تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 201 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2006

نام تاپيک: مشاوره خرید خودرو از 10 تا 20 میلیون تومان

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان كسي ميدونه تيبا شرايطي يا همون چكي چند روزه تحويل ميدن؟
    بهتره برای اطلاع دقیق به راحتی از 118 شماره یکی از نمایندگی های سایپا رو بگیرید و از خودشون بپرسید.

یک سوال دیگه داشتم به نظرتون بین 206 sd مدل v8 و l90 بدون در نظر گرفتن قیمت گدام رو پیشنهاد می کنید؟
    206 sd v8
    به دلیل مصرف پایین تر,قطعات در دسترس تر و طراحی زیبا تر.
    اما اگه این گزینه ها براتون مهم نیست تندر90 فول به دلیل فضای اتاق و صندوق بار بزرگ تر گزینه بهتری هست.

دوست عزیز با افزایش قیمت بنزین و سوخت باید قیمت ماشین بیاد پایینتر نه اینکه بره بالاتر!
    دوست عزیز با حذف کامل یارانه ها ای که از طرف دولت برای بعضی از اجناس پرداخت میشه قیمت های کالاهایی که در خودرو به کار میره مانند لاستیک,فلز,پلاستیک و ... اضافه خواهد شد و در نتیجه قیمت خودرو ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
    همچنین خودرویی که از مصرف سوخت پایین تری برخوردار باشه به دلیل استقبال بیشتر مردم از اون خودرو قیمتش افزایش پیدا خواهد کرد و خودرویی که پر مصرف هم باشه به خاطر بنزین کاهش قیمت پیدا نمیکنه اما تغییر هم نمیکنه ولی به دلیل یارانه ها افزایش پیدا میکنه پس در نتیجه تمامی مدل های تولید داخل به زودی با افزایش قیمت روبرو خواهند شد.
    Last edited by dash_mehdi; 05-03-2012 at 22:43.

2. 4 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

8 کمک در خصوص خرید 206

دوستان عزیز. میخوام یه پژو 206 بخرم. احتمالاً تیپ 2. بودجه ای که دارم الان حدود 3 تومن نقد دارم. اگه خدا بخواد میتونم تا بعد از عید 7 تومن دیگه جور کنم. یعنی نهایتا 10 تومن نه 11 تومن آخرش. این 7 تومن وام خودرو که البته من با هر مصیبتی خود پولشو میگیرم. یکم آشنا بازی داره. بگذریم. میخوام یه پژو 206 با این مشخصات بخرم.

1. طبق معمول که همه میگن تر و تمیز و کارکرد کم و مدل بالا تا جایی که پولم جواب بده.
    2. ترجیحا سفید
    3. حتماً حتماً ترمز ABS داشته باشه.
    4. نخندید اما اگه ایربگ هم داشت که چه بهتر. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با طرح های ایران خودرو نمیتونم بخرم. شرایطش خیلی سخته و بیخود. در واقع اصلا اسمش شرایط نیست. یا باید نقد بدی یا 9 تومن 10 تومن پیش باقیشم چک و قسط. دسته چک دارم. اما همینطوریشم کلی دارم قسط می دم. اینه که علی رغم میل باطنیم نمیتونم صفر بخرم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. به نظر شما با این قیمت و این شرایط که من گذاشتم 206 گیر میاد؟؟؟ یا بی خیال شم یه پراید بخرم.؟ خدایی پرایدم پرایدای قدیم. برداشته وزن ماشینو الکی زیاد کرده موتور همونه. داخلش که افتضاحه. صندلیا سر 1 سال از فرم میوفتن. دستگیره که سریع میشکنه.سیستم ضد سرقتش که به درد خودشون میخوره. من نمیدونم کجای این سوییچ ورداشتن آی سی نصب کردن؟؟؟ کلا دوست ندارم 10 میلیون پول بی زبونو که بخاطرش از 6 صبح تا 9 شب جون کندم بدم یه پراید که شب بزارم در خونه صبح بیام ببینم نیست. یا با یه تصادف به ملکوت بپیوندم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از ronin_2607 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی خبر نداره. ایارن خودرو شرایط بهتری برای خرید 206 تیپ 2 نداره؟؟ آخه این شرایط فعلی اصلا به درد نمی خوره. مثلا با وام و چکی نداره؟؟؟ آخه من 7 تومن بدم 7 تومن دیگه هم موقع تحویل شد شرایط؟؟؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان عزیز. میخوام یه پژو 206 بخرم. احتمالاً تیپ 2. بودجه ای که دارم الان حدود 3 تومن نقد دارم. اگه خدا بخواد میتونم تا بعد از عید 7 تومن دیگه جور کنم. یعنی نهایتا 10 تومن نه 11 تومن آخرش. این 7 تومن وام خودرو که البته من با هر مصیبتی خود پولشو میگیرم. یکم آشنا بازی داره. بگذریم. میخوام یه پژو 206 با این مشخصات بخرم.

1. طبق معمول که همه میگن تر و تمیز و کارکرد کم و مدل بالا تا جایی که پولم جواب بده.
    2. ترجیحا سفید
    3. حتماً حتماً ترمز ABS داشته باشه.
    4. نخندید اما اگه ایربگ هم داشت که چه بهتر. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با طرح های ایران خودرو نمیتونم بخرم. شرایطش خیلی سخته و بیخود. در واقع اصلا اسمش شرایط نیست. یا باید نقد بدی یا 9 تومن 10 تومن پیش باقیشم چک و قسط. دسته چک دارم. اما همینطوریشم کلی دارم قسط می دم. اینه که علی رغم میل باطنیم نمیتونم صفر بخرم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. به نظر شما با این قیمت و این شرایط که من گذاشتم 206 گیر میاد؟؟؟ یا بی خیال شم یه پراید بخرم.؟ خدایی پرایدم پرایدای قدیم. برداشته وزن ماشینو الکی زیاد کرده موتور همونه. داخلش که افتضاحه. صندلیا سر 1 سال از فرم میوفتن. دستگیره که سریع میشکنه.سیستم ضد سرقتش که به درد خودشون میخوره. من نمیدونم کجای این سوییچ ورداشتن آی سی نصب کردن؟؟؟ کلا دوست ندارم 10 میلیون پول بی زبونو که بخاطرش از 6 صبح تا 9 شب جون کندم بدم یه پراید که شب بزارم در خونه صبح بیام ببینم نیست. یا با یه تصادف به ملکوت بپیوندم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من اگر بتونی 11 میلیون تومان بودجه داشته باشی
    206 تیپ 2 مدل 85 میتونی بخری.
    شرایط ایران خودرو برای 206 همیشه اینجوری بوده . سخته و مدت چک هاش هم مناسب نیست.

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

دوستان کسی خبر نداره. ایارن خودرو شرایط بهتری برای خرید 206 تیپ 2 نداره؟؟ آخه این شرایط فعلی اصلا به درد نمی خوره. مثلا با وام و چکی نداره؟؟؟ آخه من 7 تومن بدم 7 تومن دیگه هم موقع تحویل شد شرایط؟؟؟

شرایط ایران خودرو همین هست که اعلام میشه
    و همه جای کشور به همین ترتیب هست.
    شرایط دیگه ای هم نداره

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    تهران

14

ايران خودرو چكي فروش نداره فعلا
    ميخواستم ببينم كسي سراغ داره نمايندگي 206 چكي بده
    اگه نيست كي چكيش مياد
    ممنون از همه

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

دوست من اگر بتونی 11 میلیون تومان بودجه داشته باشی
    206 تیپ 2 مدل 85 میتونی بخری.
    شرایط ایران خودرو برای 206 همیشه اینجوری بوده . سخته و مدت چک هاش هم مناسب نیست.
    به نظر شما ایشون نمیتونن تندر 90 بگیرن ؟؟

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

دوست عزیز با حذف کامل یارانه ها ای که از طرف دولت برای بعضی از اجناس پرداخت میشه قیمت های کالاهایی که در خودرو به کار میره مانند لاستیک,فلز,پلاستیک و ... اضافه خواهد شد و در نتیجه قیمت خودرو ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
    همچنین خودرویی که از مصرف سوخت پایین تری برخوردار باشه به دلیل استقبال بیشتر مردم از اون خودرو قیمتش افزایش پیدا خواهد کرد و خودرویی که پر مصرف هم باشه به خاطر بنزین کاهش قیمت پیدا نمیکنه اما تغییر هم نمیکنه ولی به دلیل یارانه ها افزایش پیدا میکنه پس در نتیجه تمامی مدل های تولید داخل به زودی با افزایش قیمت روبرو خواهند شد.
    همینطوری که بی قانون قیمت ها بالا نمیره با حذف شدن یارانه ها حتما فکری هم برای تامین مواد اولیه تولید خودرو میکنن و شرکت های خودرو ساز را برای تامین این مواد کمک میکنن.
    قیمت خودرو هر سال یمقدار بالا میره ولی نه اونقدر که شما پیش بینی کردید.
    مکه پارسال که هدف مندی یارانه ها را شروع کردن قیمت خودروها خیلی افزایش داشت که با مرحله دوم هدف مندی افزایش قیمت آنچنانی داشته باشیم.......!
    افزایش قیمت خودرو فقط به یارانه ربط نداره و علل زیادی داره که یکی از اون علل همین دامن زدن به شایعات گرون شدن و ... که خودش جو روانی برای افزایش قیمت ایجاد میکنه.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

به نظر شما ایشون نمیتونن تندر 90 بگیرن ؟؟

بله تندر هم میتونن بخرن.
    اما پستشون رو بخونید ایشون فعلا رو 206 فکر میکنن و هنوز صحبتی از
    خودروی دیگه نشده.
    اول باید به خودرویی اهمیت بدیم که خریدار پیشنهاد داده و علاقه نشون داده.

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

ايران خودرو چكي فروش نداره فعلا
    ميخواستم ببينم كسي سراغ داره نمايندگي 206 چكي بده
    اگه نيست كي چكيش مياد
    ممنون از همه

دوست من وقتی ایران خودرو چکی نداره نمایندگی ها هم ندارن.
    شرایط فروش تمام نمایندگی ها در کل کشور به یک صورت هست.
    فکر کنم باید صبر کنید برای بعد از تعطیلات عید.

12. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوستان به نظرتون چه بلایی سر قیمت تیپ 2 میاد؟؟؟ ما میخوایم یه تیپ2 واسه اردیبهشت یا خرداد بگیریم نمیدونیم ایا با این شایعات و صحبت هایی که میشه ایا میشه ما ماشین رو بگیریم یا نه؟؟؟ الان نمایندگی زده 14800 !به نظرتون تا اون موقع چطور میشه قیمتش؟؟

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان به نظرتون چه بلایی سر قیمت تیپ 2 میاد؟؟؟ ما میخوایم یه تیپ2 واسه اردیبهشت یا خرداد بگیریم نمیدونیم ایا با این شایعات و صحبت هایی که میشه ایا میشه ما ماشین رو بگیریم یا نه؟؟؟ الان نمایندگی زده 14800 !به نظرتون تا اون موقع چطور میشه قیمتش؟؟
    تا اردیبهشت اگر بتونید صفر پیدا کنید تا 500 تومن احتمالا بیشتر میشه.

15. 3 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •