تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3963 از 4105 اولاول ... 29633463386339133953395939603961396239633964396539663967397340134063 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,621 به 39,630 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام گرامی

بنده سال 86 معافیت موارد خاص بودم و دو ماه اموزشی گذروندم و کارت گرفتم

برای کاری ،،، سازمان مربوطه سندی میخواد ازمن ، که ثابت کنه که معافیتم طوری بوده که دوره اموزشی حتما گذروندم

الان باید چکار کنم؟

ایا کد سخا به من داده میشه بعد گذشت 10 سال از پایان خدمت ، جهت ورود به پنل کاربری ؟

ایا سامانه نظام وظیفه قسمتی داره که دوره اموزشی منو تایید کنه؟؟

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

سلام ..
    دوستان 2 تا برادر همزمان میتونن برن سربازی یا خیر؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام گرامی

بنده سال 86 معافیت موارد خاص بودم و دو ماه اموزشی گذروندم و کارت گرفتم

برای کاری ،،، سازمان مربوطه سندی میخواد ازمن ، که ثابت کنه که معافیتم طوری بوده که دوره اموزشی حتما گذروندم

الان باید چکار کنم؟

ایا کد سخا به من داده میشه بعد گذشت 10 سال از پایان خدمت ، جهت ورود به پنل کاربری ؟

ایا سامانه نظام وظیفه قسمتی داره که دوره اموزشی منو تایید کنه؟؟

نظام وظيفه قرار بود تمام مدارك و ارشيوهاى كاغذى قديم را وارد سيستم كند حال اينكه به افراد كه در قديم اعزام شدند در سيستم كد سخا اختصاص يافته يا نه مشخص نيست
    براى يافتن كد سخا يك علامت ؟ به شماره پيامكى 110206010 بدهيد و در جواب چندين گزينه براى شما ارسال مى گردد كه يكى از انها در خواست كدسخا است
    كه با دادن شماره ملى براى شما اس ام اس مى شود.در سامانه نظام وظيفه نام ارگان خدمتى و زمان ورود به خدمت و پايان خدمت وجود دارد
    در غير اين صورت مستقيم به پليس +١٠ برويد و مستقيم درخواست برگه اعزام به خدمت بدهيد اگر ارشيو قديم وارد سيسنم شده باشد حتما زمان ورود به اموزشى و ارگان خدمتى و زمان معافيت در ان درج شده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام ..
    دوستان 2 تا برادر همزمان میتونن برن سربازی یا خیر؟
    مشكلى ندارد

5. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

نظام وظيفه قرار بود تمام مدارك و ارشيوهاى كاغذى قديم را وارد سيستم كند حال اينكه به افراد كه در قديم اعزام شدند در سيستم كد سخا اختصاص يافته يا نه مشخص نيست
    براى يافتن كد سخا يك علامت ؟ به شماره پيامكى 110206010 بدهيد و در جواب چندين گزينه براى شما ارسال مى گردد كه يكى از انها در خواست كدسخا است
    كه با دادن شماره ملى براى شما اس ام اس مى شود.در سامانه نظام وظيفه نام ارگان خدمتى و زمان ورود به خدمت و پايان خدمت وجود دارد
    در غير اين صورت مستقيم به پليس +١٠ برويد و مستقيم درخواست برگه اعزام به خدمت بدهيد اگر ارشيو قديم وارد سيسنم شده باشد حتما زمان ورود به اموزشى و ارگان خدمتى و زمان معافيت در ان درج شده است

روز قبل ..فرضیه پیامکی رو اجرا کردم..پیام ارسال و تایید دریافت نیز امد ،،اما هزینه کم نکرد(که طبق گفته دیگران باید 400 تومان کم میکرد) هیچ جوابی نیامد

از طریق نرم ازفزار دریافت کد سخا(با دادن شماره ملی ش شناسنامه و تاریخ تولد) از همین شماره ، پیامک ارسال کردم اما باز جوابی نیامد

--------------------------------------------

یادمه موقع تعویض کارت پایان خدمت به هوشمند ...اطلاعات در مرکز پلیس بلاوه 10 وجود داشت... ان شالله فردا هم همینگونه باشد

اگر سوالی داشتم دوباره مزاحم میشوم

(دکمه تشکر برای من موجود نیست ...سپاس جهت پاسخگویی پیام قبل )
    Last edited by Meysam7515; 11-08-2017 at 17:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام بچه ها من امروز برگه اعزاممو گرفتم افتادم شهید رجایی کرمانشاه ( نیروی انتظامی ) یکم شهریور ماه اعزامم , اگه عزیزی هست که اونجا افتاده باشه خوشحال میشم اشنا بشیم , من از اردبیل هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با تمام تلاش های فراوان برای افتادن توی سپاه با کمال تعجب با داشتن بسیج فعال و تمامی بند پ هایی که استفاده کردم افتادم آجا پدافند هوایی سمنان اعزام 6/1
    به هیچ وجه به حرف هیچ احدی گوش ندید من تقریبا یک ماه تلاش و دوندگی کردم که هر اتفاقی میافته حداقل سپاه باشم بازم نشد البته دیگه لابد خواست خدا بوده درکل از پدافند سمنان زیاد تعریف نشنیدم میگن سختی زیاد داره خدا کنه بعد از پدافند حداقل یه جای درست حسابی بیافتم :(

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    با مدرک ارشد تربیت بدنی افتادم نیروی انتظامی، پادگان شهید بهشتی اصفهان
    کسی میدونه چجور جایی هست؟ احتمال داره بعدش بیافتم شهر خودمون یزد؟ کلا نیروی انتظامی ( با مدرک من) چجوریه؟ سپاس
    کسی اطلاع نداره؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

الان شرط تک پسری خیلی مهم نیست براشون چون اکثرا تک پسر هستن
    اهان
    مشکل نداره
    باز ممنون میشم مدارکش رو بگین
    که ایا نیازه قبل اموزشی،مدارک رو جمع کنم؟!!

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اهان
    مشکل نداره
    باز ممنون میشم مدارکش رو بگین
    که ایا نیازه قبل اموزشی،مدارک رو جمع کنم؟!!
    قبل اموزشى كه ممكن نيست
    در اموزشى به شما گفته مى شود چه مدركى نياز است
    يك نامه ار پادگان به شما داده مى شود كه بايد براى خانواده خود پست كنيد در ان از دفاتر اسناد رسمى شهر شما خواسته شده كه با توجه به شناسنامه شما و پدر و مادرتان تاييد كنند كه شما تنها فرزند ذكور خانواده هستيد و دو دو تا مدرك ديگر هم تياز دارند كه خانواده بايد براى شما پست كنند

12. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 19 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 19 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •