسه گوش دادن به موزيك ولي خيلي صداش كمه و بي كيفيته ماله همه همين طوره نوكيا ان97 اصلي خريدم تحت ليسانس

آهنگ هر كاري ميكنم نميريزه توش سي ديش هم نصب كردم چيكار كنم؟

سلام
    1. دیدی وقتی می خوای برخی از برنامه ها رو روی گوشیت بریزی، با پیام خطای مجوز منقضی شده Certificate Expired مواجه می شی؟ برای رفع این مشکل شما می بایست حداقل اون برنامه رو ساین کنین. در حقیقت برنامه های ساین نشده رو به خاطر همین مشکل نمی شه ریخت روی گوشی. برای ساین شما نیاز به دو پرونده Cer و Key دارین. برای دریافت این دو پرونده می بایست شماره سریال گوشی خودتون رو به همراه مدل گوشی در تاپیک زیر بگذارین تا پس از گذشت 72 ساعت این دو پرونده رو بگیرین ( شماره سریال گوشی رو می شه با کد #06#* از چپ به راست ببینید ):

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دست آخر هم با یه جستجوی ساده، برنامه Free Signer رو پیدا کرده و روی گوشی نصب کنین. کار با اون هم ساده هست. در تنظیمات دو پرونده Cer و Key رو معرفی کنین و سپس پرونده Sis یا Sisx مورد نظر رو احضار کنید و سپس ساین کنین!

2. پس از ساین و نصب برنامه قرار داده شده در پست نخست بر روی گوشی، برنامه Nokia Ovi Map Loader در خود برنامه گوشی که داخل CDش بود، هست رو یه بار اجرا کن. به احتمال قوی می گه نگارش تازه تر اومده و بایستی اونو دانلود کنی. دانلود و نصبش کن. سپس اجراش کن. برنامه جستجو می کنه و نگارش نقشه رو بهتون می گه. اکنون می تونی مانند آب خوردن به قاره مورد نظر بری و سپس نقشه مورد نظرت رو گزینش کنی. و دست آخر هم در بخش Voices می تونی راهنمای صوتی Farsi Female رو گزینش کنی. وقتی دگمه دانلود رو می زنی همه رو دانلود می کنه و میریزه روی گوشی.... همین!

3. در مورد ریختن آهنگ بهترین کار اینه که از My Computer بری داخل رم گوشیت بشی و در پوشه Sound Clip همه آهنگ هاتو بریزی.

4. برای نصب برنامه ها بایستی بگم که برنامه S60 V5 و کلیه برنامه های جاوا با پسوند Jar روی گوشیت نصب می شن

5. بایستی یه نموره در بخش پخش آهنگ گوشی دستکاری کنی تا به کیفیت مطلوب صوتی برسی....

6. رفتی کیش به یاد ما هم باش...

شاد و پیروز باشین

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

سلام
    ببخشید این فقط نقشه تهرانه ؟
    واسه شهر های دیگه نداره ؟

سلام
    هنوز نه... انشالله میاد...

شاد و پیروز باشین

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

به به به
    دستت درد نکنه برادر
    این انجمن که فعلا گیر داده میگه تا 5 دقیقه دیگه نمیتونی فایل اتچی رو دانلود کنی!×!
    این تو سایته خوده نوکیا هم که این پورت های فلش رو زدن بستن دیگه نیمشه از اونجا مستقیم دانلود کرد

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

به به به
    دستت درد نکنه برادر
    این انجمن که فعلا گیر داده میگه تا 5 دقیقه دیگه نمیتونی فایل اتچی رو دانلود کنی!×!
    این تو سایته خوده نوکیا هم که این پورت های فلش رو زدن بستن دیگه نیمشه از اونجا مستقیم دانلود کرد

با خود OviMap Loader برنامه PCSuite دانلود کن. بهتره

شاد و پیروز باشین

6. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

مرسی برادر داریــــــــــــوش
    فقط میگم یا ovi map پی سی سوییت رو دانلودد کنم یا با pc suite این ovi map رو؟!×!
    شرمنده! تازه واردیم دیگه

8. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

سلام
    به تالارهای گفتمان پی30ورلد خوش اومدی
    امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم

پوشه Farsi_Female بایستی در پوشی farsi_f واقع در Voices کپی شود تا راهنمای صوتی فارسی کار کند...
    یعنی شما پوشه Farsi_Female رو به همراه پرونده های مربوطه به نشونی زیر کپی کنین:
    E:\cities\discache\Voices\farsi_f

سپس برنامه رو اجرا کرده و فارسی رو برای پیمایش گزینش کنید. دست آخر هم برای امتحان یه مسیریابی آزمایشی بهش بدین. اونوقت یه خانوم با صدای تقریبا نخراشیده شروع می کنه به راهنماییتون!!!

*** دوستان گوشزد کنم که ظاهرا پیمایش صوتی برنامه بخاطر کرک مشکل داره و پس از چند بار استفاده غیر فعال می شه که با یه بار نصب دوباره برنامه ( بدون پاکسازی و نصب روی همان نگارش ) مشکل برطرف می شه ***

شاد و پیروز باشین
    دوست عزیز من این فایل هارو در مسیر ذکر شده کپی کردم ،حالا کجا باید فارسی را برای پیمایش انتخاب کنم؟راستی تا یادم نرفته،من از ورژن 3.3 که نوکیا جدیدا رایگان کرده استفاده می کنم،ممنون

بای

10. این کاربر از ehsan30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

سلام
    مرسی برادر داریــــــــــــوش
    فقط میگم یا ovi map پی سی سوییت رو دانلودد کنم یا با pc suite این ovi map رو؟!×!
    شرمنده! تازه واردیم دیگه
    ای بابا... این چه حرفیه؟ شما استاد مایی
    اگه PCSuite ات نگارش تازه باشه، خودش داره. اما اگه یه نموره قدیمی باشه، برنامه Nokia Map Loader رو داره که با یه بار اجرا، می گه نگارش تازه OVi Map Loader هست، می خوای دانلود کنم؟ شما هم بله رو می گی و مبارکه...
    بعد از دانلود نصبش که می کنی میاد توی خود PCSuite . حالا دیگه می تونی اجرا کنیدش و حالشو ببری.
    این هم از عکس محیطش:

توی سربرگ Voices هم می تونی راهنمای صوتی رو گزینش و دست آخر همه رو یه جا دانلود کنی.

سلام
    دوست عزیز من این فایل هارو در مسیر ذکر شده کپی کردم ،حالا کجا باید فارسی را برای پیمایش انتخاب کنم؟راستی تا یادم نرفته،من از ورژن 3.3 که نوکیا جدیدا رایگان کرده استفاده می کنم،ممنون

بای
    برنامه رو اجرا کن. برو به مسیر:
    فارسی:
    گزینه ها >>> ابزارها >>> تنظیمات >>> پیمایش >>> پیمایش صوتی
    که Farsi Female رو گزینش می کنی
    English:
    Options >>> Tools >>> Settings >>> Navigating >>> Voice Navigating
    که Farsi Female رو گزینش میکنی

اگه اشتباه گفتم شرمنده آخه همش رو از حفظ گفتم...

درباره برنامه هم شنیده ام... خیلی خوشحال شدم؛ ولی حیف که نمی تونم فعلا استفاده کنم. آخه گوشیم در حالت کماست و توی اتاق عمل، زیر (!) باکس MT هست!!!

شاد و پیروز باشین

12. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

مرسی داریوش جان
    فعلا که دارم از هر چی سایته برنماه ها و تم های ورژن 5 رو دانلود میکنم تا همه رو یه دفه بریزم رو گوشی
    پس اینطور که پیداست باید PC Suit رو نصبید همی و بسی
    Last edited by DaRiOuShJh; 01-02-2010 at 21:25.

14. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    برنامه رو اجرا کن. برو به مسیر:
    فارسی:
    گزینه ها >>> ابزارها >>> تنظیمات >>> پیمایش >>> پیمایش صوتی
    که Farsi Female رو گزینش می کنی
    English:
    Options >>> Tools >>> Settings >>> Navigating >>> Voice Navigating
    که Farsi Female رو گزینش میکنی

اگه اشتباه گفتم شرمنده آخه همش رو از حفظ گفتم...

درباره برنامه هم شنیده ام... خیلی خوشحال شدم؛ ولی حیف که نمی تونم فعلا استفاده کنم. آخه گوشیم در حالت کماست و توی اتاق عمل، زیر (!) باکس MT هست!!!

شاد و پیروز باشین
    سلام

ممنون ولی در ورژن 3.3 این مسیری که گفتید نیست،از دوستان اگر که کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه

بای

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •