تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 114 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1136

نام تاپيک: A Group To Study English (schedule at the first page)l

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

هرچند توی چند همین ماه قبل تو کلاس زبان interchenge1را تموم کردم و توی چندتا پست قبل گفتم علاوه بر intercheng2 میخوام intro را هم برای مرور بخونم ولی به خاطر شما باشه امتحان تایین level را هم میدهم.
    در ضمن شما کاربر پروفشنال هستین که میتونین وارد اون لینک بشین. اگه یه user جدید بسازین خواهید دید که نمیشه وارد اون لینک شد.
    خب حالا ما چطور باید امتحان تایین level بدهیم؟

در آغاز فعالیت .:gigolo boy:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

10

سلااااااااااااام
    خیلی پیشنهاد جالبی دادین.
    منم همه جوره پایه هستم واسه یادگیری زبان از طریق تالار.
    ممنون بابت طرح بی نظیرتون.

3. این کاربر از .:gigolo boy:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خب حالا ما چطور باید امتحان تایین level بدهیم؟

بهتون گفتم باید یکی پیدا کنیم تو این کار تجربه داشته باشد

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مثلا این تاپیک خوبه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام ....
    من هنوز نظرم روی کلاس های آقای mohammadclergyman هستش ... چون زبانشون خوبه و مدیریت رو هم بر عهده دارند ، آزمون هم که آمادس، تازه عضو هم که زیادن ..... 68 تا ....
    گرچه مهلت تموم شده ، ولی شاید بشه کاریش کرد .... بذارید برگرده .....

بر فرض هم اونجا نشه ، من لینکه آزمونه ایشون رو دارم ، میتونیم از اون استفاده کنیم ، منتها من اجازه ندارم لینک رو بدم ، وقتی ایشون اومدن با اجازه ی ایشون در اختیارتون میذارم .....

یه چیزی هم در کل بگم ، شما دقیقا هدفتون از تشکیل کلاس ها چیه؟ به نظرم اینجور کلاس ها تمام کننده نیست ولی مکمل خوبیه ...
    به نظرم اگه تعداتون محدود باشه ولی همه در یه سطح باشن ، ولی به طور حرفه ای پیش برن بهتره .... چون اگه تعداد زیاد شه ممکنه بعضیا بعدا بنا به دلایل متعدد بزنن زیرش و کنترلش هم سخت تر میشه .... به نظرم اونایی رو که واقعا میخوان بیان و وقتشو دارن ، جمع کنید ....
    من که همه جوره پایه هستم .....
    ولی اگه بخواد کلاس شلوغ شه و... ممکنه که کلا قضیه منحل شه ....
    اول از همه هم باید یک مدیر انتخاب کنید که کار هارو رهبری کنه و حرف آخر رو اون بزنه (حالا زبانش هم خوب نبود ، اشکالی نداره ) ....چون اینجوری هرکی یه نظری میده ومیره و کار کند پیش میره .....

راستی در رابطه با ورود به اون لینک باید بگم که حتما باید دعوت نامه براتون ارسال شه تا ببینیدش (یادم رفته بود اینو بگم)

7. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    www.qomiha.com

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام خدمت همه ی دوستان و عرض تشکر خدمت دوست عزیز singleguy به خاطر ایجاد این تاپیک

بر حسب وظیفه لازم میدانم چند نکته خدمت شما عرض کنم :

تشکیل این گروه نشان دهنده ی ایده ی تحسین برانگیز موسس این گروه و علاقه ی وی به یادگیری زبان است

در کل تشکیل چنین گروهی میتواند نقطه ی عطفی در زمینه ی آموزش زبان در فرم آموزش زبان پی سی ورلد باشد.

اما یادگیری گروهی در سطوح ابتدایی نیازمند به یک راهنما و یا یک استاد است. که در خلال آموزش وظیفه ی مدیریت اعضای گروه

را هم عهده دار باشد. این راهنما نمیتواند از بین دانش پژوهان باشد چون تجربه میگوید احتمال ایجاد مشکلاتی از قبیل اختلاف و

عدم همکاری بعضی از عزیزان وجود دارد. همچنین ممکن است هنوز سطح اطلاعاتش به آنجا نرسیده باشد که بتواند یک گروه

گروه آموزشی را اداره کند و مطالب آموزشی به دوستان ارائه کند.

ضمنا تعیین سطح اعضای گروه کاملا ضروری است ، می بینید که هر آموزشگاه زبانی

در ابتدا از همه ی ثبت نام کنندگان آزمون تعیین سطح میگیرد . و اگر اعضای گروه هم سطح نباشند ، موانع فراوانی را پیش پای

اعضا قرار می دهد.

اگر نیاز به راهنما دارید ، از بین اعضای فعال انجمن ، بنده archi girl و sepid12ir و AABB و scythe را بتون پیشنهاد میکنم. که خوب هم اطلاعات کافی برای این کار را دارند و هم کم و بیش سابقه ی تدریس زبان رادارند

و اما گروهی که بنده تشکیل دادم- که متاسفانه به علت مشکلات فراوانم شروعش یک هفته به تعویق افتاده است و با یاری خدا هفته ی آینده شروع میشود -میتواند یک بستر مناسبی برای یادگیری شما باشد. البته مدت ثبت نام این گروه تمام شده است.
    اگر قصد ثبت نام در گروه را دارید ، لطفا درخواستتون را از طریق بیام خصوصی بفرستید ،
    چون تعداد اعضای فعلی زباد هستند ، در صورتی که بعضی از آن ها از شرکت در دوره انصراف دادند ،انشاءالله شما را دعوت خواهم کرد.

ضمنا از آقای brain به خاطر حسن ظنی که نسبت به بنده و دوره دارند متشکرم ، و ضمنا از بین اعضای فعلی گروه شما ، فکر میکنم آقا/خانم Linhu دارای اطلاعات و تجربه ی بیشتری نسبت به باقی اعضا باشند.

از خانم archi girl و تمامی اعضای محترم ، به علت فارسی نوشتن عذر خواهی میکنم ( ممکن بود بعضی دوستان با آن مشکل داشته باشند)

با آرزوی موفقیت

مدیر گروه و مدرس گروه اجتماعی (¯`·._ دوره های آموزشی مجازی زبان انگلیسی به صورت رایگان _.·´¯)
    Last edited by mohammad.clergyman; 14-01-2009 at 19:10.

9. 3 کاربر از mohammad.clergyman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال linhu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ضمنا از آقای brain به خاطر حسن ظنی که نسبت به بنده و دوره دارند متشکرم ، و ضمنا از بین اعضای فعلی گروه شما ، فکر میکنم آقا/خانم Linhu دارای اطلاعات و تجربه ی بیشتری نسبت به باقی اعضا باشند.
    You Know ..Thats A He..lol (its What My Friend In LasVegas Got used to Say While was trying to Interduce Me To Friends Of Us..In E-Club)lol..Btw ...thx for Your Words..Honestly things Are Not at last looking Up With me to be an Active Member Here....And I am Tired of being At home talking to Blokes for Hours And Hours...Thats Why i like to Join And See Other Peole talking Engish.. it might Make me Spend My time Diffrent..I hate Twiddling thumbs But i always do it.

11. 2 کاربر از linhu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

از اقای mohammad clergymanممنون
    با تمام چیزایی که گفتین موافقم فقط اگه میشه یکم بیشتر از جزئیات این کلاس ها بگین. مثلا ما شهرستانیها باید چکار کنیم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    www.qomiha.com

پيش فرض

Dear singlegy

this is not a real class, it's a virtual course in which all English skills, including oral and written ones and sub-skills are going to be taught and further be practiced comprehensively

---
    p.s
    دوست عزیز این یک کلاسه مجازی هست ، من خودم هم شهرستانی هستم ! ، روش بسیار ساده است

موراد آموزشی ارائه میشود و شما متقابلا تمارین ارئه شده را حل میکنید ..

14. این کاربر از mohammad.clergyman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من می خواهم در لینک شما ثبت نام کنم

پیغام شخصی هم فرستادم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •