تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3928 از 4428 اولاول ... 29283428382838783918392439253926392739283929393039313932393839784028 ... آخرآخر
نمايش نتايج 39,271 به 39,280 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

128 نامحدود با قیمت 30 تومان بعد از منصفانه به سرعت 30 کیلوبایت در دانلود میرسه که واقعا افتضاحه!
    حالا این 256 نامحدود با قیمت 48 تومان بعد از منصفانه سرعتش چند میشه؟

فقط کسانی که هم اکنون این سرویس رو دارند پاسخ بدن
    جواب سؤالت رو نمی‌دم چون من این سرویس رو ندارم. اما فقط یه سؤال داشتم. اگه سرویس 128 نامحدود بعد از اتمام حجم هدیه (15 گیگ) سرعت 30 بهت می‌ده که خیلی خوبه. خودشون گفتن سرعت اسمی یعنی حداکثر 15 کیلوبایت در ثانیه.

ما تو شرکت، سرویس 1مگابیت نامحدود داریم. سرعت و مقدار حجم هدیه‌اش دقیقاً مثل همون چیزیه که تو سایت نوشته.
    Last edited by bilmazlar; 29-09-2014 at 08:24.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این سایته چروکسی داخلی رایگان میده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی قبلا یکی با فن آوا این مشکل رو داشت با چروکسی مشکلش حل نشد
    سر کار با اینترنت 1مگابیت نامحدود تست کردم. سرعت تقریباً یک چهارم می‌شه. از سایت دانلودها بدون پر.و.کسی با تک کانکشن سرعت دانلود نزدیک به 590 تا 600 کیلوبایت داشتم. (هنوز حجم هدیه رد نشده.) با یکی از پر.و.کسی سرورهای این سایت سرعت با تک‌کانکشن به حدود 70 و با چند کانکشن هم‌زمان به حدود 135 کیلوبایت رسید.

به نظر می‌آد یا پارس‌آنلاین این سرورها رو شناخته و برده تو بلک‌لیست، یا خود این سرورها محدودیت سرعت دارن. که به نظر من حالت دوم محتمل‌تره. چون سرعت مثل محدودیت پارس‌آنلاین نوسانی نبود تقریباً حول و حوش اون عددا می‌چرخید و ضمن این که با افزایش تعداد کانکشن‌ها، وضعیت بهتر شد. در ضمن کلاً 3 کانکشن بیشتر ایجاد نشد.

داره خودمونی میشه Kaiser 2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برای افزایش و بهبود snr کارهای زیادی میشه کرد خودم اینا رو امتهان کردم
    1-عوض کردن جای سیمها از دم در پریز مخابرات یکی از دو حالت بهتره
    2-وصل کردن سیم مخابرات دم در به سیمکشی منزل به صورت یکپارچه با یه گره صحیح سیمها به یکدیگر (البته برای کسانی که پریز دارن )
    3-سیمکشی یکپارچه و کوتاه ترین مسیر به سمت مودم همراه با استفاده از سیم مسی ترجیحا ضخیمتر مثلا0.6
    4-شاخه شاخه نبودن سیمکشی منزل مثلا به هر اتاق یه سیم رفته باشه این خودش باعث بدتر شدن کیفیت خط میشه
    5-استفاده از اسپلیتر استاندارد برای همه وسایل از جمله تلفن و فکس
    6-تنظیم دقیق مودم در حالت های مختلف و انتخاب بهترین مدل g992.1 - g992.3 - g992.5
    7-مودم هم مقداری تو کیفیت تاثیر داره
    در مورد اول؛ منظور اینه که دو تا سیمی که از طرف سیم کشی داخلی به جعبه تقسیم تو پارکینگ متصل هستن رو جاهاشونو عوض کنم یا اینکه مثلاً دوشاخۀ مودم رو یه جوری برعکس به پریز تلفن وصل کنم؟

سپاس

4. 2 کاربر از Kaiser 2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در مورد اول؛ منظور اینه که دو تا سیمی که از طرف سیم کشی داخلی به جعبه تقسیم تو پارکینگ متصل هستن رو جاهاشونو عوض کنم یا اینکه مثلاً دوشاخۀ مودم رو یه جوری برعکس به پریز تلفن وصل کنم؟

سپاس
    بهتره از تو جعبه تقسیم جاهاشونو عوض کنید چون فقط مودم که نیست تلفن هم هست بعد امتهان کنید ببینید دو کدوم حالت snr att بهتری داره

آخر فروم باز lamp23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دیشب 4 گیگ گرفتم بالاخره (سرویس 2 مگ )
    سرعت روز هم بهتر شده الان 1 مگابایت هست

7. این کاربر از lamp23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام دوستان این نویز منو دیوونه کرده تازه صبحی رفتم کارشناس هم با خواهش و شیرینی بالاخره اورمدم گفت همیچ مشکلی نداره خط نه کافور و خونه.فقط یه چیز عجیبی که هست خط صبحا تا 6-7 تا 10-11 مگ میکشه ولی الان نهایتن 5 مگ عجیب نیست؟ ماله چیه؟؟؟؟؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان این نویز منو دیوونه کرده تازه صبحی رفتم کارشناس هم با خواهش و شیرینی بالاخره اورمدم گفت همیچ مشکلی نداره خط نه کافور و خونه.فقط یه چیز عجیبی که هست خط صبحا تا 6-7 تا 10-11 مگ میکشه ولی الان نهایتن 5 مگ عجیب نیست؟ ماله چیه؟؟؟؟؟
    یه چیزی مثل برق فشار قوی نویز میندازه روی خطت

10. این کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

یه چیزی مثل برق فشار قوی نویز میندازه روی خطت
    داداش کلا از تو کافور تا در خونه ما فاصله یکم زیاده یعنی اخرین خونه ای که از این کافور سیم میگیره خونه ماست 4 تا خونه هم بینمونه.فشار برق هم جایی ندیدم فقط یه جای خونه همسایمون کابل برق و تلفن کنار همن که دیشب به پسر همسایه گفتم رفت سیم برق رو کشید پایین حدودا 15 سانتی متر فاصله بینشونه کمه؟؟؟؟ اینجا خونه خودمون هم سیم برق و تلفن کنار همن فاصله هم بینشون بزارم فرقی نمیکنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جواب سؤالت رو نمی‌دم چون من این سرویس رو ندارم. اما فقط یه سؤال داشتم. اگه سرویس 128 نامحدود بعد از اتمام حجم هدیه (15 گیگ) سرعت 30 بهت می‌ده که خیلی خوبه. خودشون گفتن سرعت اسمی یعنی حداکثر 15 کیلوبایت در ثانیه.

ما تو شرکت، سرویس 1مگابیت نامحدود داریم. سرعت و مقدار حجم هدیه‌اش دقیقاً مثل همون چیزیه که تو سایت نوشته.
    خیلی خوبه چون سرعتش اسمی نیست؟
    با سرعت 15 که عملا اینترنت وجود نخواهد داشت یک صفحه هم نمیتونی باز کنی!
    30 تومن = 15 گیگ حجم بدون اینترنت رایگان شبانه!!
    پس سرعت یا حجم و یا کیفیت فقط و فقط باید با قیمت و هزینه سرویس سنجیده بشه نه با اسم و سرعت سرویس.

میخوام بدونم این 128 که سرعتش در محدودیت به 30 میرسه 256 به چند میرسه!؟
    آیا تفاوت قیمت این دوسرویس که چیزی حدود 15 تومنه فقط در حجم منصفانه است یا سرعت در محدودیت هم بالاتر از 128 هست؟

13. این کاربر از Dr.Hate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

15. این کاربر از sleeplessness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 15 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •