تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 1421 اولاول ... 2935363738394041424349891395391039 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

اولا در جواب دوستمون اون چیزی که شما میبینی مسلمونی نیست بلکه مسلمان نمایی هست هر غلتی که یه عده می کنن به خودشون مربوطه نه به دینشون حالا می خواد مسلمون باشه یا یهودی
    دوما دوستا خواهشا دیگه بحث غیر اینترنت مخابرات رو کنار بزارید چون تاپیک ممکنه قفل بشه کلا اینجا رو به حاشیه نکشید

2. 2 کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyvan13611361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اینجوری که شما گفتی برعکس حقِ بقیه رو هم خوردی با دانلودهایی که از اموالِ عمومی و شهریه دانشجوها انجام میدادی!!
    بعدِش هم کی گفته هر کی غمگین نباشه مسلمون نیست؟!
    این بدعتِ بد و اشتباه رو یک سری ها باب کردن که هر چی غمگین تر باشی و بیشتر تو سرت بزنی یعنی مسلمون تری...
    والا ما این روزا یَک چیزایی میبینیم که روزی 100 بار میگیم اگر مسلمونی اینه 100 رحمت به ملحد و بی دینِش..
    سلام و عرض ادب
    عرضم به خدمت شما اون فرمايشي که شما فرموديد ربطي به مسلموني نداره
    گويا شما واقعاً از کار اون انجمن هيچ اطلاعي نداريد، و براي بار دوم عرض ميکنم يکي از کارهامون رفع همين خرافاتي بود که شما فرموديد،، ولي چون تعجيل فرموديد نوشته هاي بنده را نخونديد و اصلاً هم متوجه عرايض بنده نشديد، ملّت ما هرچي ميکشه از همين پيش داوريهاست

ضمناً شما از کجاي نوشته هام متوجه شديد، که بنده عرض کردم هرکسي ناراحت نباشه
    مسلمون نيست؟ بنده همچين حرفي زدم؟

و درثاني اينکه بنده حق دانلود نامحدود داشتم چون در اختيار بنده بود، ولي از اختياراتم سوء استفاده کرده بودم نه اينکه حق ديگران را پايمال کرده باشم، بنده از سايتهايي فيلم دانلود کرده بودم که مورد تائيد دانشگاه نبود، و اين يک مساله شخصي بود
    و از همه مهمتر بنده ادعاي مسلموني ندارم و نداشتم

و طبق فرمايش دوست خوبمون، بحث سياسي و مذهبي تعطيل...؟! و چون شما اين بحث را شروع فرموديد، بنده هم به پايان مي رسانم، اگه دوست داشتيد ادامه بديد، با کمال ميل تو پروفايلم در خدمت شما دوست عزيزم هستم

ارادتمندم

موفّق باشيد
    Last edited by keyvan13611361; 12-07-2012 at 18:00.

4. این کاربر از keyvan13611361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shoeib's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

اولا در جواب دوستمون اون چیزی که شما میبینی مسلمونی نیست بلکه مسلمان نمایی هست هر غلتی که یه عده می کنن به خودشون مربوطه نه به دینشون حالا می خواد مسلمون باشه یا یهودی
    دوما دوستا خواهشا دیگه بحث غیر اینترنت مخابرات رو کنار بزارید چون تاپیک ممکنه قفل بشه کلا اینجا رو به حاشیه نکشید
    بحثِ دوستانه بود رفیق
    کسی قصدِ به حاشیه کشوندن نداشت و نداره
    شاید اشکال از منه که به کلاً به بسیجِ دانشجویی و انجمن اسلامی و اینجور چیزا حساسیت پیدا کردم...که اونم دستِ خودم نیست

6. این کاربر از shoeib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست عزیز من کاری با اعتقادات شما ندارم من خودمم مثل شما هستم ولی منظورم از به حاشیه کشوندن هر بحثی غیر از اینترنت مخابراته اگه می خواید بحث کنید به pm بدین تو اینجا بحث نکنید خواهشا دیگه ادامه این بحث رو تموم کنید اگه هم می خواید جواب بدین پیام خصوصی

8. این کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

بحثِ دوستانه بود رفیق
    کسی قصدِ به حاشیه کشوندن نداشت و نداره
    شاید اشکال از منه که به کلاً به بسیجِ دانشجویی و انجمن اسلامی و اینجور چیزا حساسیت پیدا کردم...که اونم دستِ خودم نیست
    دوست عزیز من کاری با اعتقادات شما ندارم من خودمم مثل شما هستم ولی منظورم از به حاشیه کشوندن هر بحثی غیر از اینترنت مخابراته اگه می خواید بحث کنید به pm بدین تو اینجا بحث نکنید خواهشا دیگه ادامه این بحث رو تموم کنید اگه هم می خواید جواب بدین پیام خصوصی
    عرضم به خدمت شما دوستان گلم، باور کنيد منم مثل شما هستم، حتّي... چشم ادامه نميدم، ببخشيد جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارادتمندم
    موفّق باشيد

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام و عرض ادب

دوستان يه سوال دارم، شايد به نظر همه غيرممکن و محال باشه، شايدم، معذرت ميخوام مسخره به نظر برسه

بنده از صبح تا ظهر و از عصر تا حوالي 6-7 غروب، تو محلّ کارم از اينترنت استفاده ميکنم، يعني فقط وبگردي ميکنم، بدون دانلود، البتّه با يه آي اس پي خصوصي، در پايان روز وقتي به پنل کاربريم ميرم، ميبينم فوق فوقش 50 مگ از ترافيکم کم شده، اونم فوقِ فوقش؟!
    امّا وقتي ميام خونه، با اي دي اس ال مخابرات يه ساعت وبگردي ميکنم، همون سايتهايي که صبح رفتم را بازديد ميکنم، ولي وقتي تو پنل کاربريم ميرم، ميبينم تو همين يه ساعت بيشتر از پنجاه يا صد مگ، از ترافيکم کم شد.

حالا به نظرتون اين سوال اصلا معقول نيست درسته؟ولي باور کنيد اين اتفاق هر روز برام ميفته

ارادتمندم
    موفّق باشيد

داره خودمونی میشه abolfazl64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

درسته دوست عزیز منم همین مسئله رو باهاش مواجهم. به احتمال زیاد میشه ریشه این حرفتون رو به زمانی که از یک برنامه عبور از فلترینگ استفاده میکنید بست داد . تو اون لحظه شرکت ارائه دهنده عبورینگ در حال گرفتن اطلاعات از سیستم شماست . حالا شما همین رو به مخابرات بست بده دوست عزیز!

12. این کاربر از abolfazl64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shoeib's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

یه بار گفتی گفتیم Ok دیگه...
    جوِ مدیریت کردن مثلِ اینکه شما رو گرفته ها...با 100 تا پُست!
    --------------------------------

دیشب سرعت بد نبود، حدودِ 4 گیگ دانلود شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cinoheh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سرویس اینترنت مخابرات استان مازندران بر خلاف انتظار نامحدود نیست و با محدودیت حجمی بدون سرویس شبانه ارائه میشه و معمولا سرعت بالاتری نسبت به سرعت قرارداد به کاربران میده.

تا جایی که اطلاع دارم سرویس هایی که ارائه میدند به این صورت هست:
    سرعت -- ترافیک
    128 -- 4gig
    256 -- 8gig
    512 -- 16gig
    ...

برای اطلاع از حجم مصرفی و سیستم مشتریان اون به این آی پی باید مراجعه کرد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از معایب این سرویس هم تا اینجا غیر قابل اعتماد بودن و قطعی های عجیب و غریبه

----
    اطلاعاتی که اینجا گفتم برای شهر آمل حداقل درسته اگه شهر دیگه ای هستید و هر کدوم از اینها متفاوته اطلاع بدید اصلاح کنم.
    کلیه اطلاعاتی که گفتی در مورد ساری هم صدق میکنه. مرسی

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

کلیه اطلاعاتی که گفتی در مورد ساری هم صدق میکنه. مرسی
    سلام و عرض ادب
    بله دوست عزيز در کل استان مازندران اين موضوع صدق ميکنه، البته دانلود رايگان شبانه هم در تمام شهرها صدق ميکنه

موفّق باشيد
    Last edited by keyvan13611361; 13-07-2012 at 14:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •