تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 399 از 449 اولاول ... 299349389395396397398399400401402403409 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,981 به 3,990 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

این برنامه کوکودو که از طریق اینترنت scan میکنه پولی کلین میکنه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه
    یه سوال از دوستان متخصص کومودو
    من COMODO Internet Security رو نصب دارم
    بیشتر اوقات هم با تورنت کار میکنم
    تورنت ( BitTorrent ) رو هم جزء برنامه های سیف به کومودو معرفی کردم
    ولی از وقتی کومودو دارم سرعت تورنتم دچار تغییرات زیادی میشه. یعنی نوسانش بالاست. گاهی حتی به 2 هم میرسه
    چون من سیستمم 24 ساعته روشنه و نیاز هست بتونم تو تورنتم سرعت ثابت رو داشته باشم این مساله اذیتم میکنه
    با IDM که دان میکنم همواره سرعت 17-18 هست و هیچ نوسانی نداره ولی تورنت خیلی نوسان پیدا کرده ( قبلا نداشت یا اگر داشت بین 12 تا 15 بود )
    با توجه به اینکه به امنیتم خیلی اهمیت میدم ولی از طرف دیگه نمیخوام تورنت را هم از دست بدم، دوس دارم عزیزان کومودویی که خیلی بهتر از ساپورتر کومودو هستن یه مددی بدن و بگن باید چکار کنم
    ضمنا ایراد از تورنتم نیست چون هم تنظیماتش رو چند بار دستکاری کردم و هم مجدد نصبش کردم ولی تاثیری نداشت. ضمنا گاهی با همین وضعم سرعت تورنتم 16 میشه ( بی قاعده و پر نوسان شده دیگه) ضمنا یه برنامه دیگه ( µTorrent ) هم نصب کردم که شاید اون بهتر باشه ولی اونم همینطوره

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این برنامه کوکودو که از طریق اینترنت scan میکنه پولی کلین میکنه؟

اگر دوستان کومودویی ناراحت نشن و جسارت منو ببخشن متاسفانه ظاهرا اینطوریه
    فقط اسکن میکنه و بعد میگه هزار تا مشکل داری بعد میگه پول بده تا حلش کنیم
    بازم از دوستان معذرت میخوام لطفا به دل نگیرن
    بخدا منم کومودو رو قبول دارم ولی خب من نسبت به والدینم هم انتقاد دارم چه برسه کومودو

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود

سلام آقا فرشاد, و تشکر از اقا رضا و سایر دوستان.

خدا به دادمون برسه!

شوخی: راستی شما نبودید گفتم Uninstall را بکوبید....! دوباره که Install را به دست گرفتید و ستاپ کمودو را نوازش کردید.

حداقل بزار روی Medium؛ در موارد فالس تاثیری نداره. البته مال من که میدونید، روی High است.

جواب را اقا رضا دادند.

ولی میتوانید این مدت را بیشتر بکنید( قابل توجه: من این کارو کردم، در سه بخش آنتی ویروس و فایروال و دیفنس)

نمیدونم!

Setup for Windows Vista 32-bit and 64-bit, Windows 2003 Server 32-bit and 64-bit, Windows XP 32-bit and 64-bit, Windows 2008 Server 32-bit and 64-bit, Windows 7 32-bit and 64-bit:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [LEFT]Size : 12,9 MB
    مخلصیم علی جان

والا من آنتی زیاد عوض کردم ولی جان 7 تا بچه هام! من نبودم که گفتم آنیستال رو بکوبید رو سر کمودو!
    من فقط یه مشکل داشتم قدیم ها با کمودو که وقتی میزدم برای آپدیت ویندوز، ارور میداد (ارور ویندوز مربوط به فایروال بود) [ فکر میکنم مهیار سامسونگ هم همچین مشکلی داشت ] ولی الان که نصب کردم؛ ویندوز آپدیت رو که مثل همیشه بردم روی چک کردن، این بار چک کرد و وقتی آپدیتای دلخواه رو زدم برای نصب ؛ از 5 بار ، 2 بارش رو برای دانلود و نصب ارور میداد ( یه ارور دیگه ) که بعد از ریستارت کردن سیستم و امتحان دوباره، مشکل حل شد. فقط هم وقتی کمودو نصب میکنم این مشکل نمیدونم چرا پیش میاد.
    حالا امروز یا فردا ویندوز جدید رو با CSU ای که دادی ( من به تمام دوستان پیشنهاد میکنم و واقعا چیزی کم نداره ، شک نکنید؛ اصلا و ابدا خودم هم انتظارش رو نداشتم ولی واقعا قوی هست ) و ... رو نصب میکنم، ببینم دوباره ارور رو میگیرم یا نه.

این High و 999 رو هم منم اعمال کردم با اجازه شک ندارم نفع خودمم و سیستمم هم توی همین هست

بازم سپاس فراوان از علی جان و آقا رضا.

شاد و پیروز و سربلند باشید

5. 3 کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_d's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام به همه
    ولی از وقتی کومودو دارم سرعت تورنتم دچار تغییرات زیادی میشه. یعنی نوسانش بالاست. گاهی حتی به 2 هم میرسه
    چون من سیستمم 24 ساعته روشنه و نیاز هست بتونم تو تورنتم سرعت ثابت رو داشته باشم این مساله اذیتم میکنه
    با IDM که دان میکنم همواره سرعت 17-18 هست و هیچ نوسانی نداره ولی تورنت خیلی نوسان پیدا کرده ( قبلا نداشت یا اگر داشت بین 12 تا 15 بود )
    با توجه به اینکه به امنیتم خیلی اهمیت میدم ولی از طرف دیگه نمیخوام تورنت را هم از دست بدم، دوس دارم عزیزان کومودویی که خیلی بهتر از ساپورتر کومودو هستن یه مددی بدن و بگن باید چکار کنم
    ضمنا ایراد از تورنتم نیست چون هم تنظیماتش رو چند بار دستکاری کردم و هم مجدد نصبش کردم ولی تاثیری نداشت. ضمنا گاهی با همین وضعم سرعت تورنتم 16 میشه ( بی قاعده و پر نوسان شده دیگه) ضمنا یه برنامه دیگه ( µTorrent ) هم نصب کردم که شاید اون بهتر باشه ولی اونم همینطوره
    غیر از این فایل تورنتی که دارین میگیرین، تورنت های دیگری رو هم امتحان کردین؟ شاید seeder های فایل تورنتی که شما دارین دانلود می کنین کم یا زیاد شدن و از شانس تون مصادف شده با نصب کومودو! قاعدتا کومودو تاثیری روی سرعت تورنت نمیزاره و مشکل از خود تورنت هست. البته مشکل هم نیست چون طبیعت تورنت همینه! (باید کسی آپلود کنه تا شما بتونی دانلود کنی و هرچی seeder بیشتر بشه سرعت دانلود شما هم بالاتر میره). یه احتمال دیگه هم ممکنه باشه اونم اینه که بعضی از ISP ها پورت تورنت رو محدود میکنن.

7. 2 کاربر از vahid_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

غیر از این فایل تورنتی که دارین میگیرین، تورنت های دیگری رو هم امتحان کردین؟ شاید seeder های فایل تورنتی که شما دارین دانلود می کنین کم یا زیاد شدن و از شانس تون مصادف شده با نصب کومودو! قاعدتا کومودو تاثیری روی سرعت تورنت نمیزاره و مشکل از خود تورنت هست. البته مشکل هم نیست چون طبیعت تورنت همینه! (باید کسی آپلود کنه تا شما بتونی دانلود کنی و هرچی seeder بیشتر بشه سرعت دانلود شما هم بالاتر میره). یه احتمال دیگه هم ممکنه باشه اونم اینه که بعضی از ISP ها پورت تورنت رو محدود میکنن.

سلام وحید جان
    خیلی خوشحالم که شما پاسخ دهنده من بودی
    راستش حس کردم شاید بام قهر کرده باشی!!!!
    نگو که قهر کار بچه هاست که...... بیخیال
    نمیدونم بنظرت درسته یا نه ولی من معمولا حدود 5 تا تورنت را استارت دارم و این نیست که بخوام فقط با دانلود یه فایل کار کنم چون همونطور که خودتونم اشاره کردید مشخص نمیکنه سیدرهای الان یک ساعت دیگم آن باشن. البته ما به همون لیچرهام اکتفا میکنیم چون بالاخره اونام یه چیزهایی دارن دیگه
    من فکر مکینم اشکال اگر از کومودو نباشه که امیدوارم نباشه یا از آنتی میلویرمه یا اینکه تو تقسیم پهنای باند اولویت تورنت کم باشه. آخه مثلا من وقتی با IDM دان میکنم دیگه صفحات وب بسختی باز میشه یا اصلا نمیشه چون IDM به این مفتی ها عرصه رو خالی نمیکنه ولی تورنت اینطور نیست تا صفحه ای باز میکنی سرعتش کم میشه. البته بنظر من این خیلی خوبه ولی بشرطیکه بتونه سرعتش رو برگردونه یعنی وقتی وبگردی تموم شد اونم سریع سرعتش برگرده به اول ولی خب این چند روزه اینطور نبوده و متاسفانه سرعت که میخوابه تا بخواد دوباره راه بیفته اذیت میکنه
    من اینترنتم از مخابراته و خدا رو شکر هیچ مشکلی با تورنت و IDM نداره. چون سرعتش از یه حدی محاله بیشتر شه خیالش راحته. ضمنا ظاهرا براشون این چیزها مطرح نیست وگرنه که نامحدود نمیدادن. اونا فقط سرعت نمیخوان بدن . پهنای باند خیالشون نیست. برعکس isp های دیگه که پهنای باند نمیدن و سرعت براشون مهم نیست
    بهرحال میخوام آنتی میلویرم رو غیر فعال کنم. بنظرم میاد اون بعضی ارتباطات بین من و دیگر کاربرهای تورنت رو مسدود میکنه برای همینم سرعت نمیگیرم
    مرسی مرسی مرسی

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه
    منم فایروال (فایروال خالی) کومودو استفاده میکنم ولی هیچ تاثیری روی سرعت تورنت من نداره . اگه آنتی ویروس برا امنیت تورنت میخوای کنار کومودو ، Avast بریز و توی تنظیمات p2p گزینه ی utorrent رو تیکش رو بزن و sensivity رو روی high بذار فایروال کومودو هم نصبه و هیج کاری به تورنت نداره (به جز دفعه ی اول که باید برنامه رو به عنوان Trusted Application معرفی کنی)

10. 3 کاربر از imanpod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم فایروال (فایروال خالی) کومودو استفاده میکنم ولی هیچ تاثیری روی سرعت تورنت من نداره . اگه آنتی ویروس برا امنیت تورنت میخوای کنار کومودو ، Avast بریز و توی تنظیمات p2p گزینه ی utorrent رو تیکش رو بزن و sensivity رو روی high بذار فایروال کومودو هم نصبه و هیج کاری به تورنت نداره (به جز دفعه ی اول که باید برنامه رو به عنوان Trusted Application معرفی کنی)

من کلا همه امنیتم دست کومودوس و همه محصولاتش رو دارم
    در کنارشم چیزهای دیگم دارم
    بنظر خودم ایراد از آنتی میلویره. اونو غیر فعال کردم فکر کنم درست شد. البته دوس دارم یه جوری تورنت رو مثه IDM از نظر اولویت پهنای باند و قدرت دانلود بالا ببرم. نمیدونم حالا با چی میشه اینکارو کرد. تو کومودو که قسمتی برای این مساله وجود نداره( تا اونجا که من میدونم )
    مثلا من اگر یه صفحه وب باز کنم. سرعت تورنت سریع میاد پائین بعدم تو مدتی که صفحه بازه بازم سرعت تورنت مثه اول نیست و بعدم که میبندی تا طبیعی شه طول میکشه. قبلا اصلا اینطوری نبود. فکر کنم ارجحیت رو داره میده به IE یعنی ظارها اینطوریه. IDM>IE>torrent

من فکر میکنم آنتی میلویر با تورنت بهم نیاد. لطفا کسی نگه بحث بی ربطه به کومودو
    بالاخره باید معلوم شه فایروال کومودو با ارتباطات P2P مشکل داره یا نه اونها رو سیف میدونه

12. 2 کاربر از oumadam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

من کلا همه امنیتم دست کومودوس و همه محصولاتش رو دارم
    در کنارشم چیزهای دیگم دارم
    بنظر خودم ایراد از آنتی میلویره. اونو غیر فعال کردم فکر کنم درست شد. البته دوس دارم یه جوری تورنت رو مثه IDM از نظر اولویت پهنای باند و قدرت دانلود بالا ببرم. نمیدونم حالا با چی میشه اینکارو کرد. تو کومودو که قسمتی برای این مساله وجود نداره( تا اونجا که من میدونم )
    مثلا من اگر یه صفحه وب باز کنم. سرعت تورنت سریع میاد پائین بعدم تو مدتی که صفحه بازه بازم سرعت تورنت مثه اول نیست و بعدم که میبندی تا طبیعی شه طول میکشه. قبلا اصلا اینطوری نبود. فکر کنم ارجحیت رو داره میده به IE یعنی ظارها اینطوریه. IDM>IE>torrent

من فکر میکنم آنتی میلویر با تورنت بهم نیاد. لطفا کسی نگه بحث بی ربطه به کومودو
    بالاخره باید معلوم شه فایروال کومودو با ارتباطات P2P مشکل داره یا نه اونها رو سیف میدونه
    ارتباطات P2P چیزی به جز کانکشن TCP و UDP نیست و این نمیتونه امکان پذیر باشه که فایروال با کانکشن P2P فقط مشکل داشته باشه و مثلا با Direct Downloading یا HTTP بدون مشکل عمل کنه مگر در صورتی که پورت ارتباطی پروتکل خاصی از ارتباطات TCP محدود بشه. پس اینکه بگیم فایروال با P2P مشکل داره ولی با IDM مشکلی نداره درست نیست. اما میتونی تنظیماتی رو در فایروال انجام بدی که باعث تسهیل در ارتباطات P2P بشه. اما چرا این تنظیمات می تونه تسهیل کنه ارتباط P2P رو؟ مگه همین الان نگفتم هر دو به هر حال چیزی به جز UDP و TCP نیستند؟! جوابشو الان می گم:
    ارتباطات P2P قابلیتی دارند که حتی اگه یه کانکشن نیمه کاره TCP هم بین دو کلاینت ایجاد بشه، بازم میتونند تبادل اطلاعات کنند. (در یک ارتباط استاندارد TCP، یک مکانیسم سه مرحله ای (HandShake) باید بین دو کلاینت ردو بدل بشه تا یک کانکشن کامل برقرار بشه) در واقع P2P میتونه از ارتباطات ناقص TCP هم برای برقراری ارتباط استفاده کنه اما معمولا فایروال به دلایل امنیتی این نوع ارتباطات که فکر میکنم به Half-Open TCP Connection معروف هستند(اگر اشتباه نکرده باشم اسمشو)، رو بلاک میکنه. شما با تنظیماتی که میگم میتونید سرعت تورنت خودتون رو بالاتر ببرید:

1- در پنجره کومودو به آدرس زیر برید:
    کد:
    در واقع این گزینه به فایروال میگه که در صورت مشاهده ارتباطات ناقص باز هم اجازه برقراری ارتباط رو بده.

2-یه Rule اختصاصی برای نرم افزار تورنت خودتون باید بسازید که توضیح کاملش به اضافه ی تنظیمات اضافه ی دیگه رو میتونید از لینک زیر بخونید:

کد:
    2- در تنظیمات نرم افزار تورنت خودتون پورت مورد استفاده رو عددی بالای 49000 تعیین کنید.
    3- Data Encryption رو در تنظیمات نرم افزار تورنت فعال کنید.

لینک زیر هم میتونه مفید باشه:
    کد:
    در کل هیچ فایروالی چه کومودو و چه فایروال های دیگه مشکلی با P2P ندارند و فقط وقتی مشکل پیدا می کنند که تنظیمات مناسبی براشون انجام داده نشده باشه. در مورد اینکه می فرمایید Malwarebyte با کومودو ناسازگاری داره باید عرض کنم بسیاری از دوستان دارن از این دو در کنار هم استفاده میکنند و در صورتی که گارد Malwarebyte خاموش باشه هیچ مشکلی پیش نمیاره. بعضی از دوستان هم هستن که حتی با فعال کردن گارد Malwarebyte در کنار کومودو ،مشکلی براشون به وجود نیومده.

کلا بحث داره از حوزه کومودو یه مقدار فاصله میگیره پس خواهش میکنم اگر هنوز سوالی در مورد تورنت دارین تو تاپیک خودش مطرح کنید و من بهتون اطمینان میدم کومودو با P2P مشکلی نداره. فقط یه نکته رو هم بگم که برای اولویت بندی نرم افزارها در استفاده از پهنای باند، نرم افزارهای cFos و NetLimiter می تونن این کار رو براتون انجام بدن.

از مدیران و استادان اهل فن خواهش می کنم اگر اشتباهی در عرایض بنده دیدن اصلاح کنن.[COLOR="Silver"]
    Last edited by vahid_d; 18-03-2012 at 17:48.

14. 4 کاربر از vahid_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

به نظرتون تو این چند ورژن آخر کومودو سنگین تر از قبل نشده؟ من اینطور احساس میکنم که کومودو نسبت به گذشته سنگین شده
    Last edited by vahid_d; 18-03-2012 at 17:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •