تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 396 از 457 اولاول ... 296346386392393394395396397398399400406446 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,951 به 3,960 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ارتباط با اون تست Comodo :

همون طور که گفتم کومودو هم APT و هم Processhacker فاقد امضای دیجیتالی رو Sandbox کرد ، لذا امکان بسته شدن Comodo در سطح پایین وجود نداشت .
    اما در صورتی که فایل در سطح دسترسی Admin اجرا بشه : Comodo از کاربر می پرسه چه اقدامی انجام بده .
    اگر کاربر گزینه ی Isolate رو انتخاب کنه که مشکلی پیش نمیاد
    اگر Run Unlimited انتخاب بشه ، Comodo بسته میشه .
    پس قرار دادن Comodo در یکی از اون 3 گروه ساده نیست . برای Trustport هم مشابه وضعیت از کاربر خواسته شد که چه اقدامی رو انجام بده . حال این دو تا باید توی دسته ی جداگانه یعنی User dependent قرار بگیرند
    ضمنا تصمیم گرفتم با استفاده از Self signed Certificate انجام بدم و نتیجه رو بررسی کنم که وقت نشد ( نیاز به یه سری نرم افزار داشتم ، اما فقط برام شارژ اینترنت شبانه مونده بود )
    لذا فعلا نتیجه ی نهایی در ارتباط با Comodo رو ننوشتم و اگر دقت کنین جزو آمار شمارشی هم نبود

پس از نتیجه ی نهایی ، اون مطلب ویرایش میشه

با تشکر
    Last edited by Public Enemy; 09-10-2015 at 04:20.

2. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام،
    من کماکان با نصب اپدیت مشکل دارم دانلود میکنه ولی موقع نصب ارور میده، من لپتاپم رو بردم ترکیه اونجا بدون هیچ مشکلی نصب شد، اینجا با فیلشکن هم نصب نمیشه، خیلی رو مخم هست این موضوع، لطفا راهنمایی کنید

در ضمن من درایو کارت گرافیک رو میزنم که اینستال کنه، میزنه فایروال یا ی همچنین چیزی prevent میکنه، من دستی restrictنکردم مگه اینکه دیفالت خود کومودو باشه، از کجا حلش کنم

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk
    Last edited by Captain; 09-10-2015 at 11:21. دليل: ادغام کردن پست ها

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام،
    من کماکان با نصب اپدیت مشکل دارم دانلود میکنه ولی موقع نصب ارور میده، من لپتاپم رو بردم ترکیه اونجا بدون هیچ مشکلی نصب شد، اینجا با فیلشکن هم نصب نمیشه، خیلی رو مخم هست این موضوع، لطفا راهنمایی کنید

در ضمن من درایو کارت گرافیک رو میزنم که اینستال کنه، میزنه فایروال یا ی همچنین چیزی prevent میکنه، من دستی restrictنکردم مگه اینکه دیفالت خود کومودو باشه، از کجا حلش کنم

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk

در رابطه با درایور کارت گرافیک، "لیست فایل" کومودو را چک کنید.

موقع نصب آپدیت ارور خاصی میده؟ متن ارور منظورم هست .... یا فقط میگه نصب نشد؟

5. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

در رابطه با درایور کارت گرافیک، "لیست فایل" کومودو را چک کنید.

موقع نصب آپدیت ارور خاصی میده؟ متن ارور منظورم هست .... یا فقط میگه نصب نشد؟
    فقط میگه نصب نشد ،هیچ ارور خاصی نمیده
    در مورد لیست فایل به کجا مراجعه کنم تو ستینگ ،لطفا دقیق بگین بتونم پیداش کنم
    ممنون

از مشکلم عکس گذاشتم برای روشن شدن موضوع

Last edited by Captain; 09-10-2015 at 18:34. دليل: ادغام کردن پست ها

7. این کاربر از kasi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یک مشکل دیگه با آپدیت تلگرام دارم این هم از طریق کومودو حل میشه ؟
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

فقط میگه نصب نشد ،هیچ ارور خاصی نمیده
    در مورد لیست فایل به کجا مراجعه کنم تو ستینگ ،لطفا دقیق بگین بتونم پیداش کنم
    در رابطه با لیست فایل؛ برید به بخش تنظیمات > اعتبار سنجی فایلها> لیست فایل

از اینجا میتونید برنامه هایی که کومودو به عنوان امن یا نانشاخته یا مخرب شناخته را بررسی کنید و اگر برنامه های امن هست میتونید از همون قسمت امن تعریف کنید.

در رابطه با آپدیت چون مدت زیادی آپدیت نشده میاد کل دیتابیس رو دانلود میکنه، و اگر نصب نشه دیگه مکافات هست و ترافیک هم هدر رفته.... بنابراین فایل دیتابیس را از لینک زیر دریافت کنید و آپیت آفلاین کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در رابطه با تلگرام نمیتونم صد در صد نظر بدم، چون کومودو تلگرام را امن میشناسه و بعید بدونم مسدود/محدودش بکنه در هر صورت باید لاگ بخش حفاظت کومودوی شما را ببینم، ولی بطور کلی برای مدیریت فایلها از بخش "لیست فایل" عمل کنید یعنی برچسب امن خورده باشند، هر چند باید بخش سندباکس و HIPS و هم نگاهی بندازید(وقتی میگم نگاه بندازید یعنی اونجا مسدود نشده باشند)
    Last edited by Jadda; 10-10-2015 at 20:44.

10. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

در رابطه با لیست فایل؛ برید به بخش تنظیمات > اعتبار سنجی فایلها> لیست فایل

از اینجا میتونید برنامه هایی که کومودو به عنوان امن یا نانشاخته یا مخرب شناخته را بررسی کنید و اگر برنامه های امن هست میتونید از همون قسمت امن تعریف کنید.

در رابطه با آپدیت چون مدت زیادی آپدیت نشده میاد کل دیتابیس رو دانلود میکنه، و اگر نصب نشه دیگه مکافات هست و ترافیک هم هدر رفته.... بنابراین فایل دیتابیس را از لینک زیر دریافت کنید و آپیت آفلاین کنید:

در رابطه با تلگرام نمیتونم صد در صد نظر بدم، چون کومودو تلگرام را امن میشناسه و بعید بدونم مسدود/محدودش بکنه در هر صورت باید لاگ بخش حفاظت کومودوی شما را ببینم، ولی بطور کلی برای مدیریت فایلها از بخش "لیست فایل" عمل کنید یعنی برچسب امن خورده باشند، هر چند باید بخش سندباکس و HIPS و هم نگاهی بندازید(وقتی میگم نگاه بندازید یعنی اونجا مسدود نشده باشند)

ممنون این فایل آفلاین را که دانلود کردم ،اپدیت قبلی هارا باید پاک کنم ؟اگر اره ،چطور و چگونه ؟
    ۲- چطور این فایل را import کنم به کومودو
    ۳- من ۲ هفته پیش تو ترکیه آپدیت کردم سبز هم شد چرا الان زده ۲۹ روز قبل آپدیت شده ؟
    ۴- چرا آپدیت ها نصب نشده و برای حل این مشکل در آینده چی کار کنم ؟
    ممنون

12. 2 کاربر از kasi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

ممنون این فایل آفلاین را که دانلود کردم ،اپدیت قبلی هارا باید پاک کنم ؟اگر اره ،چطور و چگونه ؟
    ۲- چطور این فایل را import کنم به کومودو
    ۳- من ۲ هفته پیش تو ترکیه آپدیت کردم سبز هم شد چرا الان زده ۲۹ روز قبل آپدیت شده ؟
    ۴- چرا آپدیت ها نصب نشده و برای حل این مشکل در آینده چی کار کنم ؟
    ممنون
    1- فعلا نیازی نیست فایل آپدیتهای قلبی رو پاک کنید (فقط برید در مسیر نصب کومودو و پوشه scanner ببینید چندتا فایل دیتابیس اونجا هست.)
    2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3- جواب این سوال رو نمیدونم
    4- وقتی آپدیت آفلاین انجام شد سعی کنید مرتب کومودو را روزی یکی دور بار آپدیت کنید و ببینید آپدیت میشه؟ یعنی ورژن دیتابیس را چک کنید تغییر میکنه.... اگر نه باید از همون روشی که یکبار قبلا خدمتتون عرض کردم استفاده کنید.

14. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

1- فعلا نیازی نیست فایل آپدیتهای قلبی رو پاک کنید (فقط برید در مسیر نصب کومودو و پوشه scanner ببینید چندتا فایل دیتابیس اونجا هست.)
    2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3- جواب این سوال رو نمیدونم
    4- وقتی آپدیت آفلاین انجام شد سعی کنید مرتب کومودو را روزی یکی دور بار آپدیت کنید و ببینید آپدیت میشه؟ یعنی ورژن دیتابیس را چک کنید تغییر میکنه.... اگر نه باید از همون روشی که یکبار قبلا خدمتتون عرض کردم استفاده کنید.
    سلام
    با آفلاین اپدیت کردم دیرووزز..
    درست شد سبز نشون داد ولی الان دوباره قرمز شده زده last update 30 days ago..چی کار کنم الان ؟

Last edited by Captain; 14-10-2015 at 17:28. دليل: ادغام کردن پست ها

16. این کاربر از kasi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    با آفلاین اپدیت کردم دیرووزز..
    درست شد سبز نشون داد ولی الان دوباره قرمز شده زده last update 30 days ago..چی کار کنم الان ؟
    سلام

بعد به مسیری که توی عکس مشخص کردم برید و ببینید چند تا فایل شماره دار (دیتابیس کومودو) وجود داره، اون فایلی که شماره بالاتری داره را نگه دارید و بقیه فایلهای شماره دار را حذف کنید

بعد با همون دیتابیسی که دیروز دانلود کردید مجدد آپدیت آفلاین کنید

18. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •