تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 86

نام تاپيک: همكاري در بزرگترين پروژه برنامه نويسي در تاريخ كشور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

انوقت چرا ويندوز... گزينه اي الكي تر از اين پيدا نكردي؟

بهتره بري تو كار لينوكس تا اولا بفهمي چه خبره و بعد بفهمي تو ويندوز كار كردن وقت تلف كني هست.
    اين دو سايتو برات معرفي ميكنم بري تو مدتي با اين دنيا اشنا بشي:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و بعد چون مي خوايي تيمي و رايگان كار كني با اين دنياي اپن سورس خيلي سريع كارت پيش ميره

ضمن اينكه يه عالم كدهاي اماده تحت اختيارت هست و نبايد از نو زحمتشو بكشي

پروفشنال Mehrdad-bx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ?Open source

پيش فرض

بله، اوپن سورس خیلی خوبه ولی مشکل داره...
    اولن اینکه کدهارو بخونید سرتون گیج میره!! شاید فقط بشه از مینیکس استفاده کرد
    در ضمن، پول مول فعلا بیخیال، منم دربست دراختیار گروه، فعلا صفحات قبلی رو نخوندم اگه رئیسس داریم کیه؟!
    من ++c و پاسکال بلدم(یعنی پاسکالو میکنم دلفی!یاد میگیرم ،دارم یاد میگیرم)
    الانم میرم همه رو میخونم، ولی یه چیز که زیاد برخورد کدم باهاش، ما ویندوز ایرانی نمینویسیم! سیستم عامل مینویسیم.

و اینکه حال من از ویندوز بهم میخوره، اسمشو عوض میکنی رئیس؟ یه اسم جدید. و...(صفحات و میخونم، کلی پیشنهاد دارم بدم به نظرم خوبه)
    و دیگر اینکه ...(باید بخونمشون!)

داره خودمونی میشه smilesoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

13 سیستم عامل

دوستان من تمام پست ها رو خوندم ...

با دلفی به هیچ وجه نمیشه یه سیستم عامل نوست چون با Api های ویندوز کار میکنه و 100 % به ویندوز وابسته هست ...

دوستان وقتی نمیخواید به چیزی کمک کنید چرا میاید الکی نظر میدید ؟ چرا وقتی کاربری اینقدر علاقه دارد تا همچین کاری کند به جای تشویق اون رو تحقیر میکنید منم 18 سالمه و از 15 سالگی این آرزوی من بوده و هست که سیستم عاملی ایرانی داشته باشیم ...

دوستان این که میشه یا نمیشه کار نشد نداره حالا اگرم نشه میدونید تو طی وقتی که برای این پروژه میزارین چیزهایی یاد میگیرین که عمرا جایی پیدا کنیدشون ؟؟؟

من الان خودم 2 سال هست هر چی زبون برنامه نویسی از زیر دستم رد شده رو یاد گرفتم فقط به همین امید سیستم عامل , الانم به جاهایی رسیدم.

از همه مهمتر دوستان نگفتیم که یه چیز فتوکپی ویندوز یا لینوکس بنویسیم که مثل اونها از روز اول کار کنه ...

یواش یواش ...

همین که یه چیز بنویسیم که یه محیط ساده بدون نیاز به سیستم عامل اجرا شه کافیه ...

خلاصه منم پایم ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن فقط اسمبلی یا C++ بلد باشی کافیه ...
    Last edited by smilesoft; 05-07-2008 at 05:37.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ?Open source

پيش فرض

خوبه دیگه، به پیمان میگیم اینجا رو قفل کنه و بریم تو اون یکی(یا اینو انتقال بدیم).
    منم میگم، باید اهدافی داشته باشیم و هدف یک نوشتن چیزی که بوت شه و یک خط فرمان با 100 دستور داشته باشه، هارد درایو و رم رو هم بشناسه. کافیه همین، منم پایتون و... هم بلدم ولی ++c برای این کارو بلدم.

تا اینجا قفل یا انتقال داده بشه ...

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خوبه دیگه، به پیمان میگیم اینجا رو قفل کنه و بریم تو اون یکی(یا اینو انتقال بدیم).
    منم میگم، باید اهدافی داشته باشیم و هدف یک نوشتن چیزی که بوت شه و یک خط فرمان با 100 دستور داشته باشه، هارد درایو و رم رو هم بشناسه. کافیه همین، منم پایتون و... هم بلدم ولی ++c برای این کارو بلدم.

تا اینجا قفل یا انتقال داده بشه ...
    کجا یعنی؟؟؟
    منم هستم...

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ?Open source

پيش فرض

یه موضوع هم تو انجمن برنامه نویسیه،(سیستم عامل ایرانی، نه اینکه ویندوز یا لینوکس رو فارسی کنیم، یه همچین چیزی)

همه جمع شیم یه جا، اینجوری بهتره، خداکنه پیمان سریع یکی از اینها رو قفل کنه و همه بریم تو یه موضوع که در انجمن برنامه نویسی هم باشه چون ربط خاصی به دلفی یا ... نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه afshinaghasi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

10 only windows

سلام آخه مگه چندتا سیستم عامل تو دنیا هست به نظر من فقط یه ویندوزه اصلا کسی از لینوکس استفاده نمیکنه تنها یک درصد از مردم جهان از لینوکس استفاده میکنند . بعد مگه هر کشوری سیستم عامل مخصوص خودشو داره که گفتی os ایرانی درست کنیم وقته خودتو با این چیزا حروم نکن وقتی ویندوز داره به تمامه مردم خدمات میده همه هم ازش راضیند و اونو میخرند یا میدزدن مثله ایرانیا از لینوکس هم خیلی بهتره چون اگه بد بود که بیل گیتس اینقدر پولدار نمیشد برو سراغه برنامه های کاربردی مثلا یه برنامه mediaplayer یا tuneup یا antivirus یا مثلا برنامه نقشه کشی اینارو میتونی با دلفی بنویسی
    Last edited by afshinaghasi; 07-07-2008 at 19:27.

اگه نباشه جاش خالی می مونه delphianddotnet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوباره. دوست عزيز نظر شما هم محترم
    اما اين فارسي سازي ها فقط با يك ابزار resource ساده امكان پذير هست. كم دارن سنگ نقض كپي رايت رو به سينه ميزنند، ما هم بيايم نرم افزارهاشون رو با نام خودمون توليد كنيم (win xp MRT) به به، به به ...
    خيلي مرد عمل هستيم؟
    بيايم و مشكلاتمون رو حل كنيم. اولين مشكل برنامه نويسان ايراني چيه؟ مشكل با زبان فارسي. چرا به جاي استفاده از collation عربي در sql server خودمون كاري نكنيم؟ درسته كه open source نيست اما ميشه تلاش كرد ...
    و خيلي چرا هاي ديگه كه الان حضور ذهن ندارم...
    حالا هي بگيم سيستم عامل
    منم نظر شما را دارم و امیدوارم این تاپیک همینجا ختم بشه.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ?Open source

پيش فرض

صفحه یکو خوندی؟ پس لطفا زحمت بکش از سوادت استفاده کن و یکم تو انجمن بچرخ:
    مخالفو پست ندن
    همه جا اینو نوشته. سعی کن یه بار بخونیش. اگه میخوای مخالفت کنی ول کن برو بزار تاپیک بره آخر کسی نبیندش.
    یکم هم سعی کن پست هارو بخونی تا بفهمی چی میخوایم بنویسیم.
    درضمن یکم راجع به لینوکس اطلاعات بدس بیار و ندانسته و با توجه به دوروبریات بیخودی پست نده
    (اگه ناراحت شدید ببخشید، نهایت سعی من بود تا خوب جوابتونو بدم، تقصیر خودتون بود)

لطفا هم دیگه پست ندید.(هیچ کدومتون)

اگه نباشه جاش خالی می مونه afshinaghasi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

همین الان تمام کسانی که در این سایت وارد میشن از جمله خودت داری از ویندوز استفاده می کنی پس چرا خون خودتو کثیف می کنی
    می خوای بهت پروژه بدم بری روش کار کنی آفرین
    Last edited by afshinaghasi; 07-07-2008 at 19:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •