تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 72

نام تاپيک: ۵۵۰۰ کیلومتر با ۲۰۶ TU5 مدل ۹۴

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    آقا پوریا اگه میشه خودت تجربتون درباره سیستم ترمز 206 بفرمایید، توصیفاتتون کامل بوده،فقط درباره ترمزش صحبتی نکردین،
    چون گویا حرف و حدیث در مورد سیستم ترمزای ماندوی کره ای زیاده.
    البته خوده شرکت Mando کره جنوبی که از قطعه سازای برندهای معروف خوروسازی دنیاس
    واقعا ترمزها عالی هستن . توی باران عملکرد خوبی داره و به نظرم توی داخلی ها حرف اول رو میزنه . فقط یک ایراد بزرگ داره که نمیدونم ۲۰۶ کلا اینجوری هست یا جدیداش اینطور هستن
    موقع ترمزگیری بسیار شدید در سرعت بالا ماشین میپیچه تو خودش و به یه طرف منحرف میشه . یعنی با ۱۳۰ کیلومتر محکم بزنید روی ترمز تعادل ماشین بهم میخوره خیلیم ناجوره . فکر میکنم چون قدرتش زیاده یا ترمزها درست توازن ندارند . ۲۰۶ مدل ۹۳ هم داشتم تیپ ۵ به همین صورت بود .

2. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohsen206206's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

واقعا ترمزها عالی هستن . توی باران عملکرد خوبی داره و به نظرم توی داخلی ها حرف اول رو میزنه . فقط یک ایراد بزرگ داره که نمیدونم ۲۰۶ کلا اینجوری هست یا جدیداش اینطور هستن
    موقع ترمزگیری بسیار شدید در سرعت بالا ماشین میپیچه تو خودش و به یه طرف منحرف میشه . یعنی با ۱۳۰ کیلومتر محکم بزنید روی ترمز تعادل ماشین بهم میخوره خیلیم ناجوره . فکر میکنم چون قدرتش زیاده یا ترمزها درست توازن ندارند . ۲۰۶ مدل ۹۳ هم داشتم تیپ ۵ به همین صورت بود .
    یه مشگلی داره آقا پوریا، با رانا روی 145 دوستم ترمز شدید زد، قشنگ صاف رفت، تا ایستاد

این ویدیو رو هم ببین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mohsen206206; 04-06-2015 at 10:07.

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شما 6000 تا رفتی تقریبا...کجای ماشین به صدا افتاده؟

5. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

ایراد به احتمال زیاد باید از یونیت ترمز باشه که چون تمام محصولات ایران خودرو مشترک استفاده می کنند پس بین بفیه هم اپیدمی هست
    دقیقا همین ایراد را من در حال حاضر روی یک محصول دیگه همین شرکت حس می کنم ولی خوشبختانه اصلا بهش توجهی ندارم(انحراف جزیی به سمت راست در ترمز های شدید با سرعت بالا)

7. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شما 6000 تا رفتی تقریبا...کجای ماشین به صدا افتاده؟
    تا الان هیچ صدای اضافی توی اتاق نیست .

ایراد به احتمال زیاد باید از یونیت ترمز باشه که چون تمام محصولات ایران خودرو مشترک استفاده می کنند پس بین بفیه هم اپیدمی هست
    دقیقا همین ایراد را من در حال حاضر روی یک محصول دیگه همین شرکت حس می کنم ولی خوشبختانه اصلا بهش توجهی ندارم(انحراف جزیی به سمت راست در ترمز های شدید با سرعت بالا)

باید یه تیپ ۵ مدل پایین سوار بشم تا ببینم تفاوتی در کار هست یا نه . یکی از همکارانم ۲۰۷ مدل ۹۰ داره ایشونم میگه موقع ترمزناگهانی در سرعت بالا کمی تعادل ماشین بهم میخوره .
    یه جواریی چون سازمان این ماشین تخم مرغی شکل هست و پوزه ماشین کوتاهه میتونه توجیه کننده باشه . مخصوصا درباره موضوع هندلینگش که خیلی خوبه ولی اگر تیز فرمون بدید به راحتی چپ میکنه و چنتا ملق میزنه .

9. 3 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام
    من یه دونه 206 صندوق دار V8 تحویل مرداد نوشتم.
    خدا کنه کیفیت اونم خوب باشه.
    از دوستان کسی تجربه ای از این مدل داره؟
    به خصوص در مورد نرم بودنش ، جاداری و... تو ماشین برام مهم نیست اما نرم بودنش چرا ، که از خیلی ها شنیدم خوب نیست
    Last edited by Arashdn; 10-06-2015 at 08:53.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

206 کلا ماشین نرمی نیست(طبق تجربه میگم)
    جاداریش هم برای یک خانواده 2 نفر و نیمه خوبه اگر نفرات خانواده بیشتر شد یا اون نصف نفر فسقلی تبدیل شد به یک نفر مشکل ساز میشه
    سایر موارد فنیش هم من مثبت ارزیابی می کنم بجز کیفیت تزیینات داخلی

12. 3 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

کلا ماشین نرمی نیست(طبق تجربه میگم)
    چه بد ....
    جاداریش هم برای یک خانواده 2 نفر و نیمه خوبه اگر نفرات خانواده بیشتر شد یا اون نصف نفر فسقلی تبدیل شد به یک نفر مشکل ساز میشه
    الان 2 ساله ماتیز دارم ، هر مشکلی که داشتم مشکل جا نبوده ، تو دو سال فک کنم جمعا 5-6 بار از صندلی پشت استفاده نشده ......
    سایر موارد فنیش هم من مثبت ارزیابی می کنم بجز کیفیت تزیینات داخلی
    ظاهر اصلا برام مهم نیست اما امکانات مهمه ، مثلا موارد ریزی: مثل بالابر شیشه اتوماتیک ، دو حالته بودن دسته راهنما و نشون دادن دما و ....

مثلا تو ال90 که صندوق عقب باز کن نداره معتقدم یه ایراد اساسیه.....
    Last edited by Arashdn; 10-06-2015 at 19:16.

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

چه بد ....

الان 2 ساله ماتیز دارم ، هر مشکلی که داشتم مشکل جا نبوده ، تو دو سال فک کنم جمعا 5-6 بار از صندلی پشت استفاده نشده ......

ظاهر اصلا برام مهم نیست اما امکانات مهمه ، مثلا موارد ریزی: مثل بالابر شیشه اتوماتیک ، دو حالته بودن دسته راهنما و نشون دادن دما و ....

مثلا تو ال90 که صندوق عقب باز کن نداره معتقدم یه ایراد اساسیه.....
    یعنی جا ماتیز از 206 بیشتره !؟ :| ن اینطورم نیستا تو ماتیزم 5 نفر بشینن اذییت میشن

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

15. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

یعنی جا ماتیز از 206 بیشتره !؟ :| ن اینطورم نیستا تو ماتیزم 5 نفر بشینن اذییت میشن

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY
    من نگفتم ماتیز یزرگتره....
    گفتم تو ماتیز به این کوچیکی مشکل جا ندارم ، 206 که از اونم بزرگتره ، پس مشکلی پیش نمیاد...

عموما ماشینم تک نفره یا دو نفره هست ....

17. 2 کاربر از Arashdn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •